![]() |
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
...mda... am ramas fara masinutza... Nu mai vreau sa imi aduc aminte... Dar m'am enervat, si imi iau alta pana in martie!!!!!!
|
Re: interior oltcit
e las mai mogos stiu ca e greu dar fi tu sanatoasa ca se rezolva si treaba asta :*
|
Re: interior oltcit
bai nene sunte`ti cu capu` ? ... cum sa ramai fara masina ? ... poate sa vina si d`zeu ... ma bat parte`n parte cu el ... pe cinstea mea ...
|
Re: interior oltcit
laso ma ja rule cai necajita saracutza cine stie ce so fii intamplat cel mai bine stie ea si va rezolva lucrurile
|
Re: interior oltcit
ba nene ati inebunit? chit ca facem cheta si tot nu o lasam fara masina ... 2-3 sute de la unu` ... 3-4 sute de la altu` .... si`i luam feti masina ... a?
|
Re: interior oltcit
pai ma fb ca ganditzi asa fb ca voi cei din bucuresti suntetzi unitzi......... dar catzi sunt cei gandesc ca tine ja rule
|
Re: interior oltcit
nush frate da oricum .. exista posta :D
|
Re: interior oltcit
pai da ai dreptate exista
|
Re: interior oltcit
dar nu stie nimeni mai exact ce a patit saraca fata cu masina ? prob de fam sau che ? parca trebuia sa ii vina masina straina sau ceva. poate vb prostii corectati-ma
|
Re: interior oltcit
pai navem cum sa te corectam fiindca nici noi nu stim carei treaba
|
Re: interior oltcit
un interior facut cu gust,de mine personal, ceva asemanator ptr viitoarea masinuta a domnisoarei.ptr ca e asa de dulce:)
am orice nuata de piele.roz, cameleon, vede fluorescent,mov,alb perlat,gri perlat,rosu ferari,etc. |
Re: interior oltcit
nu ma lasa sa pun poze,ce se intampla?
|
Re: interior oltcit
O fi o problema mica cu forumul. Cine stie... Incearca si tu putin mai tarziu. Aparent nu e nimic, dar se mai intampla.
|
Re: interior oltcit
Quote:
deci... 1. probleme de familie, da! :( din pacate, sangele tot apa se face! ;) 2. masina straina... da , dar anul viitor, si nu stiu exact cand, oricum e top de lista!! am nevoie de miscare, nu? :-S 3. o sa imi cumpar din nou un cit, sa vad cu ce raman dupa sarbatori... mai din stanga mai din dreapta... o iesi ceva... :)) =)) oricum, va multumesc mult baieti, si imi place sa vad ca sunteti uniti! ;) dr zozo, merci mult... poate vb! ;) |
Re: interior oltcit
mi`ar sta bine si mie cu niste gri perlat :) cat pt magos .. un roz, un cameleon cred ca i s`ar potrivi
|
Re: interior oltcit
:P pai... poate... roz n am mai vazut, dar ar fi unic :D :D : D
|
Re: interior oltcit
Quote:
si bine tunarit... :D |
Re: interior oltcit
eu ma gandesc cum ar arata un oltcit roz la interior asa pufos si afara tot un roz misto..... si u la volan :-P . in fine. sper sa primesti alt oltcitar desi cred ca ala era deosebit de bun. asa l-am vazut eu in poze.
|
Re: interior oltcit
pai de primit... n'am de unde
o sa strang bani sa imi iau altul... |
Re: interior oltcit
:arrow: Uite in bacau a existat un oltcit Roz.....Era super...(era stock dar super..)
stiu si pe proprietar... dar din pacate e intrat un bou in el si l-a facut praf...:cry: |
Re: interior oltcit
4 Attachment(s)
poate amu o sa mearga:)
iti faci si yu o idee draguto |
Re: interior oltcit
Pai mai e inca unul roz in Bacau. Adi, tu stii al cui e si e si functional. Singura problema ar fi ca e RM.
|
Re: interior oltcit
:P o sa caut un TRS... da, or fi ele roz... dar cate sunt modificate?? :D
|
Re: interior oltcit
Cand spui modificat, la ce te referi? La motor, la exterior, interior? Asta poti s-o faci si tu, adica sa-l duci la un meserias si sa ti-l faci cum vrei.
|
Re: interior oltcit
nu, ma refeream cate din cele roz pe care le-ati tot vazut sunt modificate... :P are cine sa ma ajute... :P la interior, exterior si motor... :D
|
Re: interior oltcit
am eu o briketa :d daka te ajut a:D
|
Re: interior oltcit
raule... :(
|
Re: interior oltcit
1 Attachment(s)
niste nuante de piele.
|
Re: interior oltcit
Zozo, Oltcitul postat de tine anterior este cumva al lui Bogdan, baiatu' de la tine de la garaj ?
|
Re: interior oltcit
imi place fasia aia lunga roz pal.. :P
|
Re: interior oltcit
Quote:
parca magos m-a facut sa iubesc si mai mult olciturile. oricum sunt in cautare de un demn urmas al "clubului" meu "decedat" in aceasta vara. va salut cu farul! |
Re: interior oltcit
ma gandeam ca aia roz,in realitate e mult mai frumoasa.
da de bogdan e vorba care lucreaza la mine. |
Re: interior oltcit
Quote:
am patit-o si eu in vara asta.... dar imi iau alta - si tot rosie. |
Re: interior oltcit
aici ne luam de mana... :p eu sper ca pana in primavara sa pun mana pe ea
|
Re: interior oltcit
eu nu vreau sa ma bag...dar pozele puse de Zozo sunt cu un caddilac, nici urma de oltcit
:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re: interior oltcit
...maybe... nu stiu ... zozo... lamureste-ne!!
|
Re: interior oltcit
cum adica...nu stii?
pai nu stii cum arata un interior de oltcit? :rolleyes2 :rolleyes2 :shock: :shock: :shock: |
Re: interior oltcit
misto interioare, dar s-a gandit cineva sa modifice interiorul complet:?:
panouri de usi din fibra de sticla cu locuri de boxe incomporate, bordul la fel schimbat complet :?: ar fi super, nu stiu daca mesterii ce lucreaza cu fibra de sticla se pricep sa faca asa ceva dupa o schita facuta pe calc :D |
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning