Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/254466-vand-materiale-tapiterie-auto.html)

stefiPJJ 19-11-11 21:24

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Mai trimite si mie 1 metru de material asa : https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1321734119
adresa o ai ...daca nu...da-mi pm :D

Multumit ! recomand !

crysty.bobok 19-11-11 21:58

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by stefiPJJ (Post 4726523)
Mai trimite si mie 1 metru de material asa : https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1321734119
adresa o ai ...daca nu...da-mi pm :D

Multumit ! recomand !

Dacă nu ai mai zis nimic mă gândeam că nu mai vrei :P, Luni merg la poștă și îți pun, evident cu prețul vechi!

Baftă!

stefiPJJ 19-11-11 22:10

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Mi se blocase PM-ul si am sters toate mesajele...cred ca sa sters si raspunsul de la tine :lol: Nu e problema..luni e foarte bine...pana la primavara am timp sa fac ce a mai ramas :lol:

shultz 20-11-11 07:09

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
sal vreau si eu 3 m cain poza. iti trimit pm cu adresa

Angel-Boy 25-11-11 20:25

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
captuseala matlasata ce pret are ms

stefiPJJ 25-11-11 21:16

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Cristi, cumva materialul asta : https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1321734119 e modelul de l-am luat eu ? e cumva mai gros ca cel luat de mine ? as vrea sa fac si putin pe la scaune cu el :lol:

crysty.bobok 25-11-11 21:48

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by Angel-Boy (Post 4740282)
captuseala matlasata ce pret are ms

Mâine îți spun un preț exact ;)!

Quote:

Originally Posted by stefiPJJ (Post 4740393)
Cristi, cumva materialul asta : https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1321734119 e modelul de l-am luat eu ? e cumva mai gros ca cel luat de mine ? as vrea sa fac si putin pe la scaune cu el :lol:

Dap, dacă nu mă înșel ți-am trimis o monstră, merge și pe scaune ăla, e mult mai gros!

crysty.bobok 06-12-11 20:35

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Am ajuns la concluzia că nu este deloc rentabil, drumurile la poștă pentru orice comandă mică nu se merită!

Materialele sunt acum la magazin și se pot achiziționa doar din JUDEȚUL Sibiu, ORAȘ Agnita, STRADA AVRAM IANCU, NUMARUL 17 și 12 !

Prin poștă sau curier se vor onora doar comenzile mai mari de 100lei,acestea fiind preluate si trimise direct de la magazin!

Alex_19Mig 06-12-11 20:43

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Din Sibiu se poate ridica material sau numai din Agnita?
Nu ai primit material ce cautam?

figo_jr2008 09-03-12 08:10

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4279718)
pe dedesubt daca ti neeaaparat sa pui se poate pune captuseala matlasata ...

p.s ... cred ca ti-am avzut in toamna masina prin brasov ... Ft frumoasa !

Bafta !

Salut.Mai ai modelul care l ai pus pe prima pagina cu un fel de piele in romburi?

crysty.bobok 09-03-12 15:10

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by figo_jr2008 (Post 4922256)
Salut.Mai ai modelul care l ai pus pe prima pagina cu un fel de piele in romburi?

Aia este căptușeală matlasată, se pune sub materialul de tapițat!

GL91ANB 10-03-12 18:30

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut!
M-ar interesa material modelul acesta : https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1303914167
Dar vreau ca in loc de galben sa fie rosu.Deci rosu predominant + dungile negre.Daca ai asa ceva astept un PM.Multumesc! :-)

crysty.bobok 29-03-12 11:39

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
2 Attachment(s)
Anunț valabil, suma minimă pentru comandă este de 50 lei!

Astazi a plecat încă un colet la vâlcea !

Dr.Dre 29-03-12 18:14

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4955548)
Anunț valabil, suma minimă pentru comandă este de 50 lei!

Astazi a plecat încă un colet la vâlcea !

Abia astept sa vina coletul :D.Multumesc inca o data.recomand ;)

cristi_timidu 02-04-12 05:03

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
2 Attachment(s)
ceva in varianta rosu-negru sau rosu-alb, gasim?

doua poze exemplificative

crysty.bobok 02-04-12 23:47

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cristi_timidu (Post 4961468)
ceva in varianta rosu-negru sau rosu-alb, gasim?

doua poze exemplificative

Doar așa deocamdată!

Dr Dre are monstre, poți lua legătura cu el să îți faci o idee, dacă ești interesat anunță-mă, cred că ajung zilele astea în vâlcea!

fan3xxl 06-04-12 19:14

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4963292)
Doar așa deocamdată!

Dr Dre are monstre, poți lua legătura cu el să îți faci o idee, dacă ești interesat anunță-mă, cred că ajung zilele astea în vâlcea!

ai ajuns prin valcea? :D da un semn cand vii daca nu ai fost deja, ma intereseaza si pe mine asa ceva: https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1321297814 o sa masor cat imi trebuie ca am mult de facut.

pokemonu` 17-04-12 14:46

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Salut combinatie de rosu + negru ai , ar rezista pe o sa moto ? Am vazut ca arata destul de interesant .

crysty.bobok 17-04-12 17:12

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by pokemonu` (Post 4984656)
Salut combinatie de rosu + negru ai , ar rezista pe o sa moto ? Am vazut ca arata destul de interesant .

Negru + rosu nu am, doar modelele de pe pagina anterioară, cel mai apropiat de ce vrei tu este cel de mai sus!

pokemonu` 17-04-12 22:06

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Crezi ca o sa mai aduci si alte modele , ca oricum nu e graba pentru mine pot sa astept , adusesei unu pe turcoaz frumos daca ai gasi modelul ala pe rosu ar fi perfect .

crysty.bobok 17-04-12 22:24

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by pokemonu` (Post 4985504)
Crezi ca o sa mai aduci si alte modele , ca oricum nu e graba pentru mine pot sa astept , adusesei unu pe turcoaz frumos daca ai gasi modelul ala pe rosu ar fi perfect .

Îmi pare rău dar alte modele nu o să aduc prea curând!

SSteFan 21-04-12 00:17

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
ai cumva un material in culorile acestea? sau stii de unde pot face rost?
mersi

crysty.bobok 21-04-12 10:24

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by SSteFan (Post 4990825)
ai cumva un material in culorile acestea? sau stii de unde pot face rost?
mersi

Momentan, doar modelele de pe pagina anterioară, dacă mai primesc ceva o să apară aici!

ovidiu89 27-04-12 21:52

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut cristi, ceva negru simplu ai? ma intereseaza pentru stalpi si poate mai incolo plafon

crysty.bobok 27-04-12 22:19

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by ovidiu89 (Post 5000975)
Salut cristi, ceva negru simplu ai? ma intereseaza pentru stalpi si poate mai incolo plafon

Nu am, îmi pare rău, am căutat dar nu am găsit nimic!

gabryel21 04-05-12 15:22

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
nu ai numai material numai cu patratele culori simple? de ex albastru simplu fara modele pe el si negru?

FlorentinPavel 14-05-12 11:34

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Salut!
Pe mine ma intereseaza niste stofa auto gri, simplu, sa inlocuiesc o margine dintr-o tapiterie gaurita.
Atasez o poza cu scaunele mele, ma intereseaza stofa de pe margini, nu modelul din centru. ai ceva asemanator ?

crysty.bobok 14-05-12 12:30

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by gabryel21 (Post 5009467)
nu ai numai material numai cu patratele culori simple? de ex albastru simplu fara modele pe el si negru?

Nu.

Quote:

Originally Posted by FlorentinPavel (Post 5022620)
Salut!
Pe mine ma intereseaza niste stofa auto gri, simplu, sa inlocuiesc o margine dintr-o tapiterie gaurita.
Atasez o poza cu scaunele mele, ma intereseaza stofa de pe margini, nu modelul din centru. ai ceva asemanator ?

Nu.

Georgian03 27-05-12 13:24

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Daca se poate as dori si eu acest model dar pe nunte de verde.
Multumesc anticipat.

crysty.bobok 27-05-12 14:20

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by Georgian03 (Post 5040628)
Daca se poate as dori si eu acest model dar pe nunte de verde.
Multumesc anticipat.

Nu am, doar modelele de la pagina 6!

Addr 01-07-12 11:39

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut ai mai adus ceva nou ?

crysty.bobok 01-07-12 12:18

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by Addr (Post 5086070)
Salut ai mai adus ceva nou ?

Nu, și nici nu o să primesc prea curând!

chocko 06-11-12 15:12

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
salut, m-ar interesa si pe mine 2 m de material ca-n poza daca mai ai sau ceva modele mai noi?

CoMy199 25-01-13 14:45

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
salut ce model de material mai ai?

Tweety_rzw 03-02-13 23:25

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
As vrea sa stiu daca ai 3 m de modelu asta https://forum.4tuning.ro/attachment.p...0&d=1321734119

Si ce latime are materialul ? Astept pm !

Edit : sau modelul acesta si ma intereseaza si latimea https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1303505207

crysty.bobok 04-02-13 06:47

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Primul model il am , este putin mai gros ca restul materialelor nu stiu daca ar merge pe plafon. Toate materialele au latime 1.40m

CoMy199 04-02-13 23:04

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
o poza cu ce ai? te Rog! Ms

Tweety_rzw 04-02-13 23:19

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 5347711)
Primul model il am , este putin mai gros ca restul materialelor nu stiu daca ar merge pe plafon. Toate materialele au latime 1.40m

trimite si mie 4 metrii din primul model te rog uite id meu tweety_razvy si vorbim pe mess pt adresa !

crysty.bobok 05-02-13 16:38

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by CoMy199 (Post 5349048)
o poza cu ce ai? te Rog! Ms

Am atașat 2 poze cu modelele disponibile.

Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 5349065)
trimite si mie 4 metrii din primul model te rog uite id meu tweety_razvy si vorbim pe mess pt adresa !

Primul model este cel mai grosuț la 30lei/ml cu lățime de 1.40m. Acum ți-am dat add, cu tine am vorbit la telefon ?!

CoMy199 05-02-13 17:24

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut! cu mine ai vorbit.. pe verde nu ai ?


All times are GMT +2. The time now is 06:56.

- Copyright 2026 4Tuning