Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

dogarel 24-09-04 12:13

1 Attachment(s)
Scuze pentru ieri.
Iaca o pozna:

R-NOS15 24-09-04 12:42

morgan?

dogarel 24-09-04 12:50

ntz.
:evil:

PYT 24-09-04 12:54

oricum pare englezeasca.. AC :?:

dogarel 24-09-04 13:00

nope.
hint: nu este englezeasca.

Diutza_1510 24-09-04 13:03

simca ... :roll:

dogarel 24-09-04 13:18

nu-i.
:evil: :evil: :evil:

Diutza_1510 24-09-04 13:48

triumph..?

dogarel 24-09-04 14:04

nope
repet: NU este masina englezeasca.

PYT 24-09-04 14:09

ok dar ce nationalitate are 'bestiutza' ? FRA cumva?

Diutza_1510 24-09-04 14:23

e cumva germana??

dogarel 24-09-04 14:30

indiciu: este japoneza

EvLSant0S 24-09-04 14:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"dogarel\"
Scuze pentru ieri.
Iaca o pozna:

.... nici tu nu ai inteles ideea topicului ? ?? ? ?? ? ? ? va pun un kadett din 1938 si gata .... ce mama dreaq ?

Kitana 24-09-04 14:37

e toyota ?
p.s santose ce`ai mah de scotzi foc pe nari ... calmeaza`te copilu`

dogarel 24-09-04 14:42

BTW masina asta este din '66. Daca am gresit cu ceva scuze.
Daca nu-ti convine ceva scoate aia de acolo si gata.
Este un Datsun Roadster si cu asta am incheiat.
Alta poza care are sa o puna!!!!

Kitana 24-09-04 14:44

hai punetzi unu o mashina

PYT 24-09-04 14:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Kitana\"
e toyota ?
p.s santose ce`ai mah de scotzi foc pe nari ... calmeaza`te copilu`

hahahahhaha ce tare.. ii zici copilu' da te-ai uitat k aveti aceeasi varsta? :lol: :lol: :lol:

dogarel, pune tot tu poza k altcineva n-are cine k e randul tau dar vezi sa fie o masina kre se poate vedea pe strada si sa nu fie poza intreaga :wink:

dogarel 24-09-04 15:47

1 Attachment(s)
Poate asta merge:

PYT 24-09-04 17:21

merge dar n-am nici cea mai vaga idee.. e americana??

R-NOS15 24-09-04 17:47

merge... da' O PUTEM VEDEA PE STRADA? :lol: :oops:

lancerEvo 24-09-04 19:03

sa fie ceva Chrisler?

am sters eu 2 posturi care riscau sa devieze in altceva. continuati jocul - COObra

@Nos@ 25-09-04 09:20

OK :oops: scuze.Masina este ceva Hyundai Accent sau COUPE

R-NOS15 25-09-04 15:51

o sugestie... n-ar trebui sa puna cineva alta poza... ca: dogarel nu ne da indicii si nimeni nu stie ce marca e si daca poate fi vazuta pe strada.... :?: :roll:

sorry de off-topic :oops:

R-NOS15 25-09-04 21:26

1 Attachment(s)
sper sa nu va suparati daca pun o poza.. da' am vazut ca nimeni nu a raspuns la poza lui dogarel...

:arrow:

R-NOS15 25-09-04 21:36

masina din poza lui dogarel este pontiac grand-am gt1-coupe

COObra 25-09-04 21:44

aia rosie daca nu ma insel este lambo
dar nu mai jtiu cum ii zice :cry:

MC-Squared 25-09-04 22:31

Lamborghini LM 200 cred ca-i zice. Da' sa puna Coobra poza, ca el a zis ca-i Lambo :)

COObra 26-09-04 10:13

1 Attachment(s)
voila de ghici ce este .........

MMihai 26-09-04 10:31

1 Attachment(s)
Aduce un pic cu Toyota LandCruiser dar nu este :roll: hmm complicat dar uitati pana ne mai gandim la propunerea lui COObra uitati aici :

COObra 26-09-04 10:46

ala ce pusei matale e un tico
iar cu pusei io nu e toyota

R-NOS15 26-09-04 12:22

COObra... este subaru forester :)

COObra 26-09-04 12:40

korekt
baga poza

R-NOS15 26-09-04 12:44

1 Attachment(s)
:arrow:

Calindcm 26-09-04 16:08

Evo VIII

R-NOS15 26-09-04 16:10

nope :)

Calindcm 26-09-04 16:17

Atunci evo 7 ?

R-NOS15 26-09-04 16:27

nu e mitsu

MMihai 26-09-04 17:56

Seamana mai ales la grila cu Honda Accord, totusi nu este Accord dar are linii de Honda :o

R-NOS15 26-09-04 18:06

incepe cu h si se fabrica in australia...

Bogdan_16v 26-09-04 19:02

Holden Monaro


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning