Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalnire VW CORRADO de 1 mai (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/173151-intalnire-vw-corrado-1-a.html)

clau lcf 12-02-12 16:52

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Eu sunt deacord. Stiu ca avem corrado si in Brasov. Sper sa fim cat mai multi, si sa nu o lalaim iarasi.

corrado_ro 12-02-12 17:50

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Si eu vin.

vali bva 19-02-12 09:39

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
ma adaug si eu pe lista la prima mea participare la o intalnire de corrado:boogy:

la munte este foarte ok

vali bva 02-03-12 20:55

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
incepe numaratoare inversa, inca 60 de zile :).

propuneri de locatii?

idm_vw 07-03-12 15:25

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
sper sa fiu si eu prezent!...

vali bva 12-03-12 18:32

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
hai baieti , putina organizare si mobilizare. propuneri de locatii? timisul de sus, de jos....

corrado_ro 12-03-12 21:01

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
...sau Moeciu...

clau lcf 17-03-12 19:47

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Suna bine Moeciu. Cum a spus si vali bva, putina mobilizare si organizare. Pe cine avem in zona aia?

maibunu 19-04-12 00:53

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
eu tocmai am ramas fara permis asa ca voi rata intalnirea :cry:

mk1GTI 19-04-12 13:46

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
ha ha ha......... bine ai venit in club AMR 21 ZILE

maibunu 19-04-12 13:51

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
AMR 86

corraptor_evo 19-04-12 16:07

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by maibunu (Post 4988292)
AMR 86

--- moaaaama!!!

aleps_corrado 19-04-12 17:46

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
pana la urma unde e ??? poate vin si eu :D:P

maibunu 07-05-12 12:31

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
foarte tare intalnirea de anul asta

corraptor_evo 08-05-12 13:36

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by maibunu (Post 5013101)
foarte tare intalnirea de anul asta

Ihim! De neuitat! Mai ales locatia... Si mi-a mai placut ca am fost cu totii. Pacat ca a tinut asa putin. Da, da!

Poate avem noroc si la anu' tot asa.

corrado_ro 08-05-12 20:42

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Sunt prea batran pentru chestii de genul asta.
Nu mai contati pe mine anul viitor!


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning