Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Diverse kitch \"tuning\"-uri (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3251-diverse-kitch-tuning-uri.html)

bodyspeed 09-11-05 22:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
http://www.***********/vsdetalii.php?IDM=274227&origine=index.php


primita pe mess

m-am uitat si eu si am vazut-o masina ....daca se poate numi masina :lol:
p.s. imi plac triplele alea de oltcit :lol:

Psycho 09-11-05 22:13

frate vrei cabrio .. iubeshti dacia :) ... esti cu capu` :)

Skma 10-11-05 11:34

Doamne ce oameni ! no comment :x

LaMishto 10-11-05 12:02

poate n`ati observat cum il cheama pe ala care`o vinde :lol: :lol: :lol:

:peace:

aleks 10-11-05 17:29

15.000
cam mult ...
idea e faina, realizarea lasa de dorit tare...

Skma 10-11-05 21:54

Quote:

poate n`ati observat cum il cheama pe ala care`o vinde
Reclama mascata la toshiba :lol:

co-k 14-11-05 13:08

2 Attachment(s)
Am si eu 2 poze...Observati tripla din stanga.Se observa in poza ca este si funcionala.... :shock: :shock:

iasi_drifter 14-11-05 13:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
http://www.***********/vsdetalii.php?IDM=274227&origine=index.php


primita pe mess

Doamneee... eu om mai penibil n-am vazut decat asta

Psycho 14-11-05 14:23

frate ... are omu dacie cabrio .. are ce pelea mea :)

TheMagicPenguin 16-11-05 17:11

4 Attachment(s)
am si yo cateva...

LaMishto 16-11-05 17:52

penal :peace:

mike20 16-11-05 17:59

cum sa iti faci reclama la firma de servicii funerare pe lambo???
cum sa fii asa cretin??

Skillzu 16-11-05 18:11

aia cu lambo e facuta pe calc :wink: in schimb placutza cu oltean am vazut si eu..pe un mustang argintiu....

Skma 17-11-05 10:12

Doamne cat de penal :lol:

TheMagicPenguin 17-11-05 11:19

1 Attachment(s)
ma bucur k v-au placut... iata una noua... :lol:
daca cei de la mercedes vor vedea asta, nu vor mai vinde masini romanilor :!: :!: :!: :evil:

sil4tuning 17-11-05 11:53

este mult prea veche >>>>o stiu dinainte sa am calculator ...o vazusem poza asta pe teletext ...

TheMagicPenguin 17-11-05 12:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sil4tuning\"
este mult prea veche >>>>o stiu dinainte sa am calculator ...o vazusem poza asta pe teletext ...

in cazul asta se adreseaza celor care nu au teletext :lol:

SHOGUN-A8 17-11-05 12:22

pe teletext sunt poze?!? :?

shantzu 17-11-05 12:41

pe un topic se spunea ca e facatura!!1 8)

Skma 17-11-05 14:36

Intradevar e mult prea veche poza :o

sil4tuning 17-11-05 14:45

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"shantzu\"
pe un topic se spunea ca e facatura!!1 8)

uitati-va mai bine la capota portbagajului sa vedeti ce mare este !!! :lol: un SLK normal oare o are asa mare incat sa intre SACII aia :P logic ca nu

Skma 17-11-05 15:03

Si in plus ca masina nu e lasata absolut deloc si io nu cred ca in sacii aia daca ar fi adevarati ar fi aer :lol:

Mustang 17-11-05 15:23

FAKE .. clar :)

aleks 17-11-05 16:34

s-a mai discutat despre poza asta pe forum, e si un topic numai cu ea...
eu zic ca nu e fake....
portbagajul pare mare, dar asa e el...
iar in saci, pan mea, o fi vatelina ceva

Adryx 19-11-05 01:30

1 Attachment(s)
:shock:

LaMishto 19-11-05 02:10

asta e penal rau de tot :lol: :lol:

Skma 19-11-05 13:50

Doamne inventiv mai e romanu :lol: :lol: :lol:

PYT 19-11-05 15:00

lol de lol bai nene.. bineee Adryx, cred k ai cautat ceva pana ai gasit-o :lol:

Skma 19-11-05 15:33

Banuiesc ca e de pe acolo de prin zona ! Ca asa vezi si prin zona pitestiului tot felul de dacii Hibrid ! Ca doar e uzina aproape nu :lol:

Adryx 19-11-05 16:03

Nu am stat s-o caut, mi-a trimis-o si mie cineva pe mess...chiar nu stiu din ce zona e, nu imi dau seama ce judet scrie la numar..oricum, am ramas :shock: :shock: :shock:

bodyspeed 19-11-05 16:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Adryx\"
:shock:

s-a indragostit omu de logan si si-a facut oltcitul precum unul
ps :nr pare de bucuresti :shock:

Skma 19-11-05 16:20

mare-i pasiune asta ! din ce stiam eu o bara de logan e super scumpa :roll:

aleks 21-11-05 17:49

spoiler + faruri = un oltcit juma'te :lol: :lol:

gabi.l 23-11-05 15:32

2 Attachment(s)
Cine a crezut pana acum ca dacia nu are loc in TOP10 al celor mai tari masini tunate se va convinge dupa ce va vedea imaginile acestea doua...
:D :lol: :lol: :D :D :lol:

claudiu lucian 02-12-05 22:54

2 Attachment(s)
nu m-am putut abtine.poze facute d mne :D

Mustang 02-12-05 23:21

oke...da' ce treaba aveau pozele astea cu kitch tuningu ?

LaMishto 03-12-05 00:05

@Mustang Mach One: no offence, citeste primele pagini ale thread-ului si o sa vezi caror \"kitch-uri\" se adreseaza ;)

Mustang 03-12-05 07:37

none taken ... my bad sorry :)

Kolegosu' 04-12-05 18:15

2 Attachment(s)
Mi-am adus aminte k am facut si eu niste poze la o cununie unde m-am ocupat cu sonorizarea....... Doamneeeee ce voce are tataitza mi-am dat demisia

PYT 04-12-05 23:24

gaataa, s-a terminat cu jmekeria.. mc tataee iz in da house :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 07:58.

- Copyright 2026 4Tuning