![]() |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
eu am o idee
ca sa fie si mai tare masina ta adica fiatul..cumva cumva sa faci ceva modificare ca sa aiba un aspect agresiv la faruri ...gandeste-te ce ar merge ceva de genu ...sa fie incruntat --mic si rau,bad mother fu... vorba lui gangsta : grrrrrrr!!! |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mortal , am citit tot si ..fain proiectu, am mai vazut o buburuza deasta parcata linga liceu' Sincai, faina s'aia, eu m-am gandit k ar iesi fain daca ar fi tot asha in doua culori si pe mijloc o dunga mai groasa in spate si mai subtire in spate, si nu neapara dreapta...parerea mea..;
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
6 Attachment(s)
vrei posibilitati de culori??? poftim ce merge la masinile vechi...poate voi alegeti ceva ca la multi tot incerc sa le bag pe gat asta
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
yup....cam ca si penultima poza ma gandeam ...mortale pozele ...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ajut si eu cum pot :)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mah lasa povestile stiu ca e masina ta dar am scris acolo asa numai ..am vrut sa zic proiectul respectiv
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
am glumit ma :D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
hmm.. 10x Alex... oricum la ceva de genu ma gandesc.. sa vedem ce si cum., decid cu fiat 500, ...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
piesa noua.. care tre iasa pana la oradea.. astept critici si pareri ..
reanult 9,.... P.S. asta o veti vedem numa gata :D, 2 saptamani |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
misto desenu' cine ii faptasu':D:D:D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
scriu ceva totusi... .. damn ... berea asta :))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
sa inteleg ca tu esti autoru.....bravo ai talent
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mere la tzara ... :lol:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
lol Zander :) cum dracu sa nu mearga doar se face slalon printre carute cu ''catuta''/// offtopic rau.. da wtf? :))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
faina masina :)) sa te vedem cu ea si prin cluj fiat 500
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
apoi creca predpminant ... prin Cj se va vedea .. am ase o presimtire
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
4 Attachment(s)
ceva pozeee...cam asta e garda la sol :D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
3 Attachment(s)
inca cateva...:D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
si cica are suspensii.... no comment :))))))))))))))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
2 Attachment(s)
Quote:
Sfatul meu:modifica urgent spoilera in partea de jos.motivul ti-l arat jos in doua poze ,o masina ce am dat-o eu la cheie seara ,in foto 1 si cum era a doua zi dimineata in foto 2.Iar garda la sol in punctele cele mai joase era de 14 cm si spoilera aia este sparta pe drumurile din Italia.Asa ca de cele din Cj nu mai zic nimic.Gindestete ca este o masina stradala si nu una de expozitie. Este pacat ca dupa atita munca sa se distruga la prima iesire in peisaj.Cauta o solutie mai "inalta" ,sincer,asta daca nu faci spoilera retractabila ca in "Taxi III" |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
relax man, k aia e garda minima, mashina va sta ceva mai sus...shi cam greu de rupt shpoileru ala :)...dak o lovesc, se repara
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
..momentan se aface pt expo... dupa.. se ridica :)) pana unde tre.. dar... multumesc pt grija .. all the best from SmokeDesign
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
felicitari smoke....unul dintre putinii din cluj care tace si face...poate chiar singurul....bravo...sa continui tot asa!!
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Hohoho.... ia uite fiatul lui Bogdy (aka fiat500). Ce diferit ii fata de cum l-am vazut eu ultima data. Bravo bravo... keep working ;)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
frumos mah mai vrem poze :D si asteptam sa fie gata ca nu vb nimika despre el mai amanuntit
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mai pune ceva poze... ii gata??? deabea astept sa il vad gata :P
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
nu'i gata
mai este |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
macar pune niste poze... sau ceva...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
pozele inainte de salon Oradea.. sau creca dupa :), ... sorry da intelegeti de ce :), o sa apara a lui Zander cand e finisata... saptamana asta,,,, catre weekend
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
fiatu-i baza :P
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
f fain fiatu pana acuma... vii cu el la show la oradea??
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
aia e ideea !!wish us luck
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ahaammmzzz... good luck atunci ;)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
cred ca o sa fie cea mai faina masina de la oradea :)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
bine spus....CREZI, nu o sa fie asa. nu vreau sa descurajez pe nimeni dar o sa fie si masini de afara si din ungaria si din toata tara....sa fim seriosi
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
piry .. nu descurajezi pe nimeni.... daca macar unu crede ca masina este intradeavar o reusita la final.. io unu is mutumit.. si nu merge la Oradea sa rupa tot...pt ca mai are nevoie de mult cash pana acolo,... dar sper sa surprinda placut .. atat si sa placa la lume..:D, .. ase all the best form SmokeDesign.. iar la bani investiti... este the best car in the world.. la ce iese :D.... pretenii stiu de ce !!!!!!!
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
smoke ..bafta in continuare tre sa vin pe la tine tot am promis
dar si tu tre sa vii pe la mine sa te surprind cu ceva ..sper sa iti palca |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
cand am permis .. promit :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:54. |
- Copyright 2026 4Tuning