Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - Schumy (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/301385-machete-lucru-schumy.html)

cata_golf 25-04-12 20:39

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Quote:

Originally Posted by Schumi1 (Post 4998024)
Ia sa mai animam atmosfera.
Dacia Logan Racing

Superb..de pe ce masina sunt jantele?:D

Schumi1 25-04-12 20:44

Re: Machete in lucru - Schumy
 
6 Attachment(s)
Le-am primit de pe o alfa romeo de wtcc
Hai sa punem si finalul daca tot urmareste cineva.!!

Schumi1 25-04-12 20:46

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Cu dacia MD pun poze cand o sa fie gata!!!

cata_golf 25-04-12 20:47

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Quote:

Originally Posted by Schumi1 (Post 4998053)
Cu dacia MD pun poze cand o sa fie gata!!!

asteptam !! :D

2010 25-04-12 21:43

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Frumoasa rau culoarea!

FED express 26-04-12 12:39

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Culoarea-i tare faina :dribble:

lusian 27-04-12 08:04

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4998167)
Frumoasa rau culoarea!

Quote:

Originally Posted by FED express (Post 4998920)
Culoarea-i tare faina :dribble:

Subscriu si eu, foarte frumoasa culoarea. A iesit foarte frumos!

DoruD 01-05-12 20:18

Re: Machete in lucru - Schumy
 
vazut "pe viu" astazi
arata foarte bine

bravo nenea schumy!

Schumi1 06-05-12 21:38

Re: Machete in lucru - Schumy
 
10 Attachment(s)
porsche

2010 06-05-12 22:10

Re: Machete in lucru - Schumy
 
E 1/24?

neamtu07 06-05-12 22:18

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5012458)
E 1/24?

Da este 1:24

Schumi1 07-05-12 12:25

Re: Machete in lucru - Schumy
 
6 Attachment(s)
Final porsche 959 1:24 Burago

2010 07-05-12 16:57

Re: Machete in lucru - Schumy
 
A iesit bine, zic eu!

Schumi1 09-05-12 12:16

Re: Machete in lucru - Schumy
 
10 Attachment(s)
2 portocale

cata_golf 09-05-12 13:45

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Quote:

Originally Posted by Schumi1 (Post 5016151)
2 portocale

Superbe... de unde ai plaftorma? :D

Schumi1 09-05-12 18:41

Re: Machete in lucru - Schumy
 
3 Attachment(s)
Eu am facut platforma , daca te uiti 2-3 pagini in spate, sigur o sa gasesti poze cu evolutia ei.

Trecem la Tv 12 army

bmwh548 09-05-12 18:51

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Cred ca ar fi mers niste cocarde o idee mai mari. Originalele erau cam la fel de mici?

2010 09-05-12 20:05

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Arata muuult mai bine pe verdele asta!

Schumi1 23-06-12 07:38

72 Attachment(s)
Sa continuam!

2010 23-06-12 11:34

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Trebuie sa ne povestesti si noua ce ai in pozele astea, nu doar : sa continuam, next, urmatorul!
Evita postarile multiple si scrie scara + producatorul machetei!
Multumesc pentru intelegere!

Schumi1 26-06-12 18:28

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Care postari multiple? ce sa-ti povestesc despre machete?? Sunt poze cu machete deagostini modificate .Cine este interesat de ceva anume intreaba si eu ii explic.Nu e normal asa? In schimb nu este normal sa primesc avertisment ca v-am aratat ce muncesc eu in timpul liber ,aberatii , postari aiurea , postari inutile.UNde?

Dear Schumi1,

You have received a warning at Forum 4Tuning.

Reason:
-------
Aberatii / Posturi Aiurea / Posturi Inutile

Extras din regulamentul sectiunii tuning pe machete:

Quote:
Limita maxima de poze pentru macheta este de 12 pe zi si nu mai mult de 2 machete pe zi (POZE CLARE).

-------

Original Post:
https://forum.4tuning.ro/506-tuning-m...ml#post5076365

Quote:
Altceva

Warnings serve as a reminder to you of the forum's rules, which you are expected to understand and follow.

All the best,
Forum 4Tuning
__________________

bmwh548 26-06-12 18:35

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Alea vreo 3 postari facute una dupa alta pe care colegul 2010 a avut amabilitatea sa le uneasca.

Avertismentul l-ai primit pentru nerespectarea regulamentului sectiunii (si am fost "bland" avand in vedere ca regulamentul spune ca se da direct infraction pentru ce ai facut tu). Daca vrei sa postezi in continuare aici respecti regulamentul si incerci sa-ti controlezi iesirile de genul asta.

Schumi1 26-06-12 18:38

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Nu inteleg, ia lumineaza-ma te rog.
Deci imi dai avertisment pentru ca acum cateva postari in urma 2010 mi-a unit postarile si mi-a facut observatie legat de prezentarea machetelor.Sau pentru ca am postat mai mult de 2 machete modificate?
Despre ce iesiri te referi?

bmwh548 26-06-12 18:47

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Ai citit ce scrie in mesajul/avertismentul pe care l-ai primit? Mai clar de atat nu am cum sa fiu.

Schumi1 27-06-12 15:59

Re: Machete in lucru - Schumy
 
10 Attachment(s)
Am citit, dar n-am inteles care este problema ta (adica stiu care e problema ta personala dar nu-mi bat capul)
Revenind la subiect
4 dacii Safarii cu piese de pe machete de raliu (scaune , roti , proiectoare) restul este tot realizat manual!
Vizionare placuta!
P.S - pentru orice nelamurire astept intrebari la care o sa raspund cu mare placere!

Schumi1 27-06-12 17:10

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Dear Schumi1,

You have received an infraction at Forum 4Tuning.

Reason: Aberatii / Posturi Aiurea / Posturi Inutile
-------
Limita maxima de poze pentru macheta este de 12 pe zi si nu mai mult de 2 machete pe zi (POZE CLARE).
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
https://forum.4tuning.ro/506-tuning-m...ml#post5082106

Quote:
Am citit, dar n-am inteles care este problema ta (adica stiu care e problema ta personala dar nu-mi bat capul)
Revenind la subiect
4 dacii Safarii cu piese de pe machete de raliu (scaune , roti , proiectoare) restul este tot realizat manual!
Vizionare placuta!
P.S - pentru orice nelamurire astept intrebari la care o sa raspund cu mare placere!

All the best,
Forum 4Tuning

Nu inteleg ce te doare , explica cu cuvintele tale ca poate reusesc sa descifrez.!!!

Tu faci cu mine cum fac politistii in trafic cand sunt la ciupeala , in loc sa dirijeze ei stau sa vaneze greselile.Domn' moderator arata-mi ce nu este bine si unde trebuie sa revizuiesc nu-mi turna cu sanctiuni aiurea ca nu dau 2 lei pe ele!!!!

bmwh548 27-06-12 17:28

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Pare rau, nu agream circul ieftin, aici se inchide.


All times are GMT +2. The time now is 09:37.

- Copyright 2026 4Tuning