Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   M3-uri ft tari ! (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/20878-m3-uri-ft-tari.html)

Bulbucan 02-01-07 02:40

Re: M3-uri ft tari !
 
da sunt f tari :)

dan_m3 03-01-07 17:48

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by WHUDAFXUP (Post 678856)
E pure show car.

poate imi spui si mie ce este SHOW la acesta masina,...:rolleyes2

dan_m3 03-01-07 17:50

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by xizor (Post 678838)
Si vreau sa il corectez pe Kane. Din cate stiu cel mai puternic M3 din USA este M3-ul turbo de la HPF(**********Freaks) care dezvolta 603cp la roata si 750 la motor. Kitul turbo costa 16.000$. http://www.**********freaks.com/pric...bos/Turbo_Kits

nu merge linkul, pacat,...

:rolleyes2

xizor 03-01-07 18:25

Re: M3-uri ft tari !
 
nush dc nu merge .... "http://www.h o r s e p o w e r f r e a k s. com / price / B M W / M 3 / H o r s e p o w e r f r e a k s / T u r b o s / T u r b o _ k i t s "...*****ieti fara spatiu...nush dc il cenzureaza...si un film cu acelasi M3 https://www.youtube.com/watch?v=8are4OVjE1A

WHUDAFXUP 03-01-07 23:11

Re: M3-uri ft tari !
 
Dan,

Ce e "show car" la ea ? Uite-te si tu putin la ea, dupa care uita-te la masina mea sau a ta, compara modificarile si cantitatea lor ...vezi diferenta?;)

dan_m3 04-01-07 00:00

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by WHUDAFXUP (Post 683847)
Dan,

Ce e "show car" la ea ? Uite-te si tu putin la ea, dupa care uita-te la masina mea sau a ta, compara modificarile si cantitatea lor ...vezi diferenta?;)


nu stiu ce masina ai tu, iar a mea este intradevar show, dar numai pentru cei cu cap si bun gust,...

la asta vad numai niste genti,...si atita,...
nici macar amortizoare si arcuri speciale nu are,...

iar body este original ca din fabrika,...

asa ca,...

lasa vrajeala,...

doar daca ar avea ceva putere de la 450 CP in sus, imi retrag afirmatiile,...

:rolleyes2

Bulbucan 04-01-07 06:30

Re: M3-uri ft tari !
 
I w8ing for new Master 3 Power! :)

b_m_r_02 04-01-07 20:07

Re: M3-uri ft tari !
 
dan m3 dupe cate vad eu te cam roade invidia..

WHUDAFXUP 04-01-07 22:07

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by dan_m3 (Post 683929)
nu stiu ce masina ai tu, iar a mea este intradevar show, dar numai pentru cei cu cap si bun gust,...

la asta vad numai niste genti,...si atita,...
nici macar amortizoare si arcuri speciale nu are,...

iar body este original ca din fabrika,...

asa ca,...

lasa vrajeala,...

doar daca ar avea ceva putere de la 450 CP in sus, imi retrag afirmatiile,...

:rolleyes2


Ok, Dan, daca tu vezi numai jenti si spui ca nici amortizoare si nici body kit nu are ...inseamna ca iti trebuie o pereche GROASA de ochelari :shock: Iar caii putere sunt mult peste 400 :lol:

Mai uite-te inca o data la masina, Pagina 5 postul cu numaru 71 sau da click aici https://forum.4tuning.ro/showpost.php...5&postcount=71 si spune-mi ca asta e stock.

dan_m3 04-01-07 23:24

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
din fericire fiecare cu gustul lui,...
iar gustul meu ar fi mai degraba asta:

Attachment 196801

:rolleyes2

WHUDAFXUP 05-01-07 00:11

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by dan_m3 (Post 685271)
din fericire fiecare cu gustul lui,...
iar gustul meu ar fi mai degraba asta:

Attachment 196801

:rolleyes2

Nu e vorba de gust Dan, e vorba de faptul ca tu ai spus ca acea masina nu are nimica pe/in ea. Crede-ma cand iti spun ca in acea masina sunt mai multi bani decat costa masina mea si a ta impreuna :lol: Iar tot ce vezi pe/in ea e "custom made" si unicat. Masina are primul supercharger facut in USA (Active Autowerke), numar de serie 1.

PS: e CSL adevarat sau are doar emblema CSL ;)

dan_m3 05-01-07 00:21

Re: M3-uri ft tari !
 
este un CSL adevarat si are si genti adevarate;):)

:rolleyes2

WHUDAFXUP 05-01-07 00:52

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by dan_m3 (Post 685372)
este un CSL adevarat si are si genti adevarate;):)

:rolleyes2

Vad jantele, Work. Pune si niste poze cu interiorul, daca si asa te-ai apucat sa ne arati exteriorul.

Bulbucan 05-01-07 01:35

Re: M3-uri ft tari !
 
ceva M3 de vanzare pana-n 20 de mii de euro n-are nimeni pe aici?

BeBiKa 05-01-07 09:38

Re: M3-uri ft tari !
 
masina a putut fi vazut in nr 4 al revistei 4Tuning,dak tu,c3-mad,ai vazut`o p WCC...eu ma imbrac in sirena si fac poze cu toata plaja. ;)

sKija 17-01-07 15:20

Re: M3-uri ft tari !
 
3 Attachment(s)
poze mai mii nu pt. sa puneti ;)

Skillzu 17-01-07 16:41

Re: M3-uri ft tari !
 
scrie frate klumea....

daca te referi..la faptul k sunt poze mici.....si tu ai pus niste poze de zici k sutn pt avatar....

ar fi o treaba sa se puna numai poze MARI si FOARTE MARI.....calitatea conteaza.... ;)

xizor 22-01-07 20:04

Re: M3-uri ft tari !
 
10 Attachment(s)
2 dintre cele mai tari E46 (non M)

MARI_NSL 22-01-07 20:30

Re: M3-uri ft tari !
 
adevarate . dar mai mult imi place cel negru, mai agresiv

EvLSant0S 24-01-07 21:42

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
si un m3 de la noi dpmdv foarte tare.. :)

Bulbucan 25-01-07 20:08

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 713921)
si un m3 de la noi dpmdv foarte tare.. :)

dap e adevarat... mai ales ca-i negru... culoarea mea preferata! :)

marin_m_alex 26-02-07 23:13

sal
 
un alt filmuletz cu BMW m3 cu chit turbo!750 de cai la motor si 600 de cai la roata

Alex_55 04-03-07 01:44

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Bulbucan (Post 715447)
dap e adevarat... mai ales ca-i negru... culoarea mea preferata! :)

nu este negru :P

Bulbucan 06-03-07 17:55

Re: M3-uri ft tari !
 
cum sa nu fie negru mai... nu mai vad eu bine ? :))

Alex_55 06-03-07 19:48

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Bulbucan (Post 784397)
cum sa nu fie negru mai... nu mai vad eu bine ? :))

asa pare dar nu prea este :P

aleks 12-03-07 15:36

Re: M3-uri ft tari !
 
e verde?
k nici eu nu ma prind... :p

alex_bmw 16-03-07 04:05

Re: M3-uri ft tari !
 
2 Attachment(s)
485 Cp Hamann

Alex_55 18-03-07 02:11

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by alex_bmw (Post 800890)
485 Cp Hamann


de unde 485 ???

alex_bmw 18-03-07 23:56

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Alex_55 (Post 803894)
de unde 485 ???

de la motor....:D masina asta costa peste 180.000 de europeni :D deci iti dai seama cam de unde ?

alexutzu 19-03-07 10:50

Re: M3-uri ft tari !
 
el are unul si cred ca nu isi da seama de unde.
poate ii deschizi ochii, ca sigur l-ai facut curios

alex_bmw 19-03-07 17:37

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by alexutzu (Post 805775)
el are unul si cred ca nu isi da seama de unde.
poate ii deschizi ochii, ca sigur l-ai facut curios

adik ? cine are unul ?

alexutzu 20-03-07 08:26

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by alex_bmw (Post 806411)
adik ? cine are unul ?

cel care te-a intrebat de unde atatia cai

Alex_55 20-03-07 13:38

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by alex_bmw (Post 805339)
de la motor....:D masina asta costa peste 180.000 de europeni :D deci iti dai seama cam de unde ?

eu cred ca tu confunzi masina, aia nu este HAMANN LAS VEGAS care are motor de m5 V8 de 400 cai si modificat la 485, un m3 fara compresor nu poate ajunge la 485 de cai, poate sa ajunga din airbox, soft si evacuare la 385-400 cai

alex_bmw 20-03-07 14:46

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Alex_55 (Post 807935)
eu cred ca tu confunzi masina, aia nu este HAMANN LAS VEGAS care are motor de m5 V8 de 400 cai si modificat la 485, un m3 fara compresor nu poate ajunge la 485 de cai, poate sa ajunga din airbox, soft si evacuare la 385-400 cai

este posibil....:rolleyes2

aleks 28-03-07 10:17

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Alex_55 (Post 807935)
eu cred ca tu confunzi masina, aia nu este HAMANN LAS VEGAS care are motor de m5 V8 de 400 cai si modificat la 485, un m3 fara compresor nu poate ajunge la 485 de cai, poate sa ajunga din airbox, soft si evacuare la 385-400 cai

scuze de offtopic: tu nu cumva ai user cu acelasi avatar pe "biemdabaliuclub"?

Alex_55 28-03-07 12:37

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 821726)
scuze de offtopic: tu nu cumva ai user cu acelasi avatar pe "biemdabaliuclub"?

nu, poate avem aceasi poza

Sp33d_evil 07-04-07 01:24

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
Full Chrome BMW

wow... daca ai fi dat dovada de bunavointa , ai fi aruncat o privire si in posturile anterioare,astfel vazand ca masina postata de tine..a fost 'prezentata' de catre colegii de forum;)

Cosmin* 13-04-07 23:32

Re: M3-uri ft tari !
 
parerea mea ca cel al lui razvy e cel mai frumos m3 din romania...parerea mea:D

Alex_55 15-04-07 18:22

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Cosmin* (Post 850360)
parerea mea ca cel al lui razvy e cel mai frumos m3 din romania...parerea mea:D

parerea mea este ca tu ar trebui sa te uiti mai putin pe cartoon network ...

GolfuletzS 15-04-07 20:36

Re: M3-uri ft tari !
 
1. bmw`u lu razvy nu e m3
2. sta in suedia :))


All times are GMT +2. The time now is 03:42.

- Copyright 2026 4Tuning