Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   COMANDA - HOBBYLAND (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/229783-comanda-hobbyland.html)

TheOvy27 16-04-12 13:14

Re: COMANDA - HOBBYLAND
 
http://www.hobbyland.bg/Die-cast/lam...083.html....la ce pret ar fi pana in BH? si cu cine as putea lua legatura.Stima

Dida_unicul 10-07-12 19:21

Re: COMANDA - HOBBYLAND
 
Cum as putea afla costul total al acestui model cu tot cu transportul pana la mine acasa ??
http://www.hobbyland.bg/Die-cast/aud...duct_4580.html

Gica 10-07-12 19:27

Re: COMANDA - HOBBYLAND
 
Quote:

Originally Posted by Dida_unicul (Post 5097868)
Cum as putea afla costul total al acestui model cu tot cu transportul pana la mine acasa ??
http://www.hobbyland.bg/Die-cast/aud...duct_4580.html

51e+12e transport = 63e = ~285 ron

Dida_unicul 10-07-12 19:35

Re: COMANDA - HOBBYLAND
 
Quote:

Originally Posted by Gica (Post 5097873)
51e+12e transport = 63e = ~285 ron

si ajunge direct la mine acasa ??

TheOvy27 10-07-12 23:26

Re: COMANDA - HOBBYLAND
 
Quote:

Originally Posted by Dida_unicul (Post 5097882)
si ajunge direct la mine acasa ??

Da ajunge si platesti in RON!!!

Dida_unicul 11-07-12 06:10

Re: COMANDA - HOBBYLAND
 
Quote:

Originally Posted by TheOvy27 (Post 5098169)
Da ajunge si platesti in RON!!!

Multumesc pentru lamuriri :P

lusian 06-11-12 08:25

Re: COMANDA - HOBBYLAND
 
Se baga cineva la o comanda luna aceasta la hobbyland.bg?

Dida_unicul 07-11-12 17:02

Re: COMANDA - HOBBYLAND
 
M-as baga eu dar numai pe saptamana viitoare...

TheOvy27 13-01-13 09:37

Re: COMANDA - HOBBYLAND
 
Cum sta treaba pe aici??

steaua23 14-05-13 22:17

Re: COMANDA - HOBBYLAND
 
Daca vrea cineva ceva de la bulgari ... sa ma anunte. Eu saptamana asta dau o comanda acolo. Astept pana joi la pranz confirmarea si banii in cont, in caz ca vrea cineva ceva.

lauTM 04-06-13 11:22

Re: COMANDA - HOBBYLAND
 
care se baga la o comanda de preferat din timisoara sa ne fie mai usor eu in periaoda 12-15 iunie fac comanda.

lauTM 25-10-13 07:53

Re: COMANDA - HOBBYLAND
 
haideti nu fiti timizi care vrea ceva de la bulgari?


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning