![]() |
Re: Suburbia RacingClub
aaaa cu coupe-ul cu litere japoneze ???
|
Re: Suburbia RacingClub
Dap el e cu coupeul cu litere japoneze .. CAZ cand mai facem si noi o plimbare ceva in noapte? :D ... k vreau sa ne incercam "tupeul" masinilor :P ...BAFTA
|
Re: Suburbia RacingClub
coupeul verde cu japoneze pe el... io`s ala ;) (am banuit io k tu esti cu SX`ul... dar nu eram sotto)
rebel... vorbim vineri :) Numai Bine ! |
Re: Suburbia RacingClub
sper sa iti fi placut cum se duce masinutza...in seara aia mi-a pleznit a doua turbina la masina :( sper sa fie gata maine masina dar nu cred...
|
Re: Suburbia RacingClub
da boss, mi`a placut... shmekerie... pakat de turbina aia si banuiesc k se gasesc si greu japonezele astea...
cel putin o sapt pana vine o piesa din coreea (nush cum e cu jap), te descurci tu k esti baiat destept. Bafta! |
Re: Suburbia RacingClub
are legatura cu Suburbia Club de pe Lipscani?
|
Re: Suburbia RacingClub
din cate stiu io... nu are nici o legatura :)... nici nu am auzit de suburbia club de pe lipscani.(dak nu am auzit de ei nu inseamna ca neg existenta lor... dar nu stiu de ei nimic... nici nu i`am vazut pe undeva, chiar daca nu sunt din Bucuresti umblu noaptea pe strazi ;) )
|
Re: Suburbia RacingClub
initial mi`a fugit capu la un club de Racing (io acu m`am trezit)... dar nu , nu avem nici o legatura cu Suburbia Club de pe Lipscani.
Bafta ! |
Re: Suburbia RacingClub
cam liniste paciulea :P
s-a inscris cazule vreo masina din suburbie la 4tuning days? |
Re: Suburbia RacingClub
trebuia sa aparem cu 2 masini, Hyundaiul si Focus Jeans Edition, alaturi de baietii de la "color tuning" , dar din cauza unor mici neintelegeri ei au renuntat la participarea la eveniment sau au decis sa participe doar cu o masina... nu am inteles prea bine k eram cam chiaun :)( multumesc oricum celor de la color tuning pt stickere si sugestii.... SUPER BAIETI, sper sa mai colaboram ! ). iar noi S R C ... am considerat ca e bataie de co@ie ... inca suntem mici, poate la anul !
P.S. intrebare : se acorda fonduri "phare" sau "sappard" pt tuning??? :D (glumeam evident) |
Re: Suburbia RacingClub
asta ma tot intreb si eu nu e cineva care vrea sa ma sponsorizeze sa imi fac masina...ma opresc cand ajung la extrem promit
|
Re: Suburbia RacingClub
daca pana la urma gasesti pe cineva... sa dai un semn de viatza :)
|
Re: Suburbia RacingClub
ok:D
sunt baiat de treaba deci o sa te anunt |
Re: Suburbia RacingClub
dak tot esti baiat de treaba... poate stii pe cineva care vrea Hyundai coupe 2001 full stock, masina e super ok si lejer rau la bani k vreau ceva mai nou !
pretz 8700e neg (super pretz zic io) (initial am incercat sa scot mai mult pe ea... dar tre sa astept prea mult k sa o dau... asa... poate sa o ia unu acu si sa isi scoata el cat vrea pe urma) motor 2000cmc 16v - 140CP km reali 96.000 (distributie schimbata la 85.000km) ulei castrol cauciucuri Dunlop cu inca 2 ani garantie pachet sound 700RMS se aud impecabil + multe altele s-a investit mult in ea si merita fiecare banutz ... dar vreau ceva mai nou peste 2003 ( poate un BMW seria 3 sau 5) - accept si schimburi cu seria 3 sau 5 diesel , an minim 2003 , culoare de preferat neagra sau inchisa , ofer diferentza ! dak mai vede cineva si ii este lene sa posteze : 0744.817.384 |
Re: Suburbia RacingClub
am fost si noi acolo, avem si poze, si cel mai important ... unul din membrii si anume Harry, a participat la concursul de burn out cu al lui M3 . poze si poate filmuletze... mai tarziu :)
|
Re: Suburbia RacingClub
PASTE FERICIT membrilor din suburbie :)
|
Re: Suburbia RacingClub
multumim la fel Gabi ! :)
|
Re: Suburbia RacingClub
cazule ai mai vorbit si u de chestia aia??...cu clubu...??
|
Re: Suburbia RacingClub
baieti nu sunteti interesati de a mea ???? fac schimb si cu masini mai ieftine+diferenta am nevoie de masini de 7000-9000 euro si diferenta de 4000-2000 astept oferte masina are inca cateva modificari in plus fata de anunt...inca se mai lucreaza la ea
|
Re: Suburbia RacingClub
ce pot spune este k am vazut nissanul si e tzapana masina , arata ingrijita !
o sa ma interesez sa vad dak gasesc pe cineva amator de senzatii in drft :) by the way... nu mai vand coupeul ! |
Re: Suburbia RacingClub
din moment ce lucrurile s-au mai "calmat", nu m`am mai zbatut si io asa tare. by the way... imi place DVD`ul;)
|
Re: Suburbia RacingClub
baieti , ce se mai aude de Suburbia ? ce mai faceti , pe unde mai sunteti ?! caz nu prea te'am mai vazut prin Buc....mai traiti ?! :D
|
Re: Suburbia RacingClub
tata.... suburbia traieste in ghetoul ei in continuare :lol:
man... activi in sensul k nu e noapte fara Buc si bagabintzeala suntem cativa, k multi mai lucreaza sau altceva de facut, dar clubul exista ! (dak nu ma mai vezi inseamna k atunci cand mai treci pe la pescarush nu deschizi ochii) te pupa tata ! by the way... tu pe unde ai ajuns? :D |
Re: Suburbia RacingClub
Quote:
prin pescar n am mai trecut de ceva vreme...probabil d'asta nu ne'am intalnit. acum sunt in NSL :D bafta in continuare moshule si poate bem o bere zilele astea |
Re: Suburbia RacingClub
salutare membrilor, in special -Caz-. vreau sa stiu daca pot sa ader si eu la clubul vostru, tinand cont ca am un scooter de 125cc?. vin cand vrei tu in buftea sa ne vedem si sa vezi despre ce e vorba
|
Re: Suburbia RacingClub
da fratioru , poti adera fara pb si fara sa vii in Buftea , ne intalnim intr`o seara la Pesc sau vdm noi , dar dak ti`e usor poti face un drum si pana aici !
best 4 all da`mi un buzz pe ID`ul xcazusx si vb pe mes. Numai Bine ! |
Re: Suburbia RacingClub
hyundai-ul ala verde aproape zilnic trece pe la noi prin cartier.....jiului mai exact :D
|
Re: Suburbia RacingClub
mda... ziua facultate , noaptea bagabontzeala ! :D
ce sa facem si noi Bafta ! |
Re: Suburbia RacingClub
Magu... am vb... nu te pot trece ca membru cu "drepturi depline" motivele le stii si tu ! asta nu inseamna k nu esti unul dintre prietenii clubului si o data cu rezolvarea "problemelor" vei fi anuntzat ca atare... by the way... poate iti iei un motor :D , k deocamdata nu avem nici un membru cu motor !
|
Re: Suburbia RacingClub
ok....am inteles. sper sa rezolv toate problemele. vorbim
|
Re: Suburbia RacingClub
ar fi frumos sa avem si un motor in club :)
|
Re: Suburbia RacingClub
la "problema" asta s`ar putea sa am io raspuns prin toamna... Doamne Ajuta ! ! !
|
Re: Suburbia RacingClub
opa....asteptam...asteptam :) :)
|
Re: Suburbia RacingClub
La Multi Ani Suburbia
|
Re: Suburbia RacingClub
Sa Traim Bine Gabi !!!:D
|
Re: Suburbia RacingClub
la multi ani fratilor ... nu va m-ai vede lumea cu ani.. caz da si tu un semn pe mess sau lasa-mi id tau pe pm.. te pup si bafta
|
Re: Suburbia RacingClub
Quote:
|
Re: Suburbia RacingClub
nu stiu la ce te referi :)
|
Re: Suburbia RacingClub
ce mai faceti baieti?mai merge clubul?
|
Re: Suburbia RacingClub
din pacate treaba s-a cam rarit , eu vin in fiecare vineri noapte pe oras pt. "actiune", dar restul nu se mai omoara... eh oricum au avut loc multe schimbari , mai ales auto , am mai evoluat ca sa zic asa ! (doar ca masinile au "evoluat" , dar activitatea s-a diminuat)
Numai Bine ! |
| All times are GMT +2. The time now is 05:21. |
- Copyright 2026 4Tuning