![]() |
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
1 Attachment(s)
am 2 poze nu prea stralucite cu BJP-ul care a fost la mine cam 6 luni cand inca eram la liceu si nu ma lasa sa intru cu el in curte ca are toba "sparta" :D....din pacate eu am plecat dupa terminarea liceului in afara si a ramas paragina in fata blocului pana la urma a dat-o tata pe 20 mil unor negrii din galati, de atunci nu am mai vazut-o
daca vreti le pun dar va zic sincer ca sunt poze de facebook..deh eram si eu la liceu era 2006 alte vremuri :D:D:D |
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
2 Attachment(s)
8)8)8)
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
la mine a ajuns cu un 2.5 de pisica m50b25 destul de ok...parea cam in mintile lui...masina a castigat-o tata la rummy :) de la un congolez drogat care ii spargea baia de ulei o data la 2 zile pt ca se invartea cu ea pe un teren denivelat si mereu atingea cu ea...pozele sunt facute la cateva zile dupa ce a ajuns la mine nu era intr-o stare tocmai buna...iar eu am tinut-o din mai 2006 pana in iarna 2006 cand am plecat din tara. In timpul cat a fost la mine i-am reparat defectele vizuale am scapat de interiorul de "piele" alb-rosu din autovit, am lasat-o pe burta si cam atat...
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
1 Attachment(s)
.................................
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Si alti de unde pasiunea asta de la ce a pornit la voi in ce ani?primu urs in care va-ti dat:lol:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:09. |
- Copyright 2026 4Tuning