![]() |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
boby de ce pe 2?:(
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
si eu am urcat pe locu 4 :D
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Puneti si voi poze si filmari de la eveniment sau link-uri dupa youtube...
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
daca cere parola: 402 multumiri Leu-Leu |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
yo is pe 3 si imi pare rau ca nu am ajuns sa ma dau si cu jaka!!!oricum ne am distrat!!!baieti fain aici la ploiesti!!
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
gata am urcat filmu pe youtube: https://www.youtube.com/watch?v=9mm75qAlp6E
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
La 2:47 si eu eram fortza ca m-am dat pe uscat si la 5:27 sunt cu barca pe lac... :lol: |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
filmul oficial :
https://www.youtube.com/watch?v=GEkBUrVps8g jakal ???????????? vii sau nu la Tulcea............ |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
frumos filmul!
cea mai tare faza plecarea lu donu data pe Fast forward :lol: |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
nu gasesc oameni sa tina la benzina si nu pot tine singur atatia bani... sint bugetar si "traim bine".......:sad: |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
Glumesc! :-P |
| All times are GMT +2. The time now is 23:03. |
- Copyright 2026 4Tuning