![]() |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
de ce sa ma supar rup ule?..doar ma cunosti |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
:)..... ce mai faci omule? |
Re: E 30 DIVISION
da kyd-ule am reusit na fost mare lucru si apropoo
am vb pt pagina de net acum sunt in negocierii urmeaza sai dam drumul cat de curand. si maine scot si stickerele,urmeaza cele pt parasolar... |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Daca vrem sa facem ceva frumos tre muncit un pic nu ???
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
dupa munca si rasplata
|
Re: E 30 DIVISION
|
Re: E 30 DIVISION
neamtzule tre sa ne hotaram asupra parasolarului si eventual sapt ce urm sa le scoatem
|
Re: E 30 DIVISION
Am mare nevoie de un electrician care sa se priceapa...este urgenta treaba ca trebuie sa duc ursul la vopsit
|
Re: E 30 DIVISION
super tare
|
Re: E 30 DIVISION
mereu mi a placut filmuletzul asta :)
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
vreau sa vad si eu poze cu parasolaru:D:D:D:D
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
LA MULTI ANI NEAMTULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!! SA CRESTI MARE SI SANATOS SI HAI DREACU MAI RPD CU URSU ALA SA FACEM HAOS!!!!!!!!!!!!:drunk: :drunk:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Chiar ca....astazi bunul nostru coleg de club "neamtzu" a atins varsta de 28 ani (bosorogule) si cu ocazia asta ii urez un sincer si arzator la multi aaaaaaaaaaani....si te blestem sa ti fie bine in viata :)
|
Re: E 30 DIVISION
Golitzi paharele ma,ce va pasa,beti numa voi betii....:( ganditiva numa la voi:-w...
|
Re: E 30 DIVISION
bem o gura si pt voi :) ... o sa bem cu adevarat atunci ca o sa ne vedem cu totii la munte :lol:
|
Re: E 30 DIVISION
Asa KYD-ule macar tu gandestete la noi....k Neamtzu nu mai are vremeee:???:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
neamtzule stii vb aia? "mosule ce tanar esti" :) ... si nu uita ca mai ai un "mos" tanar alaturi de tine :))) ....
|
Re: E 30 DIVISION
abia astept sa ne vedem cu totii...cred ca o sa iasa o caterink mortala :)
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
bv bv ... pana la acea intalnire hai sa tragem tare sa ti termini ursul....asa ca hai la treaba....la alba iulia ce se mai aude cu pagina de net?
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Incepand de azi 30.04.2010 ora 22:10 am hotarat impreuna cu KIDU ca numele clubului sa fie BMW DIVISION si pentru inceput o sa avem divizia E30 si E36 pentru ca sunt baieti si cu E36 care or sa intre in club pt ca merita sigla va ramane la fel dar in functie de masina va avea alt scris
EXEMPLU : - cine are e30 sub sigla va avea E30 DIVISION - cine are e36 sub sigla va avea E36 DIVISION Iar parasolaruL va fi cu BMW DIVISION |
Re: E 30 DIVISION
succes cu clubul :P si la cat mai multe masini
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Salut,ma puteti ajuta dak se poate cu un volan sport?
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:53. |
- Copyright 2026 4Tuning