![]() |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
~Nautilus |
Re: Polo GTI vs...
ZYX-ule ...
masina trage nene ... stock-stock ... da' trage bine ... s-o stapanesti sanatos ;) |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
sambata am fost si eo cu voi :D |
Re: Polo GTI vs...
El a filmat (si filmu-i la mine) :D
~Nautilus |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
dupa parerea ta...cine crezi ca a batut ??? :)
|
Re: Polo GTI vs...
Mos Craciun ;)
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
deci sa inteleg ca e cazul sa te felicitam ZyX'ule?! :D
|
Re: Polo GTI vs...
update... masina merge chiar f bine... p mine unul m-a impresionat plecarea vs. TypeR ;)
oricum... pana iese a mea banuiesc ca o sa ai resoftare si o sa fie si mai interesant atunci :D |
Re: Polo GTI vs...
scuze de intrebare:
zyx, tu ai provocat un Leon rosu din BV? |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
@Achime, la primavara cred ca o sa mai fac ceva la masina... Deci, mai e de asteptat... Oricum, evacuarea imi rasufla, deci poate mai castig vreun far la 400m... :D |
Re: Polo GTI vs...
ok..nu provocat.... ti-ai manifestat dorinta :D e mai bine?
am intrebat deoarece cunosc omul si mi-a zis ... ca fapt divers. de un Polo GTI..si doar eram curios despre cine e vorba. sa stii ca e interesat. desi ... a stat bine langa un GTI cipuit ;) golf mk V... si nu stiu cati cai ai si cam pe cine bati si cine te bate..asa ca etalon... |
Re: Polo GTI vs...
nu vreau sa zici ca vb in numele lui, dar el nu stiu sa intre pe aici, si eram doar curios.. :D ca daca e sa va vedetei, as vrea sa va vad si eu....
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
@piele: Pai, m-am dat cu Tom. Si mi-a dat-o. Poate ne vedem si noi... ODATA!!!
@bogdan: Ce am pe masina, am spus, mai mult inca nu, deci, doar evacuare... Da, stiu ca a stat cu un GTI cu chip dar asta nu ma impiedica sa ma dau cu el, avand in vedere ca unul din Leonurile cu care m-am dat scotea 6 sec pana la suta (dupa spusele lui si ale aparatului cu care a masurat)... deci foarte tare (credeam ca ma linsheaza), dar... a fost altfel decat credeam si eu si el (proprietarul Leonului - si nu este vorba despre Nautilus). |
Re: Polo GTI vs...
perfect adevarat. oricum i-am dat link si vede ce e scris aici...
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
frate sincere felicitari!
daca tu cu masina ta ai facut masini de pretentii inseamna ceva... cu nautilus...no comment...nu am ce sa zic :lol: foarte tare...ma gandesc cand o sa iti faci remapare ce o sa iasa... |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Sincer, si eu ma gandesc la fel... sper ca resoftarea sa fie pe masura asteptarilor (mele, cel putin). Nautilus mai are mici retusuri de facut si, ar fi trebuit sa invete masina inainte de ai umbla la electronica, parerea mea... |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
So, can u improve the performance?!
|
Re: Polo GTI vs...
nu pot sa zic asa "dupa oki"... dar, sa speram ca da
|
Re: Polo GTI vs...
eu cred ca la orice topic de genul asta, cel care a lansat provocarea, dupa un anumit numar de pagini ar fi bine sa faca o lista cu "victimele", "nashii" si cu cei cu care "a fost pe acolo" ca sa stie lumea care citeste sau care e curioasa ;) ZYX... zic rau?
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Asa, si... cu aceasta ocazie, daca citeste vreun Golf V GTI sau vreun 1.8T 180cp cu chip, astept sa se incordeze... :D
|
Re: Polo GTI vs...
felicitari si multa bafta in continuare ;)
|
Re: Polo GTI vs...
Uite ce spun astia : http://www.zeperfs.com/duel1256-348.htm
Poate mai vii pe la intalnirile VWForum sa mai stam de vorba. M-as oferi eu pentru una mica ! :) |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Bai Eddie, un drum mai bun decat ala de data trecuta ai si tu pentru 0-400m sau chiar mai mult ?
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Quote:
@ Achim: 10x! URA! |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
@zyx 10x de invitatie :). Vorbim |
Re: Polo GTI vs...
eddie, drum bun ala, confirm, if necessary, dar ca la ghicitul in cafea...la drum de seara...
|
Re: Polo GTI vs...
Cu Polo-uri nu te dai? Nu de alta dar sunt curios sa vad cum se tine o masina de 10 ani langa una noua;)
|
Re: Polo GTI vs...
Am auzit Zyxule ca ai un chip f performant si ca ai invins renaultul clio sport argintiu.
Felicitari! |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Quote:
@Achime, tu ce faci? Mai sta masina ta in perfuzii? |
| All times are GMT +2. The time now is 11:13. |
- Copyright 2026 4Tuning