Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/211449-anonymous-drag-racing-day-09-16-octombrie-2010-a.html)

MIHAI_NEBUNU 18-10-10 10:26

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 3735566)
Felicitari participantilor si castigatorilor !!!!Multumim ca ati participat intr-un nr foarte mare din Ploiesti !!!ne cerem scuze daca acest eveniment nu a fost la nivelul dorit!

toba evenimentul din punctul meu de vedere nu a fost reusit decat din cauza vremii in rest s-a facut tot ce se putea dar cu vremea nu ai cum sa te pui.
S-a incercat sa nu se tina pe ploaie dar nu a fost sa fie la anu daca o sa tina cu noi si vremea o sa fie chiar totul perfect

mihaistan 18-10-10 10:28

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
5 Attachment(s)
https://www.youtube.com/user/alexghe1


filme din belsug

TOBA^ 18-10-10 11:16

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
ANONYMOUS PH la inaltime !!!!

jakal 18-10-10 13:54

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
asteptam editia catavencu de la evenimentul asta....

donule treci la treaba.....:D

DONU' 18-10-10 14:39

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
Asa zicea si Lascarica mai devreme!
Inca strang material. O sa fie ceva frumos! :lol:

Andu_focus 18-10-10 16:33

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
noroc cu mn k v-am facut poze si filmuletze...vai de curu vostru

mihaistan 18-10-10 16:37

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
liniste ,ca`ti cade roata :lol:

Andu_focus 18-10-10 18:23

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
ba ia lasa gura ce te dai mare ....:D dak nu eram eu nu erai vedeta ...8)

DONU' 18-10-10 19:28

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
Hai cu pozele Anduleee!

Andu_focus 18-10-10 19:43

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
11 Attachment(s)
intra pe mess k nu prea stiu eu cu tehnologia asta sa bag pe forum iar multe dintre filmuletze sunt pe youtube va dat mihai bx link ...

ha k am reusit mai sunt cateva nus dc nu au mers bagate

tng 18-10-10 19:45

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
curse ianca - https://www.youtube.com/watch?annotat...m68&feature=iv

DONU' 20-10-10 11:17

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
 
Catzavencu de Prahova prezinta cursa de la Ianca 2010

https://forum.4tuning.ro/639-anonymou...ay/page-6.html


All times are GMT +2. The time now is 20:36.

- Copyright 2026 4Tuning