Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Guess The Game! (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/216057-guess-the-game.html)

..::AnDy007::.. 28-01-11 12:16

Re: Guess The Game!
 
2fast4u_DK el a ghicit primu el pune:):P

2fast4u_DK 28-01-11 13:23

Re: Guess The Game!
 
1 Attachment(s)
Hehe,ok :>
:arrow::arrow:

..::AnDy007::.. 28-01-11 17:43

Re: Guess The Game!
 
The Threat x2?

2fast4u_DK 28-01-11 17:44

Re: Guess The Game!
 
Nup:D

cangri 30-01-11 16:58

Re: Guess The Game!
 
aquanox 2 revelation

va las tot pe voi sa puneti!

oldtudorhand 05-02-11 18:16

Re: Guess The Game!
 
1 Attachment(s)
Guess the game ;)

..::AnDy007::.. 05-02-11 20:40

Re: Guess The Game!
 
call of duty 2?

oldtudorhand 05-02-11 23:48

Re: Guess The Game!
 
Nu...............joc nou, foarte fain d.p.d.v al atmosferei create, dar nu prea imi vine sa-l joc singur in camera! :oops::lol:

..::AnDy007::.. 06-02-11 18:27

Re: Guess The Game!
 
well....in that case dead space2?

sergiulik90 06-02-11 21:15

Re: Guess The Game!
 
Hai ca m-ai facut curios cu poza aia. :) FPS nou (cat de nou ? :P) si care este horror/survival din cate zici tu, de nu-l poti juca singur. Hmm... Crek mi-a scapat printre degete asta.

oldtudorhand 06-02-11 23:58

Re: Guess The Game!
 
Sci-Fi/Horror, lansat pe 16.03.2010, distribuit de THQ, seamana cu S.T.A.L.K.E.R.....................

sergiulik90 07-02-11 10:39

Re: Guess The Game!
 
Din ce zici tu, Metro 2033. Insa personajul din joc avea un ceas la mana cu vedere spre jucator.

oldtudorhand 07-02-11 15:00

Re: Guess The Game!
 
Da, Metro 2033 este jocul ;)!
Ceasul, din cate tin minte, avea mai multe, cateodata nici nu avea...........eu poza asta am gasit-o prima pe google! ;)
Puneti poza..........

sergiulik90 07-02-11 19:24

Re: Guess The Game!
 
1 Attachment(s)
Care o da din prima e boier. :) Nu e grea, dar inselatoare.

..::AnDy007::.. 07-02-11 19:27

Re: Guess The Game!
 
the threat ?

sergiulik90 07-02-11 19:57

Re: Guess The Game!
 
Nop. Hint: FPS.

sergiulik90 11-02-11 18:25

Re: Guess The Game!
 
Hai mah. Fara frica. Zic sau va mai ganditi ?

..::AnDy007::.. 11-02-11 20:19

Re: Guess The Game!
 
dead space?

sergiulik90 12-02-11 19:14

Re: Guess The Game!
 
Nu. Am si mentionat FPS=First Person Shooter. :)
OK, alt hint. E bazat pe un film, iar numele actorului contine denumirea motorului pe motorina. :)))

..::AnDy007::.. 12-02-11 19:25

Re: Guess The Game!
 
deci e ceva cu vin diesel 1.9 tdci

sergiulik90 12-02-11 20:57

Re: Guess The Game!
 
Asa. The Wheelman nu-i cu siguranta. Mai e un singur joc cu el. ?? :)

..::AnDy007::.. 12-02-11 21:07

Re: Guess The Game!
 
triple x?(acu ma uit la "iel")

sergiulik90 12-02-11 21:12

Re: Guess The Game!
 
Nop. Nu merge. :)
Jocul e The Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena. Bestial joc. E la pachet cu Escape From Butcher Bay, "remasterizat" cu grafica celui de-al doilea. Insa nici cu originalul nu mi-e rusine.

Sa puna altcineva.

oldtudorhand 18-02-11 23:30

Re: Guess The Game!
 
1 Attachment(s)
Pun eu

..::AnDy007::.. 19-02-11 08:48

Re: Guess The Game!
 
vreun TOCA?

oldtudorhand 19-02-11 21:24

Re: Guess The Game!
 
Da......vreun ToCA! :lol: 2 mai exact...............poza

NtzDra 21-02-11 21:21

Re: Guess The Game!
 
Quote:

Originally Posted by sergiulik90 (Post 4078958)
Nop. Nu merge. :)
Jocul e The Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena. Bestial joc. E la pachet cu Escape From Butcher Bay, "remasterizat" cu grafica celui de-al doilea. Insa nici cu originalul nu mi-e rusine.

Sa puna altcineva.

puteai tu sa pui ceva ce sa ghiceasca lumea :)) nu domnu nu fuck you ia io

oldtudorhand 06-03-11 10:11

Re: Guess The Game!
 
1 Attachment(s)
Thread abandonat :lol:

TFK 07-03-11 15:23

Re: Guess The Game!
 
Quote:

Originally Posted by oldtudorhand (Post 4146148)
Thread abandonat :lol:

mi-e cunoscuta plansa..
NFS Porsche?

oldtudorhand 07-03-11 20:35

Re: Guess The Game!
 
Dap.............

TFK 07-03-11 20:44

Re: Guess The Game!
 
1 Attachment(s)
abcdefgh

sergiulik90 08-03-11 10:11

Re: Guess The Game!
 
Amnesia ? Daca da, sa puna altcineva.

TFK 08-03-11 10:31

Re: Guess The Game!
 
da :)

sergiulik90 08-03-11 13:07

Re: Guess The Game!
 
1 Attachment(s)
Hai ca totusi pun io una. Easy ! :-P

..::AnDy007::.. 08-03-11 13:36

Re: Guess The Game!
 
vreun WOW?:))))))(c)

NOS_user 08-03-11 14:30

Re: Guess The Game!
 
Metin?:D

sergiulik90 08-03-11 15:54

Re: Guess The Game!
 
Nup. :) E single-player. Joc superb dintr-o serie celebra.

sorinsidesmokelfs 09-03-11 19:25

Re: Guess The Game!
 
NU STIU dastea:) wow 2?

sergiulik90 09-03-11 20:10

Re: Guess The Game!
 
TES IV Oblivion. Sa puna altcineva.

oldtudorhand 13-03-11 23:27

Re: Guess The Game!
 
1 Attachment(s)
Definetly in Top 3 al jocurilor mele preferate! :love:


All times are GMT +2. The time now is 06:16.

- Copyright 2026 4Tuning