Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

Vibe 05-02-07 14:43

Re: O bila in week-end ?
 
continuati ... :)

bogdan_wrc 05-02-07 14:59

Re: O bila in week-end ?
 
vibe, te-as vedea cu tacul in mana?

Vibe 05-02-07 15:05

Re: O bila in week-end ?
 
sunt amator... joc de vreo 7 ani si n-am mai jucat de vreun an :)

tng 05-02-07 16:49

Re: O bila in week-end ?
 
Ramane pe vineri dragii mei ?

blondu'DOG 05-02-07 18:40

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 726357)
si eu credeam la fel.. ca nu prae le am cu biliardu'
dar s-a dovedit ca le am cat de cat :mrgreen: kraven stie cel mai bine.. :)

pot sa merg si eu cu voi la bile......????? cativa dintre voi au mai jucat cu mine.....nu joc extraordinar ( cand sunt beat )...t@z si dinu (dci) stiu asta bine...

shantzu 05-02-07 18:44

Re: O bila in week-end ?
 
te luam si pe tine mai mititelule :mrgreen:

blondu'DOG 05-02-07 18:47

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 733007)
te luam si pe tine mai mititelule :mrgreen:

pentru remarca asta , shantzule , dau o damigeana de vin pentru baietii de la colt.....aaight???

shantzu 05-02-07 18:50

Re: O bila in week-end ?
 
daca vrei tu sa dai..... baietii te asteapta :)

Vibe 05-02-07 19:35

Re: O bila in week-end ?
 
Mai bine jucam pe yahoo :D

alexa-mrc 05-02-07 20:08

Re: O bila in week-end ?
 
nui acelasi lucru biliardu pe yahoo cu cel live;):P

RZV_1_XDD 05-02-07 21:19

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by blondu'DOG (Post 733016)
pentru remarca asta , shantzule , dau o damigeana de vin pentru baietii de la colt.....aaight???

Tot Respectul BLONDULE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alexa-mrc 05-02-07 21:46

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 732784)
Ramane pe vineri dragii mei ?

da mei .....oricum mai vb pe mess.....;)

alexa-mrc 05-02-07 21:55

Re: O bila in week-end ?
 
am si eu o intrebare...una mare.....vad ca neam strans destul d multi....unde jucam noi toti biliard.....poate sa inchiriem tot hipodromu':lol:

Vibe 05-02-07 22:10

Re: O bila in week-end ?
 
facem cu randul ;)

alexa-mrc 05-02-07 22:28

Re: O bila in week-end ?
 
asta inseamna ca stam de dimineata de la 7 pana la 12 noaptea si tot nu terminam:lol:

Vibe 05-02-07 22:36

Re: O bila in week-end ?
 
nu e deschis la 7 dimineata :)

alexa-mrc 05-02-07 22:39

Re: O bila in week-end ?
 
nui nimic....il deschidem noi:lol:

Vibe 05-02-07 22:42

Re: O bila in week-end ?
 
la toate ai cate un raspuns :):

alexa-mrc 05-02-07 22:43

Re: O bila in week-end ?
 
:Dpoi da:P

Vibe 05-02-07 22:49

Re: O bila in week-end ?
 
doar atat :P :)

alexa-mrc 05-02-07 22:50

Re: O bila in week-end ?
 
interpretarea iti apartine....

Vibe 05-02-07 22:56

Re: O bila in week-end ?
 
pfffffffff mi-a placut asta :) ... eu am terminat cu OT :P :)

Pitu 05-02-07 23:18

Re: O bila in week-end ?
 
eu zic sa luam o masa de biliard sa o punem pe colt .parerea mea:)

alexa-mrc 05-02-07 23:23

Re: O bila in week-end ?
 
boona idee twwety:>.....tngule si eu imi cer scuze ptr OT da era destul de interesant.....:lol:

Vibe 05-02-07 23:27

Re: O bila in week-end ?
 
daca facem toti userii cheta eu zic ca luam o masa de biliard :) :D fara tacuri :P

tng 05-02-07 23:33

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by alexa-mrc (Post 733566)
tngule si eu imi cer scuze ptr OT da era destul de interesant.....:lol:

mdeah ... its Ok :D

chiar daca nu apucam toti sa jucam, caci nu cred ca gasim mese .. {sau poate cine stie} .. mai stam la o susta/bere/suc ;)

Pitu 05-02-07 23:35

Re: O bila in week-end ?
 
lasa ma ca la salariu luam si un tac

DONU' 05-02-07 23:37

Re: O bila in week-end ?
 
Vin si io daca vineri nu plecam nicaieri, dar poate vin fara masina.
Am chef sa beau :)
Blondule, poate ma acompaniezi si tu...

tng 05-02-07 23:39

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 733600)
Am chef sa beau :)

Alcool ?! :o Dar ce s-a intamplat? A luat shantzu ``documentele`` ?

Vibe 05-02-07 23:43

Re: O bila in week-end ?
 
off topic :)) glumeam :P

DONU' 05-02-07 23:59

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 733606)
Alcool ?! :o Dar ce s-a intamplat? A luat shantzu ``documentele`` ?

Am masina in service, si mi-am dat seama ca asta seara sunt in oras pe jos. Asa ca am trecut pe OMV Super 100..., adica BEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
Cred ca o sa mai vin din cand in cand si pe jos. E bun sportul asta... la gust :lol:

blondu'DOG 06-02-07 07:40

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 733600)
Vin si io daca vineri nu plecam nicaieri, dar poate vin fara masina.
Am chef sa beau :)
Blondule, poate ma acompaniezi si tu...

Ai chef sa bei , zici , maimutzoi-san.....? Hhhmmm.....sa traiesc s-o vad si p-asta.Si daca il mai vad si pe Fonzy ala de Sucitu cu o bere in mana chiar ca se rastoarna lumea cu curu'-n sus........Glumeam...:D

shantzu 06-02-07 10:16

Re: O bila in week-end ?
 
pai ati cam pierdut aseara ceva mai mult....la un moment dat fugeam de gabori ,face bonu "mama, ca-n tinerete , o sa mai vin pe jos" :)

shantzu 06-02-07 10:18

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by djvibe (Post 733578)
daca facem toti userii cheta eu zic ca luam o masa de biliard :) :D fara tacuri :P

sincer cat o sa fie comunitatea asta o sa vreau si eu sa vad macar o singura data sa facem o cheta pt un eveniment , si sa dea toti bani :rolleyes2
toata lumea e de acord cu tot pana vine vorba sa de 5 RON :cry:

Vibe 06-02-07 10:24

Re: O bila in week-end ?
 
eh nu mai generaliza si tu atat.... ma faci sa ma simt prost si n-am de ce....

bogdan_wrc 06-02-07 10:28

Re: O bila in week-end ?
 
da... eu nu dau 5RON. :))) 1.2 l de motorina!! :)))

cand va fi nevoie sa dam 5ron ca sa luam o masa de biliard..ma sunati. pana atunci, faceti voi calculul.... :P

shantzu 06-02-07 10:29

Re: O bila in week-end ?
 
pai tu ar trebuii sa dau mai mult ca ai motor dizal si consuma mai putin :mrgreen:

bogdan_wrc 06-02-07 10:43

Re: O bila in week-end ?
 
zici tu?? asta e o idee preconceputa! la mine nu se aplica. se aplica la cei care merg subturati prin oras.

MeHiGH 06-02-07 11:21

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 734028)
sincer cat o sa fie comunitatea asta o sa vreau si eu sa vad macar o singura data sa facem o cheta pt un eveniment , si sa dea toti bani :rolleyes2
toata lumea e de acord cu tot pana vine vorba sa de 5 RON :cry:

Man...apoi...e mai "buget" decat sa ies cu tovarasa :mrgreen: sper ca pana vineri o sa ma fac bine , caci se anunta promitator !

shantzu 06-02-07 11:29

Re: O bila in week-end ?
 
pai ar fii cazul sa te faci bine ;) ca prea esti bolnavde vreo saptamana :)


All times are GMT +2. The time now is 22:46.

- Copyright 2026 4Tuning