![]() |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
2 Attachment(s)
Caut folie .. ceva de genu.Pentru lupe atat.
Se gaseste pe undeva de cumparat? |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
vorbeste cu userul Pake :)
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
1 Attachment(s)
Salutare!
Vremea a fost asa urata zilele astea,asa ca am iesit la niste cumparaturi.Cand ma intorc acasa,in fata mea 2 taxi-uri stateau foarte bine si lejer,la trecerea de cale ferata,semnalizata sonor si luminos si din cate vedeti tocmai trecuse si trenul. (precizez ca drumul era doar cu o singura banda pe sens.. ) Eu zic ca nu o sa vedem asa ceva niciodata in alta tara decat in Romania. |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Să-mi explice şi mie cineva că nu m-am prins de fază:lol:.
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
:) |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
Se certau care sa treaca primul! :twisted: ... prin fata trenului?!?! :lol::lol::lol: |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
1 Attachment(s)
FOLIERE!! .. :D
Am sa mai revin cu poze. |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
1 Attachment(s)
Salutare!Nu am mai postat de mult timp...
Recent am schimbat jantele de pe masina,si in loc de jantele pe 18" acum am un set de jante Ronal 195/55/R16. Ca idee .. Am sa fac poze masinii cu noile jante. |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
5 Attachment(s)
Salutare!
Astazi am facut niste poze la masina ... Si va mai spun ca .. masina e de vanzare. :) |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Cāt?:-)
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
3900 negociabil,sau schimb cu seria 7.(bulgar,italian,german .. inmatriculat) :)
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Salutare!Topic-ul poate fi inchis sau sters.Masina s-a vandut .. Recent sunt proprietarul unui 530 D.Va multumesc.
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:48. |
- Copyright 2026 4Tuning