Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Fiat 500 at SmokeDesign (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/16293-fiat-500-at-smokedesign.html)

alexufo 14-05-06 10:45

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
eu am o idee
ca sa fie si mai tare masina ta
adica fiatul..cumva cumva sa faci ceva modificare ca sa aiba un aspect agresiv la faruri ...gandeste-te ce ar merge ceva de genu ...sa fie incruntat --mic si rau,bad mother fu...

vorba lui gangsta : grrrrrrr!!!

BULLDOG 14-05-06 10:47

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
mortal , am citit tot si ..fain proiectu, am mai vazut o buburuza deasta parcata linga liceu' Sincai, faina s'aia, eu m-am gandit k ar iesi fain daca ar fi tot asha in doua culori si pe mijloc o dunga mai groasa in spate si mai subtire in spate, si nu neapara dreapta...parerea mea..;

alexufo 14-05-06 10:48

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
6 Attachment(s)
vrei posibilitati de culori??? poftim ce merge la masinile vechi...poate voi alegeti ceva ca la multi tot incerc sa le bag pe gat asta

BULLDOG 14-05-06 10:54

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
yup....cam ca si penultima poza ma gandeam ...mortale pozele ...

alexufo 14-05-06 10:57

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
ajut si eu cum pot :)

fiat500 14-05-06 11:10

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by alexufo
eu am o idee
ca sa fie si mai tare masina ta
adica fiatul..cumva cumva sa faci ceva modificare ca sa aiba un aspect agresiv la faruri ...gandeste-te ce ar merge ceva de genu ...sa fie incruntat --mic si rau,bad mother fu...

loool, stai k eu nu mai intzeleg... :D a cui e mashina??despre ce mashina e vorba? :))))):)))))

alexufo 14-05-06 11:34

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
mah lasa povestile stiu ca e masina ta dar am scris acolo asa numai ..am vrut sa zic proiectul respectiv

fiat500 14-05-06 15:13

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
1 Attachment(s)
am glumit ma :D

smoke 14-05-06 18:32

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
hmm.. 10x Alex... oricum la ceva de genu ma gandesc.. sa vedem ce si cum., decid cu fiat 500, ...

smoke 14-05-06 23:16

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
1 Attachment(s)
piesa noua.. care tre iasa pana la oradea.. astept critici si pareri ..

reanult 9,....


P.S. asta o veti vedem numa gata :D, 2 saptamani

vlad_VSV 15-05-06 15:27

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
misto desenu' cine ii faptasu':D:D:D

smoke 15-05-06 21:02

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
scriu ceva totusi... .. damn ... berea asta :))

vlad_VSV 15-05-06 21:24

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
sa inteleg ca tu esti autoru.....bravo ai talent

ZanDer 15-05-06 22:17

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
mere la tzara ... :lol:

smoke 15-05-06 22:44

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
lol Zander :) cum dracu sa nu mearga doar se face slalon printre carute cu ''catuta''/// offtopic rau.. da wtf? :))

dacia 500 lastun 16-05-06 07:22

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
faina masina :)) sa te vedem cu ea si prin cluj fiat 500

smoke 16-05-06 08:11

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
apoi creca predpminant ... prin Cj se va vedea .. am ase o presimtire

fiat500 16-05-06 22:28

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
4 Attachment(s)
ceva pozeee...cam asta e garda la sol :D

fiat500 16-05-06 22:35

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
3 Attachment(s)
inca cateva...:D

smoke 16-05-06 22:36

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
si cica are suspensii.... no comment :))))))))))))))

fiat500 16-05-06 22:44

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by smoke
si cica are suspensii.... no comment :))))))))))))))

are ma suspensii...umpic mai greu sa itzi dai seama din poze shi ce fel de suspensii :D hidraulice cumva ?:D :))))loool

turbojack 17-05-06 00:05

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by fiat500
are ma suspensii...umpic mai greu sa itzi dai seama din poze shi ce fel de suspensii :D hidraulice cumva ?:D :))))loool



Sfatul meu:modifica urgent spoilera in partea de jos.motivul ti-l arat jos in doua poze ,o masina ce am dat-o eu la cheie seara ,in foto 1 si cum era a doua zi dimineata in foto 2.Iar garda la sol in punctele cele mai joase era de 14 cm si spoilera aia este sparta pe drumurile din Italia.Asa ca de cele din Cj nu mai zic nimic.Gindestete ca este o masina stradala si nu una de expozitie.
Este pacat ca dupa atita munca sa se distruga la prima iesire in peisaj.Cauta o solutie mai "inalta" ,sincer,asta daca nu faci spoilera retractabila ca in "Taxi III"

fiat500 17-05-06 00:32

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
relax man, k aia e garda minima, mashina va sta ceva mai sus...shi cam greu de rupt shpoileru ala :)...dak o lovesc, se repara

smoke 17-05-06 09:42

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
..momentan se aface pt expo... dupa.. se ridica :)) pana unde tre.. dar... multumesc pt grija .. all the best from SmokeDesign

sandrei 17-05-06 15:34

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
felicitari smoke....unul dintre putinii din cluj care tace si face...poate chiar singurul....bravo...sa continui tot asa!!

Tudy 17-05-06 16:02

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Hohoho.... ia uite fiatul lui Bogdy (aka fiat500). Ce diferit ii fata de cum l-am vazut eu ultima data. Bravo bravo... keep working ;)

dacia 500 lastun 17-05-06 22:49

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
frumos mah mai vrem poze :D si asteptam sa fie gata ca nu vb nimika despre el mai amanuntit

Fixius 23-05-06 00:54

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
mai pune ceva poze... ii gata??? deabea astept sa il vad gata :P

ZanDer 23-05-06 08:55

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
nu'i gata
mai este

Fixius 23-05-06 10:23

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
macar pune niste poze... sau ceva...

smoke 23-05-06 11:09

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
pozele inainte de salon Oradea.. sau creca dupa :), ... sorry da intelegeti de ce :), o sa apara a lui Zander cand e finisata... saptamana asta,,,, catre weekend

Kent8 26-05-06 13:47

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
fiatu-i baza :P

BULLDOG 26-05-06 14:23

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
f fain fiatu pana acuma... vii cu el la show la oradea??

smoke 26-05-06 14:30

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
aia e ideea !!wish us luck

BULLDOG 26-05-06 14:31

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
ahaammmzzz... good luck atunci ;)

dacia 500 lastun 26-05-06 15:45

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
cred ca o sa fie cea mai faina masina de la oradea :)

Piry 26-05-06 20:03

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
bine spus....CREZI, nu o sa fie asa. nu vreau sa descurajez pe nimeni dar o sa fie si masini de afara si din ungaria si din toata tara....sa fim seriosi

smoke 26-05-06 22:03

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
piry .. nu descurajezi pe nimeni.... daca macar unu crede ca masina este intradeavar o reusita la final.. io unu is mutumit.. si nu merge la Oradea sa rupa tot...pt ca mai are nevoie de mult cash pana acolo,... dar sper sa surprinda placut .. atat si sa placa la lume..:D, .. ase all the best form SmokeDesign.. iar la bani investiti... este the best car in the world.. la ce iese :D.... pretenii stiu de ce !!!!!!!

alexufo 27-05-06 00:45

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
smoke ..bafta in continuare tre sa vin pe la tine tot am promis
dar si tu tre sa vii pe la mine sa te surprind cu ceva ..sper sa iti palca

smoke 27-05-06 01:09

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
cand am permis .. promit :)


All times are GMT +2. The time now is 18:54.

- Copyright 2026 4Tuning