Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Zona comerciala Iasi - Bazar - Servicii - Talcioc (https://forum.4tuning.ro/213-zona-comerciala-iasi-bazar-servicii-talcioc.html)
-   -   lucrari autodesign (https://forum.4tuning.ro/213-zona-comerciala-iasi-bazar-servicii-talcioc/172094-lucrari-autodesign.html)

autodesign 09-07-10 20:18

Re: lucrari autodesign
 
3 Attachment(s)
folie faruri .....www.cardesign.lx.ro

DarkDriver 11-07-10 02:41

Re: lucrari autodesign
 
1 Attachment(s)
Un pret pt. foliere toate geamurile inafara de parbriz la masina asta?
Daca pun folie rosie pe stopuri se mai vede sticla galbena?

andrey_ 11-07-10 23:47

Re: lucrari autodesign
 
un pret pentru un Chevrolet Aveo?
geamurile laterale si luneta

autodesign 14-07-10 23:03

Re: lucrari autodesign
 
7 Attachment(s)
.......

autodesign 14-07-10 23:05

Re: lucrari autodesign
 
pt polo coupe fata+spate 300 de ron si daca pui folie de triple rosie nu se mai vede galben

autodesign 14-07-10 23:07

Re: lucrari autodesign
 
aveo lateralele spate si luneta 250 ron , lateralele fata+spate+luneta 350 de ron

autodesign 16-07-10 22:42

Re: lucrari autodesign
 
5 Attachment(s)
carbon capota opel

autodesign 23-07-10 00:35

Re: lucrari autodesign
 
10 Attachment(s)
..........

autodesign 23-07-10 00:37

Re: lucrari autodesign
 
2 Attachment(s)
.........

Rih85 13-08-10 19:47

Re: lucrari autodesign
 
daca doriti sa fiti serviti rapid si profesionist. daca doriti un pret super ok si rapiditate in executie. dati o fuga pe la Autodesign si va veti convinge de calitatea lucrarilor ce se fac acolo. Tipul e super ok ;)

=Virus= 29-08-10 20:18

Re: lucrari autodesign
 
Quote:

Originally Posted by autodesign (Post 3174905)
vand autocolant diferite culori, negru mat sau lucios,folie imitatie carbon

Folie imitatie carbon 3D? Mai este valabil?

autodesign 31-10-10 11:24

Re: lucrari autodesign
 
5 Attachment(s)
PROMOTIE!!! Preturi incepand de la 150 RON manopera+ folie www.cardesign.lx.ro 0754.414.669

pit82 24-01-11 18:03

Re: lucrari autodesign
 
folie capota fiat stilo cat ar costa , la culoare sau neagra mata?

autodesign 24-01-11 19:07

Re: lucrari autodesign
 
salut! mai este valabil cu folia imitatie carbon 3d. da un tel si vb

autodesign 24-01-11 19:10

Re: lucrari autodesign
 
6 Attachment(s)
salut! fiat stilo folie capota negru sau la culoarea masinii 100 de ron

cotto 24-01-11 21:49

Re: lucrari autodesign
 
Pentru un golf 3 (hatchback) luneta + geamurile spate cat m-ar costa ? (pretul final=manopera, folie, tot tacamul)

autodesign 24-01-11 21:52

Re: lucrari autodesign
 
golf 3 folie spate 200 de ron,folie ,montaj,garantie 5 ani+omologare...0754.414.669

autodesign 02-02-11 21:45

Re: lucrari autodesign
 
11 Attachment(s)
0754.414.669 www.cardesign.lx.ro

IS19CIP 03-02-11 10:15

Re: lucrari autodesign
 
1 Attachment(s)
Ce pret mar ajunge pt un cielo ? luneta spate si geamurile ?

autodesign 03-02-11 17:41

Re: lucrari autodesign
 
cielo 250 de ron, pret pt sezonul rece

autodesign 03-02-11 19:53

Re: lucrari autodesign
 
2 Attachment(s)
...........

autodesign 10-03-11 20:42

Re: lucrari autodesign
 
10 Attachment(s)
sediul sa mutat in pacurari in incinta service-ului S.C.M 0754.414.669

autodesign 10-03-11 20:46

Re: lucrari autodesign
 
10 Attachment(s)
...............0754.414.669

autodesign 10-03-11 20:47

Re: lucrari autodesign
 
............

autodesign 10-03-11 20:48

Re: lucrari autodesign
 
2 Attachment(s)
........

vinyl 22-03-11 22:10

Re: lucrari autodesign
 
Cat ajunge cupola passat 3BG,variant? Negru lucios?

autodesign 14-04-11 21:03

Re: lucrari autodesign
 
10 Attachment(s)
0754.414.669

autodesign 14-04-11 21:08

Re: lucrari autodesign
 
10 Attachment(s)
..............................

autodesign 14-04-11 21:10

Re: lucrari autodesign
 
www.cardesign.lx.ro 0754.414.669

adi_ciobanasu 24-04-11 10:29

Re: lucrari autodesign
 
Salut.
M-ar interesa si pe mine cat ajunge folierea unui golf4 scurt cu folie imitatie carbon 3d -capota, cupola, hayon si oglinzi. Deasemeni ma intereseaza si la interior cu aceasi folie -consola centrala, manere portiera sofer+pasager, scrumiera(aprox 10-12 elemente). Si restul elementelor exterioare polishate. Daca se poate un pret pt fiecare in parte. Multumesc.
Un Paste Fericit!

Dooku 18-05-11 18:57

Re: lucrari autodesign
 
Salut! ma intereseaza un pret pentru: dat folie de pe capota jos si pus alta noua la loc, de culoare negru mat. Mentionez ca masina este un Logan. Numai bine!

fanatik_iasi 18-05-11 19:41

Re: lucrari autodesign
 
O vectra a,de foliat complet cu folie rosie ? Te pricepi si la montat alarme ? Un pret ?

vinyl 18-05-11 20:20

Re: lucrari autodesign
 
Am mai pus si eu vreo 2-3 intrebari dar nu mi s-a raspuns nici mie..asta e .Seriozitatea..

JusT_SaY_BoBo 22-05-11 14:16

Re: lucrari autodesign
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4334462)
Am mai pus si eu vreo 2-3 intrebari dar nu mi s-a raspuns nici mie..asta e .Seriozitatea..

lucian e destul de ocupat si nu stiu cat timp are pentru a raspunde pe forum,de aceea in fiecare post aveti numarul de telefon...
cine vrea sa faca ceva si nu doar sa puna o intrebare suna ca nu e mare problema 2-3 minute nu?:lol:
vinyl nu faceam referire la postul tau :-)

ps.recomand lucian ,treaba buna si preturi foarte bune!

autodesign 24-05-11 07:13

Re: lucrari autodesign
 
10 Attachment(s)
ms bobo! cand pleci de la atelier noaptea tarziu nu cred ca-ti mai vine sa faci mai nimic.... dupa cum a spus si bobo ' este nr de tel in fiecare post' numai bine! 0754.414.669

autodesign 24-05-11 07:17

Re: lucrari autodesign
 
10 Attachment(s)
0754.414.669 la mine baza este folia pe geamuri

autodesign 24-05-11 07:19

Re: lucrari autodesign
 
8 Attachment(s)
0754.414.669...................................

Bondellu 25-05-11 11:02

Re: lucrari autodesign
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4334462)
Am mai pus si eu vreo 2-3 intrebari dar nu mi s-a raspuns nici mie..asta e .Seriozitatea..

Personal imi este foarte bun prieten, omul este mai toata ziua la atelier si nu are timp sa satisfaca toate poftele pe forum. Eu unul daca am o problema si vreau sa o rezolv vorbesc la telefon sau fata in fata cu cineva. Nu iti fa impresie despre un om care nu ti-a raspuns la 2 intrebari pe un forum, astea sunt copilarii si totodata vad alti membri postul si isi pot creea pareri false despre munca pe care o depune LUCIAN. Personal am foliat mai multe masini la el si il recomand. Numai bine!

Bondellu 25-05-11 14:29

Re: lucrari autodesign
 
Eu colaborez cu LUCIAN de anul trecut mai mananc si eu o ciorba calda pe langa el.
Care nu are minute dar se aglomereaza in comentarii rautacioase sa lase un numar de telefon si va fi sunat de LUCIAN in cel mai scurt timp posibil. Va multumim!

autodesign 03-06-11 09:28

Re: lucrari autodesign
 
10 Attachment(s)
0754.414.669........


All times are GMT +2. The time now is 19:53.

- Copyright 2026 4Tuning