![]() |
Stiu ca nu e legat de subiect dar la sectiunea evenimente de pe forum s-a deschis un subiect pe tema primului concurs de car Hi-fi din Romania, care va avea loc in martie!
|
E SUPER tare ideea asta cu hi-fi....ati mai putea sa faceti si concursuri de burnout-uri ....si parerea mea...e ca ar fi mult mai interesant si frumos daca la legal racing ar venii mai multe \"tipe\" si MOTOARE-motociclete...
|
tipeeee da!motoarele sunt in alta categorie!
|
A zis cineva tipe!!!
Intrebarea e unde??? Parazitii au zis: CE P**/ mea are alt gust intr-un BMW Io zic unde credeti voi ca vin tipe la dacii???? |
in mod normal persoana ta ar trebui sa atraga tipe si nu masina,dar daca totusi se intampla asa ceva,vezi ca orice masina ai avea intotdeauna va exista alta mai tare si fata va pleca la ea,asa ca mai bine fereste-te de asemenea tipe si cauta pe una care sa te vrea pe tine asa cum esti si nu pt ce masina ai!
|
Referitor la femeia tare in masina ta tare... Pentru mine, femeia perfecta ar fi una urata, pentru ca astfel nu se mai uita altu' la ea, deci nu o va accepta :lol:
|
Hai ca asta mia placut mult!!!!
|
nici o persoana nu este urata daca stii unde sa te uiti si ce sa apreciezi!si i incearca sa vezi dincolo de aparente si vei putea fi surprins in sensul bun de ceea ce vei vedea!
|
Daca nu as sti as zice ca ori esti la fac de filozofie or pe iarba...... cu masina lol!!!!
|
UNDE ma inscriu pentru prima etapa ?
|
Buna intrebare ca si eu vreau sa aflu!!!!
|
Are careva idee unde se vor tine etapele de viteza din Bucuresti? Tot la Vitan sau s-a gasit locatie noua?
Cele din Baneasa banuiesc ca intre Academia de politie si Zoo, sau alta zona? |
la vitan nu cred ca se vor mai tine ca cica e gardul ala si nu mai au unde sa stea spectatorii (cica) si in alta parte habar nu am unde sar putea tine .. poate la bragadiru! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
pe 10 aprilie va fi legal racing la tm daca nu ma insel voi fi acasa :lol: :lol: :lol: cine vine dintre voi la tm as vrea sa stiu??
|
poate vin eu. ne tragem ?
ma leg cu o shufa de tine si tu ma tragi! poate asa ating si eu 180 km/h ;) si dupa ai te trag si eu (cat poate masina). ce zici ? |
he he he de putut poate mult eu unul abia astept sa vin odata cred ca va fi frumos si sper sa vin multi de pe forum numai asa ne putem cunoaste am ibine deci inca odata cine vine la tm de pe forum???va astept!!!!!!!!!! :P
|
eu nu stiu cum sa ajung la tm dar vreau !!!! habar nu am cu cine si cum .... cutrenu? lol ori poate vb cu cineva din buc care mai mere :wink:
|
Hahaaaaaaa, pai ia-o de-acum pe jos (cu o harta si busola) si ajungi taman bine. Sau apelezi la cealalta varianta: intrebi un prieten :wink: daca te ia. foarte funny, nu?:?
Eu (daca nu intervine ceva aiurea) vin la TM. Abia astept sa-i aud pe \"confratii\" tai Cata cum huiduie cand aud de Buc. (presimt k ma cert pe-acolo :? ) |
looool sha crezi ca huiduie?? :lol: :lol: cel putin la meci stiu ca a iesit scandal :lol: lasa ca le zic ca suntei de ai mei si sigur nu o sa huiduie o sa faca galerie :lol: :lol: :lol:
|
Quote:
|
fxn date bine pe langa sha sa te ia cu el :wink: :wink: :wink:
|
Cine stie fxn...Eu in afara de mine(sofer) mai am 2 locuri sau 3 (daca-s mai subtirele persoanele). In dreapta TREBUIE :wink: sa fie o fata, iar restul...mai e timp...
Cata, vad chiar acum pe Messenger k te uiti la Timisoarafinaldivx - te-ai convins de huiduieli, da? Ma deranjeaza foarte tare chestia asta cu \"bucurestenii sunt increzuti\". Stiti cine-s increzuti? - toti tiganii si taranii aciuiati prin Bucuresti! Bucurestenii sunt OAMENI (bine, cu exceptiile de rigoare) E, in fine, daca nu se trece la alte chestii, nu cred c-o sa ma deranjeze niste \"huiduieli\" - chiar o sa ma ambitioneze sa bat toate \"tm-00-abc-urile :wink: \"! :wink: |
SHA ma iei si pe mine? pot sa stau in portbagaj atat timp cat e muzica la maxim;)
Ca eu degeaba vin cu zce-ul ca orikum nu am cu cine sa ma trag. PLzzz plzzzzzzzz! Pun bani la benzia dac e nevoie,te cinstesc (ma arunc in fatza lu RS4a lu catalin sa opreasca si asa poti sa il fac la linutze :D! sunt slab! :) incap eu pe acolo pe undeva! :) acum vb serios! as vrea sa vin! poti sa ma iei si pe mine? |
Vorbim, vorbim. Eu uit de pe o zi pe alta, d-apai pana la vara :roll:
Uite - tu ce masina ai? :roll: Mai vorbim spre vara! |
loool sha da mam convins de huiduieli :lol: sha eu stiu ca sunteti baieti de treaba si chiar daca aia de la tm vor huidui eu tot cu voi voi tine ca sunteti deai mei lasa sha ca tin eu galerie :wink: :P ps.am vazut ca vati schimbat pozele frumos :lol: :lol: :lol:
|
Da, trebuie sa-i dam de baut lui...aaaa :roll: ...am uitat cui. Oricum - mersi!
|
Daca am terminat masin pana atunci jur ca vin....
|
anul trecut am fost la Timisoara dar nu cu masina mea din pacate ... anul asta 90% voi fi prezent cu masina mea cu tot ... Catalin, daca esti cu RS4 tre neaparat sa vii. O sa fie super bestial. Iti garantez. Au fost cele mai misto curse la care am fost anul trecut din punct de vedere al spectacolului si atmosferei. In afara de faptul ce toti isi bagau si isi scoteau cand auzeau de Buc. totul a fost super. Iar pista e de nota 1000.
|
Ne tragem rs 4 la dacia 1100 LOL
Sunt sigur ca nu te tine!!! Tu in marsarier binenteles!!! |
he he morro eu voi fi probabil acolo dar nu stiu daca este o ideie buna sa ma dau eu vreau sa tin masina pt bucuresti :lol: nu vreau sa stric ceva la ea :lol: piar pista stiu ca este buna tata lucreaza la aeroport :wink:
|
Quote:
Morro, ne dam si in deplasare, da? K poate bate vantul din spate mai tare pe partea mea :lol: |
da sha ai dreptate eu vreau sa pastez masina cat mai bine si mult pt bucuresti pt asa numita \"finala\" :lol: :lol: :lol: :lol: acolo o sai dau tot :lol: :lol: :lol: promit :lol: :lol: :lol: :wink: sa vad ce este si la tm poate ma dau si acol o odata sper sa vina ceva masini :P
|
Hai mai Cata, chiar asa...vorbeste si tu in soapta. Auzi - ma dau doar o data sa nu se strice...hmmm... Audi,VW,Skoda NU se strica, ce naiba :wink: .
La etapa de viteza te dai de 2 ori pentru timp si dupa aia la \"libere\" vezi tu - dar nu cred k scapi de noi :wink: |
he he ce tare ai zis sha ca vw-audi nu se strica ce bine ar fi :lol: :lol: lasa ca vedem noi mai este ceva timp :lol:
|
Bai... chiar asa ... venim pana la Timisoara si nu vedem si noi avampremiera la RS4?
De-abia astept ... sunt din ce in ce mai sigur ca voi fi la Timsoara. Anul trecut m-au cam suparat astia ca m-au pus sa platesc inscrierea dupa ce au zis pe forum ca nu ne pun pe astia din Buc. sa platim. Oricum vreau sa filmez sa fac un reportaj misto asa cum trebuie. |
da nui mai bine sa vedeti avanpremiera la bucuresti morro? :) :? daca o sa vin adversarul meu \"preferat\"o sa mai fac odat cu el :lol: :lol: :lol:
|
Fata de anul trecut calendarul competitional de anul asta e f bun.Spun asta deoarece sunt din Arad si sa vin la Bucuresti la etapa e costisitor avend in vedere ca sunt si student si peste toate astea sunt si in ultimul an.
|
Da mai dar uite, noi, bucurestenii o sa mergem de 3 ori in Timisoara si o sa fim \"mangaiati\" de uralele de bine-am venit ale timisorenilor. Cam neplacut - zic eu - Dar tu, vino macar o data in Bucuresti si cand se striga ca esti din Arad vezi cati te huiduie si-ti zic de dulce.
Mda...am cam luat-o la vale cu ideea - Idea era sa vii si tu macar o data in Bucuresti asa cum si noi o sa venim in Tm. Numai bine! |
:lol: :lol: :lol: lasa sha ca nu va huiduie nimeni la tm :? :? :?
|
mpa nici in marsarier n-ai nici o sansa! :shock: no way!
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:56. |
- Copyright 2026 4Tuning