![]() |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
eu totusi ma gandesc cu un tractor U650 ar fi ideal pt Romania ca la ala nu trebe sa ii schimbi suspensie bucsaraie =)))
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
un SUV ieftin care ti s rupe dak s strica.EX.:tucsonul
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
mey..io n-am nici o groapa pe strada...:)..acuma serios...in ro sunt si drumuri bune..si rele...ce sa faci..
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
parerea mea...un tanc frate...cu ala poa' sa se bage in fata ta cine vrea...te inerveaza..no problem trecem peste...nu ai probleme la blocaje nu ai probleme la gropi nu ai probleme iarna pe zapada...parerea mea;) vehiculul cel mai bun pt bucuresti:lol:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
1 Attachment(s)
asta e cea mai potrivita:D
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
2 Attachment(s)
:D :D
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
ar fii perfecte acele 4x4 jimmy din razboiul mondial
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
zicea cineva mai sus de tucson,ca daca se strica ti se rupe.
un tucson e ~10.000 sh,deci nu e chiar cea mai ieftina masina,nici cel mai ieftin suv. eu zic aro,sau lada niva... |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Cel mai potrivit e Jeepul ala folosit in Primul razboi modial nici nu consuma asa mult era si ieftin si e de vis pentru ulitele din Romania
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
1 Attachment(s)
eu is de parere ca......................ar face fata, si la pret este chiar accesibila
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Jeep-ul Willy intr-adevar,dar acum is incredibil de rare,si nu prea ai cum sa gasesti !
Asta a lu' mivec este accesibila din c*r...e accesibila o toyota hilux stock,da' aia se vede ca are ceva modificari ! Eu raman la ideea cu Lada Niva / ARO :D |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Eu zic ca Mercedes Benz GL500 e cea mai potrivita :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:14. |
- Copyright 2026 4Tuning