![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
ce ma enerveaza ...
tot tipu` cand se schimba harta se intampla ceva ... data trecuta ... zicea ca ii tre` 10 min pana sa dowloadeze harta mice .. acuma imi da nsuh` ce eroare ... :( nah` .. macar am ajut ocazia sa joc azi cu catziva din voi ... ;) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
am mai pus si yo un server in picioare ... funpark.idle.ro
e la inceput :) ... dar merge bine :) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
schimbati si voi harta ca nu pot sa intr ca cica am alta varianta si nu mio downloadeaza :-(
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
si putetzi schimba hartzile la cel mult 35 de minute ... sa nu se plictiseasca lumea pe aceeasi harta .. ;)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
app in cazu in care nu stiati numele meu la cs e keThal....informativ doar :-P
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nu merge 193.239.140.252:27015....
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
serverul este asta cs.av3net.com dar e un iceworld mai ciudat alta versiune...si nu poti so downloadezi
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
stiu ... si mie imi da eroare ... :(
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
mai astept 1 zi 2 ... sa termin serverul ... si apoi incepe "reclama" :))
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
serverul 4Tuning pt Cs ... ;)
suna foarte bine ... :D |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
1 Attachment(s)
astia de me mousesport sunt retarziii.... am intra de 1 minut..am omoarat 1 si mi-am luat ban..... hai fratilor sa ne strangem si sa-l luam la bataie pe diavolo
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
promit sa dau drumu la server zilele astea .... o sa mearga non-stop si bine ... just wait ...
funpark.idle.ro merge si acum ... dar e in lucru :P ... n`are rank ... sau alte chestii ... sper sa fie gata rpd |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Daca vreti va duc eu la el, invata cu mine in clasa...asta pentru ca si el vrea sa vina cu unu dupa mine sa ma bata
INVATA IN CALINESCU IN ROMANA VIS-a-VIS DE AMBASADA FRANTEI VENITI LUME SA IL LINShAM!!! this message has been posted by 3vil :p |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
si nu bagi la inaintare cateva adminuri pt cei de pe forum :-p
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
Diavolo here ;) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Si acum sa raspund si la posturile de la inceputul topicului, in legatura cu banurile. Cititi pe forumul serverului regulile si motivele pt care se da ban. Daca nu va convine intrati pe alt server. Sunt alte servere cu alte regului. It's your choise.
4TuningRO cand facem un meci? Sa va invatam putin cs :D |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
dispari, du-te si baga-ti serveru-n c&r..... ;)
cretin server, d`asta nu mai jucam acolo , si-ti recomand sa taci :) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
offtopic:
ionutvd ejti acelasi de pe zona.ro ??:D :-) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
p.s.: diseara la 9 jucam pe servaru asta ca pe celalalt nu imi merge, adica asta 193.239.140.252:27015 |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
u.r.s.s ala.. daca e unul care juca si pe duras unde aveam admin.. e un codat infect.
Pe ce server jucam diseara? Ca am inceput sa prind iar gustul :D. |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
eu zic azi sa jucam pe mousesports, maine pe av3 si poimaine pe linkmania, ce kk va frecati atata de colo colo ? jucam pe av3 si aia e , p.s : eu am intrat.. hai sa ne jucam cu ei
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
haida haida haida |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
ma bag si eu acusica :)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
io totusi nu inteleg de ce jucati cu coduri
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
eu nu am jucat si nici nu o sa joc cu coduri ... ;)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
hai mai joaca careva cs?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
gata
am dat drumu la server !!! FunParK.idle.ro .... |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
joaca cineva cs acuma?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Mai intra cineva ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
da si tu cateva admin pt cei de aici daca se poate ca sa avem un control minim macar...
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
schimbati si voi harta ca da eroare si nu o downloadeaza pe asta X( plssssssss dati votemap la alta
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
hai ma la joc ... wtf
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
In legatura cu serverul FunPark.idle.ro, viitor cs.funpark.ro!
Baieti...toti cei din 4TunningRo veti avea slot deoarece voi face slot pe clantag. Il voi lasa pe blowwind sa isi aleaga oamenii din clan. Restul pot face cerere de admin sau slot la [email protected] |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
gr8 , hai acum pe av3, suntem destui .. ;)
funpark e gol |
| All times are GMT +2. The time now is 14:32. |
- Copyright 2026 4Tuning