![]() |
Re: Echipa de sprijin
Vin si eu cu un amic sa ajutam incepand de vineri:
Bogatu David Bucuresti 0744.516.339 [email protected] Voicu Mihai Bucuresti 0768.334.138 [email protected] |
Re: Echipa de sprijin
see you there guys
|
Re: Echipa de sprijin
acum plec spre 41 sper sa ajung la timp :)....cum zice plictisit "see you there"!
|
Re: Echipa de sprijin
plec si eu ne vd acolo
|
Re: Echipa de sprijin
Anunt !!! Un scurt rezumat la ce s-a discutat azi. In primul rand, vor fi locuri fixe. Exemplu : La bilete, la parcare, etc Nu va fi nevoie de oameni care sa ajute la drift. Se va lucra doar cu agentii de paza. In al doilea rand, vrem sa veniti ca sa ajutati, deci fiecare trebuie sa faca ceva, nu sa caste ochii. Cei care CHIAR au facut treaba pot primi recompensa. Cei care vor cu adevarat sa ajute, va asteptam Vineri, 12 martie, la ora 10:00 la Pavilionul Central Romexpo. |
Re: Echipa de sprijin
Totusi a fost cam scurt "briefing-ul" de la fata locului !!!
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
O sa fie nevoie, dar pe posturi fixe.
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
din cate am inteles oricine vrea sa ajute e binevenit ..
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
Cei care aţi fost azi la īntālnire .. la ce oră a spus Gratzian că trebuie să fiţi acolo, pt sāmbătă mă interesează. :) |
Re: Echipa de sprijin
Pai vineri de la ora 10 si sambata nu mai stiu :P
|
Re: Echipa de sprijin
o sa aflam vineri despre sambata presupun ..
|
Re: Echipa de sprijin
ajung si eu vineri dimineata in bucuresti....si as vrea sa dau si eu o mana de ajutor
|
Re: Echipa de sprijin
Deci... cum ramane...
Mai sunt locuri ? As vrea sa dau si eu o mana de ajutor.. cum zice no limits design :P |
Re: Echipa de sprijin
|
Re: Echipa de sprijin
Maine cei din echipa de sprijin sunt rugati sa vina la Romexpo cu copii dupa buletin si certificat de nastere.
Ora o sa o anuntam in cursul zilei de azi. |
Re: Echipa de sprijin
trebuie neaaparat cu ambele, eu am certificatu de nastere in alta parte
|
Re: Echipa de sprijin
Maine la ora 12.00 va rog sa va prezentati la poarta C cu o copie dupa buletin si una dupa certificatul de nastere (obligatoriu ambele)...
De asemenea, va rog sa-mi trimiteti datele de contact pe adresa de email [email protected] (nume, prenume, email, telefon, CNP). Pentru intrebari de acum incolo, va rog sa imi dati PM sau ma puteti suna la 0721771783 |
Re: Echipa de sprijin
Am trimis mail
|
Re: Echipa de sprijin
also sent
|
Re: Echipa de sprijin
am trimis si eu , sper sa se imbunatateasca vremea
|
Re: Echipa de sprijin
Send si eu mail. @toader ora 12:00???
|
Re: Echipa de sprijin
maine care vrea sa vina iau din pantelimon :P , pana acum am 2 sau 3 locuri ocupate
|
Re: Echipa de sprijin
Am trimis si eu un mail ! Deci ne vedem la ora 12:00 ???
|
Re: Echipa de sprijin
si eu am dat acum cateva ore mail
|
Re: Echipa de sprijin
1 Attachment(s)
Pana in momentul de fata situatia este urmatoarea:
Dupa cum am spus intalnirea este stabilita pentru Vineri 12.03.2010 ora 12:00 la poarta C... Va veti intalni cu Gratian si veti discuta toate detaliile... Voi incerca in masura timpului disponibil sa updatez cat mai des lista celor care mi-au trimis mail |
Re: Echipa de sprijin
Mai pot inscrie pe cineva care doreste sa vina si sa ajute vineri ?
|
Re: Echipa de sprijin
da se poate
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
nu cred ca a fost o idee inteleapta sa pui lista sa o poata downloada oricine mai bine puneai decat numele celor inscrisi nu toate datele ....
|
Re: Echipa de sprijin
Am trimis si eu mail si te-am intrebat ceva pe mail....si ti-am trimis si pm cu aceeasi intrebare....raspunzi unde tie mai usor.Multumesc anticipat
|
Re: Echipa de sprijin
mail sent. ms frumos :-)
|
Re: Echipa de sprijin
gata si cu mailu:D
|
Re: Echipa de sprijin
1 Attachment(s)
Noua lista
|
Re: Echipa de sprijin
neatza :) pe la 11:20 plec din pantelimon daca vrea careva din zona mai am 1 loc ... 2 ... " combinatie ieftina la gpl`line" :>
|
Re: Echipa de sprijin
nu dormi ma?........vezi ca sunt abonat
|
Re: Echipa de sprijin
+1 la " combinatie ieftina la gpl`line" :>
|
Re: Echipa de sprijin
pana acum sunteti 3 cu mn 4 la " combinatia ieftina de gpl`line - gear power lifting " :)))
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning