![]() |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ba nu e de ras ...... i-am dat si nu a pus jos puterea .....
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
:(:( iar muncesc de noapte iar nu pot sa vin
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
4 Attachment(s)
vineri 23.02.2007 - la farfurie sau mai bine zis " la impinge tava"
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
bai , am si io o propunere :
maine seara adica pe 08.03. - toate fetele or sa iasa afara , asa ca e loc de o intalnire , ce zicetzi - facem una mica la farfurie |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
de unde ai scos ma pozele :)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
sunt de mult timp puse pozele alea...ziceti ma ce facem?
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ns e aiurea sa aredem benzina 2 zile aiurea defapt 3 ka poate iesim si sambata .. si lumea mai munceste vineri ..
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ai mai , ce draqu , orasul o sa fie oricum plin si traficul deasemeni supraaglomerat - ca doare e 8 martie si trebuie sa alerge barbatzii de la neveste la amante - asa ca ar ramane loc de uscheala .
ps. pentru sambata ca ar fi planul ? vtm? |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
DECI :
-ramane pe deseara la farfurie ? sa stiu si eu cum ma imbrac ? |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
gata am slipul , ne "vedem " prin ochelarii de soare
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
abea astept sa iau permisu sa vin si eu cu dacia mea (sper sa mi-l dea pana viner ) daca nu sa schimbat programu de intalnire
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
11 Attachment(s)
o parte - 09.03.2007
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
12 Attachment(s)
restul - 09.03.2007
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
auzi bai asta, eu ti-am pozat tie gaurile de pe a ta? nu te prind eu, jar mananci!
p.s, mama ce bine mi se vad xenoanele |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Sunt masini dragute, da chiar nu aveti si voi un aparat foto mai bun ca de fiecare data faceti poze dastea cu telefonu de nu se intelege aproape nimic :|
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
va intalniti si sambata ?
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
nu doar vinerea...sambata dormim :)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ei se intalnesc mai tot timpul dar vinerea e oficial ........ fac spirale, tine guru o predica.....
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
mihnea nu vi si tu sa ti o mica predica?sa facem spirala mai mare sa il facem pe guru fericit :))
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ba eu vin numai sa nu fie frig afara ca nu ma inteleg cu acaretul .......
data trecuta am venit dar undercover cu cotineata lu mama si am spart gasca, l-am furat pe guru...... |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
vin si eu vinerea asta,sa facem spirala mai mare :D:))
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
asa asa :))....oricum vinerea trecuta am plecat inainte sa vi tu ca muream de frig
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
aew-ule, cand vi la spirala sa faci o urinoterapie ? :))
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
sa faci singur eu nu ma bag la dastea
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
:))))))))))) :lol:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
eu gata renunt daca incepeti cu dastea....eu nu mai vin...:)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
tu nu cumva esti cu ei ?
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
:)))) nici gand....
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
-bai , hellooo , dar cine e"guru" acolo deobicei , ca eu nu ma prinsai - ca daca e sa fie asa cu figurii "zic si pas eu ca DAC-ul"
-din punctul meu de vedere , cu "acaret" sau fara , bine e sa fim acolo , om vedea noi ce "spirala" sau "triplu surub" o iesii hai stima |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
altceva :
- am foarte multzii prieteni care merg de obicei la "pescarus" la "lumea buna" , apropo vineri 10.03 si TAU era acolo - si cam umbla vorba peacolo pe la pescarie , ca la "farfurie" se aduna o gramada de "infumuratzi" cu ,,care nu se pre poate intra in vorba - sincer eu de cand merg la farfurie nu am perceput asa , dar oare de ce p..a mea ies tot felul de vorbe dastea ? |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
nu ma bag.... |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
eu zic sa faceti gasti......... gasca farfurie-spirala, gasca pescarus-reisarii gasca dacia rali tim......... |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Cine merge diseara la farfurie? :)) are cineva 2 locuri sa ma ia si pe mine de la tineretului??
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
asa mare esti de iti trebuie 2 locuri ?
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Nu...ma gandeam ca mai vin cu cineva :))=)) o sa fiu acolo diseara...acu depinde cine vine si cine pleaca in ''alte locuri''
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
daca e vorba de ( guru ) io nu mai vin ...... ....
poze cu masina mea |
| All times are GMT +2. The time now is 06:15. |
- Copyright 2026 4Tuning