![]() |
Re: VW Fest in Bucharest
asta daca il prindeti din urma nu vedeti ce nik are ?:D SPeedR :D .....
|
Re: VW Fest in Bucharest
marfa...i love the GTI
|
Re: VW Fest in Bucharest
nicku' ca nicku'.. dar 200 de ponei zic ca e un motiv mai bun...
dar stiu eu pe cineva care cica poate sa il prinda din urma.. ;) dar oricum, speeder va sta sa ii vedem masina, nu Speeder? |
Re: VW Fest in Bucharest
Cu cea mai mare placere ;)
|
Re: VW Fest in Bucharest
cat de aiurea s-a nimerit...pe 15 sunt la mare,ca veneam si eu......kilu meu daca schimbati data sa ma anuntati si pe mine.....sunt super ofticat,da poate mai facem si alta dc. p-asta n-o prind
|
Re: VW Fest in Bucharest
pei am crezut... ca urmaresti topicu ca altfel te anuntam..... !
oricum nu o sa fie Sigura intalnire asa ca ;).... |
Re: VW Fest in Bucharest
nu am avut timp sa mai pornesc calculatorul,sunt pe ultima suta de metrii cu finalizarea mashinii si asa ca tre sa bag tare.....kilu meu,ne vdm prin bucuresti...sunt usor de observat:d
|
Re: VW Fest in Bucharest
E bine totusi ca ati ales sambata.
|
Re: VW Fest in Bucharest
du-te si tu geo sa-mi povestesti:))
|
Re: VW Fest in Bucharest
O sa incerc sa ajung si eu si poate data viitoare mergem amandoi:D
|
Re: VW Fest in Bucharest
amandoi dar nu impreuna:)))
|
Re: VW Fest in Bucharest
Am spus amandoi fara "impreuna"
|
Re: VW Fest in Bucharest
Hy all
Cand este aceasta intrunire ca tare as veni si eucu jucaria mea salutare |
Re: VW Fest in Bucharest
15 iulie!
ai golf 2`u din avatar? |
Re: VW Fest in Bucharest
E pe 15 dar la ce ora si unde?
|
Re: VW Fest in Bucharest
1 Attachment(s)
Se mai adauga un 5 TDI 110 cai !!!
|
Re: VW Fest in Bucharest
pei ora o sa o alegem iarasi.. toti.. eu zic.. sa iesim undeva pl ora 19:00.... si sa stam panacadem din picoare:D.... 2-3 :D
|
Re: VW Fest in Bucharest
ha ha ha! pai si altii tre sa mai ajunga si acasa!:)))
|
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
|
Re: VW Fest in Bucharest
pei dl 5... pana la ce ora... sper ca nu aveti kef... la 9 sa plecati :D ca distractia continua.... noaptea
:D pei la sala polivalenta cred ca ramane...dar ma dam si niste ture prin oras.. .daca e ;) mai o liniutza cva :D |
Re: VW Fest in Bucharest
1 Attachment(s)
|
Re: VW Fest in Bucharest
pei atunci te asteptam la Vw fest
|
Re: VW Fest in Bucharest
Uita te deasupra dar e mai veke poza am ceva in plus akum jante geamurile negre si urmeaza sa mai pun cate ceva
Am citit pe aici pe forum ca se poate sa pui cip la ce are calculator asa E? cum si unde dar mai ales cat merci |
Re: VW Fest in Bucharest
sal! frumusel golful mai ales ca e GT! :)(( Treaba cu cipul nu e valabila pt noi cu G 2! asa ca gandeste-te la alte accesorii de interior sau exterior! pt performanta mai sunt si alte ideei nu neaprata cip!! salut
|
Re: VW Fest in Bucharest
off.prea multe topice cu tema asta..ma pierd in ele...sa scrieti aici rezultatul...
|
Re: VW Fest in Bucharest
pei in momentu de fata.... 15iulie Polivalenta :)
|
Re: VW Fest in Bucharest
1 Attachment(s)
Daca ramane 15 iulie polivalenta... si pe la 17 00 vine si un moldovean cu al lui hirb :twisted:
Daca se modifica ceva va rog sa ma anuntati si pe mine pe mess [email protected] Doritorii din Bacau sa ma anunte....golfari sau......restul :twisted: |
Re: VW Fest in Bucharest
salut poate nu am fost atent dar la ce ora ne intalnim merci mult
|
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
|
Re: VW Fest in Bucharest
Imi place ca sunt multi din provincie interesati sa vina la intalnire...
Respect baieti !! |
Re: VW Fest in Bucharest
-ZZ-.. daca vii pe Buzau... ne starngem sa venim impreuna in coloana de la Ploiesti? hai care se mai baga?
|
Re: VW Fest in Bucharest
Deci momentan sa stabilim exact locu si data... si cred ca va ramane 15iulie Polivalenta..... ora o sa o stabilim putin mai incolo... dar o sa fie ceva de genu 18:00 ! in juru orei asteia.. si ramanem... pana noaptea prin oras.. mai mergem pl pescarus mai facem niste filme poze ;)
ZZ t asteptam ;) |
Re: VW Fest in Bucharest
O MARE RUGAMINTE AM LA TOTI CEI CARE AU POSTAT AICI PE FORUM SI AU ZIS CA VIN LA VW FEST .......
SPER SA NU SE INTAMPLE FAZE DE GENU... SA AJUNGEM ACOLO LA POLIVALENTA SI SA VINA 40% DIN CATI AU ZIS CA VIN PENTRU CA NU E FRUMOS...... PENTRU CA O SA MA SIMT EU AIUREA PENTRU CA VAD CA VINE LUME DE LA DISTANTA BACAU PLOIESTI CRAIOVA ..... SI VREAU SA IASA CEVA FRUMOS SI DE NEUITAT... IN PRIMU RAND PENTRU BAEITII CARE VIN DIN AFARA DAR SI PENTRU BUCURESTENI..... ! HAIDETI SA VEDEM DE CE E IN STARE O MICA COMUNITATE DE VW !!!! SPER SA NU DEZAMAGEASCA NIMENI ;) VW FEST |
Re: VW Fest in Bucharest
:) Asta e de vazut .....
Nvdm acolo |
Re: VW Fest in Bucharest
eu macar.... incerc ;) sa.... diminuez acest fenomen cat se poate de mult.... acum ramne la latitudinea... voastra...daca chiar vreti sa iasa ceva frumos ;)
|
Re: VW Fest in Bucharest
asteptam asteptam asteptam...:))) am incredere ca locul ales va fii bun si plm sper sa fie bine si frumos si cat mai multe GOLFURI vreau sa vad!!!!!
|
Re: VW Fest in Bucharest
eu repete confirmarea ca vin..doar daca s eintampla ceva..imi rezerv dreptul de a ma retrage... dar sunt optimist!
|
Re: VW Fest in Bucharest
oky... inteleg... sa ai o problema.. sa nu poti sa vii ;) asta o inteleg da nu 50% sa aibe probleme :D
|
Re: VW Fest in Bucharest
eu vin sigur IMPREUNA cu cativa baieti din CLUB care au VW ... deci o sa fiu acolo :lol:
|
Re: VW Fest in Bucharest
Va asteptam pe toti ;) ......... vreau sa iasa ceva calumea ;)..... ca sa mai fie si partea a II`a ;)
VW FEST! |
| All times are GMT +2. The time now is 15:23. |
- Copyright 2026 4Tuning