![]() |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
SI NU IL VINDE PE CEL CARE IL AI TU LA AVATAR...ALA E VIATA MEA CELALALT FARA MANERE PE SPATE NU PREA MA ATRAGE DA NU STIU DE CE.SINCER NU MA ATRAGE DELOC :d sa nu te superi Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
nu iti spun ca un repros dar prea l-ai ridicat in slavi inainte de sa vezi ce poate pe strada...la legale...sau iLEGALE daca il halesti pe medelin...atunci jos palaria... bafta cu proiectele la ursi... sal...... |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
legat de soft....iar e treaba daca l-ai facut tu... ce pot sa zic...ne vedem pe strazi...;)....cand va incepe sezonul de ||.....:D |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Am un e30 2.8 193 cp fara soft tobe etc daca vrei ne putem incerca masinile ...doar suntem consateni :D...
ps: legat la rzc ce m3 a batut ? |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
sa vina proprietarul acelui 2.8 sa zica ce m3 a batut ca de pe margine ce de masini poti sa bati nici nu iti vine sa crezi. am vazut si eu o cursa intre acel 328 si un m3 cabrio care in loc de a-4-a a dat a-2-a de era sa plece de pe sosea. |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
si eu eram prezent la cursa:)...
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Hai la 2.8 Baietiiiiiiiii ! am eu 2.8 24v cu tot pt e30 , asa, faceti reclama la 2.8 :twisted:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
iulian da si mie un pm cu threadul creat de medelin ca sunt tare curios de ce este asa de laudat.nu zic ca n-ar avea cu ce da sunt curios:D.ms
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
In cunostiinta de cauza cel mai bun timp al lui RZC cronometrat a fost 14.2 cu slickuri pe masina.Se intampla din cate stiu la Tulcea vara trecuta,unde si eu am fost prezent.
Best Time la mine a fost 14.12sec incaltat cu slickuri tot in aceeasi zi la Tulcea. |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
eu nu cred ca a batut nici un m3 ..si vb de 3.0 nici de cum 3.2 ;)
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
iulian iarta-ma ca fac off topic:ma poate ajuta cineva cu threadul mom-ului albastru?ms si iulian ce sa zic despre masini.ce am zis si pana acum....superbe
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
4 Attachment(s)
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
Ai umplut 8 pagini cu nimic, cand ne spui si noua si ne arati ce ai facut si ce vrei sa faci la masina? Sau ai facut topic doar sa vinzi masina/masinile? |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
cel mai bun timp scos la tulcea a fost 14.8... mai jos nu am putut sa il scad...:sad: asta e.....sint f.multumit de cum merge sal...... |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
ceva poze cu ursu ''negru'' o sa urmeze si un filmulet cu masina ,
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
hmm nu prea postez eu pe forum(desi citesc in fiecare zi) dar hai ~ frumos ursu cu PAG la nr.
si killer daca prezentai masina ca si cum ar fi un e30 cu 2.5 24v 192cp si explicai ce modificari ai la el gen serpi,soft , "un bradulet la oglinda un sticker cu MEMO pe usa" si ziceai ca iti mai dadeau gen ŞaSā Cai sau ca ai 192cp++ nu se mai lua nimeni de tine:) si daca vrei sa vezi ce masina are Marean( care din ce am vazut pare un baiat cu caracter si de nota 10) dai click pe el > view profile > Find all threads started by Marean~ |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
e lume care spune ca ca din soft deja are 25cp , eu nu cred ca am aberat si am spus vreo tampenie de genul asta , am spus ca masina are aproximativ 215cp si face 0-100 in 6 sec . numai eu stiu ce are masina pe ea si nu vb k sa ma laud ,pt ca dupa cum am mai spus pot sa aduc masina de 650cp la intalniri , [ NU LAUD URSU MEU , IMI PLAC TOTI URSI IN GENERAL ]
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
cam atat.... nici macar bujiile nu le-am schimbat...merg f. bine de 2 ani...:D |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
2 Attachment(s)
Ca sa ii arat Domnului CHILAR DE BEMVEURI CE masina am !!! atasez poze cu Autovehiculul meu cu 2 roti :D
mentionez ca am vrut sa o postez,sa ii fac topic dar nu o pot inscrie la nici o categorie deoarece are 215 cai si face 0-100 sub 6 secunde si toata lumea fuge de ea ...(cred ca fuge mai tare si decat ursuletul tau ) si ce crezi nu are nici soft, nici cip !!! daca ii fac si soft si ii mai pun si cip te rup !!! are cutie daia cu schimbari scurte,filtru de aer "K,N" (te citez primul tau post din prima pagina)... cam asta este una din masinile mele care merge si arata impecabil !!! vrei detalii da-mi add "kyler_MAREAN" :lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol:nu numai ca te-ai jucat cu Focu,ai aprins si bricheta si ai si benzina pe TOPIC :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
OWN3D
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:13. |
- Copyright 2026 4Tuning