![]() |
Re:
Quote:
p.s. imi plac triplele alea de oltcit :lol: |
frate vrei cabrio .. iubeshti dacia :) ... esti cu capu` :)
|
Doamne ce oameni ! no comment :x
|
poate n`ati observat cum il cheama pe ala care`o vinde :lol: :lol: :lol:
:peace: |
15.000
cam mult ... idea e faina, realizarea lasa de dorit tare... |
Quote:
|
2 Attachment(s)
Am si eu 2 poze...Observati tripla din stanga.Se observa in poza ca este si funcionala.... :shock: :shock:
|
Re:
Quote:
|
frate ... are omu dacie cabrio .. are ce pelea mea :)
|
4 Attachment(s)
am si yo cateva...
|
penal :peace:
|
cum sa iti faci reclama la firma de servicii funerare pe lambo???
cum sa fii asa cretin?? |
aia cu lambo e facuta pe calc :wink: in schimb placutza cu oltean am vazut si eu..pe un mustang argintiu....
|
Doamne cat de penal :lol:
|
1 Attachment(s)
ma bucur k v-au placut... iata una noua... :lol:
daca cei de la mercedes vor vedea asta, nu vor mai vinde masini romanilor :!: :!: :!: :evil: |
este mult prea veche >>>>o stiu dinainte sa am calculator ...o vazusem poza asta pe teletext ...
|
Re:
Quote:
|
pe teletext sunt poze?!? :?
|
pe un topic se spunea ca e facatura!!1 8)
|
Intradevar e mult prea veche poza :o
|
Re:
Quote:
|
Si in plus ca masina nu e lasata absolut deloc si io nu cred ca in sacii aia daca ar fi adevarati ar fi aer :lol:
|
FAKE .. clar :)
|
s-a mai discutat despre poza asta pe forum, e si un topic numai cu ea...
eu zic ca nu e fake.... portbagajul pare mare, dar asa e el... iar in saci, pan mea, o fi vatelina ceva |
1 Attachment(s)
:shock:
|
asta e penal rau de tot :lol: :lol:
|
Doamne inventiv mai e romanu :lol: :lol: :lol:
|
lol de lol bai nene.. bineee Adryx, cred k ai cautat ceva pana ai gasit-o :lol:
|
Banuiesc ca e de pe acolo de prin zona ! Ca asa vezi si prin zona pitestiului tot felul de dacii Hibrid ! Ca doar e uzina aproape nu :lol:
|
Nu am stat s-o caut, mi-a trimis-o si mie cineva pe mess...chiar nu stiu din ce zona e, nu imi dau seama ce judet scrie la numar..oricum, am ramas :shock: :shock: :shock:
|
Re:
Quote:
ps :nr pare de bucuresti :shock: |
mare-i pasiune asta ! din ce stiam eu o bara de logan e super scumpa :roll:
|
spoiler + faruri = un oltcit juma'te :lol: :lol:
|
2 Attachment(s)
Cine a crezut pana acum ca dacia nu are loc in TOP10 al celor mai tari masini tunate se va convinge dupa ce va vedea imaginile acestea doua...
:D :lol: :lol: :D :D :lol: |
2 Attachment(s)
nu m-am putut abtine.poze facute d mne :D
|
oke...da' ce treaba aveau pozele astea cu kitch tuningu ?
|
@Mustang Mach One: no offence, citeste primele pagini ale thread-ului si o sa vezi caror \"kitch-uri\" se adreseaza ;)
|
none taken ... my bad sorry :)
|
2 Attachment(s)
Mi-am adus aminte k am facut si eu niste poze la o cununie unde m-am ocupat cu sonorizarea....... Doamneeeee ce voce are tataitza mi-am dat demisia
|
gaataa, s-a terminat cu jmekeria.. mc tataee iz in da house :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:58. |
- Copyright 2026 4Tuning