Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/33523-piatra-neamt-intalnire-4tuning-moldova.html)

mihay 24-02-07 15:31

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
si eu tot dacie am si vreau sa fac ceva cu tobele ca vreau sa sune a motor nu a drujba :)) intelegi tu oricum bafta in continuare

Ali_ump 25-02-07 08:57

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by andrein (Post 764833)
mai da' multi mai sunt din piatra-neamt !!
Ce ati facut pana acuma ? Ati stat ascunsi ?
Stealth !!:-P

da tu pe unde ai umblat in ultima vreme ca sigur auzeai de noi ...daca erai in piatra :twisted:

SFW 25-02-07 17:56

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Acum am descoperit si eu topicul.

Multumiri din nou celor din Piatra Neamt, ne-am simtit f bine ... singul lucru care ne-a nemultumit a fost ... frigul :D

Si multumesc pt aprecierile facute la adresa masinilor. 10x :D

Ali_ump 25-02-07 21:12

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by SFW (Post 770579)
Acum am descoperit si eu topicul.

Multumiri din nou celor din Piatra Neamt, ne-am simtit f bine ... singul lucru care ne-a nemultumit a fost ... frigul :D

Si multumesc pt aprecierile facute la adresa masinilor. 10x :D

Am incercat noi sa ne ocupam si noi putin de problema cu frigu....am dat noi cafele acolo ...dar se pare ca nu o ajuns....data viitoare nu o sa o mai punem intalnirea iarna ..sau ma rog primavara ...:D
La vara mai vrem sa facem o chestie mijto...nu zic mai multe deocamdata...:twisted:
Va multumim si noi pt prezenta ...si sa ne vedem cu bine la Iasi pe 18 Martie....noi vrem sa mergem sa ne intalnim cu cei din Iasi ..chiar daca o sa fie asa mai neoficial...:rolleyes2

buddy_lexx 26-02-07 20:00

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
11 Attachment(s)
nijte poze :D ...o parte din ele..

andrein 27-02-07 11:59

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 769695)
da tu pe unde ai umblat in ultima vreme ca sigur auzeai de noi ...daca erai in piatra :twisted:


asta e ca nu am fost in oras atunci ... dar sunt deacuma 8)

andrein 01-03-07 13:52

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
pentru doritori, duminica la ora 13 in fata la parc , vis-a-vis de altex (fostul leonardo).

Husky 12-03-07 14:59

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Stie careva de vre-o intalnire luna aceasta pe 18? Pe la Iasi sau Suceava?

Husky 12-03-07 15:04

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
si in ce locatie?

Ali_ump 12-03-07 18:09

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by Husky (Post 793915)
Stieie.mailimn= careva de vre-o intalnire luna aceasta pe 18? Pe la Iasi sau Suceava?

pe 18 martie la Iasi...nu stiu exact locatia....insa nu va fi una cu prea mare galagie. Una mai linistita...

Red Celica 16-03-07 18:14

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
mai poate confirma cineva daca e vero intalnire la IS week-end-ul asta??? eu as merge... :lol:

Ali_ump 17-03-07 17:42

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by Red Celica (Post 801730)
mai poate confirma cineva daca e vero intalnire la IS week-end-ul asta??? eu as merge... :lol:

Am vb io cu baietii si ei o zis ca se mai tine ceva dar fara prea multa galagie ...de la Piatra mergem si noi vreo cativa:rolleyes2

Red Celica 17-03-07 19:12

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
deci decide-ti-va!!!!!!!!!!! eu am ajuns in IS... daca este vreo intalnire maine in IS, spune-ti-mi si mie..., daca mereti la piatra, iar spune-ti-mi... ca nu mi-e greu sa merg pana la piatra.. numai unde??? si cand???:lol:

Ali_ump 18-03-07 17:46

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by Red Celica (Post 803307)
deci decide-ti-va!!!!!!!!!!! eu am ajuns in IS... daca este vreo intalnire maine in IS, spune-ti-mi si mie..., daca mereti la piatra, iar spune-ti-mi... ca nu mi-e greu sa merg pana la piatra.. numai unde??? si cand???:lol:

Noi am fost ...ne-am intalnit cu o parte din baieti....nu o fost mare lucru ...:sad: ..dar macar am facut o iesire...
Dar Suceava nimic ... cand ajungem si pe la voi?

CMacu 14-04-07 19:44

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
pai da mane mie imi place dacia chiar daka tata are ford focus mie imi palce sa merg cu dacia asa ca nush daca e vorba de bani e vorba de ce iti palce sa conduci la urma urmei nu si nu era vorba de asta era vorba de un club pt cei care merita intradevar sa fie membri daka tot vreti sa facem ceva dati un buzz scz pt cei care se simt ofensati ......si dacie sau bmw e tot masina si bv la cei care au cu ce!!


All times are GMT +2. The time now is 19:00.

- Copyright 2026 4Tuning