![]() |
Re: O bila in week-end ?
continuati ... :)
|
Re: O bila in week-end ?
vibe, te-as vedea cu tacul in mana?
|
Re: O bila in week-end ?
sunt amator... joc de vreo 7 ani si n-am mai jucat de vreun an :)
|
Re: O bila in week-end ?
Ramane pe vineri dragii mei ?
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
te luam si pe tine mai mititelule :mrgreen:
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
daca vrei tu sa dai..... baietii te asteapta :)
|
Re: O bila in week-end ?
Mai bine jucam pe yahoo :D
|
Re: O bila in week-end ?
nui acelasi lucru biliardu pe yahoo cu cel live;):P
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
am si eu o intrebare...una mare.....vad ca neam strans destul d multi....unde jucam noi toti biliard.....poate sa inchiriem tot hipodromu':lol:
|
Re: O bila in week-end ?
facem cu randul ;)
|
Re: O bila in week-end ?
asta inseamna ca stam de dimineata de la 7 pana la 12 noaptea si tot nu terminam:lol:
|
Re: O bila in week-end ?
nu e deschis la 7 dimineata :)
|
Re: O bila in week-end ?
nui nimic....il deschidem noi:lol:
|
Re: O bila in week-end ?
la toate ai cate un raspuns :):
|
Re: O bila in week-end ?
:Dpoi da:P
|
Re: O bila in week-end ?
doar atat :P :)
|
Re: O bila in week-end ?
interpretarea iti apartine....
|
Re: O bila in week-end ?
pfffffffff mi-a placut asta :) ... eu am terminat cu OT :P :)
|
Re: O bila in week-end ?
eu zic sa luam o masa de biliard sa o punem pe colt .parerea mea:)
|
Re: O bila in week-end ?
boona idee twwety:>.....tngule si eu imi cer scuze ptr OT da era destul de interesant.....:lol:
|
Re: O bila in week-end ?
daca facem toti userii cheta eu zic ca luam o masa de biliard :) :D fara tacuri :P
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
chiar daca nu apucam toti sa jucam, caci nu cred ca gasim mese .. {sau poate cine stie} .. mai stam la o susta/bere/suc ;) |
Re: O bila in week-end ?
lasa ma ca la salariu luam si un tac
|
Re: O bila in week-end ?
Vin si io daca vineri nu plecam nicaieri, dar poate vin fara masina.
Am chef sa beau :) Blondule, poate ma acompaniezi si tu... |
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
off topic :)) glumeam :P
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
Cred ca o sa mai vin din cand in cand si pe jos. E bun sportul asta... la gust :lol: |
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
pai ati cam pierdut aseara ceva mai mult....la un moment dat fugeam de gabori ,face bonu "mama, ca-n tinerete , o sa mai vin pe jos" :)
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
toata lumea e de acord cu tot pana vine vorba sa de 5 RON :cry: |
Re: O bila in week-end ?
eh nu mai generaliza si tu atat.... ma faci sa ma simt prost si n-am de ce....
|
Re: O bila in week-end ?
da... eu nu dau 5RON. :))) 1.2 l de motorina!! :)))
cand va fi nevoie sa dam 5ron ca sa luam o masa de biliard..ma sunati. pana atunci, faceti voi calculul.... :P |
Re: O bila in week-end ?
pai tu ar trebuii sa dau mai mult ca ai motor dizal si consuma mai putin :mrgreen:
|
Re: O bila in week-end ?
zici tu?? asta e o idee preconceputa! la mine nu se aplica. se aplica la cei care merg subturati prin oras.
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
pai ar fii cazul sa te faci bine ;) ca prea esti bolnavde vreo saptamana :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:46. |
- Copyright 2026 4Tuning