![]() |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
8 Attachment(s)
Inca cateva poze :D
Enjoy !! 8) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Ultima poza e fatala!
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Pake mai e putin si vine ziua mea si am sa-mi fac un cadou..stii despre ce e vorba nuuu ???? Ce am vb noi ultima oara la benzinarie ? Vette :P stii tu :P ca tot vine iarna si tre sa o hibernez :D hehe :evil: |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
better than sex! :D superb m3-ul..ai grija de el. :twisted:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
vette ? corvette?:???:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
pakracing se va ocupa de proiect dar mai intai ma gandesc daca vreau sa fie pure motorsport sau doar de design m3-u, voi ce parere aveti ? Si cred k mi-as lua si un corvette un z01 ceva sau un mustang shelby cobra sau gt500 habar n-am... |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
te rog urmareste filmul in totalitate !!! https://www.youtube.com/watch?v=2lQX3cOAbes la 49 de secunde este ORGASM :| |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Pai daca e sa facem ce am vorbit, va dura cam 2 luni minim, numai bine timpul de hibernare pt ///M, dar in primavara va fi gata pt ce am vorbit noi. Momentan suntem la capitoul proiect!
De putut se poate, avem cam tot echipamentul necesar, forta de munca este deci ar cam ramane sa trecem la fapte. Pt cei care nu stiu despre ce vorbim... vom pune ceva ''roate'' si arcuri si telescoape si ceva gume pe masina asta si vom trage de aripi, si si si si.... si sper sa iasa bine. Cam atat cu detaliile, abia astept sa ne apucam de treaba! Let's STANCE! |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Sau daca nu da-mi id-ul tau de mess pe privat pls :-) Toate cele bune, Fabi ! |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
ba, fi-var stance-ul al drea{u...da un mail la HPF si fa ceva interesant!!!!!
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
ON: parerea mea, fa-o de design, ca oricum performante in Ro n-ai unde, n-ai strazi, n-ai circuit n-ai nimic, macar hai sa o faci de-si rupe lumea gatu dupa ea pe strada. :) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
ESS sa fie.... poate sa imbine 2 lucruri...si sa arate...dar sa si poata...nu?? |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
sper ca nu vorbesti serios ca atunci chiar ai probleme ;) de ce vb urat de tara ta? p.s. romania are marele avantaj ca se poate pleca din ea fara doar si poate asa ca replicile cu romania e de kk nu isi au locul aici... pt unii e bine, chiar foarte bine! |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
eu ziceam pt un A2...:lol: |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
foarte frumoasa masina. pe parte de design s-a cam facut tot ce se putea chiar si la noi in romania, dar un m3 E46 turbo facut profi eu nu am vazut.
si puterea da bine si in parcare si pe magheru si pe A2 si la bar si langa basini de porshe si ferrari. bafta |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Intervin eu daca nu-i cu suparare... Tu vorbesti practic din filme, nu? |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
8 Attachment(s)
Fara cearta baieti, nu isi are rostul !!!
Multi comenteaza tot felul de prostii, eu nu prea am avut mult timp disponibil ca altii, sa mai scriu pe acest thread. Nu stiu daca o voi face tocmai stanced masina, pake o facem in alt mod, sa fie si motorsport ca nu pot merge blana jos prin orash doar de dragu de a merge. Nu vreau sa atrag priviri, vreau sa spulber vise :D ... Poate chiar inainte de ziua mea, sau de craciun, nu stiu exact o sa vina si mult asteptatul HPF sa fiu mai unicat asa la noi, ca sa am cu ce sa umplu thread-ul aici ... Baieti nu mai faceti comparatii intre ESS si HPF , ca e mult peste Horse-ul ... Un kit complet pregatit cu internele ca la carte pt stage 2 de la HPF sare de 14 mii de euro lejer .... Adik teoretic e inca un ///M .... Va multumesc pt barfa creata si diferitele vorbe bune / rele ... O sa va mai pun 2-3 poze Just4fun Stima, |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Asa ma nene, asta e viitorul..HPF...bravo
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
:D :twisted: sper sa-mi reuseasca pe anu asta cadoul mult dorit :D Nu-ti pui si tu pe M5 ??? sa fim rachete amandoi ? :D Si ca masini de zi cu zi , apoi .. ne luam 2 dacii 1300 :P |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Mareane viitorul suna bine ... sper :)) il bag pe chelie "pestele" nostru mai bine in combinatie si imi iau pe carca lui HPF :)) glumesc ... Abia astept sa vina iar caldura si sa fiu cu dublu puterea M-ului , la roata ... :twisted: Deh pana atunci trebuie sa o repar, ma vazut Dumnezeu si a zis sa-i pun Kit CSL mai rpd si uite ca bara fatza, spate si tobele sunt avariate :(( din nefericirea mea A intrat un tov in mine tragand frana de mana si sifonat cam rau.. :(( Shit Happens !! O sa iau pachet CSL si evacuarea eisenman si aia e :(( |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
cine era tov tau ??era chelie pestele ??? el a tras frana de mana la tramvaiu ala turbo de la yea racing :))) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
neah , altu :(( cu un bertone cabrio.. :(( Chelie era in statie cu tramvaiu ne supraveghea .... Naspa eveniment plm.... vb cand ne vedem sa nu dau aici detalii ca deh |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
remus? mariane din ce stiu eu , ai mers cu masina lui provenzano , spune mi si mie ce poate sa urle mai tare decat o evacuare ca aia ! |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
3 Attachment(s)
Quote:
darrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rr eu am orgasme cu REMUS !!!! PE TOATE MASINILE AM SA PUN REMUS !!!:D:D:D cand vad lupu :X inebunesc :D |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Ma nene, potoliti-va, Eisenmann este tot ce se poate mai bun pt Bmw.Daca pui alte tobe in afara de Eisenmann ma jur ca ti le trag jos de pe masina:))))
Vin grav alea cu iesire de dtm cu diffuserul de carbon cum avea Fluieras pe masina |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
nu o lua ca p o rautate :D:D:D doar ca o simpla intrebare :D |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
go for eisenmann !!!
kitul CSL e o investitie buna. Dupa mine as schimba si jantele cu unele BBS originale ( din cate am vazut si parca s-a si scris pe aici sunt replica , si se vede lucrul asta ) si poate si o suspensie si niste distantiere subtiri sa vina la buza. dar asta sunt doar eu :D |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Cum ti-ai dat seama ca sunt replici? |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Se vede daca te uiti mai atent ca ceva nu e in regula...
din cate vad sunt si un pic cam inguste . dar nu am zis cu rautate , pur si simplu nu e treaba mea daca propietarului ii place , eu doar mi-am dat cu parerea.... |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Singura chestie care te face sa zici asta e probabil buza pe spate care e la fel cu cea de pe fata, au aceeasi dimensiune si de aia arata un pic altfel, desi ti-am zis ele sunt 8,5 cu 9,5 iar gumele pe fata 225/40 sunt foarte trase. |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Eu diferenta o vad la suruburi :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:47. |
- Copyright 2026 4Tuning