![]() |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Eu sunt deacord. Stiu ca avem corrado si in Brasov. Sper sa fim cat mai multi, si sa nu o lalaim iarasi.
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Si eu vin.
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
ma adaug si eu pe lista la prima mea participare la o intalnire de corrado:boogy:
la munte este foarte ok |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
incepe numaratoare inversa, inca 60 de zile :).
propuneri de locatii? |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
sper sa fiu si eu prezent!...
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
hai baieti , putina organizare si mobilizare. propuneri de locatii? timisul de sus, de jos....
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
...sau Moeciu...
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Suna bine Moeciu. Cum a spus si vali bva, putina mobilizare si organizare. Pe cine avem in zona aia?
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
eu tocmai am ramas fara permis asa ca voi rata intalnirea :cry:
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
ha ha ha......... bine ai venit in club AMR 21 ZILE
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
AMR 86
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
pana la urma unde e ??? poate vin si eu :D:P
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
foarte tare intalnirea de anul asta
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
Poate avem noroc si la anu' tot asa. |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Sunt prea batran pentru chestii de genul asta.
Nu mai contati pe mine anul viitor! |
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning