Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

Spark 23-05-06 21:18

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ce ma enerveaza ...
tot tipu` cand se schimba harta se intampla ceva ...
data trecuta ... zicea ca ii tre` 10 min pana sa dowloadeze harta mice ..
acuma imi da nsuh` ce eroare ... :(

nah` .. macar am ajut ocazia sa joc azi cu catziva din voi ... ;)

blowwind 23-05-06 21:22

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
am mai pus si yo un server in picioare ... funpark.idle.ro
e la inceput :) ... dar merge bine :)

Cristi T 23-05-06 21:26

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
schimbati si voi harta ca nu pot sa intr ca cica am alta varianta si nu mio downloadeaza :-(

Spark 23-05-06 21:29

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
si putetzi schimba hartzile la cel mult 35 de minute ... sa nu se plictiseasca lumea pe aceeasi harta .. ;)

Cristi T 23-05-06 21:34

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
app in cazu in care nu stiati numele meu la cs e keThal....informativ doar :-P

blowwind 23-05-06 21:41

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Cristi T
app in cazu in care nu stiati numele meu la cs e keThal....informativ doar :-P

PE CE SERVER JUCATZI PANA LA URMA ?:)

Swat-Cat 23-05-06 21:43

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nu merge 193.239.140.252:27015....

Cristi T 23-05-06 21:43

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
serverul este asta cs.av3net.com dar e un iceworld mai ciudat alta versiune...si nu poti so downloadezi

Spark 23-05-06 21:47

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
stiu ... si mie imi da eroare ... :(

blowwind 23-05-06 21:48

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
mai astept 1 zi 2 ... sa termin serverul ... si apoi incepe "reclama" :))

Spark 23-05-06 21:50

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
serverul 4Tuning pt Cs ... ;)
suna foarte bine ... :D

Swat-Cat 23-05-06 21:51

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Cristi T
serverul este asta cs.av3net.com dar e un iceworld mai ciudat alta versiune...si nu poti so downloadezi

nici asta nu mere...

Swat-Cat 23-05-06 22:00

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
1 Attachment(s)
astia de me mousesport sunt retarziii.... am intra de 1 minut..am omoarat 1 si mi-am luat ban..... hai fratilor sa ne strangem si sa-l luam la bataie pe diavolo

blowwind 23-05-06 22:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
promit sa dau drumu la server zilele astea .... o sa mearga non-stop si bine ... just wait ...
funpark.idle.ro merge si acum ... dar e in lucru :P ... n`are rank ... sau alte chestii ... sper sa fie gata rpd

blowwind 23-05-06 22:24

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Daca vreti va duc eu la el, invata cu mine in clasa...asta pentru ca si el vrea sa vina cu unu dupa mine sa ma bata

INVATA IN CALINESCU IN ROMANA VIS-a-VIS DE AMBASADA FRANTEI

VENITI LUME SA IL LINShAM!!!


this message has been posted by 3vil :p

Cristi T 23-05-06 22:41

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
si nu bagi la inaintare cateva adminuri pt cei de pe forum :-p

ionutvd 23-05-06 22:45

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Swat-Cat
astia de me mousesport sunt retarziii.... am intra de 1 minut..am omoarat 1 si mi-am luat ban..... hai fratilor sa ne strangem si sa-l luam la bataie pe diavolo

ahahah ce ratat. Cati ani? Mai mult de 15? Nu cred. Te astepta un ban pe serv ;)
Diavolo here ;)

ionutvd 23-05-06 23:24

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Si acum sa raspund si la posturile de la inceputul topicului, in legatura cu banurile. Cititi pe forumul serverului regulile si motivele pt care se da ban. Daca nu va convine intrati pe alt server. Sunt alte servere cu alte regului. It's your choise.
4TuningRO cand facem un meci? Sa va invatam putin cs :D

EvLSant0S 24-05-06 06:27

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
dispari, du-te si baga-ti serveru-n c&r..... ;)
cretin server, d`asta nu mai jucam acolo , si-ti recomand sa taci :)

mihai134 24-05-06 13:03

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
offtopic:
ionutvd ejti acelasi de pe zona.ro ??:D :-)

ionutvd 24-05-06 13:56

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by mihai134
offtopic:
ionutvd ejti acelasi de pe zona.ro ??:D :-)

dap, that's me :D

stefaneL 24-05-06 14:13

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by blowwind
promit sa dau drumu la server zilele astea .... o sa mearga non-stop si bine ... just wait ...
funpark.idle.ro merge si acum ... dar e in lucru :P ... n`are rank ... sau alte chestii ... sper sa fie gata rpd

am vazut ca e gol servaru....dar cred ca noaptea nu e;) ....succes....

p.s.: diseara la 9 jucam pe servaru asta ca pe celalalt nu imi merge, adica asta 193.239.140.252:27015

blowwind 24-05-06 14:14

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by stefaneL
am vazut ca e gol servaru....dar cred ca noaptea nu e;) ....succes....

p.s.: diseara la 9 jucam pe servaru asta ca pe celalalt nu imi merge, adica asta 193.239.140.252:27015

e la inceput :) merge de 2 zile ... nu prea i`am facut reclama...azi am avut multa treaba...maine sper sa fie gata!!!!

B|shOp-VR6 24-05-06 14:24

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
u.r.s.s ala.. daca e unul care juca si pe duras unde aveam admin.. e un codat infect.

Pe ce server jucam diseara? Ca am inceput sa prind iar gustul :D.

EvLSant0S 24-05-06 16:40

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
eu zic azi sa jucam pe mousesports, maine pe av3 si poimaine pe linkmania, ce kk va frecati atata de colo colo ? jucam pe av3 si aia e , p.s : eu am intrat.. hai sa ne jucam cu ei

ESPinoza 24-05-06 16:48

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
eu zic azi sa jucam pe mousesports, maine pe av3 si poimaine pe linkmania, ce kk va frecati atata de colo colo ? jucam pe av3 si aia e , p.s : eu am intrat.. hai sa ne jucam cu ei

da si noua ip`ul!

EvLSant0S 24-05-06 17:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
193.239.140.252:27015 asta e ip`u pe care jucam asta seara, e serveru lu alex maxx :) aproape , jucam acolo, nu admini prosti, nu lag, nu etc, acolo e bine , si e loc :) n vdm acolo , va asteptam ...

haida
haida
haida
haida

mihai134 24-05-06 18:38

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ma bag si eu acusica :)

cata_tm 24-05-06 20:36

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
io totusi nu inteleg de ce jucati cu coduri

Spark 24-05-06 21:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
eu nu am jucat si nici nu o sa joc cu coduri ... ;)

Cristi T 24-05-06 21:26

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
hai mai joaca careva cs?

blowwind 25-05-06 17:45

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
gata
am dat drumu la server !!!
FunParK.idle.ro ....

stefaneL 25-05-06 20:21

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
joaca cineva cs acuma?

blowwind 25-05-06 20:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by stefaneL
joaca cineva cs acuma?

cam in 30min

ZerO_CooL 25-05-06 21:16

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Mai intra cineva ?

Cristi T 25-05-06 21:25

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
da si tu cateva admin pt cei de aici daca se poate ca sa avem un control minim macar...

Cristi T 25-05-06 21:29

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
schimbati si voi harta ca da eroare si nu o downloadeaza pe asta X( plssssssss dati votemap la alta

EvLSant0S 25-05-06 21:40

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
hai ma la joc ... wtf

3vil 26-05-06 00:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
In legatura cu serverul FunPark.idle.ro, viitor cs.funpark.ro!

Baieti...toti cei din 4TunningRo veti avea slot deoarece voi face slot pe clantag.
Il voi lasa pe blowwind sa isi aleaga oamenii din clan. Restul pot face cerere de admin sau slot la [email protected]

EvLSant0S 26-05-06 12:38

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
gr8 , hai acum pe av3, suntem destui .. ;)
funpark e gol


All times are GMT +2. The time now is 14:32.

- Copyright 2026 4Tuning