![]() |
Re: E36 - M43B18
bara aia neagra e stock + prelungire de reiger lipita definitiv ... bafta cu proiectu .
PS: punele pa burta ca sunt inalte ...amndoua pisicile |
Re: E36 - M43B18
Si denivelarile,gropile cine le ia ? tu sau el ? :)))) lasa-l ca si asa e trist ca n`are bani. :))
+ca mai e si nehotarat. :)))) |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
bai parerea mea e sa o lasi tot cu bot de e36 k daia e e36!
|
Re: E36 - M43B18
salut domnu uite si pisica mea ai facut ceva treaba cu ea la fel cum am facut si eu cu ursu tau tineo tot asa poate ne vedem odata ne intalnim cu bavarezele sa le mai vedem si noi:D
|
Re: E36 - M43B18
am ramas dator la tine cu un suc de lamaie :D
te saluta fratele tau :D |
Re: E36 - M43B18
Am pt tine un eleron BMW E36 M3 din fibra de sticla, daca te intereseaza
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
10 Attachment(s)
Sa ma pun si eu ce sa mai facut la masina
- geamuri electice fata - folie geamuri - semnale albe fata - jante - stiker nou POZE : |
Re: E36 - M43B18
8 Attachment(s)
....................
|
Re: E36 - M43B18
parerea mea e sa scoti stickerull ala ... e chiar nasol. in rest ... chiar ai evoluat
|
Re: E36 - M43B18
bai deci arata bestial:shock:
|
Re: E36 - M43B18
no free rides :D:D:D
gas or limonade:))))) marfa fratele meu:D:D daca pui si 2.5 :X ejti fortza |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
legat de motor in mare va ramane asta nu vreu sa il schimb |
Re: E36 - M43B18
Neamtzule nimic nou?Pana acum iese beton cea gri imi place.Incepe sa prinda stil de neamtz.
|
Re: E36 - M43B18
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
7 Attachment(s)
Quote:
Am fost ocupat cu mare ,nunti si mai am un drum pana la bistrita de facut dupa care gata ma ocup de masina pana acum nu am mai facut multe ,am pus angel ,si iam luat o finala sport care nu este montata |
Re: E36 - M43B18
Quote:
nu mai stiu exact ziua, eram intr-o plimbare prin cartier si am trecut si pe acolo pe la tine si atunci am vazut-o |
Re: E36 - M43B18
VRAJEALA
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
2 Attachment(s)
:sad::sad::sad:
|
Re: E36 - M43B18
cum asa ma frate !!!! :|
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Intrebare , daca pe oala de la roata nu scrie culoarea si codul unde poate sa fie in alta parte sau daca stie cineva cum se numeste culoarea mea ,cei de la service nu gasesc codul pt vopsea :sad: ms mult
|
Re: E36 - M43B18
naspa ... vezi poate te ajuta unu din astea https://forum.4tuning.ro/attachment.p...5&d=1255862911 sau ce zice body:
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Ai iesit destul de sifonat la treaba asta.Oricum stiu ca oricat de spanche ar fi ea e pe maini bune.Deci stiu ca se va face la fel de frumoasa masinuta.
|
Re: E36 - M43B18
5 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
nasol pentru ce ti s-a intamplat dar ...tot raul spre bine..ai gasit pana la urma cum se numeste nuanta vopselei tale?
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
5 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
3 Attachment(s)
HAPPY :peace: este gata masina am sa revin cu poze pe lumina
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:03. |
- Copyright 2026 4Tuning