Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/27339-intalnire-4tuning-ro-reloaded-bacau-19-noiembrie.html)

EvlSantoS 28-11-06 12:33

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
A fost frumos .. orice ar zice , oricine ar zice .. ceva de rau ..

Zerofast 28-11-06 14:13

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by EvlSantoS (Post 639757)
A fost frumos .. orice ar zice , oricine ar zice .. ceva de rau ..

[pana cand ai ban] ....:shock: ;) ................. s-o muncit mult si numai minusuri ;) asa e romanu ;)

viperCCB 28-11-06 15:44

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by SFW (Post 639705)
In ceea ce priveste masinile modificate ... si proasta informare ... initial ceea ce a fost acolo trebuia sa fie o intalnire a membrilor 4tuning si lansarea anonymous bacau ...

Intalnirea nu a mai fost intalnire pt ca ... eu zic k din pacate ... au venit prea multi oameni, si s-a transformat intr-un show, intr-o expozitie. Normal si bine era sa vina doar cei pasionati ... sa putem sta de vorba, etc...

In privinta absentei masinilor modificate ... cum am spus ... trebuia sa fie o intalnire intre pasionati, nu o expozitie, cum multi dintre vizitatori au ajuns sa creada ... si de aici si dezamagirea lor cand au vazut ca eram poate mai multe masini fara modificari, dar asta e pt ca, cum am spus era o intalnire intre pasionati de masini si tuning, nu o intalnire a posesorilor de masini modificate. :???:

In ceea ce priveste baietii din bucuresti (din anonymous)... ei au ajuns mai tarziu decat trebuia, dar asta nu datorita lor, ci la diverse incidente ... cum ar fi, intarzierea cauzata de completarea a 8 procese verbale, in momemntul in care toata coloana a fost prinsa de radar, si apoi inca un alt radar, si multe chestii, care apar intotdeauna. ei au plecat din cate am inteles de pe la 8 din Bucuresti, dar na ... se mai intampla....

Si totusi intalnirea asta a fost organizata (si finantata pana la urma) de oameni ce nu aveau nimic de castigat (castig material), asa ca nu puteau sa arunce cu banii. Si asa, ei au investit mult timp si capital, ca sa realizeze ce au realizat, si probabil daca la urmatoarea intalnire (in cazul in care va avea aceeasi forma, a unei expozitii ... ) o sa fie sponsori, o sa fie o mult mai buna organizare, dar pana atunci trebuie respectat efortul unor oameni ce au organizat evenimentul fara a avea nimic de castigat, doar din pura pasiune, si din dorinta de a face ceva pt comunitatea auto din bacau...


bine fratzilor,,,, pace ...nu am cum sa fac pt k nu sunt in razboi cu nimeni....am admirat ce atzi facut.....si asa cum atzi recunoscut si voi nu a ieshit asa cum ati vrut ....ashtept shi curse..:))data viitoare///poate o sa aflu shi yo knd se va ami tzine....sper

viperCCB 28-11-06 15:54

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by Zerofast (Post 638956)
ham ,ycy s-a vorbit sa vina dar nu au putut ajunge....silviu le-a comandat kitul la amandoua ;) ...e lasa asta hai sa nu ne mai certam ne-am jignit ne-am suparat hai sa ne impacam si acceptam realitatea si sa fim uniti ca la VARA urmeaza partea mai grea ;):!: :!: :!:

shi kre ar fi faza in vara???de impakre ...k!dar faza cu unitul as vrea sa vad si yo dak putem fi....sper sa putem!dak as putea sa va fiu de folos am sa fiu dar deocamdata nu am si nici nu stiu cum se intra in cluburile voastre...bafta!

cristi_407 28-11-06 15:56

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by viperCCB (Post 640089)
shi kre ar fi faza in vara???de impakre ...k!dar faza cu unitul as vrea sa vad si yo dak putem fi....sper sa putem!dak as putea sa va fiu de folos am sa fiu dar deocamdata nu am si nici nu stiu cum se intra in cluburile voastre...bafta!

Pai tu vrei sa venim sa te luam de manut si sa te rugam...Daca ai urmarit forumul de ce nu ai venit la intalniri, ca tot s-a mai intalnit lumea..Si cine a venit la intalniri nu cred ca a fost ignorat..

Vladutzzz_sv 29-11-06 13:14

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by viperCCB (Post 640089)
!dak as putea sa va fiu de folos am sa fiu dar deocamdata nu am si nici nu stiu cum se intra in cluburile voastre...bafta!

Pai cel mai simplu ia legatura cu unul din membrii cluburilor din Bacau si te lamureste el ;)

Al3xxx 29-11-06 18:39

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by viperCCB (Post 638896)
figura frumoasa la iasi...mda un alt capitol in care"tun_ul"era organizator
si in care el nu a vazut k s-a furat"aranjat",de am ajuns sa fiu descalifikt de "amanet"asta m-a facut sa nu mai vin niciodata la curse osganizate legale.......dar sa trecem peste asta...atata timp kt eu am venit din placere la stadion sa va vad ce se intampla si chiar nimeni nu stia nimik (intreband in stanga si in dreapta)ce se petrece..prima mea impresie a fost o adunare de 10 masini maxim tunate si nimik toata..am inteles apoi k si-a deschis nu stiu kre filiala anonimus la bc...ori eu eram prost ori acolo nu a existat informare....dar hai sa lasam asa...eu eram singurul prost de acolo:))kre am cazut intre voi..oricum nu ma intzelegetzi gresit va admir ceea ce atzi facut..de aceea am stat si am venit si la magura dar poate am ajuns eu prea tarziu dar parerea mea(poate e gresita)e ca nu aveatzi nevoie de noi membrii la noua filiala...si dak gresesc contraziceti-ma..chiar va rog!si in legatura cu abtipildurile din targ pe kre tu le spui k eu le am...adu-mi si mie unul la fel(nu ma refer la scrisul de taxi ceea c e f f comun dar asta e obligatoriu la taxi,nu-mi face placere sa-l port)sa stii k am muncit la el sa-l conturez pe calc si sa-l trimit la baietzi sa mi-l faca A!! RESPECT PT ASTRA GRAFFITTATA E COOL(pacat k nu mai e si altceva pe ea)si de ce nu se raspunde la salut in domeniul asta tunning,asta numai la noi se intampla ,in afara cei cu masini modifikte se saluta si in mers pe strada chiar dak nu se cunosc aici totzii ...dar nu mai zic sa nu mai comentez atata....in rest RESPECT PT C ATZI FACUT SI ASTEPT sa vad dak pot intra si yo in clubul vostru...a si ink ceva kand alergam yo cu novac(un nebun pus pe butuci d garda pe kre doar adevaratzii nebuni kre isi pierd noptile pe strada il stiu)multzi dintre voi dak nu chiar majoritatea nici nu stia cu ce se manak..RESPECT VOUA MAI ALES CELOR KRE AU PETRECUT NOPTI ALBE IN GARAJ!


nu iau apararea nimanui dar din punct de vedere al informarii oamenii au fost informati daca ai fi citit pin ziar sau ai fi ascultat radio tiai fi dat seama
si inca ceva ai vazut cata lume era adunata in parcare ???
sau aia doar erau asa in trecere
mai normal ca orice lucru sa aiba parti bune si rele pt ca asa este normal
tu vezi din alt punct de vedere noi din alt punct de vedere
uite daca cea ce ai spus mai devreme cu pierdutul noprilor in garaj lucrand la masina este adevarat
ai toata stima din partea mea
si hai sa incheiem discutia intr un mod amical :)

viperCCB 29-11-06 19:26

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by Al3xxx (Post 641788)
nu iau apararea nimanui dar din punct de vedere al informarii oamenii au fost informati daca ai fi citit pin ziar sau ai fi ascultat radio tiai fi dat seama
si inca ceva ai vazut cata lume era adunata in parcare ???
sau aia doar erau asa in trecere
mai normal ca orice lucru sa aiba parti bune si rele pt ca asa este normal
tu vezi din alt punct de vedere noi din alt punct de vedere
uite daca cea ce ai spus mai devreme cu pierdutul noprilor in garaj lucrand la masina este adevarat
ai toata stima din partea mea
si hai sa incheiem discutia intr un mod amical :)

bine frate o sa incheiem in mod amical cum spui tu..........bine bv in privintza informarii ma refeream atunci pe moment ,intre noi k plutea o dezinformare..si nu putetzi nega asta..bine...recunosc si va respect pt ce atzi facut ..era mai rau dak nu se facea....las k e bine pt inceput...

Al3xxx 29-11-06 22:11

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by viperCCB (Post 641870)
bine frate o sa incheiem in mod amical cum spui tu..........bine bv in privintza informarii ma refeream atunci pe moment ,intre noi k plutea o dezinformare..si nu putetzi nega asta..bine...recunosc si va respect pt ce atzi facut ..era mai rau dak nu se facea....las k e bine pt inceput...

uite aici imi place ca incepe sa ne intelegem ca doar pana la urma nu cred ca avem ceva de castigat daca ne certam ...

viperCCB 30-11-06 12:33

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by Al3xxx (Post 642162)
uite aici imi place ca incepe sa ne intelegem ca doar pana la urma nu cred ca avem ceva de castigat daca ne certam ...

asa este vom vedea si poate o sa am timp SA VIN SI IO PE LA INTALNIRI

aleks 30-11-06 13:41

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
esti binevenit, poate asa iti mai trec nervii pe noi :)

viperCCB 30-11-06 19:40

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
stai linishtit k mi-a trecut::)))

viperCCB 30-11-06 19:42

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
mai degraba marea problema ar fi c facem noi cu tuningurile cu noul cod rutier...k astia deja m-au oprit shi m-au intrebat de omologari???nu mi-au dat mai mult de o saptamana sa ma pun la punct....voi nu avetzi probleme????


All times are GMT +2. The time now is 20:35.

- Copyright 2026 4Tuning