![]() |
Re: E30 - CT-87-GMA
Frumos tare:D
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Super...abea astept sa il vad prin oras... pana atunci sa mai pui si tu niste poze cu el aranjat... pregatit de strada
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
dap...maine pun poze... dupa ce o termin cu spalatu la interioru ia`m luat niste presuri noi...niste becuri..tre sa ii fac si lampile...putin inegrite... o bara mtech 1 stie careva ceva? cred ca o sa primeasca si un interior de piele...ma duc maine sa vedem despre ce este vorbaa.....:P
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Super ursul.L-am vazut live si ramas prost cat de bine a iesit:lol:.
Daca mai statea putin numai avea bidepa ce unghii sa-si roada:lol: PS: Diseara aqua sau interioara?:lol: |
Re: E30 - CT-87-GMA
Inca un urs frumos pe forum.Sa ai parte de el si fara incidente.A iesit smechera tare culoarea.Cand ai timp, mai arunca si tu 2-3 poze sa-l mai vedem la fata.
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
Quote:
o sa pun maine poze..am echipat masina...mai trebuie bara pe spate... |
Re: E30 - CT-87-GMA
o bara mtech 1 ? ptr spate stie careva ceva?
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
am inteles...astia pe la noi nu preau au ursi la dezmembrat... trebuie sa gasesc pana la urma
|
Re: E30 - CT-87-GMA
cum se numeste culoarea?8)
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Se cere sedinta foto profi... 8)
|
Re: E30 - CT-87-GMA
maine ii fac poze o spal putin...ca sa murdarit...nu prea am avut timp de poze...
|
Re: E30 - CT-87-GMA
salutare si felicitari pt reusita,bara spate m tech 1 nu cred ca o sa gasesti deoarece am cautat si eu f mult timp si nu am gasit
|
Re: E30 - CT-87-GMA
naspa atunci...tre sa ma duc pe la baietzi care fac din fibra poate oi gasi pe la iei
|
Re: E30 - CT-87-GMA
4 Attachment(s)
cam asa arata masina echipata
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Arata bine, insa pragurile sunt cam SF. (gusturile nu se discuta)
Ii lipseste un shadowline si buza de pe fatza. Sa fie tipla, cauta-ti si chedere calumea pentru luneta/parbriz. LE: Mergeau un eleron de iS, niste stopuri smoked si niste distantiere. bafta in continuare cu proiectul! |
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
dap stiu ce mai trebuie...dar uosr usor...toate odata nu se pot face...:) |
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
Quote:
farurile sunt facute... |
Re: E30 - CT-87-GMA
Superb... foarte bine a iesit... tine-o tot asa ca ai gusturi bune si nu te lua dupa nimeni orice ar zice... Bv... imi pare bine ca esti constantean de-al meu
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
a iesit foarte bine, felicitari ! :D
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Deci e prea tare, n-am cuvinte, frumos frumos. In sfarsit un urs adevarat si in Constanta!
Ii mai trebuie un motor mai potent, nu neaparat 2.5, si un 2.0 e bun de mers asa zi de zi, niste jante cu buza polisata ;) ar fi "mai mult decat perfect":peace: PS : L-am vazut azi tot acolo la baru ala! >:) Statea linistit, probabil astepta niste cox..:)) |
Re: E30 - CT-87-GMA
din pacate ursul sa vandut...:((
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
De ce ai facut una ca asta?Dupa toata munca.........in fine.Asteptam sa vii cu ceva nou! |
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
dap asa este....poate va veni inapoi....dar ceva timp nu cred...:(
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Esti nebun ba bidepa:lol:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
ursul revine la vanzare...itp valabil asigurare sa platit impozitu..se ofera certificat fiscal
pret 1400 euro neg... accept variante |
Re: E30 - CT-87-GMA
Pacat ca nu poti sa-l pastrezi... E foarte frumos... :sad:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
dap asa este... poate va veni altul la vara |
Re: E30 - CT-87-GMA
4 Attachment(s)
am revenit cu un nou ursuletz este vorba de un 316 din 90...4 usi...geamuri el..inchidere centralizata + alarma.. oglinzi electrice incalzite heliomate...stare impecabila fara gram de rugina... stock
|
Re: E30 - CT-87-GMA
spor la treaba si cu asta :D trebuie lasata pe burta
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
|
Re: E30 - CT-87-GMA
Un mic tanc. Pentru drumurile din Romania e foarte bun chiar. :lol:
Trebuie trantit urgent :-). |
Re: E30 - CT-87-GMA
Quote:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning