Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnirea saptamanala a daciistilor (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/25695-intalnirea-saptamanala-daciistilor.html)

AAlpine1 23-02-07 11:41

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ba nu e de ras ...... i-am dat si nu a pus jos puterea .....

caphonne 23-02-07 18:39

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
:(:( iar muncesc de noapte iar nu pot sa vin

BAGYKID 26-02-07 17:51

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
4 Attachment(s)
vineri 23.02.2007 - la farfurie sau mai bine zis " la impinge tava"

BAGYKID 07-03-07 15:30

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
bai , am si io o propunere :

maine seara adica pe 08.03. - toate fetele or sa iasa afara , asa ca e loc de o intalnire , ce zicetzi - facem una mica la farfurie

NightDevil 07-03-07 18:27

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
de unde ai scos ma pozele :)

B-83-DAC 07-03-07 19:20

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
sunt de mult timp puse pozele alea...ziceti ma ce facem?

gabiWRC 07-03-07 19:40

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by BAGYKID (Post 772465)
vineri 23.02.2007 - la farfurie sau mai bine zis " la impinge tava"

reclama mascata la M D... :))

NightDevil 07-03-07 21:00

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ns e aiurea sa aredem benzina 2 zile aiurea defapt 3 ka poate iesim si sambata .. si lumea mai munceste vineri ..

BAGYKID 08-03-07 07:14

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ai mai , ce draqu , orasul o sa fie oricum plin si traficul deasemeni supraaglomerat - ca doare e 8 martie si trebuie sa alerge barbatzii de la neveste la amante - asa ca ar ramane loc de uscheala .

ps. pentru sambata ca ar fi planul ? vtm?

NightDevil 08-03-07 09:46

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by BAGYKID (Post 787309)
ps. pentru sambata ca ar fi planul ? vtm?

Vtm din pacate este pe 13 si 15 parca :(

BAGYKID 09-03-07 11:27

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
DECI :
-ramane pe deseara la farfurie ?

sa stiu si eu cum ma imbrac ?

AAlpine1 09-03-07 13:12

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by BAGYKID (Post 789179)
DECI :
-ramane pe deseara la farfurie ?

sa stiu si eu cum ma imbrac ?

ca de plaja :))))))))))))))))))))))))))

BAGYKID 09-03-07 17:56

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
gata am slipul , ne "vedem " prin ochelarii de soare

gabitu2007 12-03-07 22:30

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
abea astept sa iau permisu sa vin si eu cu dacia mea (sper sa mi-l dea pana viner ) daca nu sa schimbat programu de intalnire

BAGYKID 13-03-07 14:27

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
11 Attachment(s)
o parte - 09.03.2007

BAGYKID 13-03-07 14:29

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
12 Attachment(s)
restul - 09.03.2007

B 53 BAN 13-03-07 16:55

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
auzi bai asta, eu ti-am pozat tie gaurile de pe a ta? nu te prind eu, jar mananci!

p.s, mama ce bine mi se vad xenoanele

Hyena 14-03-07 09:15

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Sunt masini dragute, da chiar nu aveti si voi un aparat foto mai bun ca de fiecare data faceti poze dastea cu telefonu de nu se intelege aproape nimic :|

gabitu2007 14-03-07 22:46

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
va intalniti si sambata ?

B-83-DAC 14-03-07 22:57

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
nu doar vinerea...sambata dormim :)

AAlpine1 15-03-07 12:38

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ei se intalnesc mai tot timpul dar vinerea e oficial ........ fac spirale, tine guru o predica.....

B-83-DAC 15-03-07 12:58

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
mihnea nu vi si tu sa ti o mica predica?sa facem spirala mai mare sa il facem pe guru fericit :))

AAlpine1 15-03-07 16:04

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ba eu vin numai sa nu fie frig afara ca nu ma inteleg cu acaretul .......
data trecuta am venit dar undercover cu cotineata lu mama si am spart gasca, l-am furat pe guru......

fiderzen 15-03-07 16:10

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
vin si eu vinerea asta,sa facem spirala mai mare :D:))

B-83-DAC 15-03-07 16:19

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
asa asa :))....oricum vinerea trecuta am plecat inainte sa vi tu ca muream de frig

UniculSGM 15-03-07 21:51

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
aew-ule, cand vi la spirala sa faci o urinoterapie ? :))

B 89 WRC 15-03-07 21:54

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
sa faci singur eu nu ma bag la dastea

fiderzen 15-03-07 21:58

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
:))))))))))) :lol:

B-83-DAC 15-03-07 22:11

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
eu gata renunt daca incepeti cu dastea....eu nu mai vin...:)

B 89 WRC 15-03-07 22:12

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
tu nu cumva esti cu ei ?

B-83-DAC 16-03-07 00:04

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
:)))) nici gand....

BAGYKID 16-03-07 09:35

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
-bai , hellooo , dar cine e"guru" acolo deobicei , ca eu nu ma prinsai - ca daca e sa fie asa cu figurii "zic si pas eu ca DAC-ul"
-din punctul meu de vedere , cu "acaret" sau fara , bine e sa fim acolo , om vedea noi ce "spirala" sau "triplu surub" o iesii

hai stima

BAGYKID 16-03-07 09:39

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
altceva :
- am foarte multzii prieteni care merg de obicei la "pescarus" la "lumea buna" , apropo vineri 10.03 si TAU era acolo
- si cam umbla vorba peacolo pe la pescarie , ca la "farfurie" se aduna o gramada de "infumuratzi" cu ,,care nu se pre poate intra in vorba - sincer eu de cand merg la farfurie nu am perceput asa , dar oare de ce p..a mea ies tot felul de vorbe dastea ?

AAlpine1 16-03-07 10:50

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by B-34-SGM (Post 800492)
aew-ule, cand vi la spirala sa faci o urinoterapie ? :))

te las pe tine sa faci dinastea :P eu inca nu am nevoie de terapii :P
nu ma bag....

AAlpine1 16-03-07 10:51

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by BAGYKID (Post 801071)
-bai , hellooo , dar cine e"guru" acolo deobicei , ca eu nu ma prinsai - ca daca e sa fie asa cu figurii "zic si pas eu ca DAC-ul"
-din punctul meu de vedere , cu "acaret" sau fara , bine e sa fim acolo , om vedea noi ce "spirala" sau "triplu surub" o iesii

hai stima

cum mah nu sti cine e guru ??? sa iti fie rusine .........

AAlpine1 16-03-07 11:18

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by BAGYKID (Post 801079)
altceva :
- am foarte multzii prieteni care merg de obicei la "pescarus" la "lumea buna" , apropo vineri 10.03 si TAU era acolo
- si cam umbla vorba peacolo pe la pescarie , ca la "farfurie" se aduna o gramada de "infumuratzi" cu ,,care nu se pre poate intra in vorba - sincer eu de cand merg la farfurie nu am perceput asa , dar oare de ce p..a mea ies tot felul de vorbe dastea ?

mama gata daca TAU se duce in pesca acolo ma duc si eu :))))))))

eu zic sa faceti gasti......... gasca farfurie-spirala, gasca pescarus-reisarii
gasca dacia rali tim.........

SUPAPA_Jr 16-03-07 12:01

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Cine merge diseara la farfurie? :)) are cineva 2 locuri sa ma ia si pe mine de la tineretului??

AAlpine1 16-03-07 14:25

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
asa mare esti de iti trebuie 2 locuri ?

SUPAPA_Jr 16-03-07 16:38

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Nu...ma gandeam ca mai vin cu cineva :))=)) o sa fiu acolo diseara...acu depinde cine vine si cine pleaca in ''alte locuri''

gabitu2007 16-03-07 19:09

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
daca e vorba de ( guru ) io nu mai vin ...... ....
poze cu masina mea


All times are GMT +2. The time now is 06:15.

- Copyright 2026 4Tuning