Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - HellRot Cabrio. (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/216214-e36-hellrot-cabrio.html)

emy_davidoff 10-04-11 15:22

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
2 Attachment(s)
Caut folie .. ceva de genu.Pentru lupe atat.

Se gaseste pe undeva de cumparat?

Franko_xix 11-04-11 11:15

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
vorbeste cu userul Pake :)

emy_davidoff 14-04-11 00:48

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
1 Attachment(s)
Salutare!

Vremea a fost asa urata zilele astea,asa ca am iesit la niste cumparaturi.Cand ma intorc acasa,in fata mea 2 taxi-uri stateau foarte bine si lejer,la trecerea de cale ferata,semnalizata sonor si luminos si din cate vedeti tocmai trecuse si trenul. (precizez ca drumul era doar cu o singura banda pe sens.. )


Eu zic ca nu o sa vedem asa ceva niciodata in alta tara decat in Romania.

Grasu'XxL 14-04-11 08:45

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Să-mi explice şi mie cineva că nu m-am prins de fază:lol:.

ondin 14-04-11 09:01

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Quote:

Originally Posted by emy_davidoff (Post 4253831)
Salutare!

Vremea a fost asa urata zilele astea,asa ca am iesit la niste cumparaturi.Cand ma intorc acasa,in fata mea 2 taxi-uri stateau foarte bine si lejer,la trecerea de cale ferata,semnalizata sonor si luminos si din cate vedeti tocmai trecuse si trenul. (precizez ca drumul era doar cu o singura banda pe sens.. )


Eu zic ca nu o sa vedem asa ceva niciodata in alta tara decat in Romania.

pai povesteau si eu cat sa mai fie tariful la taxi, care e cea mai buna poama din oras, alea alea.
:)

P A K E 14-04-11 09:29

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Quote:

Originally Posted by Grasu'XxL (Post 4254123)
Să-mi explice şi mie cineva că nu m-am prins de fază:lol:.


Se certau care sa treaca primul! :twisted: ... prin fata trenului?!?! :lol::lol::lol:

emy_davidoff 22-04-11 08:02

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
1 Attachment(s)
FOLIERE!! .. :D

Am sa mai revin cu poze.

emy_davidoff 10-06-11 13:22

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
1 Attachment(s)
Salutare!Nu am mai postat de mult timp...


Recent am schimbat jantele de pe masina,si in loc de jantele pe 18" acum am un set de jante Ronal 195/55/R16.


Ca idee .. Am sa fac poze masinii cu noile jante.

emy_davidoff 12-06-11 14:31

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
5 Attachment(s)
Salutare!


Astazi am facut niste poze la masina ...
Si va mai spun ca .. masina e de vanzare. :)

Grasu'XxL 12-06-11 14:57

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Cāt?:-)

emy_davidoff 13-06-11 10:50

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
3900 negociabil,sau schimb cu seria 7.(bulgar,italian,german .. inmatriculat) :)

emy_davidoff 02-09-11 01:12

Re: E36 - HellRot Cabrio.
 
Salutare!Topic-ul poate fi inchis sau sters.Masina s-a vandut .. Recent sunt proprietarul unui 530 D.Va multumesc.


All times are GMT +2. The time now is 04:48.

- Copyright 2026 4Tuning