Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

unu' 01-08-10 18:57

Re: E36 - M43B18
 
bara aia neagra e stock + prelungire de reiger lipita definitiv ... bafta cu proiectu .
PS: punele pa burta ca sunt inalte ...amndoua pisicile

CT.20.KTL 01-08-10 21:57

Re: E36 - M43B18
 
Si denivelarile,gropile cine le ia ? tu sau el ? :)))) lasa-l ca si asa e trist ca n`are bani. :))
+ca mai e si nehotarat. :))))

Neamtzu_e36 01-08-10 22:30

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by CT.20.KTL (Post 3557560)
Si denivelarile,gropile cine le ia ? tu sau el ? :)))) lasa-l ca si asa e trist ca n`are bani. :))
+ca mai e si nehotarat. :))))

joasa o sa fie acum ca am inscriso ,acum nu mai am bani ca am tras pt inscris dar cu timpu o fac eu ,si asa am ceva in cap si de 1 saptamana ma documentez pe net vreau sa ii pun botu de E46 :D dar sa vad cu finantele ..

D_a_N_i 02-08-10 11:23

Re: E36 - M43B18
 
bai parerea mea e sa o lasi tot cu bot de e36 k daia e e36!

rares22 04-08-10 19:23

Re: E36 - M43B18
 
salut domnu uite si pisica mea ai facut ceva treaba cu ea la fel cum am facut si eu cu ursu tau tineo tot asa poate ne vedem odata ne intalnim cu bavarezele sa le mai vedem si noi:D

Marian_nebunu 22-08-10 23:24

Re: E36 - M43B18
 
am ramas dator la tine cu un suc de lamaie :D

te saluta fratele tau :D

CJ-98-BAD 23-08-10 21:31

Re: E36 - M43B18
 
Am pt tine un eleron BMW E36 M3 din fibra de sticla, daca te intereseaza

Neamtzu_e36 25-08-10 09:40

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3603041)
am ramas dator la tine cu un suc de lamaie :D

te saluta fratele tau :D

nu ai ramas dator ma am facut eu cinste ;)

Neamtzu_e36 25-08-10 09:41

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by CJ-98-BAD (Post 3605270)
Am pt tine un eleron BMW E36 M3 din fibra de sticla, daca te intereseaza

Ii pun porbagaj de CSL ms oricum de oferta

Neamtzu_e36 28-08-10 19:15

Re: E36 - M43B18
 
10 Attachment(s)
Sa ma pun si eu ce sa mai facut la masina
- geamuri electice fata
- folie geamuri
- semnale albe fata
- jante
- stiker nou
POZE :

Neamtzu_e36 28-08-10 19:18

Re: E36 - M43B18
 
8 Attachment(s)
....................

CT.20.KTL 28-08-10 22:48

Re: E36 - M43B18
 
parerea mea e sa scoti stickerull ala ... e chiar nasol. in rest ... chiar ai evoluat

rares22 29-08-10 10:22

Re: E36 - M43B18
 
bai deci arata bestial:shock:

Marian_nebunu 29-08-10 10:36

Re: E36 - M43B18
 
no free rides :D:D:D


gas or limonade:)))))

marfa fratele meu:D:D daca pui si 2.5 :X ejti fortza

Neamtzu_e36 29-08-10 12:08

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by CT.20.KTL (Post 3616826)
parerea mea e sa scoti stickerull ala ... e chiar nasol. in rest ... chiar ai evoluat

Nu dau jos stikarele ,mie unu imi plac ,cat despre evoluat incerc sa scot ceva frumos

Neamtzu_e36 29-08-10 12:09

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3617240)
bai deci arata bestial:shock:

MS :)

Neamtzu_e36 29-08-10 12:10

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3617271)
no free rides :D:D:D


gas or limonade:)))))

marfa fratele meu:D:D daca pui si 2.5 :X ejti fortza

uite ca la chestia aia nu m-am gandit gas or limonade :) :)
legat de motor in mare va ramane asta nu vreu sa il schimb

Wilgax 02-09-10 19:24

Re: E36 - M43B18
 
Neamtzule nimic nou?Pana acum iese beton cea gri imi place.Incepe sa prinda stil de neamtz.

Neamtzu_e36 03-09-10 14:08

Re: E36 - M43B18
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3629800)
Neamtzule nimic nou?Pana acum iese beton cea gri imi place.Incepe sa prinda stil de neamtz.

Nu am mai facut nimic la masina ca am momentan alte cheltuieli ,ms pt aprecierii :-)

alex4you 18-09-10 14:18

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3631593)
Nu am mai facut nimic la masina ca am momentan alte cheltuieli ,ms pt aprecierii :-)

hai ca arata foarte bine masinutza......am vazut si live......bafta incontinuare cu ce vrei sa faci la masina..

Neamtzu_e36 18-09-10 23:13

Re: E36 - M43B18
 
7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3666476)
hai ca arata foarte bine masinutza......am vazut si live......bafta incontinuare cu ce vrei sa faci la masina..

ms dar cand ai vazut masina live?
Am fost ocupat cu mare ,nunti si mai am un drum pana la bistrita de facut dupa care gata ma ocup de masina pana acum nu am mai facut multe ,am pus angel ,si iam luat o finala sport care nu este montata

alex4you 19-09-10 08:41

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3667368)
ms dar cand ai vazut masina live?
Am fost ocupat cu mare ,nunti si mai am un drum pana la bistrita de facut dupa care gata ma ocup de masina pana acum nu am mai facut multe ,am pus angel ,si iam luat o finala sport care nu este montata



nu mai stiu exact ziua, eram intr-o plimbare prin cartier si am trecut si pe acolo pe la tine si atunci am vazut-o

solo_babyboy 26-09-10 01:26

Re: E36 - M43B18
 
VRAJEALA

alex4you 26-09-10 09:14

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by solo_babyboy (Post 3683300)
VRAJEALA

ha ha ha ce glumet esti tu.....da ma de gol de fapt :P

Neamtzu_e36 27-09-10 11:56

Re: E36 - M43B18
 
2 Attachment(s)
:sad::sad::sad:

Marian_nebunu 27-09-10 12:00

Re: E36 - M43B18
 
cum asa ma frate !!!! :|

Neamtzu_e36 27-09-10 12:03

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3686343)
cum asa ma frate !!!! :|

PLM ma lasa sa ies dupa staduta si cand ajung in dreptu lui da in mine ,a uitat ca avea masina in viteza si cand a luat piciorul dupa ambreaj a intrat direct in mine :sad:

Marian_nebunu 27-09-10 12:08

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3686351)
PLM ma lasa sa ies dupa staduta si cand ajung in dreptu lui da in mine ,a uitat ca avea masina in viteza si cand a luat piciorul dupa ambreaj a intrat direct in mine :sad:

:( imi pare rau !!! lasa frate ca o faci !!

Neamtzu_e36 28-09-10 12:14

Re: E36 - M43B18
 
Intrebare , daca pe oala de la roata nu scrie culoarea si codul unde poate sa fie in alta parte sau daca stie cineva cum se numeste culoarea mea ,cei de la service nu gasesc codul pt vopsea :sad: ms mult

RoByNeT 28-09-10 12:22

Re: E36 - M43B18
 
naspa ... vezi poate te ajuta unu din astea https://forum.4tuning.ro/attachment.p...5&d=1255862911 sau ce zice body:

Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 2729480)
Sub capotă nu e eticheta aia :rolleyes2 , altfel e mai greu după poză să poţi spune cu adevărat ca asta e ,sau cealaltă ..:rolleyes2.
Cel mai sigur lucru care poţi să îl faci este să suni la reprezentanţă să le dai seria ta, vin-ul dacă e culoarea originală :D.


caddy26alex 28-09-10 12:27

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3686332)
:sad::sad::sad:

lasa neamtzule ca o faci tu fieru se face. Capu sus. te pupa fratele tau Caddy

Neamtzu_e36 28-09-10 12:30

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3688474)
naspa ... vezi poate te ajuta unu din astea https://forum.4tuning.ro/attachment.p...5&d=1255862911 sau ce zice body:

ms domn sper sa ma ajute lista aia :sad:

Neamtzu_e36 28-09-10 12:31

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3688486)
lasa neamtzule ca o faci tu fieru se face. Capu sus. te pupa fratele tau Caddy

ms Caddy ,sper sa o termine cei de la service cat mai repede

Wilgax 29-09-10 09:32

Re: E36 - M43B18
 
Ai iesit destul de sifonat la treaba asta.Oricum stiu ca oricat de spanche ar fi ea e pe maini bune.Deci stiu ca se va face la fel de frumoasa masinuta.

Neamtzu_e36 30-09-10 19:06

Re: E36 - M43B18
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3690299)
Ai iesit destul de sifonat la treaba asta.Oricum stiu ca oricat de spanche ar fi ea e pe maini bune.Deci stiu ca se va face la fel de frumoasa masinuta.

Ms Wilgax,o sa fie frumoasa :-)

EmyM6 30-09-10 22:47

Re: E36 - M43B18
 
nasol pentru ce ti s-a intamplat dar ...tot raul spre bine..ai gasit pana la urma cum se numeste nuanta vopselei tale?

Neamtzu_e36 02-10-10 20:30

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by EmyM6 (Post 3694413)
nasol pentru ce ti s-a intamplat dar ...tot raul spre bine..ai gasit pana la urma cum se numeste nuanta vopselei tale?

vorba ta ,tot raul spre bine ,da am gasit codul vopselei si sper ca luni sau marti sa fie gata

Marian_nebunu 02-10-10 20:42

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3698163)
vorba ta ,tot raul spre bine ,da am gasit codul vopselei si sper ca luni sau marti sa fie gata

pana la urma???Care e codul culorii ??

Neamtzu_e36 04-10-10 18:46

Re: E36 - M43B18
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3698193)
pana la urma???Care e codul culorii ??

codul este 244/7 a sosit si vopseaua maine este gata asa mi sa spus :-)

Neamtzu_e36 05-10-10 21:27

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
HAPPY :peace: este gata masina am sa revin cu poze pe lumina


All times are GMT +2. The time now is 21:03.

- Copyright 2026 4Tuning