Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   this is the car (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/20918-this-is-the-car.html)

3Xtreme 10-07-09 09:36

Re: this is the car
 
A fost laudata de Arositei, Mishu(frf), Marius(uga) si altii, dar nu imi aduc aminte acum.

kiddo 10-07-09 11:07

Re: this is the car
 
Quote:

Originally Posted by 3Xtreme (Post 2475043)
A fost laudata de Arositei, Mishu(frf), Marius(uga) si altii, dar nu imi aduc aminte acum.

si cand o so vedem pe strazi??

3Xtreme 10-07-09 11:25

Re: this is the car
 
E deja de cateva saptamani:lol: Nu se plimba aiurea prin oras ca are si aia consum mare. Doar nu vrei sa se duca la piata cu ea, nu? Pozele pe care i le-am facut nu sunt in garaj. Unele sunt facute pe bulevard si altele pe camp la pacea.

maD_angel 10-07-09 11:28

Re: this is the car
 
Quote:

Originally Posted by 3Xtreme (Post 2475382)
E deja de cateva saptamani:lol: Nu se plimba aiurea prin oras ca are si aia consum mare. Doar nu vrei sa se duca la piata cu ea, nu? Pozele pe care i le-am facut nu sunt in garaj. Unele sunt facute pe bulevard si altele pe camp la pacea.

Ai vazut tu actele la masina aia? :lol:

3Xtreme 10-07-09 11:32

Re: this is the car
 
Da ce te intereseaza pe tine acum de acte?
Am uitat sa precizez printre victime:
Toyota Celica
VW VR6
BMW 330ci

skimpy 10-07-09 12:12

Re: this is the car
 
cand vin ma dau si eu. nu stiu daca il tine :D

oliver 12-07-09 04:22

Re: this is the car
 
Quote:

Originally Posted by 3Xtreme (Post 2475401)
Da ce te intereseaza pe tine acum de acte?
Am uitat sa precizez printre victime:
Toyota Celica
VW VR6
BMW 330ci

Cand a facut cu 330 erau apropiate la final ?

3Xtreme 12-07-09 11:47

Re: this is the car
 
De 3 ori:
1) la 4-5 masini in fata
2)+3) la 2-3 masini in fata (s-a schimbat soferul pe bmw)

BT-01-KAW 13-07-09 14:47

Re: this is the car
 
Vreau sa precizez un lucru....... masina nu e facuta pt a ne lauda cu ea ca e tare si mai nu stiu ce.......ci e facuta pt ca suntem pasionati auto si am vrut ceva facut de noi. Cat despre provocari le acceptam dar sa nu credeti ca mergem pe ideea ca.....mama ce tare e masina asta si sa vezi ce ii facem varza. Vrem sa vedem si noi cat de tare trage masina si ce poate sa faca. Atat. Cu mult respect!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 21:05.

- Copyright 2026 4Tuning