Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/26531-potrivita-masina-strazile-romania.html)

sergiu_sm 03-05-07 23:50

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
eu totusi ma gandesc cu un tractor U650 ar fi ideal pt Romania ca la ala nu trebe sa ii schimbi suspensie bucsaraie =)))

Alternator 15-05-07 22:43

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
un SUV ieftin care ti s rupe dak s strica.EX.:tucsonul

Flamer 16-05-07 19:22

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by nk_12321 (Post 755117)
M'am hotarat asta e numa bun pt. strazile noastre:lol: :lol: :lol:

Sincer, de placere intr-un spatiu inchis as conduce tancul ala doar asa o data ca-mi plac tancurile :lol: :lol:

panaitescud 16-05-07 21:26

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by criss_cars (Post 767018)
Consider k cea mai portivita masina pt strazile noastre e Loganul. Asta chiar dak o sa radeti e parerea mea. servceul cat de cat ieftin prteul acceptabil si in plus e dacie e facuta pt Romania.

dacia ramane dacia...de acord ;);)

vlad_aaaaaa6 14-07-07 20:24

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
mey..io n-am nici o groapa pe strada...:)..acuma serios...in ro sunt si drumuri bune..si rele...ce sa faci..

Danutz Bratosin 19-07-07 18:04

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
parerea mea...un tanc frate...cu ala poa' sa se bage in fata ta cine vrea...te inerveaza..no problem trecem peste...nu ai probleme la blocaje nu ai probleme la gropi nu ai probleme iarna pe zapada...parerea mea;) vehiculul cel mai bun pt bucuresti:lol:

razvanell 03-04-08 08:52

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
1 Attachment(s)
asta e cea mai potrivita:D

Strainger 20-10-08 18:21

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
2 Attachment(s)
:D :D

nk_12321 20-10-08 19:59

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Quote:

Originally Posted by Strainger (Post 1817150)
:D :D

i'mi place prototipu :)))

Michael_JR 05-11-08 10:38

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
ar fii perfecte acele 4x4 jimmy din razboiul mondial

eMH 19-12-08 12:52

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
zicea cineva mai sus de tucson,ca daca se strica ti se rupe.
un tucson e ~10.000 sh,deci nu e chiar cea mai ieftina masina,nici cel mai ieftin suv.
eu zic aro,sau lada niva...

criss_cars 19-12-08 15:22

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Cel mai potrivit e Jeepul ala folosit in Primul razboi modial nici nu consuma asa mult era si ieftin si e de vis pentru ulitele din Romania

M I V E C 19-12-08 15:28

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
1 Attachment(s)
eu is de parere ca......................ar face fata, si la pret este chiar accesibila

eMH 19-12-08 16:27

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Jeep-ul Willy intr-adevar,dar acum is incredibil de rare,si nu prea ai cum sa gasesti !
Asta a lu' mivec este accesibila din c*r...e accesibila o toyota hilux stock,da' aia se vede ca are ceva modificari !
Eu raman la ideea cu Lada Niva / ARO :D

Evoluzione 23-12-08 14:55

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Eu zic ca Mercedes Benz GL500 e cea mai potrivita :D


All times are GMT +2. The time now is 23:14.

- Copyright 2026 4Tuning