Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - CT-87-GMA (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/218121-e30-ct-87-gma.html)

ady_viteza 19-11-10 21:20

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Frumos tare:D

Splinter 19-11-10 21:54

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Super...abea astept sa il vad prin oras... pana atunci sa mai pui si tu niste poze cu el aranjat... pregatit de strada

NightClubRacer 19-11-10 23:50

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 3825261)
bababibas :))
Nu se vede cum trebuie culoarea ca batea soarele foarte tare .. da culoarea e dementiala

super tare!!! bravos! astept sa vad poze cu el echipat tot ;) spor!

LuciE36 20-11-10 00:02

Re: E30 - CT-87-GMA
 
dap...maine pun poze... dupa ce o termin cu spalatu la interioru ia`m luat niste presuri noi...niste becuri..tre sa ii fac si lampile...putin inegrite... o bara mtech 1 stie careva ceva? cred ca o sa primeasca si un interior de piele...ma duc maine sa vedem despre ce este vorbaa.....:P

C T 19 K R A 20-11-10 09:08

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Super ursul.L-am vazut live si ramas prost cat de bine a iesit:lol:.
Daca mai statea putin numai avea bidepa ce unghii sa-si roada:lol:
PS: Diseara aqua sau interioara?:lol:

Wilgax 20-11-10 12:07

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Inca un urs frumos pe forum.Sa ai parte de el si fara incidente.A iesit smechera tare culoarea.Cand ai timp, mai arunca si tu 2-3 poze sa-l mai vedem la fata.

LuciE36 20-11-10 15:40

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by C T 19 K R A (Post 3827719)
Super ursul.L-am vazut live si ramas prost cat de bine a iesit:lol:.
Daca mai statea putin numai avea bidepa ce unghii sa-si roada:lol:
PS: Diseara aqua sau interioara?:lol:

Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3828127)
Inca un urs frumos pe forum.Sa ai parte de el si fara incidente.A iesit smechera tare culoarea.Cand ai timp, mai arunca si tu 2-3 poze sa-l mai vedem la fata.

diseara pe la aqua intai si dupaia merem si pe interioara..

o sa pun maine poze..am echipat masina...mai trebuie bara pe spate...

LuciE36 20-11-10 15:41

Re: E30 - CT-87-GMA
 
o bara mtech 1 ? ptr spate stie careva ceva?

Wilgax 20-11-10 15:48

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 3828586)
o bara mtech 1 ? ptr spate stie careva ceva?

Nu stiu daca ai sanse prea mari sa gasesti.Nu prea mai vinde lumea pachetele Mtech 1.Decat doar daca gasesti la dezmembrat.:rolleyes2

LuciE36 20-11-10 16:14

Re: E30 - CT-87-GMA
 
am inteles...astia pe la noi nu preau au ursi la dezmembrat... trebuie sa gasesc pana la urma

Gyo*TDS 21-11-10 04:59

Re: E30 - CT-87-GMA
 
cum se numeste culoarea?8)

LuciE36 21-11-10 22:28

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by Gyo*TDS (Post 3830031)
cum se numeste culoarea?8)

culoarea este dupa scoda rs..am luat codul

B-99-SAA 22-11-10 12:15

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Se cere sedinta foto profi... 8)

LuciE36 22-11-10 16:44

Re: E30 - CT-87-GMA
 
maine ii fac poze o spal putin...ca sa murdarit...nu prea am avut timp de poze...

mrlonca 22-11-10 18:45

Re: E30 - CT-87-GMA
 
salutare si felicitari pt reusita,bara spate m tech 1 nu cred ca o sa gasesti deoarece am cautat si eu f mult timp si nu am gasit

LuciE36 22-11-10 22:08

Re: E30 - CT-87-GMA
 
naspa atunci...tre sa ma duc pe la baietzi care fac din fibra poate oi gasi pe la iei

LuciE36 23-11-10 15:10

Re: E30 - CT-87-GMA
 
4 Attachment(s)
cam asa arata masina echipata

iMAGiNE 23-11-10 15:15

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Arata bine, insa pragurile sunt cam SF. (gusturile nu se discuta)
Ii lipseste un shadowline si buza de pe fatza.
Sa fie tipla, cauta-ti si chedere calumea pentru luneta/parbriz.
LE: Mergeau un eleron de iS, niste stopuri smoked si niste distantiere.
bafta in continuare cu proiectul!

LuciE36 23-11-10 15:27

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by iMAGiNE (Post 3837084)
Arata bine, insa pragurile sunt cam SF. (gusturile nu se discuta)
Ii lipseste un shadowline si buza de pe fatza.
Sa fie tipla, cauta-ti si chedere calumea pentru luneta/parbriz.
LE: Mergeau un eleron de iS, niste stopuri smoked si niste distantiere.
bafta in continuare cu proiectul!


dap stiu ce mai trebuie...dar uosr usor...toate odata nu se pot face...:)

crime1 23-11-10 15:46

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 3837068)
cam asa arata masina echipata

Impresionant cum a iesit, imi place mult. Tu ti-ai facut si rugina cand ai vopsito ca am omis acest lucru ? Si ce faruri ai ?

LuciE36 23-11-10 16:37

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by iMAGiNE (Post 3837084)
Arata bine, insa pragurile sunt cam SF. (gusturile nu se discuta)
Ii lipseste un shadowline si buza de pe fatza.
Sa fie tipla, cauta-ti si chedere calumea pentru luneta/parbriz.
LE: Mergeau un eleron de iS, niste stopuri smoked si niste distantiere.
bafta in continuare cu proiectul!

Quote:

Originally Posted by crime1 (Post 3837167)
Impresionant cum a iesit, imi place mult. Tu ti-ai facut si rugina cand ai vopsito ca am omis acest lucru ? Si ce faruri ai ?

da am mai facut si eu cate ceva... ptr ca era facut de fostul proprietar..
farurile sunt facute...

Splinter 23-11-10 18:34

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Superb... foarte bine a iesit... tine-o tot asa ca ai gusturi bune si nu te lua dupa nimeni orice ar zice... Bv... imi pare bine ca esti constantean de-al meu

LuciE36 23-11-10 19:08

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by Splinter (Post 3837718)
Superb... foarte bine a iesit... tine-o tot asa ca ai gusturi bune si nu te lua dupa nimeni orice ar zice... Bv... imi pare bine ca esti constantean de-al meu

ms mult

NightClubRacer 23-11-10 19:15

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 3837068)
cam asa arata masina echipata

e bestiala :D arata super! bravos!!! ;)

plictisit 23-11-10 19:17

Re: E30 - CT-87-GMA
 
a iesit foarte bine, felicitari ! :D

LuciE36 23-11-10 20:54

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by Splinter (Post 3837718)
Superb... foarte bine a iesit... tine-o tot asa ca ai gusturi bune si nu te lua dupa nimeni orice ar zice... Bv... imi pare bine ca esti constantean de-al meu

va multumesc baieti :P

D.Allecs 24-11-10 16:32

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Deci e prea tare, n-am cuvinte, frumos frumos. In sfarsit un urs adevarat si in Constanta!
Ii mai trebuie un motor mai potent, nu neaparat 2.5, si un 2.0 e bun de mers asa zi de zi, niste jante cu buza polisata ;) ar fi "mai mult decat perfect":peace:


PS : L-am vazut azi tot acolo la baru ala! >:) Statea linistit, probabil astepta niste cox..:))

LuciE36 24-11-10 20:45

Re: E30 - CT-87-GMA
 
din pacate ursul sa vandut...:((

Wilgax 24-11-10 20:48

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 3841044)
din pacate ursul sa vandut...:((


De ce ai facut una ca asta?Dupa toata munca.........in fine.Asteptam sa vii cu ceva nou!

NightClubRacer 24-11-10 22:53

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 3841044)
din pacate ursul sa vandut...:((

asta e :rolleyes2 poate il iei back dupa ce rezolvi cu probleme. Numai bine!

LuciE36 24-11-10 23:31

Re: E30 - CT-87-GMA
 
dap asa este....poate va veni inapoi....dar ceva timp nu cred...:(

C T 19 K R A 25-11-10 10:27

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Esti nebun ba bidepa:lol:

LuciE36 08-12-10 04:20

Re: E30 - CT-87-GMA
 
ursul revine la vanzare...itp valabil asigurare sa platit impozitu..se ofera certificat fiscal

pret 1400 euro neg...

accept variante

B-99-SAA 08-12-10 14:50

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Pacat ca nu poti sa-l pastrezi... E foarte frumos... :sad:

LuciE36 08-12-10 18:35

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3880247)
Pacat ca nu poti sa-l pastrezi... E foarte frumos... :sad:


dap asa este... poate va veni altul la vara

LuciE36 30-01-11 07:43

Re: E30 - CT-87-GMA
 
4 Attachment(s)
am revenit cu un nou ursuletz este vorba de un 316 din 90...4 usi...geamuri el..inchidere centralizata + alarma.. oglinzi electrice incalzite heliomate...stare impecabila fara gram de rugina... stock

CaZu 30-01-11 07:49

Re: E30 - CT-87-GMA
 
spor la treaba si cu asta :D trebuie lasata pe burta

LuciE36 30-01-11 07:55

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by CaZu (Post 4033711)
spor la treaba si cu asta :D trebuie lasata pe burta

ms mult...dap trebuie lasat urgent pe burta este foarte inalt are pe spate inaltatoare de fier...

RacerJunior 30-01-11 08:09

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Un mic tanc. Pentru drumurile din Romania e foarte bun chiar. :lol:
Trebuie trantit urgent :-).

LuciE36 30-01-11 08:47

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by CaZu (Post 4033711)
spor la treaba si cu asta :D trebuie lasata pe burta

Quote:

Originally Posted by RacerJunior (Post 4033724)
Un mic tanc. Pentru drumurile din Romania e foarte bun chiar. :lol:
Trebuie trantit urgent :-).

tanc este putin spus...luni ma voi ocupa de problema asta...voi reveni cu poze


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning