![]() |
Re: this is the car
A fost laudata de Arositei, Mishu(frf), Marius(uga) si altii, dar nu imi aduc aminte acum.
|
Re: this is the car
Quote:
|
Re: this is the car
E deja de cateva saptamani:lol: Nu se plimba aiurea prin oras ca are si aia consum mare. Doar nu vrei sa se duca la piata cu ea, nu? Pozele pe care i le-am facut nu sunt in garaj. Unele sunt facute pe bulevard si altele pe camp la pacea.
|
Re: this is the car
Quote:
|
Re: this is the car
Da ce te intereseaza pe tine acum de acte?
Am uitat sa precizez printre victime: Toyota Celica VW VR6 BMW 330ci |
Re: this is the car
cand vin ma dau si eu. nu stiu daca il tine :D
|
Re: this is the car
Quote:
|
Re: this is the car
De 3 ori:
1) la 4-5 masini in fata 2)+3) la 2-3 masini in fata (s-a schimbat soferul pe bmw) |
Re: this is the car
Vreau sa precizez un lucru....... masina nu e facuta pt a ne lauda cu ea ca e tare si mai nu stiu ce.......ci e facuta pt ca suntem pasionati auto si am vrut ceva facut de noi. Cat despre provocari le acceptam dar sa nu credeti ca mergem pe ideea ca.....mama ce tare e masina asta si sa vezi ce ii facem varza. Vrem sa vedem si noi cat de tare trage masina si ce poate sa faca. Atat. Cu mult respect!!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:05. |
- Copyright 2026 4Tuning