![]() |
Re: M3-uri ft tari !
da sunt f tari :)
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
:rolleyes2 |
Re: M3-uri ft tari !
nush dc nu merge .... "http://www.h o r s e p o w e r f r e a k s. com / price / B M W / M 3 / H o r s e p o w e r f r e a k s / T u r b o s / T u r b o _ k i t s "...*****ieti fara spatiu...nush dc il cenzureaza...si un film cu acelasi M3 https://www.youtube.com/watch?v=8are4OVjE1A
|
Re: M3-uri ft tari !
Dan,
Ce e "show car" la ea ? Uite-te si tu putin la ea, dupa care uita-te la masina mea sau a ta, compara modificarile si cantitatea lor ...vezi diferenta?;) |
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
nu stiu ce masina ai tu, iar a mea este intradevar show, dar numai pentru cei cu cap si bun gust,... la asta vad numai niste genti,...si atita,... nici macar amortizoare si arcuri speciale nu are,... iar body este original ca din fabrika,... asa ca,... lasa vrajeala,... doar daca ar avea ceva putere de la 450 CP in sus, imi retrag afirmatiile,... :rolleyes2 |
Re: M3-uri ft tari !
I w8ing for new Master 3 Power! :)
|
Re: M3-uri ft tari !
dan m3 dupe cate vad eu te cam roade invidia..
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
Ok, Dan, daca tu vezi numai jenti si spui ca nici amortizoare si nici body kit nu are ...inseamna ca iti trebuie o pereche GROASA de ochelari :shock: Iar caii putere sunt mult peste 400 :lol: Mai uite-te inca o data la masina, Pagina 5 postul cu numaru 71 sau da click aici https://forum.4tuning.ro/showpost.php...5&postcount=71 si spune-mi ca asta e stock. |
Re: M3-uri ft tari !
1 Attachment(s)
din fericire fiecare cu gustul lui,...
iar gustul meu ar fi mai degraba asta: Attachment 196801 :rolleyes2 |
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
PS: e CSL adevarat sau are doar emblema CSL ;) |
Re: M3-uri ft tari !
este un CSL adevarat si are si genti adevarate;):)
:rolleyes2 |
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
ceva M3 de vanzare pana-n 20 de mii de euro n-are nimeni pe aici?
|
Re: M3-uri ft tari !
masina a putut fi vazut in nr 4 al revistei 4Tuning,dak tu,c3-mad,ai vazut`o p WCC...eu ma imbrac in sirena si fac poze cu toata plaja. ;)
|
Re: M3-uri ft tari !
3 Attachment(s)
poze mai mii nu pt. sa puneti ;)
|
Re: M3-uri ft tari !
scrie frate klumea....
daca te referi..la faptul k sunt poze mici.....si tu ai pus niste poze de zici k sutn pt avatar.... ar fi o treaba sa se puna numai poze MARI si FOARTE MARI.....calitatea conteaza.... ;) |
Re: M3-uri ft tari !
10 Attachment(s)
2 dintre cele mai tari E46 (non M)
|
Re: M3-uri ft tari !
adevarate . dar mai mult imi place cel negru, mai agresiv
|
Re: M3-uri ft tari !
1 Attachment(s)
si un m3 de la noi dpmdv foarte tare.. :)
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
sal
un alt filmuletz cu BMW m3 cu chit turbo!750 de cai la motor si 600 de cai la roata
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
cum sa nu fie negru mai... nu mai vad eu bine ? :))
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
e verde?
k nici eu nu ma prind... :p |
Re: M3-uri ft tari !
2 Attachment(s)
485 Cp Hamann
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
de unde 485 ??? |
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
el are unul si cred ca nu isi da seama de unde.
poate ii deschizi ochii, ca sigur l-ai facut curios |
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
1 Attachment(s)
Full Chrome BMW
wow... daca ai fi dat dovada de bunavointa , ai fi aruncat o privire si in posturile anterioare,astfel vazand ca masina postata de tine..a fost 'prezentata' de catre colegii de forum;) |
Re: M3-uri ft tari !
parerea mea ca cel al lui razvy e cel mai frumos m3 din romania...parerea mea:D
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
1. bmw`u lu razvy nu e m3
2. sta in suedia :)) |
| All times are GMT +2. The time now is 03:42. |
- Copyright 2026 4Tuning