Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

iondarie 24-12-10 09:13

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by P A K E (Post 3923153)
O vad eu mereu prin Otopeni... E bine rau masina :lol:

pacat ca acu e incaltata cu table :P dar in rest este superba masina!

Caius TM 25-12-10 19:12

re: E46 - TM 77 EEE
 
ma bucur ... :D

RacerJunior 26-12-10 18:50

re: E46 - TM 77 EEE
 
Caius:
E30 -
E36 - bifat
E46 - bifat X2
E92 -

Lipseste ceva ? :)

Caius TM 27-12-10 09:04

re: E46 - TM 77 EEE
 
E60 - bifat

E92-ul ala mi'ar place sa-l bifez :D

pana la e90/91/92 care o fi ... vreau sa bifez un e39

RacerJunior 27-12-10 10:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
Un E93 ce-ar fi ? Nu-i frumos ? :D

kox_24 29-12-10 07:38

re: E46 - TM 77 EEE
 
nova- bifat :D:D:D

Caius TM 29-12-10 09:00

re: E46 - TM 77 EEE
 
tot timpu o dai la sentiment :lol:

crysty.bobok 29-12-10 20:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
trb sa lasi e46 pt la vara si sa iei e39 in iarna asta :D ... astept cu mare interes un e39 *preparat* de tine !

Bmwaldo 30-12-10 00:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3936936)
tot timpu o dai la sentiment :lol:

poti sa-mi iei si mie un e39 daca vrei ....

CaZu 30-12-10 00:17

re: E46 - TM 77 EEE
 
:rolleyes2 e39 :twisted: my dream

Sarbatori Fericite Nea Caius si un 2011 Plin de Fericire si Modificari .. 8)

Caius TM 30-12-10 08:36

re: E46 - TM 77 EEE
 
crysty.bobok ...e46-le oricum o sa fie un mic ghiocel... ma apuc acuma de el si iasa la primavara.. :lol:

Bmwaldo orice...

CaZu multumesc la fel!!

Caius TM 10-01-11 09:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
a venit in sfarsit grila de la sprituitoare oem m3... :D

squid 10-01-11 09:53

re: E46 - TM 77 EEE
 
Spor la treaba!
Pune-i oglinzi de M cat mai repede :)

Caius TM 10-01-11 09:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
mai am multe pana la oglinzi .. :D o sa vina si alea ...

maine urc bara spate m3 cu difusoru csl ... si o pregatesc pt. evacuare.

Gelu_GGG 10-01-11 12:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
Ia ma ce difusor csl zici tu acolo , chiar sunt curios

Caius TM 10-01-11 16:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
cam asa ii ...

pwr_bz 10-01-11 16:53

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3972097)
cam asa ii ...

Nu ai gusturile rele.
Hai sus cu el.

Gelu_GGG 10-01-11 16:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
hehe , maine ma duc sa imi iau si eu

kox_24 10-01-11 17:30

re: E46 - TM 77 EEE
 
eeee in sfarsit se mai misca ceva.:D

Maniak22 10-01-11 17:39

re: E46 - TM 77 EEE
 
tot timpul misca ceva... mai pe ascuns sau nu:):):)

Caius TM 10-01-11 18:10

re: E46 - TM 77 EEE
 
da da ... incepem treaba ca vine primavara si ghiocelu asta mic tre sa iasa pe strada :D

Bmwaldo 10-01-11 18:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3972401)
da da ... incepem treaba ca vine primavara si ghiocelu asta mic tre sa iasa pe strada :D

mersi ursulet, esti scump rau :))

RoByNeT 10-01-11 21:55

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3972097)
cam asa ii ...

Ii supieeeer :)) Salutari la TM :))

RacerJunior 11-01-11 18:12

re: E46 - TM 77 EEE
 
Ce faina e poza cu E46-le rosu si plecarea. Foarte tare.

Nici a ta nu e mai prejos :-P.

Caius TM 11-01-11 22:40

re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
mai e mult pana ajunge ca ala rosu ...


am montat bara de m3 .. iasa cam 2 degete pe lateral... nu-i stres. urmeaza evacuarea...
scuze pt. claritate ....

kox_24 11-01-11 23:43

re: E46 - TM 77 EEE
 
eeee nu chiar asa de mult.vad ca ai inceput cu bara!!

liviu tex 12-01-11 13:26

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3976716)
mai e mult pana ajunge ca ala rosu ...


am montat bara de m3 .. iasa cam 2 degete pe lateral... nu-i stres. urmeaza evacuarea...
scuze pt. claritate ....

habar n-ai sa faci doua poze clare... de cand te asteptam!!!:lol::lol:

iasa frumos!! bafta!:D

RacerJunior 12-01-11 16:43

re: E46 - TM 77 EEE
 
Arata bine :).

Felicitari pentru ea.

Maniak22 12-01-11 17:34

re: E46 - TM 77 EEE
 
Porno:):):)...frumos frumos

Caius TM 13-01-11 09:00

re: E46 - TM 77 EEE
 
kox-boss da :D eu sunt de parere ca un cazan bun se vede de la distanta :lol:

liviu tex ... m'ai prins la zid.. eram grabit si nu ai vrea sa vezi cu ce tel am facut pozele :lol: ...

RacerJunior & Maniak22 .. mersi pt. sustinere :p



ieri s-a decupat locasu pt. roata de rezerva... urmeaza toba M

C T 19 K R A 13-01-11 09:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
Frumoasa foc masina.Felicitari proprietarului:-P

Caius TM 13-01-11 09:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
mersi pt. ironie! :lol:

sprinter 13-01-11 09:49

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by C T 19 K R A (Post 3980712)
Frumoasa foc masina.Felicitari proprietarului:-P

Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3980733)
mersi pt. ironie! :lol:

A fost buna gluma, tre sa recunosti :lol:

Caius TM 13-01-11 11:58

re: E46 - TM 77 EEE
 
da frate, repet , sunt de parere ca un cazan bun se vede de la distanta :lol:

Caius TM 13-01-11 12:37

re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
cat sta masina la operatie la arad.. i'am luat alte incaltzari .. (ii surpriza, nu stie nebuna.) 8,5j ET 13 si 10j ET 15 ...
maine ma apuc sa le polisez... sper sa-i placa la nebuna.

laurentiu_tim 13-01-11 12:40

re: E46 - TM 77 EEE
 
ce surprize mai faci si tu :lol:kinder :lol:

Ricardinho 13-01-11 12:42

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3981279)
cat sta masina la operatie la arad.. i'am luat alte incaltzari .. (ii surpriza, nu stie nebuna.) 8,5j ET 13 si 10j ET 15 ...
maine ma apuc sa le polisez... sper sa-i placa la nebuna.




Cum sa nu-i placa la nebuna :D asa frumuseti ? :D si un J dala porno :P ... Vreau si eu jante, ca aveti prea multe voi acolo :)) ...
Dau BBS LM-urile m-am plictisit de ele vreau ceva mai nesimtit asa... Cum facem ? :D :lol:

Caius TM 13-01-11 14:06

re: E46 - TM 77 EEE
 
da da .. sunt surprinzator :lol:

Ricardinho .. daca mai aud ceva interesant , esti primu pe care-l anunt :D
momentan nu stiu nimic.. dar sigur tre sa iasa la lumina.. ca si ghioceii.. :P

Ricardinho 13-01-11 14:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3981554)
da da .. sunt surprinzator :lol:

Ricardinho .. daca mai aud ceva interesant , esti primu pe care-l anunt :D
momentan nu stiu nimic.. dar sigur tre sa iasa la lumina.. ca si ghioceii.. :P

:lol: Sa dea D-zeu .. Sa ne vedem si noi acum ca mai e putin si vin caldurile .. Il iei si pe fratelo ADF .. dar oare cu ce monstru apare ? :D tu stii ceva ? :D

Caius TM 13-01-11 15:24

re: E46 - TM 77 EEE
 
ii el un monstru... mai trebuie altu? :lol:


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning