![]() |
Re: COMANDA - HOBBYLAND
http://www.hobbyland.bg/Die-cast/lam...083.html....la ce pret ar fi pana in BH? si cu cine as putea lua legatura.Stima
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Cum as putea afla costul total al acestui model cu tot cu transportul pana la mine acasa ??
http://www.hobbyland.bg/Die-cast/aud...duct_4580.html |
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Quote:
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Quote:
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Quote:
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Quote:
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Se baga cineva la o comanda luna aceasta la hobbyland.bg?
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
M-as baga eu dar numai pe saptamana viitoare...
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Cum sta treaba pe aici??
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
Daca vrea cineva ceva de la bulgari ... sa ma anunte. Eu saptamana asta dau o comanda acolo. Astept pana joi la pranz confirmarea si banii in cont, in caz ca vrea cineva ceva.
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
care se baga la o comanda de preferat din timisoara sa ne fie mai usor eu in periaoda 12-15 iunie fac comanda.
|
Re: COMANDA - HOBBYLAND
haideti nu fiti timizi care vrea ceva de la bulgari?
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning