Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

e_Max 15-12-06 20:50

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by MadHat (Post 662328)
C e tata cu plcitu ala e varza in interior . mai bine o bicicleta dekt sa merg cu asa olcit makr nu ma faq d ras cu o bicicleta

pai at posteaza si tu interiorul tau daca zici ca ala nutzi place

Laure2fast 15-12-06 23:00

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by MadHat (Post 662328)
C e tata cu plcitu ala e varza in interior . mai bine o bicicleta dekt sa merg cu asa olcit makr nu ma faq d ras cu o bicicleta

ioane eu am postat o poza cu bordu meu..iti place bine nu iara bine ;)

Magos 16-12-06 07:38

Re: interior oltcit
 
...mda... am ramas fara masinutza... Nu mai vreau sa imi aduc aminte... Dar m'am enervat, si imi iau alta pana in martie!!!!!!

e_Max 16-12-06 14:51

Re: interior oltcit
 
e las mai mogos stiu ca e greu dar fi tu sanatoasa ca se rezolva si treaba asta :*

Ja_Rule 16-12-06 14:57

Re: interior oltcit
 
bai nene sunte`ti cu capu` ? ... cum sa ramai fara masina ? ... poate sa vina si d`zeu ... ma bat parte`n parte cu el ... pe cinstea mea ...

e_Max 16-12-06 15:02

Re: interior oltcit
 
laso ma ja rule cai necajita saracutza cine stie ce so fii intamplat cel mai bine stie ea si va rezolva lucrurile

Ja_Rule 16-12-06 15:03

Re: interior oltcit
 
ba nene ati inebunit? chit ca facem cheta si tot nu o lasam fara masina ... 2-3 sute de la unu` ... 3-4 sute de la altu` .... si`i luam feti masina ... a?

e_Max 16-12-06 15:07

Re: interior oltcit
 
pai ma fb ca ganditzi asa fb ca voi cei din bucuresti suntetzi unitzi......... dar catzi sunt cei gandesc ca tine ja rule

Ja_Rule 16-12-06 15:29

Re: interior oltcit
 
nush frate da oricum .. exista posta :D

e_Max 16-12-06 17:02

Re: interior oltcit
 
pai da ai dreptate exista

vali-tgm 16-12-06 19:30

Re: interior oltcit
 
dar nu stie nimeni mai exact ce a patit saraca fata cu masina ? prob de fam sau che ? parca trebuia sa ii vina masina straina sau ceva. poate vb prostii corectati-ma

e_Max 16-12-06 22:57

Re: interior oltcit
 
pai navem cum sa te corectam fiindca nici noi nu stim carei treaba

DR.ZOZO 16-12-06 23:28

Re: interior oltcit
 
un interior facut cu gust,de mine personal, ceva asemanator ptr viitoarea masinuta a domnisoarei.ptr ca e asa de dulce:)
am orice nuata de piele.roz, cameleon, vede fluorescent,mov,alb perlat,gri perlat,rosu ferari,etc.

DR.ZOZO 16-12-06 23:29

Re: interior oltcit
 
nu ma lasa sa pun poze,ce se intampla?

ReLLaXX 16-12-06 23:37

Re: interior oltcit
 
O fi o problema mica cu forumul. Cine stie... Incearca si tu putin mai tarziu. Aparent nu e nimic, dar se mai intampla.

Magos 17-12-06 23:00

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by vali-tgm (Post 663664)
dar nu stie nimeni mai exact ce a patit saraca fata cu masina ? prob de fam sau che ? parca trebuia sa ii vina masina straina sau ceva. poate vb prostii corectati-ma


deci... 1. probleme de familie, da! :( din pacate, sangele tot apa se face! ;)
2. masina straina... da , dar anul viitor, si nu stiu exact cand, oricum e top de lista!! am nevoie de miscare, nu? :-S
3. o sa imi cumpar din nou un cit, sa vad cu ce raman dupa sarbatori... mai din stanga mai din dreapta... o iesi ceva... :)) =))

oricum, va multumesc mult baieti, si imi place sa vad ca sunteti uniti! ;)

dr zozo, merci mult... poate vb! ;)

Ja_Rule 18-12-06 13:15

Re: interior oltcit
 
mi`ar sta bine si mie cu niste gri perlat :) cat pt magos .. un roz, un cameleon cred ca i s`ar potrivi

Magos 18-12-06 14:23

Re: interior oltcit
 
:P pai... poate... roz n am mai vazut, dar ar fi unic :D :D : D

Magos 18-12-06 17:04

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 665717)
:P pai... poate... roz n am mai vazut, dar ar fi unic :D :D : D

chiar ma gandeam, cum ar fi un citar roooz??? :)
si bine tunarit... :D

vali-tgm 18-12-06 17:23

Re: interior oltcit
 
eu ma gandesc cum ar arata un oltcit roz la interior asa pufos si afara tot un roz misto..... si u la volan :-P . in fine. sper sa primesti alt oltcitar desi cred ca ala era deosebit de bun. asa l-am vazut eu in poze.

Magos 18-12-06 18:17

Re: interior oltcit
 
pai de primit... n'am de unde
o sa strang bani sa imi iau altul...

Acc3l3ratoR 18-12-06 22:39

Re: interior oltcit
 
:arrow: Uite in bacau a existat un oltcit Roz.....Era super...(era stock dar super..)
stiu si pe proprietar...
dar din pacate e intrat un bou in el si l-a facut praf...:cry:

DR.ZOZO 18-12-06 22:40

Re: interior oltcit
 
4 Attachment(s)
poate amu o sa mearga:)
iti faci si yu o idee draguto

geani29 18-12-06 22:42

Re: interior oltcit
 
Pai mai e inca unul roz in Bacau. Adi, tu stii al cui e si e si functional. Singura problema ar fi ca e RM.

Magos 18-12-06 23:09

Re: interior oltcit
 
:P o sa caut un TRS... da, or fi ele roz... dar cate sunt modificate?? :D

geani29 19-12-06 00:07

Re: interior oltcit
 
Cand spui modificat, la ce te referi? La motor, la exterior, interior? Asta poti s-o faci si tu, adica sa-l duci la un meserias si sa ti-l faci cum vrei.

Magos 19-12-06 09:16

Re: interior oltcit
 
nu, ma refeream cate din cele roz pe care le-ati tot vazut sunt modificate... :P are cine sa ma ajute... :P la interior, exterior si motor... :D

B-14-BYE 19-12-06 09:28

Re: interior oltcit
 
am eu o briketa :d daka te ajut a:D

Magos 19-12-06 09:45

Re: interior oltcit
 
raule... :(

DR.ZOZO 19-12-06 14:40

Re: interior oltcit
 
1 Attachment(s)
niste nuante de piele.

Gabi 19-12-06 15:48

Re: interior oltcit
 
Zozo, Oltcitul postat de tine anterior este cumva al lui Bogdan, baiatu' de la tine de la garaj ?

Magos 19-12-06 16:39

Re: interior oltcit
 
imi place fasia aia lunga roz pal.. :P

andy79 19-12-06 18:55

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by vali-tgm (Post 635025)
de fiecare data ca vad Magos si vad poza ma sterg la ochii ca mi se pare ca nu vad bine sau ca sunt obosit:D. inca nu imi vine sa cred ca s-a gasit punct comun intre tipa si oltcit....si mai si stie ce face si ce e de capu masinii.:)
join the club...cam toti avem o groaza de idei si nu avem cu ce pune in aplicare:D....dar tot e mai bine decat sa avem bani si idei proaste sa ne facem masinile in asa fel incat sa apara la versiunea kitch a forumului :D(parerea mea :P)

subscriu vali!
parca magos m-a facut sa iubesc si mai mult olciturile.
oricum sunt in cautare de un demn urmas al "clubului" meu "decedat" in aceasta vara.
va salut cu farul!

DR.ZOZO 19-12-06 18:57

Re: interior oltcit
 
ma gandeam ca aia roz,in realitate e mult mai frumoasa.
da de bogdan e vorba care lucreaza la mine.

andy79 19-12-06 18:59

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 661348)
am si o veste proasta... :-< nu mai am masina... :-< din pacate... din motive care nu au depins de mine, si care mi-au frant inima,pentru ca iubeam masina aia ca pe nimic altceva... :-< oricum... topicul ramane deschis... cat mai multe interioare... :-< ne mai dam si noi cu idei pt altii...

:( :( stiu cum e....
am patit-o si eu in vara asta....
dar imi iau alta - si tot rosie.

Magos 19-12-06 19:24

Re: interior oltcit
 
aici ne luam de mana... :p eu sper ca pana in primavara sa pun mana pe ea

OltcitPower 19-12-06 19:40

Re: interior oltcit
 
eu nu vreau sa ma bag...dar pozele puse de Zozo sunt cu un caddilac, nici urma de oltcit
:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Magos 21-12-06 00:39

Re: interior oltcit
 
...maybe... nu stiu ... zozo... lamureste-ne!!

OltcitPower 21-12-06 00:54

Re: interior oltcit
 
cum adica...nu stii?
pai nu stii cum arata un interior de oltcit?
:rolleyes2 :rolleyes2 :shock: :shock: :shock:

edy99 22-12-06 04:27

Re: interior oltcit
 
misto interioare, dar s-a gandit cineva sa modifice interiorul complet:?:
panouri de usi din fibra de sticla cu locuri de boxe incomporate, bordul la fel schimbat complet :?:
ar fi super, nu stiu daca mesterii ce lucreaza cu fibra de sticla se pricep sa faca asa ceva dupa o schita facuta pe calc :D


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning