Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

B83RUP 29-04-10 16:48

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3313631)
al meu E30 318 8v

sper sa nu se supere kidu,dar pun si eu un filmulet cu un 1.6i si un 1.8;)

Ianis 29-04-10 16:57

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3313631)
al meu E30 318 8v

asa scrie in talon :lol: pacatosule

kyd_ursu 29-04-10 17:22

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 3320727)
sper sa nu se supere kidu,dar pun si eu un filmulet cu un 1.6i si un 1.8;)



de ce sa ma supar rup ule?..doar ma cunosti

kyd_ursu 29-04-10 17:24

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Ianis (Post 3320761)
asa scrie in talon :lol: pacatosule


:)..... ce mai faci omule?

Blondu_318 29-04-10 18:05

Re: E 30 DIVISION
 
da kyd-ule am reusit na fost mare lucru si apropoo
am vb pt pagina de net acum sunt in negocierii urmeaza sai dam drumul cat de curand. si maine scot si stickerele,urmeaza cele pt parasolar...

Neamtzu_e36 29-04-10 18:06

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3320941)
da kyd-ule am reusit na fost mare lucru si apropoo
am vb pt pagina de net acum sunt in negocierii urmeaza sai dam drumul cat de curand. si maine scot si stickerele,urmeaza cele pt parasolar...

Este bine ca nu a fost mai rau ,ce repede va miscati imi place :D

Blondu_318 29-04-10 18:48

Re: E 30 DIVISION
 
Daca vrem sa facem ceva frumos tre muncit un pic nu ???

Neamtzu_e36 29-04-10 21:40

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3320361)
terminam ursii pana atunci...tot ce mai trebuie este sa fie drumul drept :)))) ... si sa ne facem parasolarele .... se pare ca ducem ursii in locul lor natal (muntele) :))))

este prea joasa sau vor fi prea joase de vrei sosea dreapta ?? :D:D

Neamtzu_e36 29-04-10 21:41

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3321041)
Daca vrem sa facem ceva frumos tre muncit un pic nu ???

da ai dreptate trebuie sa muncim pt ceva frumos

kyd_ursu 29-04-10 21:52

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3321041)
Daca vrem sa facem ceva frumos tre muncit un pic nu ???

ai dreptate....sa ne spui cum au iesit stickerele

solo_babyboy 29-04-10 21:55

Re: E 30 DIVISION
 
dupa munca si rasplata

B83RUP 29-04-10 22:30

Re: E 30 DIVISION
 
https://www.youtube.com/watch?v=_f0mY9lN9mE

kyd_ursu 29-04-10 22:38

Re: E 30 DIVISION
 
neamtzule tre sa ne hotaram asupra parasolarului si eventual sapt ce urm sa le scoatem

kyd_ursu 29-04-10 22:39

Re: E 30 DIVISION
 
Am mare nevoie de un electrician care sa se priceapa...este urgenta treaba ca trebuie sa duc ursul la vopsit

solo_babyboy 29-04-10 22:40

Re: E 30 DIVISION
 
super tare

kyd_ursu 29-04-10 22:47

Re: E 30 DIVISION
 
mereu mi a placut filmuletzul asta :)

Neamtzu_e36 30-04-10 09:24

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3321807)
neamtzule tre sa ne hotaram asupra parasolarului si eventual sapt ce urm sa le scoatem

gata sa votat saptamana care vine scoatem parasolarele

Neamtzu_e36 30-04-10 09:26

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 3321780)

Marfa rau filmuletu,kidu-le se invarte bine pt 1.8 :D:D

Blondu_318 30-04-10 10:01

Re: E 30 DIVISION
 
vreau sa vad si eu poze cu parasolaru:D:D:D:D

kyd_ursu 30-04-10 12:46

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3322553)
Marfa rau filmuletu,kidu-le se invarte bine pt 1.8 :D:D

este in putere neamtzule :)

kyd_ursu 30-04-10 12:47

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3322656)
vreau sa vad si eu poze cu parasolaru:D:D:D:D

mai trebuie sa lucram putin la el dupa care punem poze cu parasolarul....si saptamana asta pe masini

Neamtzu_e36 30-04-10 12:51

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3323011)
mai trebuie sa lucram putin la el dupa care punem poze cu parasolarul....si saptamana asta pe masini

la al tau mai este putin la mine mai este de munca :D

caddy26alex 30-04-10 12:56

Re: E 30 DIVISION
 
LA MULTI ANI NEAMTULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!! SA CRESTI MARE SI SANATOS SI HAI DREACU MAI RPD CU URSU ALA SA FACEM HAOS!!!!!!!!!!!!:drunk: :drunk:

Neamtzu_e36 30-04-10 12:57

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3323033)
LA MULTI ANI NEAMTULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!! SA CRESTI MARE SI SANATOS SI HAI DREACU MAI RPD CU URSU ALA SA FACEM HAOS!!!!!!!!!!!!:drunk: :drunk:

MS MS mult domnu caddy :D

kyd_ursu 30-04-10 13:23

Re: E 30 DIVISION
 
Chiar ca....astazi bunul nostru coleg de club "neamtzu" a atins varsta de 28 ani (bosorogule) si cu ocazia asta ii urez un sincer si arzator la multi aaaaaaaaaaani....si te blestem sa ti fie bine in viata :)

Blondu_318 30-04-10 13:24

Re: E 30 DIVISION
 
Golitzi paharele ma,ce va pasa,beti numa voi betii....:( ganditiva numa la voi:-w...

kyd_ursu 30-04-10 13:31

Re: E 30 DIVISION
 
bem o gura si pt voi :) ... o sa bem cu adevarat atunci ca o sa ne vedem cu totii la munte :lol:

Blondu_318 30-04-10 13:37

Re: E 30 DIVISION
 
Asa KYD-ule macar tu gandestete la noi....k Neamtzu nu mai are vremeee:???:

Neamtzu_e36 30-04-10 15:25

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3323123)
Asa KYD-ule macar tu gandestete la noi....k Neamtzu nu mai are vremeee:???:

:D:D:D beau si pentru voi ,ma gandesc la toata lumea :D

Neamtzu_e36 30-04-10 15:29

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3323089)
Chiar ca....astazi bunul nostru coleg de club "neamtzu" a atins varsta de 28 ani (bosorogule) si cu ocazia asta ii urez un sincer si arzator la multi aaaaaaaaaaani....si te blestem sa ti fie bine in viata :)

Ms mult kidu si la toata lumea dar chiar trebuia sa imi aduci aminte cat fac? ma simt batran :D:D ms mult inca odata

kyd_ursu 30-04-10 15:41

Re: E 30 DIVISION
 
neamtzule stii vb aia? "mosule ce tanar esti" :) ... si nu uita ca mai ai un "mos" tanar alaturi de tine :))) ....

kyd_ursu 30-04-10 15:45

Re: E 30 DIVISION
 
abia astept sa ne vedem cu totii...cred ca o sa iasa o caterink mortala :)

Neamtzu_e36 30-04-10 15:47

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3323380)
abia astept sa ne vedem cu totii...cred ca o sa iasa o caterink mortala :)

iti dai seama ca o sa iasa ceva frumos,azi mi-am luat cortu :D

kyd_ursu 30-04-10 16:13

Re: E 30 DIVISION
 
bv bv ... pana la acea intalnire hai sa tragem tare sa ti termini ursul....asa ca hai la treaba....la alba iulia ce se mai aude cu pagina de net?

Neamtzu_e36 30-04-10 16:25

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3323422)
bv bv ... pana la acea intalnire hai sa tragem tare sa ti termini ursul....asa ca hai la treaba....la alba iulia ce se mai aude cu pagina de net?

ma sunat mai devreme blondu 318 si a zis ca asteapta un raspuns de la cineva pe luni -marti si eu a ramas sa sun luni pe cineva sa vedem ce si cum

kyd_ursu 30-04-10 17:40

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3323445)
ma sunat mai devreme blondu 318 si a zis ca asteapta un raspuns de la cineva pe luni -marti si eu a ramas sa sun luni pe cineva sa vedem ce si cum

bun asa....neamtzule te misti bine pt un batranel :)))

Neamtzu_e36 30-04-10 21:16

Re: E 30 DIVISION
 
Incepand de azi 30.04.2010 ora 22:10 am hotarat impreuna cu KIDU ca numele clubului sa fie BMW DIVISION si pentru inceput o sa avem divizia E30 si E36 pentru ca sunt baieti si cu E36 care or sa intre in club pt ca merita sigla va ramane la fel dar in functie de masina va avea alt scris
EXEMPLU : - cine are e30 sub sigla va avea E30 DIVISION
- cine are e36 sub sigla va avea E36 DIVISION
Iar parasolaruL va fi cu BMW DIVISION

NXdev 30-04-10 22:24

Re: E 30 DIVISION
 
succes cu clubul :P si la cat mai multe masini

kyd_ursu 30-04-10 22:45

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3324179)
succes cu clubul :P si la cat mai multe masini

multumim :)...

CT97AMD 01-05-10 21:08

Re: E 30 DIVISION
 
Salut,ma puteti ajuta dak se poate cu un volan sport?


All times are GMT +2. The time now is 21:53.

- Copyright 2026 4Tuning