Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2010 (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010.html)
-   -   Echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010/173319-echipa-sprijin.html)

david06083 06-03-10 10:44

Re: Echipa de sprijin
 
Vin si eu cu un amic sa ajutam incepand de vineri:

Bogatu David

Bucuresti

0744.516.339

[email protected]





Voicu Mihai

Bucuresti

0768.334.138

[email protected]

plictisit 06-03-10 10:51

Re: Echipa de sprijin
 
see you there guys

Drag_Event_Addict 06-03-10 12:37

Re: Echipa de sprijin
 
acum plec spre 41 sper sa ajung la timp :)....cum zice plictisit "see you there"!

Bobby boss 06-03-10 13:28

Re: Echipa de sprijin
 
plec si eu ne vd acolo

Opportunity 06-03-10 15:45

Re: Echipa de sprijin
 
Anunt !!!


Un scurt rezumat la ce s-a discutat azi.

In primul rand, vor fi locuri fixe. Exemplu : La bilete, la parcare, etc
Nu va fi nevoie de oameni care sa ajute la drift. Se va lucra doar cu agentii de paza.

In al doilea rand, vrem sa veniti ca sa ajutati, deci fiecare trebuie sa faca ceva, nu sa caste ochii. Cei care CHIAR au facut treaba pot primi recompensa.


Cei care vor cu adevarat sa ajute, va asteptam Vineri, 12 martie, la ora 10:00 la Pavilionul Central Romexpo.

edinho_realmadrid 06-03-10 16:07

Re: Echipa de sprijin
 
Totusi a fost cam scurt "briefing-ul" de la fata locului !!!

D.Y ¬ 06-03-10 16:10

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Opportunity (Post 3153690)
Anunt !!!


Un scurt rezumat la ce s-a discutat azi.

In primul rand, vor fi locuri fixe. Exemplu : La bilete, la parcare, etc
Nu va fi nevoie de oameni care sa ajute la drift. Se va lucra doar cu agentii de paza.

In al doilea rand, vrem sa veniti ca sa ajutati, deci fiecare trebuie sa faca ceva, nu sa caste ochii. Cei care CHIAR au facut treaba pot primi recompensa.


Cei care vor cu adevarat sa ajute, va asteptam Vineri, 12 martie, la ora 10:00 la Pavilionul Central Romexpo.

Şi pentru sāmbătă mai este nevoie?

Opportunity 06-03-10 16:16

Re: Echipa de sprijin
 
O sa fie nevoie, dar pe posturi fixe.

edinho_realmadrid 06-03-10 16:18

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by D.Y ¬ (Post 3153758)
Şi pentru sāmbătă mai este nevoie?

In principiu da ! Vineri cu aranjamentele si in zilele cu evenimentul se vor aranja baietii pe locuri fixe ! Cred ca asa a spus Gratian la sedinta !!!

D.Y ¬ 06-03-10 16:56

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by Opportunity (Post 3153771)
O sa fie nevoie, dar pe posturi fixe.

Quote:

Originally Posted by edinho_realmadrid (Post 3153778)
In principiu da ! Vineri cu aranjamentele si in zilele cu evenimentul se vor aranja baietii pe locuri fixe ! Cred ca asa a spus Gratian la sedinta !!!

Ok şi sāmbătă la ce oră ar trebuii să fiu acolo? Desigur eu mă bag numai dacă este nevoie de ajutor.

plictisit 06-03-10 17:04

Re: Echipa de sprijin
 
din cate am inteles oricine vrea sa ajute e binevenit ..

D.Y ¬ 06-03-10 17:11

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3153896)
din cate am inteles oricine vrea sa ajute e binevenit ..

Oricum acolo o sa trag cāteva poze şi atāt că īn rest nu am ce face..

Cei care aţi fost azi la īntālnire .. la ce oră a spus Gratzian că trebuie să fiţi acolo, pt sāmbătă mă interesează. :)

edinho_realmadrid 06-03-10 17:12

Re: Echipa de sprijin
 
Pai vineri de la ora 10 si sambata nu mai stiu :P

plictisit 06-03-10 17:42

Re: Echipa de sprijin
 
o sa aflam vineri despre sambata presupun ..

no limits design 08-03-10 00:22

Re: Echipa de sprijin
 
ajung si eu vineri dimineata in bucuresti....si as vrea sa dau si eu o mana de ajutor

scturoag 10-03-10 04:06

Re: Echipa de sprijin
 
Deci... cum ramane...
Mai sunt locuri ?
As vrea sa dau si eu o mana de ajutor.. cum zice no limits design :P

idinbat 10-03-10 09:38

Re: Echipa de sprijin
 
Lupu Alexandru Florin
0720512610
[email protected]

prezent si eu vineri

Hondarul 11-03-10 14:17

Re: Echipa de sprijin
 
Maine cei din echipa de sprijin sunt rugati sa vina la Romexpo cu copii dupa buletin si certificat de nastere.

Ora o sa o anuntam in cursul zilei de azi.

Sp1ky 11-03-10 14:19

Re: Echipa de sprijin
 
trebuie neaaparat cu ambele, eu am certificatu de nastere in alta parte

toader 11-03-10 14:50

Re: Echipa de sprijin
 
Maine la ora 12.00 va rog sa va prezentati la poarta C cu o copie dupa buletin si una dupa certificatul de nastere (obligatoriu ambele)...

De asemenea, va rog sa-mi trimiteti datele de contact pe adresa de email [email protected] (nume, prenume, email, telefon, CNP).

Pentru intrebari de acum incolo, va rog sa imi dati PM sau ma puteti suna la 0721771783

akaware 11-03-10 15:26

Re: Echipa de sprijin
 
Am trimis mail

plictisit 11-03-10 15:26

Re: Echipa de sprijin
 
also sent

Paul_ToNy 11-03-10 15:49

Re: Echipa de sprijin
 
am trimis si eu , sper sa se imbunatateasca vremea

martin21 11-03-10 17:56

Re: Echipa de sprijin
 
Send si eu mail. @toader ora 12:00???

alex.p7m 11-03-10 17:57

Re: Echipa de sprijin
 
maine care vrea sa vina iau din pantelimon :P , pana acum am 2 sau 3 locuri ocupate

edinho_realmadrid 11-03-10 18:01

Re: Echipa de sprijin
 
Am trimis si eu un mail ! Deci ne vedem la ora 12:00 ???

Sp1ky 11-03-10 19:44

Re: Echipa de sprijin
 
si eu am dat acum cateva ore mail

toader 11-03-10 20:24

Re: Echipa de sprijin
 
1 Attachment(s)
Pana in momentul de fata situatia este urmatoarea:


Dupa cum am spus intalnirea este stabilita pentru Vineri 12.03.2010 ora 12:00 la poarta C... Va veti intalni cu Gratian si veti discuta toate detaliile...

Voi incerca in masura timpului disponibil sa updatez cat mai des lista celor care mi-au trimis mail

edinho_realmadrid 11-03-10 20:59

Re: Echipa de sprijin
 
Mai pot inscrie pe cineva care doreste sa vina si sa ajute vineri ?

toader 11-03-10 21:14

Re: Echipa de sprijin
 
da se poate

edinho_realmadrid 11-03-10 21:31

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by toader (Post 3173377)
da se poate

Cred ca s-a inscris singur ! A trimis mail la adresa corespunzatoare ! ;)

alex.p7m 11-03-10 22:28

Re: Echipa de sprijin
 
nu cred ca a fost o idee inteleapta sa pui lista sa o poata downloada oricine mai bine puneai decat numele celor inscrisi nu toate datele ....

no limits design 11-03-10 23:12

Re: Echipa de sprijin
 
Am trimis si eu mail si te-am intrebat ceva pe mail....si ti-am trimis si pm cu aceeasi intrebare....raspunzi unde tie mai usor.Multumesc anticipat

neew 11-03-10 23:27

Re: Echipa de sprijin
 
mail sent. ms frumos :-)

Chucky bmw 12-03-10 02:50

Re: Echipa de sprijin
 
gata si cu mailu:D

toader 12-03-10 06:16

Re: Echipa de sprijin
 
1 Attachment(s)
Noua lista

alex.p7m 12-03-10 07:01

Re: Echipa de sprijin
 
neatza :) pe la 11:20 plec din pantelimon daca vrea careva din zona mai am 1 loc ... 2 ... " combinatie ieftina la gpl`line" :>

Chucky bmw 12-03-10 07:06

Re: Echipa de sprijin
 
nu dormi ma?........vezi ca sunt abonat

martin21 12-03-10 07:30

Re: Echipa de sprijin
 
+1 la " combinatie ieftina la gpl`line" :>

alex.p7m 12-03-10 07:37

Re: Echipa de sprijin
 
pana acum sunteti 3 cu mn 4 la " combinatia ieftina de gpl`line - gear power lifting " :)))


All times are GMT +2. The time now is 05:33.

- Copyright 2026 4Tuning