Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/203978-drag-race-tg-secuiesc-29-august-2010-a.html)

Brynk 31-08-10 17:59

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
boby de ce pe 2?:(

DONU' 31-08-10 18:07

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by Brynk (Post 3624089)
boby de ce pe 2?:(

Ca a plouat si derapa mult.

T@zMania 31-08-10 18:18

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3624110)
Ca a plouat si derapa mult.

cate masini au fost inscrise la s4?

DONU' 31-08-10 18:21

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 3624136)
cate masini au fost inscrise la s4?

Habar n-am... :???:

dragos2900 31-08-10 18:39

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
si eu am urcat pe locu 4 :D

Seal 01-09-10 10:17

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by dragos2900 (Post 3624200)
si eu am urcat pe locu 4 :D

Sa nu se umfle pipota in tine si sa crapi :-P

DONU' 01-09-10 15:39

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Puneti si voi poze si filmari de la eveniment sau link-uri dupa youtube...

_FLO_ 01-09-10 17:02

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3626482)
Puneti si voi poze si filmari de la eveniment sau link-uri dupa youtube...

http://fisierulmeu.ro/52FC3BFJS91W/C...uiesc-wmv.html

daca cere parola: 402

multumiri Leu-Leu

cata.tatuc 02-09-10 12:35

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
yo is pe 3 si imi pare rau ca nu am ajuns sa ma dau si cu jaka!!!oricum ne am distrat!!!baieti fain aici la ploiesti!!

unu' 03-09-10 00:11

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
gata am urcat filmu pe youtube: https://www.youtube.com/watch?v=9mm75qAlp6E

jakal 03-09-10 00:29

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by unu' (Post 3630482)
gata am urcat filmu pe youtube: https://www.youtube.com/watch?v=9mm75qAlp6E

minutul 6.45 cea mai reusita cursa a mea....vs 4x4 pe ploaie.......:lol::lol:

DONU' 03-09-10 00:37

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 3630505)
minutul 6.45 cea mai reusita cursa a mea....vs 4x4 pe ploaie.......:lol::lol:


La 2:47 si eu eram fortza ca m-am dat pe uscat si la 5:27 sunt cu barca pe lac... :lol:

gaju 08-09-10 02:22

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
filmul oficial :

https://www.youtube.com/watch?v=GEkBUrVps8g

j
akal ???????????? vii sau nu la Tulcea............

julaikos 08-09-10 08:01

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
frumos filmul!

cea mai tare faza plecarea lu donu data pe Fast forward :lol:

jakal 08-09-10 09:15

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by gaju (Post 3642482)
filmul oficial :

https://www.youtube.com/watch?v=GEkBUrVps8g

j
akal ???????????? vii sau nu la Tulcea............

as veni cu cea mai mare placere dar nu fac fata financiar......:cry::cry:
nu gasesc oameni sa tina la benzina si nu pot tine singur atatia bani...

sint bugetar si "traim bine".......:sad:

DONU' 08-09-10 09:49

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 3642638)
frumos filmul!

cea mai tare faza plecarea lu donu data pe Fast forward :lol:

Nu e data pe rapid. Asa pleaca ursul meu. :lol:
Glumesc! :-P


All times are GMT +2. The time now is 23:03.

- Copyright 2026 4Tuning