Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Fest in Bucharest (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19375-vw-fest-bucharest.html)

GolfuletzS 29-06-06 13:59

Re: VW Fest in Bucharest
 
asta daca il prindeti din urma nu vedeti ce nik are ?:D SPeedR :D .....

road_runner 29-06-06 14:32

Re: VW Fest in Bucharest
 
marfa...i love the GTI

bogdan_wrc 29-06-06 14:33

Re: VW Fest in Bucharest
 
nicku' ca nicku'.. dar 200 de ponei zic ca e un motiv mai bun...
dar stiu eu pe cineva care cica poate sa il prinda din urma.. ;) dar oricum, speeder va sta sa ii vedem masina, nu Speeder?

SpeedeR 29-06-06 23:56

Re: VW Fest in Bucharest
 
Cu cea mai mare placere ;)

broncos emx 30-06-06 10:46

Re: VW Fest in Bucharest
 
cat de aiurea s-a nimerit...pe 15 sunt la mare,ca veneam si eu......kilu meu daca schimbati data sa ma anuntati si pe mine.....sunt super ofticat,da poate mai facem si alta dc. p-asta n-o prind

GolfuletzS 30-06-06 10:49

Re: VW Fest in Bucharest
 
pei am crezut... ca urmaresti topicu ca altfel te anuntam..... !

oricum nu o sa fie Sigura intalnire asa ca ;)....

broncos emx 30-06-06 10:52

Re: VW Fest in Bucharest
 
nu am avut timp sa mai pornesc calculatorul,sunt pe ultima suta de metrii cu finalizarea mashinii si asa ca tre sa bag tare.....kilu meu,ne vdm prin bucuresti...sunt usor de observat:d

geo2002 30-06-06 15:47

Re: VW Fest in Bucharest
 
E bine totusi ca ati ales sambata.

broncos emx 30-06-06 19:09

Re: VW Fest in Bucharest
 
du-te si tu geo sa-mi povestesti:))

geo2002 30-06-06 22:53

Re: VW Fest in Bucharest
 
O sa incerc sa ajung si eu si poate data viitoare mergem amandoi:D

broncos emx 30-06-06 23:43

Re: VW Fest in Bucharest
 
amandoi dar nu impreuna:)))

geo2002 01-07-06 09:21

Re: VW Fest in Bucharest
 
Am spus amandoi fara "impreuna"

ibmpc 02-07-06 10:31

Re: VW Fest in Bucharest
 
Hy all
Cand este aceasta intrunire ca tare as veni si eucu jucaria mea
salutare

GolfuletzS 02-07-06 10:35

Re: VW Fest in Bucharest
 
15 iulie!

ai golf 2`u din avatar?

geo2002 02-07-06 10:53

Re: VW Fest in Bucharest
 
E pe 15 dar la ce ora si unde?

balann_jointt 02-07-06 11:03

Re: VW Fest in Bucharest
 
1 Attachment(s)
Se mai adauga un 5 TDI 110 cai !!!

GolfuletzS 02-07-06 11:12

Re: VW Fest in Bucharest
 
pei ora o sa o alegem iarasi.. toti.. eu zic.. sa iesim undeva pl ora 19:00.... si sa stam panacadem din picoare:D.... 2-3 :D

balann_jointt 02-07-06 15:10

Re: VW Fest in Bucharest
 
ha ha ha! pai si altii tre sa mai ajunga si acasa!:)))

geo2002 02-07-06 17:03

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning
pei ora o sa o alegem iarasi.. toti.. eu zic.. sa iesim undeva pl ora 19:00.... si sa stam panacadem din picoare:D.... 2-3 :D

E tarziu la ora aia.Hai sa ne vedem pe la 5 daca e.Si unde ne vedem?

GolfuletzS 03-07-06 13:32

Re: VW Fest in Bucharest
 
pei dl 5... pana la ce ora... sper ca nu aveti kef... la 9 sa plecati :D ca distractia continua.... noaptea
:D


pei la sala polivalenta cred ca ramane...dar ma dam si niste ture prin oras.. .daca e ;) mai o liniutza cva :D

ibmpc 03-07-06 15:43

Re: VW Fest in Bucharest
 
1 Attachment(s)
Da e al meu e 1,8 GT 105 Cai
benzina
DC?
daca ai ID yahoo al meu [email protected]

GolfuletzS 03-07-06 15:45

Re: VW Fest in Bucharest
 
pei atunci te asteptam la Vw fest

ibmpc 03-07-06 15:47

Re: VW Fest in Bucharest
 
Uita te deasupra dar e mai veke poza am ceva in plus akum jante geamurile negre si urmeaza sa mai pun cate ceva
Am citit pe aici pe forum ca se poate sa pui cip la ce are calculator
asa E?
cum si unde dar mai ales cat

merci

balann_jointt 03-07-06 16:15

Re: VW Fest in Bucharest
 
sal! frumusel golful mai ales ca e GT! :)(( Treaba cu cipul nu e valabila pt noi cu G 2! asa ca gandeste-te la alte accesorii de interior sau exterior! pt performanta mai sunt si alte ideei nu neaprata cip!! salut

bogdan_wrc 03-07-06 16:23

Re: VW Fest in Bucharest
 
off.prea multe topice cu tema asta..ma pierd in ele...sa scrieti aici rezultatul...

GolfuletzS 03-07-06 16:26

Re: VW Fest in Bucharest
 
pei in momentu de fata.... 15iulie Polivalenta :)

-ZZ- 03-07-06 20:03

Re: VW Fest in Bucharest
 
1 Attachment(s)
Daca ramane 15 iulie polivalenta... si pe la 17 00 vine si un moldovean cu al lui hirb :twisted:

Daca se modifica ceva va rog sa ma anuntati si pe mine pe mess
[email protected]

Doritorii din Bacau sa ma anunte....golfari sau......restul :twisted:

Ady_R_001 03-07-06 23:32

Re: VW Fest in Bucharest
 
salut poate nu am fost atent dar la ce ora ne intalnim merci mult

-ZZ- 03-07-06 23:38

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by Ady_R_001
salut poate nu am fost atent dar la ce ora ne intalnim merci mult

pai ora nu o stiu nici eu.....si locul parca inca se mai voteza....intre polivalenta si casa alba.......ne va spune cineva ...sunt sigur :rolleyes2

George_P. 03-07-06 23:39

Re: VW Fest in Bucharest
 
Imi place ca sunt multi din provincie interesati sa vina la intalnire...


Respect baieti !!

bogdan_wrc 04-07-06 09:08

Re: VW Fest in Bucharest
 
-ZZ-.. daca vii pe Buzau... ne starngem sa venim impreuna in coloana de la Ploiesti? hai care se mai baga?

GolfuletzS 04-07-06 09:56

Re: VW Fest in Bucharest
 
Deci momentan sa stabilim exact locu si data... si cred ca va ramane 15iulie Polivalenta..... ora o sa o stabilim putin mai incolo... dar o sa fie ceva de genu 18:00 ! in juru orei asteia.. si ramanem... pana noaptea prin oras.. mai mergem pl pescarus mai facem niste filme poze ;)


ZZ t asteptam ;)

GolfuletzS 04-07-06 19:26

Re: VW Fest in Bucharest
 
O MARE RUGAMINTE AM LA TOTI CEI CARE AU POSTAT AICI PE FORUM SI AU ZIS CA VIN LA VW FEST .......

SPER SA NU SE INTAMPLE FAZE DE GENU... SA AJUNGEM ACOLO LA POLIVALENTA SI SA VINA 40% DIN CATI AU ZIS CA VIN PENTRU CA NU E FRUMOS...... PENTRU CA O SA MA SIMT EU AIUREA PENTRU CA VAD CA VINE LUME DE LA DISTANTA BACAU PLOIESTI CRAIOVA ..... SI VREAU SA IASA CEVA FRUMOS SI DE NEUITAT... IN PRIMU RAND PENTRU BAEITII CARE VIN DIN AFARA DAR SI PENTRU BUCURESTENI..... !

HAIDETI SA VEDEM DE CE E IN STARE O MICA COMUNITATE DE VW !!!!

SPER SA NU DEZAMAGEASCA NIMENI ;)

VW FEST

EvLSant0S 04-07-06 19:30

Re: VW Fest in Bucharest
 
:) Asta e de vazut .....
Nvdm acolo

GolfuletzS 04-07-06 19:33

Re: VW Fest in Bucharest
 
eu macar.... incerc ;) sa.... diminuez acest fenomen cat se poate de mult.... acum ramne la latitudinea... voastra...daca chiar vreti sa iasa ceva frumos ;)

balann_jointt 05-07-06 09:13

Re: VW Fest in Bucharest
 
asteptam asteptam asteptam...:))) am incredere ca locul ales va fii bun si plm sper sa fie bine si frumos si cat mai multe GOLFURI vreau sa vad!!!!!

bogdan_wrc 05-07-06 09:15

Re: VW Fest in Bucharest
 
eu repete confirmarea ca vin..doar daca s eintampla ceva..imi rezerv dreptul de a ma retrage... dar sunt optimist!

GolfuletzS 05-07-06 09:27

Re: VW Fest in Bucharest
 
oky... inteleg... sa ai o problema.. sa nu poti sa vii ;) asta o inteleg da nu 50% sa aibe probleme :D

Xel'Naga 05-07-06 14:37

Re: VW Fest in Bucharest
 
eu vin sigur IMPREUNA cu cativa baieti din CLUB care au VW ... deci o sa fiu acolo :lol:

GolfuletzS 06-07-06 11:54

Re: VW Fest in Bucharest
 
Va asteptam pe toti ;) ......... vreau sa iasa ceva calumea ;)..... ca sa mai fie si partea a II`a ;)




VW FEST!


All times are GMT +2. The time now is 15:23.

- Copyright 2026 4Tuning