![]() |
Re: Machete si... soferii lor
1 Attachment(s)
Poza este luata de pe un forum de specialitate, sper sa nu se supere proprietarul. Imi place Reno Williams si strengarul-junker de langa. :dance:
|
Re: Machete si... soferii lor
Astia trebuie pusi langa mertane :lol:
|
Re: Machete si... soferii lor
Asta e poza lui Lauztuvas, are o colectie mare de Badboys din astia
|
Re: Machete si... soferii lor
Exact. Arata bine figurinele.
Gica@ mertane a? Lasa ca arata bine si langa Renault. :evil_laug |
Re: Machete si... soferii lor
1 Attachment(s)
interview in the night...
|
Re: Machete si... soferii lor
Misto....tu esti unul care relanseaza Romania, asa te vreau. Dar scoate-le afara la niste poze ca vine iarna acum.
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
astept si restul de figurine si apoi poze... |
Re: Machete si... soferii lor
daca nu te ar avea Romania Costineluleee, n ar mai fi casa casa si masa masa!!!:evil_laug
ON: cum o fi ma sa i faci o poza lui Godfather cu un Thompson atintit asupra ti???:) |
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
hai gata cu off ul ca luam amenda! |
Re: Machete si... soferii lor
1 Attachment(s)
8) !!!
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
sper sa il cumpar si eu...cred ca ar da bine ca sofer de mafioti |
Re: Machete si... soferii lor
Super soferul de limuzina.Tot stau si ma uit pe la figurine.Parca-mi vine si mie sa iau cateva ...:lol:
|
Re: Machete si... soferii lor
2 Attachment(s)
Astazi am fost invitat la o intalnire a unor modele BMW adevarate. Atmosfera ok, personaje incantate sa profite de ultimele zile frumoase ca sa isi scoata muschii mecanici la aer. Cateva poze, iar evenimentul mai pe larg aici
Attachment 2192188 Attachment 2192189 P.S.: Cateva persoane care treceau prin zona se uitau cam lung...sa fie oare din cauza numelor putin stranii ale soferilor, Jerry si Ozakick sau din cauza culorii nebune a CSL-ului?:?: |
Re: Machete si... soferii lor
Ce tare-i poza in care stau langa M3-ul cu capota deschisa.Parca ar discuta despre cine stie ce detaliu tehnic.Foarte inspirate pozele.Totusi, as fi ales figurine mai mature langa clasice ca astea, nu niste pusti...:yes:
|
Re: Machete si... soferii lor
Man, prin alte lumi pustii conduc cu stil...
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
super sedinta foto cu figurantii astia...iar culoarea de pe Bmw....
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
te astept cu foto noi! |
Re: Machete si... soferii lor
foarte frumoasa sesiunea foto insa, am mai spus o, seria asta de figurine nu ma atrage nicicum...imi par asa, prea pesonaje de desen animat japonez...no offence!;)
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Super tare sedinta. Arata foarte bine machetele, figurinele sunt interesnate, pe stilul junker... gagicul are o freza gen Songoku. :lol:
As vrea sa vad figurine domnite la urmatoarea sesiune :evil_laug |
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
2 Attachment(s)
unimog u401
|
Re: Machete si... soferii lor
super potrivit..nici ca se putea mai bine!
ai cumparat toate figurinele de pe piata???:lol: |
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
atunci shad linistit bre!:oops:
|
Re: Machete si... soferii lor
1 Attachment(s)
..................
|
Re: Machete si... soferii lor
da ce culori ai la machete bre...
super tare si poza asta!!! |
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Super poza! Chiar ca ai culori tari pe machete... stiu caz concret cu R8 si nu numai. :-P
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Sustin ideea. Mi-ar placea sa vad asta. :yes:
|
Re: Machete si... soferii lor
mi tu...
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:50. |
- Copyright 2026 4Tuning