Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   Kitch-uri made in SM (https://forum.4tuning.ro/195-satu/28147-kitch-uri-made-sm.html)

nistea mircea 12-08-07 23:42

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by valineamtsm (Post 1042975)
Deci ai prins o grebla de mashina de m-am speriat. FME de pe numarul lui de inmatriculare de la ce vine? de la Femei? sau ce are ala in cap de pana si prizele de aer le-a pus invers.... Durere ce .. asta e ... dafaimarea ... Daciei... nu tuning. Pfffffff ce ma pot nerva pe astia!

nu vine de la ( fondul femeilor excitate ) dupa masina mea
dar de ce ne e ciuda atata poate si gata

rider on wheel 13-08-07 00:42

Re: Kitch-uri made in SM
 
deci omu ala cu dacia aia rosie e fenomen:lol: ma refer cum sia putut face masina in halul asta? nul cunosc si nu ma refer in alt sens

valineamtsm 13-08-07 12:14

Re: Kitch-uri made in SM
 
Si-o fumat ala iarba din curte si uite cu ce idei o venit dupa ce si-o vandut capitza de fan. Mircea tu ce zici? ai putea sa debitezi asa prize de aer sa le pui pe invers? Lex? Joe? Eu? Juana? Danny19? Hai mai! Careva! Hai sa facem un club al prizelor de aer intoarse!!!!!! :x :x

Spark 05-09-07 23:04

Re: Kitch-uri made in SM
 
mai tzinetzi minte mashina aia cu manere pe spoileru` spate ?

acuma am vazut (defapt am auzit) alta minunatzi de la ea
omu dadea cu spatele. si in loc sa sune ca si la orice mashina normala cand da cu spatele ... suna o melodie din alea ca si la instalatziile de pe bradu` de craciun
sa mor eu de nu :lol:

athes 06-09-07 13:50

Re: Kitch-uri made in SM
 
nu-mi dau seama cele trece prin cap,si eu am dacie dar sincer mi-ar fi rusine sa ma urc in asa ceva si pe deasupra ei cred ca au facut tunning.:yikes:

Razvan_SM 08-10-07 14:30

Re: Kitch-uri made in SM
 
De cativa ani umbla prin carpati un tip cu ceva masina ( cred ca Opel) la care i-a montat claxon de tir...
L-a mai vazut/auzit cineva?

Dexter Laboratory 16-10-07 19:33

Re: Kitch-uri made in SM
 
1 Attachment(s)
asta da eleron facut la comanda special pt dawnforce :lol:

Dexter Laboratory 16-10-07 19:35

Re: Kitch-uri made in SM
 
si nu unu are ca doua double force

Spark 16-10-07 20:14

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by Dexter Laboratory (Post 1152653)
asta da eleron facut la comanda special pt dawnforce :lol:

da` chiar
asta nu ii aia postata de mine pe prima pagina
cu asta cred ca am inceput topicu` :)

adi2aerox 17-10-07 18:05

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

spark:
da` chiar
asta nu ii aia postata de mine pe prima pagina
cu asta cred ca am inceput topicu`
asta este :lol:

wasted 20-10-07 17:28

Re: Kitch-uri made in SM
 
7 Attachment(s)
Dublu GPS , unu pentru sofer si unu pentru femei blonde ;)

raul_rebelul2005 21-10-07 23:45

Re: Kitch-uri made in SM
 
dahh.....interesant,o fi aterizat si asta de undeva din cer.....

athes 21-10-07 23:54

Re: Kitch-uri made in SM
 
isi bate joc de masina........dar nah

sm 03 vsp 31-10-07 19:13

Re: Kitch-uri made in SM
 
aia albastra ii a mea shi nu ma 'impunge nici nu ma taie nimk'!!!shi i destul d sigur ptr o dacie ....zic eu!!

jason 04-11-07 18:31

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
tunig tuning:lol:

Ovi407 04-11-07 18:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ai gresit threadul?

attilaboot 04-11-07 18:41

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
HAHAHAH. Yokohama, NOS, 5zigen.......... Cred ca nici una nu se afla pe masina. Dar oricum foarte tare. Beton. Rupe totul.

Devi 08-11-07 12:33

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nu stiu fratzilor, dar avand in vedere ca dacie... nu zic ca imi place, dar nici ca ii rau... mere. ii fain rosu cu alb...

W35T 11-11-07 18:58

Re: Kitch-uri made in SM
 
il stiu pe tipu cu asta rosie.. e din 16... n`arata chiar asa de rau... atat ca nu detine din ce scrie pe ea... by the way e folie tot ce e cu alb... facuta de mine si un prieten... dak va intereseaza ceva folie personalizata prv me...

Ovi407 11-11-07 23:00

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by W35T (Post 1194813)
il stiu pe tipu cu asta rosie.. e din 16... n`arata chiar asa de rau... atat ca nu detine din ce scrie pe ea... by the way e folie tot ce e cu alb... facuta de mine si un prieten... dak va intereseaza ceva folie personalizata prv me...

imi infoliezi mie ceva cu autocolant?

juana_man 12-11-07 12:18

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by W35T (Post 1194813)
il stiu pe tipu cu asta rosie.. e din 16... n`arata chiar asa de rau... atat ca nu detine din ce scrie pe ea... by the way e folie tot ce e cu alb... facuta de mine si un prieten... dak va intereseaza ceva folie personalizata prv me...

folii carbon???trim un pm pls

toyoman 06-12-07 20:53

Re: Kitch-uri made in SM
 
1 Attachment(s)
...poza facuta azi in parcare la Kaufland...:shakefist

wasted 06-12-07 21:05

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by toyoman (Post 1233632)
...poza facuta azi in parcare la Kaufland...:shakefist

Törán!:rolleyes2

juana_man 07-12-07 07:06

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by wasted (Post 1233656)
Törán!:rolleyes2

nu nu,te rog frumos sa scri corect ! se scrie taran :lol: :lol:

Mireltheone 07-12-07 08:37

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by toyoman (Post 1233632)
...poza facuta azi in parcare la Kaufland...:shakefist

Eleronul probabil e asa de mare deoarece masina circula cu viteze exagerat de mari si trebuie....:lol:

Ovi407 07-12-07 15:40

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by juana_man (Post 1234136)
nu nu,te rog frumos sa scri corect ! se scrie taran :lol: :lol:

vreti sa spuneti ca nu e frumos???? :-P

W35T 23-02-08 19:03

Dacia RELOADED :))
 
5 Attachment(s)
...aseara l`am prins in parcarea de langa poitia de fr. ....

holdo 23-02-08 19:44

Re: Kitch-uri made in SM
 
e tare masina! :)

raul_rebelul2005 24-02-08 11:53

Re: Kitch-uri made in SM
 
foszo masina,genti de diferite modele si restu materialelor de tuning is puse chiar unde trebe:))

Under VT 24-02-08 15:24

Re: Kitch-uri made in SM
 
Daca ne uitam mai atent parca seamana cu un Mustang mai vechi:lol::lol:

W35T 25-02-08 17:24

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by Under VT (Post 1380177)
Daca ne uitam mai atent parca seamana cu un Mustang mai vechi:lol::lol:

Da ...exact... ca si primul model de Mustang GT :)) ..lol
Btw...am mai prins unul cand rula pe careiului dar nu am apucat sa il pozez cu un model mai avansat...p.s. avea pe capota o sarma indoita ce vroia sa fie un S (ex...cum e la mercedes semnul acela care cand eram copii il rupeam ca sa ni`l punem in gat) ....cred ca de la superman lol ....daca il vad oprit undeva promit ca il pozez.

Under VT 07-03-08 23:12

Re: Kitch-uri made in SM
 
2 Attachment(s)
..........lol::lol:

raul_rebelul2005 08-03-08 18:10

Re: Kitch-uri made in SM
 
asta am mai vazut-o tot acolo pe strada aia,oare ce spoiler ii ala,de pe ce masina?cum draq o avut ideea sa decupeze aripa....:)

A2racer(Ovi) 08-03-08 23:57

Re: Kitch-uri made in SM
 
Unii o vazut de prea multe ori Mad Max si Batman forever :))

carabusm 09-03-08 16:03

Re: Kitch-uri made in SM
 
Dupa cum se vede in poza cu un pic de noroc poate primea si numarul la masina BMW....:P...:D

veveve 02-03-09 18:43

Re: Kitch-uri made in SM
 
Foarte tare cat de multa cultura este in cap la uni, hai sa-l lasam in pace si sa ne rezumam sa postam aici "daci" de astea "kich" de ale noastre de aici din batatura ;)

floryn bmw 09-03-09 22:25

Re: Kitch-uri made in SM
 
mai mai nu prea va place vechea si eterna dacie:)) is kam fortate, dar asta e unii asa vad tuningul:)

Speed4U 19-05-09 17:44

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 1409934)
,oare ce spoiler ii ala,de pe ce masina?....:)

De CLio !

zeck 20-05-09 23:41

Re: Kitch-uri made in SM
 
http://iesidincasa.ro/index2.php?pag..._eveniment=440 uat:O
MOD:Te rog sa respecti topicul , adica NUMAI din Satu Mare, cred ca sunt destule si la noi

cristi.mk4 14-01-10 18:54

Re: Kitch-uri made in SM
 
aveti cu ce va mandri..aveti masini tari :))


All times are GMT +2. The time now is 23:54.

- Copyright 2026 4Tuning