![]() |
1 Attachment(s)
Scuze pentru ieri.
Iaca o pozna: |
morgan?
|
ntz.
:evil: |
oricum pare englezeasca.. AC :?:
|
nope.
hint: nu este englezeasca. |
simca ... :roll:
|
nu-i.
:evil: :evil: :evil: |
triumph..?
|
nope
repet: NU este masina englezeasca. |
ok dar ce nationalitate are 'bestiutza' ? FRA cumva?
|
e cumva germana??
|
indiciu: este japoneza
|
Re:
Quote:
|
e toyota ?
p.s santose ce`ai mah de scotzi foc pe nari ... calmeaza`te copilu` |
BTW masina asta este din '66. Daca am gresit cu ceva scuze.
Daca nu-ti convine ceva scoate aia de acolo si gata. Este un Datsun Roadster si cu asta am incheiat. Alta poza care are sa o puna!!!! |
hai punetzi unu o mashina
|
Re:
Quote:
dogarel, pune tot tu poza k altcineva n-are cine k e randul tau dar vezi sa fie o masina kre se poate vedea pe strada si sa nu fie poza intreaga :wink: |
1 Attachment(s)
Poate asta merge:
|
merge dar n-am nici cea mai vaga idee.. e americana??
|
merge... da' O PUTEM VEDEA PE STRADA? :lol: :oops:
|
sa fie ceva Chrisler?
am sters eu 2 posturi care riscau sa devieze in altceva. continuati jocul - COObra |
OK :oops: scuze.Masina este ceva Hyundai Accent sau COUPE
|
o sugestie... n-ar trebui sa puna cineva alta poza... ca: dogarel nu ne da indicii si nimeni nu stie ce marca e si daca poate fi vazuta pe strada.... :?: :roll:
sorry de off-topic :oops: |
1 Attachment(s)
sper sa nu va suparati daca pun o poza.. da' am vazut ca nimeni nu a raspuns la poza lui dogarel...
:arrow: |
masina din poza lui dogarel este pontiac grand-am gt1-coupe
|
aia rosie daca nu ma insel este lambo
dar nu mai jtiu cum ii zice :cry: |
Lamborghini LM 200 cred ca-i zice. Da' sa puna Coobra poza, ca el a zis ca-i Lambo :)
|
1 Attachment(s)
voila de ghici ce este .........
|
1 Attachment(s)
Aduce un pic cu Toyota LandCruiser dar nu este :roll: hmm complicat dar uitati pana ne mai gandim la propunerea lui COObra uitati aici :
|
ala ce pusei matale e un tico
iar cu pusei io nu e toyota |
COObra... este subaru forester :)
|
korekt
baga poza |
1 Attachment(s)
:arrow:
|
Evo VIII
|
nope :)
|
Atunci evo 7 ?
|
nu e mitsu
|
Seamana mai ales la grila cu Honda Accord, totusi nu este Accord dar are linii de Honda :o
|
incepe cu h si se fabrica in australia...
|
Holden Monaro
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning