Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - 325i, masina pt pasiune... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/242571-e30-325i-masina-pt-pasiune.html)

detroit muscle 26-02-11 07:49

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by kyler_iulian (Post 4120925)
bafta multa la examen sper sa reusesti sa ei permisu si sa-ti indeplinesti dorinta de ati lua un urs adevarat . orcum sa sti ca nu ma grabesc sa dau masina si poate o sa ai noroc chiar tu de ea! daca vand ursul negru cel gri va deveni v8 e visul meu . bafta multa la examen

ms mult boss.astept chestia asta de cand eram mic si crede-ma ca nu as da cu picioru mai ales ca mai am 2 luni si expira si fisa medicala :D
SI NU IL VINDE PE CEL CARE IL AI TU LA AVATAR...ALA E VIATA MEA CELALALT FARA MANERE PE SPATE NU PREA MA ATRAGE DA NU STIU DE CE.SINCER NU MA ATRAGE DELOC :d sa nu te superi
Quote:

Originally Posted by kyler_iulian (Post 4120947)
pai in primul rand treaba cu grupul este cam ce vrei tu sa faci cu masina ! daca vrei putere si sa faci cercuri sau drifit alegi un grup scurt de ex:3.91 ,410, daca vrei viteza alegi un grup lung de ex 3,15 , 3,25 chiar si mai mic ! daca vrei mai multe explicatii dami add pe mess si iti spun acolo detaliat . id kyler_iulian

ti-am dat add si vorbim mai multe.mersi inca o data si succes pe mai departe cu superbitatile ;)

detroit muscle 26-02-11 07:52

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4121105)
Ma tot abtin sa nu iti scriu ,am tot citit paginile tale (LA TOATE LUMEA DAI TU EXPLICATII,LASI ID DE MESS )Prietene te vezi cam vedeta cu un urs de 2.5

iti dau un exemplu si cu asta iti demonstrez cat de "cunoscator" esti tu in ale mecanicii si performantei

exista o pisica acum cateva luni cu motor de 2.8 24v cu un grup 3.91 care batea M3 (3.0) batea Leon (300cp) si muuuult mai multe masini...cand a schimbat grupul (a pus 3.15) masina a luat bataie de la masini mult mai slabe decat cele mentionate mai sus !!!

TE INTREB DE CE ????????

SUFERI ATAT DE TINE CUNOSCATORULE !!!!

NU INTELEGEAM EU DE CE TOT SE AGITA GUWY ATAT ;) ARE MOTIVE

NU TE SUPARA GADJO TU SANDILO

crede-ma ca si tu poate ai dat id tau la altii ca sa le mai explici cate ceva.am facut ceva ani de mecanica in scoala si mai stiu cate ceva,nu sunt chiar in plop.nu cred ca e normal sa judeci pe altu ce face cu id-ul sau.....parerea mea dam in off topic si cred ca cearta s-ar putea termina pe 400m.bafta

detroit muscle 26-02-11 08:03

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4121618)
frate cand o sa vada maicata cat e impozitul la un 2,5 o sa iti dea vreo 2 shalate sa te linistesti :)))))), tu nu vezi ca e 7 lei litru la benzina si tu cu cerneala uda pe permis vrei urs ? si de 2,5 ? cred ca visezi

nu,nu visez de loc,asta e visul meu de mult timp,sunt foarte bune si ca performante,si ca logivitate,au o viata mult mai lunga decat orice masina fabricata in aceeasi perioada.

Quote:

Originally Posted by lopezz (Post 4121655)
ce aveti cu omu ma .daca are pasiune pentru urs .. si e scumpa benzina si impozitu ce se intampla? nu mai poate lumea sa isi indeplineasca un vis ca boc pune taxe si e benzina scumpa? poate vrea sa o tina in fata portii sau in fata blocului sa se uite la ea ca e pasionat de masina ..daca nuu sunteti pasionati de aceasta marca de ce comentati aiurea pe topicul omului.

iti multumesc ca esti alaturi de mine :oops: nu il voi tine in fata blocului dar nici nu voi dormi in el.unde stau eu in focsani e un oras mic avem 7 intersectii cu semafoare daca am nmarat bine,vreo 5 sunt pe bulevardu principal si restu ratacite...a si 3 sensuri giratorii cu semafiare pe centura orasului.si cred ca in 5 zile lucratoare sunt in stare sa strag ceva bani ca sambata sa ies cu baietii mai ales ca o sa ii pun sa dea bani la benzina :>:> in + o sa ies cu impozit...taxe... :(( da oricum muncesc si recuperez treaba asta.si eu trag nadejde ca mama nu se prea pricepe la masini si o pot prosti.in legatura cu consumu ii zic ca poate are ceva de consuma asa mult... bla bla bla

detroit muscle 26-02-11 08:07

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by weedboy (Post 4121704)
jakal

am vazut prin filmari ce poate medelinm,si ii urmaresc threadul de la inceput :)) eu ziceam sa-l lasati in pace ca pana la confruntarea finala sa nu fie debusolat,iar asa cand o sa cada o sa cada mai de sus :lol::lol::lol::lol:
oricum competia asta e buna,ca teoretic cand crezi ca ai motorul cu x cai si te duci iti iei bataie,teoretic ar trebui sa te intorci acasa intri in garaj si nu mai iesi de acolo pana nu o faci mai puternica :lol: cel putin asa mi s-ar parea corect :)

da-mi te rog un pm cu threadul creat de el.mersi

kyler_iulian 26-02-11 13:10

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by lopezz (Post 4121659)
lasa lumea sa vorbeasca...eu de aceea am si inchis topicu ..isi da toti cu parerea pe banii mei ..sa nu vinzi ursu negru:)) fara a-mi zice codul de culoare:))

stai linistit ca nu stiu daca o sal mai vand ,cel putin pana nu apuc sa ma dau cu baietii cu masini puternice ;)

kyler_iulian 26-02-11 13:25

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4121390)
cat de cazan sa fie acel m3 cu 286 de cai de fabrica si cat de mort sa fie motoru ala ????

cand te dai cu o masina de 193 de cai ! cu 100 d cai mai putini ??????????


cat de moarta sa fie acea masina de 300 de cai putere (SEAT LEON FR 2009) ????????

hai ca vreau sa se incalzeasca si personal te conduc la Ploiesti sa vad aia 215 cai !!!!!
si masina aia supraevaluata !!!:D

si eu propun sa te dai direct cu Medelin !!!! sa ti dea un tir sa te potoleasca !

atunci eu nu stiu de ce sa mai fabricat m3 daca ia bataie de la un 328 !!! si cat despre seat nu ma intereseaza pt ca nimeni nu stie ca masina aia era de 300cp dar cand e vb de M3 este masina de varf de la bmw si nu cred ca cineva poate sa creada ca un 328 poate sa faca vreaodata un m3. vb in cazul in care pisica era un 328 normal dupa spusele tale 193cp. si cat despre ursul meu eu nu lam ridicat in slavi nu am spus ca sunt cel mai tare , nu am spus ca il bat pe medelin , nu am spus ca are 215cp in cap , nu am spus ca nu ma face nimeni , deci... si iti spun asa pt tine dupa cum e si titlul ursu e masina pt pasiune , daca vrei sa afli ce inseamna masini puternice te anunt ca pot veni la ploiesti sau unde vrei tu cu masina pana la 650cp. asa ca nu mai fabulati ca ridic eu ursul in slavi , pt ca nu am de ce! si daca ursul alb imi da mie un 'tir' cum spui tu , eu nu pot decat sal felicit pt ce masina are , dar mai bine sa vb fiecare despre ce avem !!;)

stefiPJJ 26-02-11 13:29

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4121672)
IL INVIDIAZA TOTI SI PE EL !!!!
https://www.youtube.com/watch?v=hf7vnZn6wyU

Mariane asta e pentru tine :))) Sa nu mai spui ca aia din videoclip sunt din Craiova :lol::lol:

kyler_iulian 26-02-11 13:41

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by weedboy (Post 4121561)
zici ca este pe post de calau medelin :lol::lol::lol:
acum serios vorbind,nu va inteleg de ce trebuie sa va atacati atat si sa va certati si etc pana la urma toti aveti aceeasi pasiune,ca fabuleaza omul sau nu toate se vor dovedi la timpu lor,pana atunci......

pace :lol::lol::lol:

tu de ce crezi ca toti il baga pe medelin la inaintare ?!! iti spun eu , pt ca el are cu ce ...

jakal 26-02-11 13:51

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by kyler_iulian (Post 4122797)
tu de ce crezi ca toti il baga pe medelin la inaintare ?!! iti spun eu , pt ca el are cu ce ...

il bagam la inaintare ca ai declarat 215 ponei pe ursu' tau...cutie zf...:rolleyes2...apropo...te-ai uitat pe ea daca e zf?.....ai zis ca are soft la WPP...etc..

nu iti spun ca un repros dar prea l-ai ridicat in slavi inainte de sa vezi ce poate pe strada...la legale...sau iLEGALE

daca il halesti pe medelin...atunci jos palaria...
bafta cu proiectele la ursi...

sal......

kyler_iulian 26-02-11 13:51

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by detroit muscle (Post 4121864)
ms mult boss.astept chestia asta de cand eram mic si crede-ma ca nu as da cu picioru mai ales ca mai am 2 luni si expira si fisa medicala :D
SI NU IL VINDE PE CEL CARE IL AI TU LA AVATAR...ALA E VIATA MEA CELALALT FARA MANERE PE SPATE NU PREA MA ATRAGE DA NU STIU DE CE.SINCER NU MA ATRAGE DELOC :d sa nu te superi


ti-am dat add si vorbim mai multe.mersi inca o data si succes pe mai departe cu superbitatile ;)

stau si ma gadesc ca eram exact la fel in situatia ta , imi doream asa mult o masina bmw e30 incat eram dispus sa fac orce pt a avea una . treaba cu taxe ,consum etc, nu cred ca este chiar asa o mare problmea cel putin daca nu ai ce sa intreti pe langa o masina. problema cea mare este parintii daca o sa accepte sa iti ei o masina genul asta . cat despre ursi adevarat ca cel negru [asa ai spun eu] este mai placut de toata lumea , dar si cel gri iti garantez ca arata superb si merge ff bine. tocmai acum 1 luna a primit chit ambreaj nou , un ulei nou , si buji.

kyler_iulian 26-02-11 13:55

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4122834)
il bagam la inaintare ca ai declarat 215 ponei pe ursu' tau...cutie zf...:rolleyes2...apropo...te-ai uitat pe ea daca e zf?.....ai zis ca are soft la WPP...etc..

nu iti spun ca un repros dar prea l-ai ridicat in slavi inainte de sa vezi ce poate pe strada...la legale...sau iLEGALE

daca il halesti pe medelin...atunci jos palaria...
bafta cu proiectele la ursi...

sal......

cutia este zf pt ca e pusa de mine, de soft am spus cum a fost treaba ! eu nu stiu unde vezi si tu ca lam ridicat in slavi!!!!!!!!!!!!!!! , si iti garantez ca stiu ce poate masina la ilegale , legale nu mam dat .

jakal 26-02-11 14:01

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by kyler_iulian (Post 4122850)
cutia este zf pt ca e pusa de mine, de soft am spus cum a fost treaba ! eu nu stiu unde vezi si tu ca lam ridicat in slavi!!!!!!!!!!!!!!! , si iti garantez ca stiu ce poate masina la ilegale , legale nu mam dat .

daca e zf ...e treaba atunci...bv....mai ales ca ai pus-o tu...
legat de soft....iar e treaba daca l-ai facut tu...

ce pot sa zic...ne vedem pe strazi...;)....cand va incepe sezonul de ||.....:D

kyler_iulian 26-02-11 14:01

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by weedboy (Post 4121704)
jakal

am vazut prin filmari ce poate medelinm,si ii urmaresc threadul de la inceput :)) eu ziceam sa-l lasati in pace ca pana la confruntarea finala sa nu fie debusolat,iar asa cand o sa cada o sa cada mai de sus :lol::lol::lol::lol:
oricum competia asta e buna,ca teoretic cand crezi ca ai motorul cu x cai si te duci iti iei bataie,teoretic ar trebui sa te intorci acasa intri in garaj si nu mai iesi de acolo pana nu o faci mai puternica :lol: cel putin asa mi s-ar parea corect :)

aici ai perfecta dreptate !! si despre ursul tau pot sa spun ca imi place , arata foarte bine, cat despre motor daca e un 12v bun e un motor extrem de rezistent si foarte apropiat de 24v k performante !

Alexutzul_1988 26-02-11 15:42

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Am un e30 2.8 193 cp fara soft tobe etc daca vrei ne putem incerca masinile ...doar suntem consateni :D...
ps: legat la rzc ce m3 a batut ?

kyler_iulian 26-02-11 15:59

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by Alexutzul_1988 (Post 4123161)
Am un e30 2.8 193 cp fara soft tobe etc daca vrei ne putem incerca masinile ...doar suntem consateni :D...
ps: legat la rzc ce m3 a batut ?

o sa le incarcam dar nu vezi ca nu ne lasa timpul , despre pisica 2.8 nu stiu sigur daca este rzc nu stiu ce M a batut dar ala numai M era! poti sal intrebi pe marian nebunu ca el a confirmat asta.:shock:

Dani_E21 26-02-11 16:07

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by kyler_iulian (Post 4123204)
o sa le incarcam dar nu vezi ca nu ne lasa timpul , despre pisica 2.8 nu stiu sigur daca este rzc nu stiu ce M a batut dar ala numai M era! poti sal intrebi pe marian nebunu ca el a confirmat asta.:shock:

pai niste "prosti" aia care si-au cumparat e36 m3 ca doar e36 328 a fost capat la bmw pe vremea aceea.

sa vina proprietarul acelui 2.8 sa zica ce m3 a batut ca de pe margine ce de masini poti sa bati nici nu iti vine sa crezi.
am vazut si eu o cursa intre acel 328 si un m3 cabrio care in loc de a-4-a a dat a-2-a de era sa plece de pe sosea.

Alexutzul_1988 26-02-11 16:09

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
si eu eram prezent la cursa:)...

stefiPJJ 26-02-11 16:20

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Hai la 2.8 Baietiiiiiiiii ! am eu 2.8 24v cu tot pt e30 , asa, faceti reclama la 2.8 :twisted:

detroit muscle 26-02-11 18:25

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
iulian da si mie un pm cu threadul creat de medelin ca sunt tare curios de ce este asa de laudat.nu zic ca n-ar avea cu ce da sunt curios:D.ms

kyler_iulian 26-02-11 20:04

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by detroit muscle (Post 4123626)
iulian da si mie un pm cu threadul creat de medelin ca sunt tare curios de ce este asa de laudat.nu zic ca n-ar avea cu ce da sunt curios:D.ms

e30-24valve 192cp +

lopezz 27-02-11 01:42

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by Dani_E21 (Post 4123228)
pai niste "prosti" aia care si-au cumparat e36 m3 ca doar e36 328 a fost capat la bmw pe vremea aceea.

sa vina proprietarul acelui 2.8 sa zica ce m3 a batut ca de pe margine ce de masini poti sa bati nici nu iti vine sa crezi.
am vazut si eu o cursa intre acel 328 si un m3 cabrio care in loc de a-4-a a dat a-2-a de era sa plece de pe sosea.

despre RZC am auzit.. ca a scos timp de m3 nu ca s-a dat cu un m3 .. am inteles ca cu 2.8-ul ala a scos undeva la 13.8

Vulturica2004 27-02-11 10:30

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
In cunostiinta de cauza cel mai bun timp al lui RZC cronometrat a fost 14.2 cu slickuri pe masina.Se intampla din cate stiu la Tulcea vara trecuta,unde si eu am fost prezent.
Best Time la mine a fost 14.12sec incaltat cu slickuri tot in aceeasi zi la Tulcea.

lopezz 27-02-11 11:05

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by Vulturica2004 (Post 4125134)
In cunostiinta de cauza cel mai bun timp al lui RZC cronometrat a fost 14.2 cu slickuri pe masina.Se intampla din cate stiu la Tulcea vara trecuta,unde si eu am fost prezent.
Best Time la mine a fost 14.12sec incaltat cu slickuri tot in aceeasi zi la Tulcea.

e cva:)) acum am auzit ca vrea sa faca turbo..e prin garaj dezmembrata..asa am auzit .nu dau cu paru

Alexutzul_1988 27-02-11 12:59

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
eu nu cred ca a batut nici un m3 ..si vb de 3.0 nici de cum 3.2 ;)

detroit muscle 27-02-11 15:31

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
iulian iarta-ma ca fac off topic:ma poate ajuta cineva cu threadul mom-ului albastru?ms si iulian ce sa zic despre masini.ce am zis si pana acum....superbe

kyler_iulian 27-02-11 17:48

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by Vulturica2004 (Post 4125134)
In cunostiinta de cauza cel mai bun timp al lui RZC cronometrat a fost 14.2 cu slickuri pe masina.Se intampla din cate stiu la Tulcea vara trecuta,unde si eu am fost prezent.
Best Time la mine a fost 14.12sec incaltat cu slickuri tot in aceeasi zi la Tulcea.

te referi pe 402m ?

kyler_iulian 27-02-11 18:04

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by lopezz (Post 4124612)
despre RZC am auzit.. ca a scos timp de m3 nu ca s-a dat cu un m3 .. am inteles ca cu 2.8-ul ala a scos undeva la 13.8

despre rzc tot ce pot sa spun este ca, masina tragea destul de grav pt un 2.8 , l-am vazut si eu la treaba si chiar merge raw ! am vrut sa ma dau cu el cu fostul audi coupe 2.8 v6 quattro , dar n-am apucat ca am dat masina. oricum nu cred ca aveam sanse. ceva poze informative.

Marian_nebunu 27-02-11 18:51

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by kyler_iulian (Post 4126589)
despre rzc tot ce pot sa spun este ca, masina tragea destul de grav pt un 2.8 , l-am vazut si eu la treaba si chiar merge raw ! am vrut sa ma dau cu el cu fostul audi coupe 2.8 v6 quattro , dar n-am apucat ca am dat masina. oricum nu cred ca aveam sanse. ceva poze informative.

Cu croamele astea chiar nu aveai sanse :D:D:D:D

burnout_bmw 27-02-11 18:56

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4126790)
Cu croamele astea chiar nu aveai sanse :D:D:D:D

Capace vrei sa spui :))).

Ai umplut 8 pagini cu nimic, cand ne spui si noua si ne arati ce ai facut si ce vrei sa faci la masina? Sau ai facut topic doar sa vinzi masina/masinile?

kyler_iulian 27-02-11 19:00

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4126790)
Cu croamele astea chiar nu aveai sanse :D:D:D:D

erau jante de iarna 'croamele' alea cum spui tu

jakal 27-02-11 19:02

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by kyler_iulian (Post 4122870)
aici ai perfecta dreptate !! si despre ursul tau pot sa spun ca imi place , arata foarte bine, cat despre motor daca e un 12v bun e un motor extrem de rezistent si foarte apropiat de 24v k performante !

ms.....despre motorul meu ce sa zic...de 2 ani i-am cam dat sandale pe la ce evenimentele oficiale....cele ilegale nu se pun....:)

cel mai bun timp scos la tulcea a fost 14.8...
mai jos nu am putut sa il scad...:sad:
asta e.....sint f.multumit de cum merge

sal......

kyler_iulian 27-02-11 19:04

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by burnout_bmw (Post 4126804)
Capace vrei sa spui :))).

Ai umplut 8 pagini cu nimic, cand ne spui si noua si ne arati ce ai facut si ce vrei sa faci la masina? Sau ai facut topic doar sa vinzi masina/masinile?

poate pt tine, si nu stiu ce ai vrea sa afli , nu am facut topic sa vand masina dupa cum vezi nu am insistat pe tema asta !

kyler_iulian 27-02-11 19:08

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 4126790)
Cu croamele astea chiar nu aveai sanse :D:D:D:D

auzi ma MARIAN_NEBUNU , da tu ce masina ai ca vad ca vb numai de ale altora si comentezi numai aiurea .

kyler_iulian 27-02-11 19:58

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4126820)
ms.....despre motorul meu ce sa zic...de 2 ani i-am cam dat sandale pe la ce evenimentele oficiale....cele ilegale nu se pun....:)

cel mai bun timp scos la tulcea a fost 14.8...
mai jos nu am putut sa il scad...:sad:
asta e.....sint f.multumit de cum merge

sal......

e un timp destul de bun , app ce modificari are motorul ?

kyler_iulian 27-02-11 20:56

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
ceva poze cu ursu ''negru'' o sa urmeze si un filmulet cu masina ,

cRoM 27-02-11 21:23

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
hmm nu prea postez eu pe forum(desi citesc in fiecare zi) dar hai ~ frumos ursu cu PAG la nr.
si killer daca prezentai masina ca si cum ar fi un e30 cu 2.5 24v 192cp si explicai ce modificari ai la el gen serpi,soft , "un bradulet la oglinda un sticker cu MEMO pe usa" si ziceai ca iti mai dadeau gen ŞaSā Cai sau ca ai 192cp++ nu se mai lua nimeni de tine:)
si daca vrei sa vezi ce masina are Marean( care din ce am vazut pare un baiat cu caracter si de nota 10) dai click pe el > view profile > Find all threads started by Marean~

kyler_iulian 27-02-11 22:00

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
e lume care spune ca ca din soft deja are 25cp , eu nu cred ca am aberat si am spus vreo tampenie de genul asta , am spus ca masina are aproximativ 215cp si face 0-100 in 6 sec . numai eu stiu ce are masina pe ea si nu vb k sa ma laud ,pt ca dupa cum am mai spus pot sa aduc masina de 650cp la intalniri , [ NU LAUD URSU MEU , IMI PLAC TOTI URSI IN GENERAL ]

jakal 27-02-11 23:16

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
Quote:

Originally Posted by kyler_iulian (Post 4127043)
e un timp destul de bun , app ce modificari are motorul ?

soft by WPP....scos catalizator, finala Remus ...cado' de la fratili Lafu...:)
cam atat....

nici macar bujiile nu le-am schimbat...merg f. bine de 2 ani...:D

Marian_nebunu 27-02-11 23:54

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
2 Attachment(s)
Ca sa ii arat Domnului CHILAR DE BEMVEURI CE masina am !!! atasez poze cu Autovehiculul meu cu 2 roti :D

mentionez ca am vrut sa o postez,sa ii fac topic dar nu o pot inscrie la nici o categorie deoarece are 215 cai si face 0-100 sub 6 secunde si toata lumea fuge de ea ...(cred ca fuge mai tare si decat ursuletul tau )
si ce crezi nu are nici soft, nici cip !!! daca ii fac si soft si ii mai pun si cip te rup !!!
are cutie daia cu schimbari scurte,filtru de aer "K,N" (te citez primul tau post din prima pagina)...
cam asta este una din masinile mele care merge si arata impecabil !!!

vrei detalii da-mi add "kyler_MAREAN"

:lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol:nu numai ca te-ai jucat cu Focu,ai aprins si bricheta si ai si benzina pe TOPIC :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

316i 28-02-11 00:02

Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
 
OWN3D


All times are GMT +2. The time now is 12:13.

- Copyright 2026 4Tuning