Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ce propozitie va iese? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/165664-propozitie-iese.html)

mitza mtb 14-02-10 01:12

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am facut spam cu rahat de frica :lol:

browser 23-02-10 09:48

Re: Ce propozitie va iese?
 
M am impiedicat de rocky cu prietenii :lol:

RideTheRiddle 23-02-10 10:17

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am jucat barbut cu houserii cu balele curgande :D

Craxy 26-02-10 21:09

Re: Ce propozitie va iese?
 
1.vreau sa merg la panarame pentru multe posturi
2.m-am sarutat (cu) o banana pentru ca nu ma pot controla
=)))
e cel mai tare thread de pe forum cat am ras acum cand am citit toate posturile de aici nu am ras niciodata....e mult prea tare

FranktheTank 27-02-10 18:15

Re: Ce propozitie va iese?
 
1. Am jucat barbut cu toti userii ca sa ajung moderator :)) buna asta

2. I-am facut streaptease unui animal impaiat pt. ca eram drogat... WTF?!?

pitibraila 28-02-10 13:28

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am jucat barbut cu userii de pe acest forum de tampit. =))

Vj_AlecS 01-03-10 00:58

Re: Ce propozitie va iese?
 
da interesant dar nu inteleg.. uni dintre voi v-ati nascut de 2 ori?

mihai_bogdan 01-03-10 11:55

Re: Ce propozitie va iese?
 
Quote:

Originally Posted by Vj_AlecS (Post 3134196)
da interesant dar nu inteleg.. uni dintre voi v-ati nascut de 2 ori?

repet a doua oara!un baiat pe la pagina 3,4 a mai postat un chestionar si ei au facut amdoua chestionare,a meu si a baiatului respectiv

Paul 02-03-10 23:43

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-am impiedicat de fete de tampit :))

MM11AJJ 10-03-10 19:09

Re: Ce propozitie va iese?
 
am cantat unei furculite pentru ca asa mi-au spus vocile :)))

VaLy_ALX 11-03-10 11:53

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-a fugarit o gramada de rahat de constipat =))

bt-69-mvp 23-03-10 23:22

Re: Ce propozitie va iese?
 
am impuscat un politist pentru ca asa fac eu =))

DAvidSM 24-03-10 17:20

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am sarit peste James bond pentru acadele.

pitibraila 24-03-10 18:58

Re: Ce propozitie va iese?
 
I’am facut striptease telefonul meu mobil pentru ca eram beat =)))

suciuciprian 24-04-10 20:51

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-au batut rapperi si o sa ma arunc in cap :))

laur1705 26-04-10 19:39

Re: Ce propozitie va iese?
 
am facut spam cu fetele cu grija

Rookie 28-04-10 08:51

Re: Ce propozitie va iese?
 
O sa beau cu Gustav cu balele curgande ... :lol::lol:

zarisk 28-04-10 13:26

Re: Ce propozitie va iese?
 
la prima varianta de grila mi-a iesit:

M-au fugarit rapidistii pentru ca locuiesc in Motru :))

si la a doua:

Am omorat vecinul meu pentru ca sunt sexy si stiu ce vreau =))

MarioCrT 29-04-10 22:17

Re: Ce propozitie va iese?
 
Vreau sa merg la Guta de frica . 8)

marian92 02-05-10 00:42

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-am impiedicat de Rocky de frica :))

CALIN 79 04-05-10 12:42

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-a fugarit Basescu pentru multe post-uri.

69WRX 07-05-10 02:58

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am sa bat pe Mircea solcan in viteza.

p3rv3r5ul 21-05-10 23:34

Re: Ce propozitie va iese?
 
m`am indragostit de sosetele mele pentru ca eram drogat =))

nicholas 22-05-10 08:12

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am sa bat pe rapperi si apoi ma arunc in Dunare. :))

AnDrEiCa 22-05-10 11:22

Re: Ce propozitie va iese?
 
"Am sarit peste rahat pentru bani":D:D

mirceasilvyu 26-05-10 22:29

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-am dat la userii de pe acest forum de frica:))

pitibraila 27-05-10 20:29

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am jucat barbut cu userii de pe acest forum de tampit.:D:lol::lol:

Alex _Ice 27-05-10 20:36

Re: Ce propozitie va iese?
 
m-a batut rocky pentru bani ?
:D

Jink 28-05-10 22:00

Re: Ce propozitie va iese?
 
O sa beau cu posturi cu mare tristete..
nu prea:-<

edyopel 29-05-10 11:50

Re: Ce propozitie va iese?
 
Vreau sa merg la James Bond de bucurie ;));))8)8)

cristianic 05-06-10 10:29

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-am dat la Dinamovist(i) pentru multe post-uri.

TYGER1985 06-06-10 09:49

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-a(m-au) fugarit Naomi si-mi dau foc

florynak3 11-06-10 00:41

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am sa bat pe Rapidist(i) ca sa ajung moderator.:lol::lol::lol:

pheerya 04-08-10 14:07

Re: Ce propozitie va iese?
 
am sarit peste fete de tampit(a).:lol:

Alex4u 11-08-10 17:29

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am urlat la Basescu pentru bani.
iulie 04 A


Asta a iesit cam adevarat:lol:

Grasu'XxL 18-08-10 22:35

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-au stropit houserii cu sarbā?:lol:

bodysh 18-08-10 22:42

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am facut spam cu o gramada de rahat cu pretentii :)) misto asta:)))

Nel' 19-08-10 18:02

Re: Ce propozitie va iese?
 
O sa beau cu cocalari si apoi ma arunc in Dunare! :)) (NOT!!)

Andreynyo 24-08-10 16:43

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am urlat la rockeri pentru bani :lol::lol:

florynvl (X29 ZMT) 27-08-10 15:30

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am jucat barbut cu(ca) James bond ca sa ajung moderator.


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning