![]() |
Re: Guess The Game!
2fast4u_DK el a ghicit primu el pune:):P
|
Re: Guess The Game!
1 Attachment(s)
Hehe,ok :>
:arrow::arrow: |
Re: Guess The Game!
The Threat x2?
|
Re: Guess The Game!
Nup:D
|
Re: Guess The Game!
aquanox 2 revelation
va las tot pe voi sa puneti! |
Re: Guess The Game!
1 Attachment(s)
Guess the game ;)
|
Re: Guess The Game!
call of duty 2?
|
Re: Guess The Game!
Nu...............joc nou, foarte fain d.p.d.v al atmosferei create, dar nu prea imi vine sa-l joc singur in camera! :oops::lol:
|
Re: Guess The Game!
well....in that case dead space2?
|
Re: Guess The Game!
Hai ca m-ai facut curios cu poza aia. :) FPS nou (cat de nou ? :P) si care este horror/survival din cate zici tu, de nu-l poti juca singur. Hmm... Crek mi-a scapat printre degete asta.
|
Re: Guess The Game!
Sci-Fi/Horror, lansat pe 16.03.2010, distribuit de THQ, seamana cu S.T.A.L.K.E.R.....................
|
Re: Guess The Game!
Din ce zici tu, Metro 2033. Insa personajul din joc avea un ceas la mana cu vedere spre jucator.
|
Re: Guess The Game!
Da, Metro 2033 este jocul ;)!
Ceasul, din cate tin minte, avea mai multe, cateodata nici nu avea...........eu poza asta am gasit-o prima pe google! ;) Puneti poza.......... |
Re: Guess The Game!
1 Attachment(s)
Care o da din prima e boier. :) Nu e grea, dar inselatoare.
|
Re: Guess The Game!
the threat ?
|
Re: Guess The Game!
Nop. Hint: FPS.
|
Re: Guess The Game!
Hai mah. Fara frica. Zic sau va mai ganditi ?
|
Re: Guess The Game!
dead space?
|
Re: Guess The Game!
Nu. Am si mentionat FPS=First Person Shooter. :)
OK, alt hint. E bazat pe un film, iar numele actorului contine denumirea motorului pe motorina. :))) |
Re: Guess The Game!
deci e ceva cu vin diesel 1.9 tdci
|
Re: Guess The Game!
Asa. The Wheelman nu-i cu siguranta. Mai e un singur joc cu el. ?? :)
|
Re: Guess The Game!
triple x?(acu ma uit la "iel")
|
Re: Guess The Game!
Nop. Nu merge. :)
Jocul e The Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena. Bestial joc. E la pachet cu Escape From Butcher Bay, "remasterizat" cu grafica celui de-al doilea. Insa nici cu originalul nu mi-e rusine. Sa puna altcineva. |
Re: Guess The Game!
1 Attachment(s)
Pun eu
|
Re: Guess The Game!
vreun TOCA?
|
Re: Guess The Game!
Da......vreun ToCA! :lol: 2 mai exact...............poza
|
Re: Guess The Game!
Quote:
|
Re: Guess The Game!
1 Attachment(s)
Thread abandonat :lol:
|
Re: Guess The Game!
Quote:
NFS Porsche? |
Re: Guess The Game!
Dap.............
|
Re: Guess The Game!
1 Attachment(s)
abcdefgh
|
Re: Guess The Game!
Amnesia ? Daca da, sa puna altcineva.
|
Re: Guess The Game!
da :)
|
Re: Guess The Game!
1 Attachment(s)
Hai ca totusi pun io una. Easy ! :-P
|
Re: Guess The Game!
vreun WOW?:))))))(c)
|
Re: Guess The Game!
Metin?:D
|
Re: Guess The Game!
Nup. :) E single-player. Joc superb dintr-o serie celebra.
|
Re: Guess The Game!
NU STIU dastea:) wow 2?
|
Re: Guess The Game!
TES IV Oblivion. Sa puna altcineva.
|
Re: Guess The Game!
1 Attachment(s)
Definetly in Top 3 al jocurilor mele preferate! :love:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:16. |
- Copyright 2026 4Tuning