![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
ma bucur ... :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
Caius:
E30 - E36 - bifat E46 - bifat X2 E92 - Lipseste ceva ? :) |
re: E46 - TM 77 EEE
E60 - bifat
E92-ul ala mi'ar place sa-l bifez :D pana la e90/91/92 care o fi ... vreau sa bifez un e39 |
re: E46 - TM 77 EEE
Un E93 ce-ar fi ? Nu-i frumos ? :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
nova- bifat :D:D:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
tot timpu o dai la sentiment :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
trb sa lasi e46 pt la vara si sa iei e39 in iarna asta :D ... astept cu mare interes un e39 *preparat* de tine !
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
:rolleyes2 e39 :twisted: my dream
Sarbatori Fericite Nea Caius si un 2011 Plin de Fericire si Modificari .. 8) |
re: E46 - TM 77 EEE
crysty.bobok ...e46-le oricum o sa fie un mic ghiocel... ma apuc acuma de el si iasa la primavara.. :lol:
Bmwaldo orice... CaZu multumesc la fel!! |
re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
a venit in sfarsit grila de la sprituitoare oem m3... :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
Spor la treaba!
Pune-i oglinzi de M cat mai repede :) |
re: E46 - TM 77 EEE
mai am multe pana la oglinzi .. :D o sa vina si alea ...
maine urc bara spate m3 cu difusoru csl ... si o pregatesc pt. evacuare. |
re: E46 - TM 77 EEE
Ia ma ce difusor csl zici tu acolo , chiar sunt curios
|
re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
cam asa ii ...
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Hai sus cu el. |
re: E46 - TM 77 EEE
hehe , maine ma duc sa imi iau si eu
|
re: E46 - TM 77 EEE
eeee in sfarsit se mai misca ceva.:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
tot timpul misca ceva... mai pe ascuns sau nu:):):)
|
re: E46 - TM 77 EEE
da da ... incepem treaba ca vine primavara si ghiocelu asta mic tre sa iasa pe strada :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Ce faina e poza cu E46-le rosu si plecarea. Foarte tare.
Nici a ta nu e mai prejos :-P. |
re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
mai e mult pana ajunge ca ala rosu ...
am montat bara de m3 .. iasa cam 2 degete pe lateral... nu-i stres. urmeaza evacuarea... scuze pt. claritate .... |
re: E46 - TM 77 EEE
eeee nu chiar asa de mult.vad ca ai inceput cu bara!!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
iasa frumos!! bafta!:D |
re: E46 - TM 77 EEE
Arata bine :).
Felicitari pentru ea. |
re: E46 - TM 77 EEE
Porno:):):)...frumos frumos
|
re: E46 - TM 77 EEE
kox-boss da :D eu sunt de parere ca un cazan bun se vede de la distanta :lol:
liviu tex ... m'ai prins la zid.. eram grabit si nu ai vrea sa vezi cu ce tel am facut pozele :lol: ... RacerJunior & Maniak22 .. mersi pt. sustinere :p ieri s-a decupat locasu pt. roata de rezerva... urmeaza toba M |
re: E46 - TM 77 EEE
Frumoasa foc masina.Felicitari proprietarului:-P
|
re: E46 - TM 77 EEE
mersi pt. ironie! :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
da frate, repet , sunt de parere ca un cazan bun se vede de la distanta :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
cat sta masina la operatie la arad.. i'am luat alte incaltzari .. (ii surpriza, nu stie nebuna.) 8,5j ET 13 si 10j ET 15 ...
maine ma apuc sa le polisez... sper sa-i placa la nebuna. |
re: E46 - TM 77 EEE
ce surprize mai faci si tu :lol:kinder :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Cum sa nu-i placa la nebuna :D asa frumuseti ? :D si un J dala porno :P ... Vreau si eu jante, ca aveti prea multe voi acolo :)) ... Dau BBS LM-urile m-am plictisit de ele vreau ceva mai nesimtit asa... Cum facem ? :D :lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
da da .. sunt surprinzator :lol:
Ricardinho .. daca mai aud ceva interesant , esti primu pe care-l anunt :D momentan nu stiu nimic.. dar sigur tre sa iasa la lumina.. ca si ghioceii.. :P |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
ii el un monstru... mai trebuie altu? :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:56. |
- Copyright 2026 4Tuning