![]() |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
si eu tot dacie am si vreau sa fac ceva cu tobele ca vreau sa sune a motor nu a drujba :)) intelegi tu oricum bafta in continuare
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Acum am descoperit si eu topicul.
Multumiri din nou celor din Piatra Neamt, ne-am simtit f bine ... singul lucru care ne-a nemultumit a fost ... frigul :D Si multumesc pt aprecierile facute la adresa masinilor. 10x :D |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
La vara mai vrem sa facem o chestie mijto...nu zic mai multe deocamdata...:twisted: Va multumim si noi pt prezenta ...si sa ne vedem cu bine la Iasi pe 18 Martie....noi vrem sa mergem sa ne intalnim cu cei din Iasi ..chiar daca o sa fie asa mai neoficial...:rolleyes2 |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
11 Attachment(s)
nijte poze :D ...o parte din ele..
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
asta e ca nu am fost in oras atunci ... dar sunt deacuma 8) |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
pentru doritori, duminica la ora 13 in fata la parc , vis-a-vis de altex (fostul leonardo).
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Stie careva de vre-o intalnire luna aceasta pe 18? Pe la Iasi sau Suceava?
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
si in ce locatie?
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
mai poate confirma cineva daca e vero intalnire la IS week-end-ul asta??? eu as merge... :lol:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
deci decide-ti-va!!!!!!!!!!! eu am ajuns in IS... daca este vreo intalnire maine in IS, spune-ti-mi si mie..., daca mereti la piatra, iar spune-ti-mi... ca nu mi-e greu sa merg pana la piatra.. numai unde??? si cand???:lol:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
Dar Suceava nimic ... cand ajungem si pe la voi? |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
pai da mane mie imi place dacia chiar daka tata are ford focus mie imi palce sa merg cu dacia asa ca nush daca e vorba de bani e vorba de ce iti palce sa conduci la urma urmei nu si nu era vorba de asta era vorba de un club pt cei care merita intradevar sa fie membri daka tot vreti sa facem ceva dati un buzz scz pt cei care se simt ofensati ......si dacie sau bmw e tot masina si bv la cei care au cu ce!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:00. |
- Copyright 2026 4Tuning