Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

radu_rs 11-10-11 00:20

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Poza este luata de pe un forum de specialitate, sper sa nu se supere proprietarul. Imi place Reno Williams si strengarul-junker de langa. :dance:

Gica 11-10-11 08:15

Re: Machete si... soferii lor
 
Astia trebuie pusi langa mertane :lol:

model collector 11-10-11 09:42

Re: Machete si... soferii lor
 
Asta e poza lui Lauztuvas, are o colectie mare de Badboys din astia

radu_rs 11-10-11 13:22

Re: Machete si... soferii lor
 
Exact. Arata bine figurinele.
Gica@ mertane a? Lasa ca arata bine si langa Renault. :evil_laug

2010 12-10-11 22:47

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
interview in the night...

model collector 12-10-11 22:51

Re: Machete si... soferii lor
 
Misto....tu esti unul care relanseaza Romania, asa te vreau. Dar scoate-le afara la niste poze ca vine iarna acum.

2010 12-10-11 22:54

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4641817)
Misto....tu esti unul care relanseaza Romania, asa te vreau. Dar scoate-le afara la niste poze ca vine iarna acum.

dap...eu sunt ala!:lol:
astept si restul de figurine si apoi poze...

CIPONE 12-10-11 22:58

Re: Machete si... soferii lor
 
daca nu te ar avea Romania Costineluleee, n ar mai fi casa casa si masa masa!!!:evil_laug

ON: cum o fi ma sa i faci o poza lui Godfather cu un Thompson atintit asupra ti???:)

2010 12-10-11 23:18

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 4641834)
daca nu te ar avea Romania Costineluleee, n ar mai fi casa casa si masa masa!!!:evil_laug

ON: cum o fi ma sa i faci o poza lui Godfather cu un Thompson atintit asupra ti???:)

mai bine o scena cu ceva cutitari de la Giurgiu...
hai gata cu off ul ca luam amenda!

steaua23 19-10-11 21:19

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
8) !!!

2010 19-10-11 21:37

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 4656708)
8) !!!

am vazut asta pe ebay parca dupa care nu am mai gasit link ul...il vreau si eu...

steaua23 19-10-11 21:45

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4656773)
am vazut asta pe ebay parca dupa care nu am mai gasit link ul...il vreau si eu...

Pai la tine m-am gandit cand l-am pozat. Nu cred ca e asa rar. E produs de motorhead, dar arata destul de bine :)

2010 19-10-11 21:53

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 4656801)
Pai la tine m-am gandit cand l-am pozat. Nu cred ca e asa rar. E produs de motorhead, dar arata destul de bine :)

mersik!
sper sa il cumpar si eu...cred ca ar da bine ca sofer de mafioti

FED express 20-10-11 08:47

Re: Machete si... soferii lor
 
Super soferul de limuzina.Tot stau si ma uit pe la figurine.Parca-mi vine si mie sa iau cateva ...:lol:

model collector 20-10-11 13:29

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Astazi am fost invitat la o intalnire a unor modele BMW adevarate. Atmosfera ok, personaje incantate sa profite de ultimele zile frumoase ca sa isi scoata muschii mecanici la aer. Cateva poze, iar evenimentul mai pe larg aici

Attachment 2192188

Attachment 2192189

P.S.: Cateva persoane care treceau prin zona se uitau cam lung...sa fie oare din cauza numelor putin stranii ale soferilor, Jerry si Ozakick sau din cauza culorii nebune a CSL-ului?:?:

FED express 20-10-11 14:22

Re: Machete si... soferii lor
 
Ce tare-i poza in care stau langa M3-ul cu capota deschisa.Parca ar discuta despre cine stie ce detaliu tehnic.Foarte inspirate pozele.Totusi, as fi ales figurine mai mature langa clasice ca astea, nu niste pusti...:yes:

model collector 20-10-11 15:27

Re: Machete si... soferii lor
 
Man, prin alte lumi pustii conduc cu stil...

steaua23 20-10-11 17:35

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4658129)
Man, prin alte lumi pustii conduc cu stil...

Foarte tare sesiunea foto. Figurinele alea arata genial :)

model collector 20-10-11 17:52

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 4658362)
Foarte tare sesiunea foto. Figurinele alea arata genial :)

Stai ca acum m-au contactat altii pentru maine. Sper sa nu ploua....platesc bine astia, la ora, de asta mi-ar parea rau.

2010 20-10-11 20:15

Re: Machete si... soferii lor
 
super sedinta foto cu figurantii astia...iar culoarea de pe Bmw....

model collector 20-10-11 20:18

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4658755)
super sedinta foto cu figurantii astia...iar culoarea de pe Bmw....

Am zis, se uita lumea cam ciudat, cred ca de la culoare sau de la freza aluia :lol:

2010 20-10-11 20:19

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4658764)
Am zis, se uita lumea cam ciudat, cred ca de la culoare sau de la freza aluia :lol:

de la amandoua..
te astept cu foto noi!

CIPONE 20-10-11 20:46

Re: Machete si... soferii lor
 
foarte frumoasa sesiunea foto insa, am mai spus o, seria asta de figurine nu ma atrage nicicum...imi par asa, prea pesonaje de desen animat japonez...no offence!;)

model collector 20-10-11 21:00

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 4658859)
foarte frumoasa sesiunea foto insa, am mai spus o, seria asta de figurine nu ma atrage nicicum...imi par asa, prea pesonaje de desen animat japonez...no offence!;)

Pai asta si sunt, personaje Manga. Lasa ca incerc cu gagicile poate alea iti plac mai mult :lol:

2010 20-10-11 21:10

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4658907)
Pai asta si sunt, personaje Manga. Lasa ca incerc cu gagicile poate alea iti plac mai mult :lol:

sunt subtiri in talie si cu bustul mare???

radu_rs 21-10-11 00:16

Re: Machete si... soferii lor
 
Super tare sedinta. Arata foarte bine machetele, figurinele sunt interesnate, pe stilul junker... gagicul are o freza gen Songoku. :lol:
As vrea sa vad figurine domnite la urmatoarea sesiune :evil_laug

promo 21-10-11 01:46

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4657966)
Astazi am fost invitat la o intalnire a unor modele BMW adevarate. Atmosfera ok, personaje incantate sa profite de ultimele zile frumoase ca sa isi scoata muschii mecanici la aer. Cateva poze, iar evenimentul mai pe larg aici

Attachment 2192188

Attachment 2192189

P.S.: Cateva persoane care treceau prin zona se uitau cam lung...sa fie oare din cauza numelor putin stranii ale soferilor, Jerry si Ozakick sau din cauza culorii nebune a CSL-ului?:?:

cred ca se uitau la nenea imbracat in roz... :) nu mai vazusera gay cu bmw :))

steaua23 23-10-11 00:33

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
unimog u401

2010 23-10-11 06:02

Re: Machete si... soferii lor
 
super potrivit..nici ca se putea mai bine!

ai cumparat toate figurinele de pe piata???:lol:

steaua23 23-10-11 10:06

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4663043)
super potrivit..nici ca se putea mai bine!

ai cumparat toate figurinele de pe piata???:lol:

Haha :lol: . Mai sunt cateva de luat :lol:

2010 23-10-11 13:33

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 4663353)
Haha :lol: . Mai sunt cateva de luat :lol:

o veste buna..am sa mor de ciuda pana la urma..:lol:

CIPONE 25-10-11 03:08

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4663715)
o veste buna..am sa mor de ciuda pana la urma..:lol:

chill out bre ca ti vine si tie lotul...;)

2010 25-10-11 07:59

Re: Machete si... soferii lor
 
atunci shad linistit bre!:oops:

model collector 25-10-11 13:37

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
..................

2010 25-10-11 15:09

Re: Machete si... soferii lor
 
da ce culori ai la machete bre...
super tare si poza asta!!!

model collector 25-10-11 17:06

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4668479)
da ce culori ai la machete bre...
super tare si poza asta!!!

Ha ha, esti primul care s-a sesizat la faza cu culorile. Intr-adevar caut culori deosebite pentru machetele mele. Merci Costi!

radu_rs 27-10-11 00:08

Re: Machete si... soferii lor
 
Super poza! Chiar ca ai culori tari pe machete... stiu caz concret cu R8 si nu numai. :-P

model collector 27-10-11 08:40

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by radu_rs (Post 4672166)
Super poza! Chiar ca ai culori tari pe machete... stiu caz concret cu R8 si nu numai. :-P

Chiar, R8-ul ar merge bine la figurinele astea;)

radu_rs 27-10-11 11:49

Re: Machete si... soferii lor
 
Sustin ideea. Mi-ar placea sa vad asta. :yes:

2010 27-10-11 20:51

Re: Machete si... soferii lor
 
mi tu...


All times are GMT +2. The time now is 13:50.

- Copyright 2026 4Tuning