Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

D3m0N 19-03-11 20:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Victor VRE (Post 4175359)
BMA in seara asta prin tg cucu, un claxon intarziat :D

Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 4177747)
La fel ,in fata la hotel europa , razvanel venea ca ninja dinspre bucsinescu ... i-am aplicat niste flash-uri :-P

ninja e negru, eu sunt alb cu centura neagra pe laterale.... ma grabeam spre casa ca am avut o zi foarte incarcata atunci, v-am vazut pe amandoi, dar prea tarziu incat sa va salut. deci : SALUT:peace:, SALUT:peace:

Bondellu 19-03-11 21:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4177255)
IS 07 ZWT 5-arul auriu pe la Moara de foc,astazi pe la 11.

Sta in zona ZWT-ul il poti vedea des pe acolo:))

vinyl 20-03-11 18:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4183408)
Sta in zona ZWT-ul il poti vedea des pe acolo:))

N-are cont pe forum?

2slow4u 20-03-11 18:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
busted mnezo la luk oil podul de diatra in seara asta pe la 6 jumate.

Bogdan.IS 20-03-11 20:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ma andrei ,da tu esti scump tare la vedere :-P , nu te-am mai vazut de mult prin iasul asta ... de obicei te mai vedeam cand veneai la matusa ta :D

Bondellu 20-03-11 21:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4185769)
N-are cont pe forum?

deocamdata nu

vazut skoda mrg parcare era azi:p

2slow4u 21-03-11 07:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Bogdan, acuma umblu cu alta masina a mea este la vopsitorie, am cateva elemente de revopsit [:)] Azi sau maine o scot.

PoToS 21-03-11 20:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4186845)
Bogdan, acuma umblu cu alta masina a mea este la vopsitorie, am cateva elemente de revopsit [:)] Azi sau maine o scot.

si ai scos-o? :d

2slow4u 22-03-11 08:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by PoToS (Post 4189086)
si ai scos-o? :d

.
azi ma duc sa o iau :d Abia astept...

fokerix 24-03-11 22:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Intalnit seara asta la semafor la Universitatea Cuza cu RazvanMRG ~ 21:30.Salut si aici

RazvanMRG 24-03-11 23:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut. nu e chiar in mintile ei masina da sper sa-si revina(multa galagie).

Bondellu 25-03-11 22:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi dupa amiaza copou VRE, in seara asta copou MNZ si MRG podu ros :)

Victor VRE 26-03-11 13:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Da, ti-am vazut si eu masina :D

salutare :-P

JusT_SaY_BoBo 26-03-11 15:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut razvanMRG vizavi de belvedere ne-am intalnit pe trecerea de pietoni,ma uitam la masina:lol:
ps.arata foarte bine stopurile rosii8)

RazvanMRG 26-03-11 18:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ms frumos. folie rosie-50 de lei.

Bondellu 26-03-11 21:26

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Victor VRE (Post 4201564)
Da, ti-am vazut si eu masina :D

salutare :-P

Eu coboram "pe jos" spre universitate ca era cald afara si am trecut pe langa tine cand faceai dreapta de pe dr vicol sa urci spre capat.salutari, frumoasa masina.

Victor VRE 27-03-11 01:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
multumesc frumos :oops:

florin_nms 28-03-11 11:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4148258)
Ne abonam, nu fi egoist, mergem acolo sa ii facem gaura :D

Va astept.

IS19CIP 30-03-11 19:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi vazut pe CRYS la rond agronomie a trecut pe langa mine :twisted::twisted: urmatoarea tura iti dispar farurile:twisted::twisted::twisted::twisted::arrow :

2slow4u 30-03-11 21:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Bogdan_is astazi pe la medicina....frumoasa basca :)))

Bogdan.IS 30-03-11 21:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Merci merci :))). Frumoasa foc masina :-P

CRyS` 31-03-11 07:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4213505)
Azi vazut pe CRYS la rond agronomie a trecut pe langa mine :twisted::twisted: urmatoarea tura iti dispar farurile:twisted::twisted::twisted::twisted::arrow :

Imi pare rau, ma jur, sa moara Ana Blandiana :lol:, nu te-am vazut! Trebuia sa sari si tu in fata masinii! (am discuri si placute noi)

IS19CIP 31-03-11 14:42

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4214723)
Imi pare rau, ma jur, sa moara Ana Blandiana :lol:, nu te-am vazut! Trebuia sa sari si tu in fata masinii! (am discuri si placute noi)

De ce nu am sarit poate iti spargeam un far :cry::cry::cry:

JusT_SaY_BoBo 31-03-11 17:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut ieri in parcare kaufland alexandru 5-arul auriu zwt parca
si pe crys de vreo 2-3 ori prin nicolina,podu rosu:lol:

2slow4u 31-03-11 21:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi: BMA, SSE, Cirinel si MRG

RazvanMRG 31-03-11 22:00

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
se vede fain masina ta! fix ca "broscuta" sare pe drumurile bune din orasul lui nechita

2slow4u 01-04-11 17:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4216877)
se vede fain masina ta! fix ca "broscuta" sare pe drumurile bune din orasul lui nechita

Eheee uneori nu imi vine sa cred ca pot exista astfel de drumuri, si drumurile de tara acoperite cu piatra concasata sunt mai drepte....

Bondellu 02-04-11 02:05

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
407 DDD copou tonight, salutari pe aceasta cale.

vLd91 02-04-11 13:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut pe 2slow4u...B-64-UEC...cum vin doi baieti spre dancu la IPA....02.04.2011....salut...si felicitari pentru masina...arata super

2slow4u 02-04-11 14:09

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vLd91 (Post 4220787)
vazut pe 2slow4u...B-64-UEC...cum vin doi baieti spre dancu la IPA....02.04.2011....salut...si felicitari pentru masina...arata super

O sa ma mai vezi pe acolo cateva saptamani pana se termina santierul la fostul abator :)

Bogdan.IS 02-04-11 15:45

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4219939)
407 DDD copou tonight, salutari pe aceasta cale.

de cate ori am trecut pe langa masina ... dar niciodata nu era vlad prin preajma ::-P

vlad87 02-04-11 15:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4219939)
407 DDD copou tonight, salutari pe aceasta cale.

Am dat un claxon intarziat... am uitat ca acum esti pe Peugeot :)

Bogdan :rolleyes2

vLd91 02-04-11 19:40

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
2slow4u....cand am sa mai vad masina pe acolo si am sa am timp am sa ma opresc putin sa ma uit si eu la masina :D si poate ai sa fii si tu pe acolo si o sa mai stam de vorba :P

Bondellu 02-04-11 23:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4221040)
Am dat un claxon intarziat... am uitat ca acum esti pe Peugeot :)

Bogdan :rolleyes2

momentan pe peugeot acus pe logan sau ceva galben oricum salutari, am auzit claxonul;))

@2slow eu acum am facut legatura ca suntem vecini.Eu te stiam cu kalos rosu daca nu ma insel.salutari:p

Bogdan.IS 03-04-11 08:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
eu l-am mai vazut pe andrei(2slow4u) cu un TATA :))) .. cate masini dom'le :-P

2slow4u 03-04-11 09:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu eram sigur daca esti tu bondellu, cel cu peugeotul, salutare. Ahaaaa kalosul rosu l-am vandut cand am terminat leasing-ul si am dat avans pentru opel acum 4 ani :)

Bogdane, cu autoutilitara TATA merge tata, si uneori eu :))

Bondellu 03-04-11 10:40

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4222596)
Nu eram sigur daca esti tu bondellu, cel cu peugeotul, salutare. Ahaaaa kalosul rosu l-am vandut cand am terminat leasing-ul si am dat avans pentru opel acum 4 ani :)

Bogdane, cu autoutilitara TATA merge tata, si uneori eu :))

eh acum ne stim salut vecine:))

grg_92 04-04-11 18:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MRG azi la 15:35 in podu ros...mergea cam tare:oops:

CRyS` 04-04-11 18:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
De la NFS i se trage! :lol:

Bogdan.IS 04-04-11 19:45

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Claxonat azi una bucata 407 BT $% DDD , in fata la pim-ul mare :-P


All times are GMT +2. The time now is 19:07.

- Copyright 2026 4Tuning