![]() |
Re:
Quote:
|
am si eu o rugaminte,cand votati ... argumentati si voi intr-un post de ce atzi votat rs4 sau Soopra da? 10xz...
|
nteles sefu!
bah eu unn vot pentru doua masini de pe forum. de ce sa fie facut aiurea? trebuie neaparat sa pipai o masina ca sa iti placa? eu cred ca voi sunteti offtopic acu! |
Re:
Quote:
|
deci scooter cine tia zis tie ca rs4 are 1100 kg?? :lol: :lol: ar fi fain.atunci as bate si un enzo la performante :lol: :lol: rs4 are .1660 kg cam la fel ca si o supra si rs4 are 4x4 permanent..imi place topicul. :lol: rs4 si supra sunt 2 masini diferite.daca as putea spune asa.despre rs4 se stie foarte putin... :twisted: masina poate mult. :? cand vezi un rs4 pe strada..putina lume stie ce masina este dar mai ales ce poate..pe cand la supra este total diferit cand vezi forma masini te speri de ea.. :lol: am avut onoarea..sa merg cu virgil cu supra vreo 4 zile prin bucuresti.deci vreau sa spun ca toata lumea se uita la masina..ba chiar un se dadeau jos la semafor sa intrebe ce masina ii sau cati cp are .etc.. :lol: :lol: :lol: ah..si inca ceva..cine a zis ca nu se pot face cerculete cu 4x4 :lol: si inca cumse pot face. :lol: am facut eu cu s4.meu... :D ps.a fost super.la bucuresti...mia placut la nebunie am sa vin fiecare data cand mai vin in tara.chiar daca miam rupt masina.numi pare rau.. :D numai bine la toata lumea am vorbit destul.. :D
|
hihi a fost onoarea noastra , alecu bishop eu cristi bogdan etc sa te asteptam !! a meritat!!!!!!!!! 200 pe ana ipatescu , clipele astea nu se uita asa usor :) , am facut topicu ca pana acum astea au fost cam cele mai puternice masinutze d p aici , adica d p forum .... de abia asteptam (cel putzin noi ,nu vb si in numele altora) sa mai veniti , doar sa ne anuntati cand si cum si nu e nici o probl.! pacat ca atzi plecat amandoi asa rpd :) , nici nu am avut ocazia sa va zic la revedere , drum bun :cry: , hainele care mi le-ai dat vor ajunge la destinatzie ... cu o mica exceptie :) erau nijte blugi si un tricou pe care-l pastrez cu orice pretz o sa vb cu Daos sa il cumpar ... 500 , un mil. nu conteaza doar sa fie al meu ! :) mi-a facut mare placere si speram sa va intoarcetzi cat mai curand ! b`bye (cum mai e masina , ambreiaju` si etc?)
|
Re:
Quote:
...stiam eu ca am dreptate ! :oops: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P |
Exact ca a spus catalin ... sunt doua masini differite ... e greu de comparatie ... In primul rand pentru bani RS4 poti sa cumpari ... 3 Supra :D
Deci eu as face asa: As cumpara Supra si inca ceva rapid 4x4 pentru iarna si journeys :D |
Pt Catalin : 1100 de kg mi-a spus ca are masina Dani Chelu din Pischia, dar la cat se pricepe el la masini nu ma mir. Apropo, participi pe 21 la tm :?:
|
off :(( ink 4 voturi ptr rs4... 24-21 ptr rs4... insa nu au aparut argumentele... va rog frumos argumentati voturile
P.S - cea cu masina mai incapatoare cam cade... cum bine zicea cineva , nu o iei sa cari porcu de la tzara... + cred ca ar incapea si in supra daca e mutilat cum trebuie :) |
pai daca te-as vedea cum pui carne de porc in portbagaj la o supra te-as prinde la coltu primei strazi si ce mama de bataie ti-as da.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
ok , treaba sta asa....
1: nu mai putea prinde... e supra ce mama naibii... :) apropo atzi vazut auto xtrem sau motor xtrem nush cum revista cu Supra V 10 .... ?? |
nu am nevasta si copii (inca) deci I love Supra 100 % .CE e coupe e coupe si ce e break e break las-o dreak de treaba :wink: :wink: :wink:
|
Quote:
|
e vorba de supra mk5.... ahh sa am aparatu` si sa fac poza sa vezi... nu gasex nenorocita aia de revista... cum o iau... :) avetzi aici articolul complet... :)
|
supra
gastiga pt ca arata bine iar rs4 arata nasol |
RS 4 pentru eleganta , Supra pentru sportivitate .
Nu uitati ca cele 2 masini se adreseaza la 2 clase diferite de cumparatori . Am mai zis pe undeva ; eu unul intai mi-as lua RS6 sau M5 si apoi Skyline/Supra ( in ordinea asta ) . Inchipuiti- va ca va duceti la un bussines cocktail si apari cu o tunaciune cu eleroane , praguri etcc - pt badboy , \"mai nene\" merge da atit . Nu spun ca nu mi-ar placea o bijuterie de genul ultimelor 2 ; e si asta un vis de al meu dar numai ca ar fi a 2 - masina dupa RS6 /M5 . P.S. Offtopic : Eu nu vad rostul tot-terenurilor , Off-road-urilor cum vreti sa le mai ziceti in oras ; daca ai cabana la munte da , daca nu sunt inutile ( toate crash - test-urile arata ca esti mai slab protejat intr-o masina de teren ; caroseria este mai rigida si nu absoarbe la fel de bine forta impactului ) . |
combinatia fatala ambele + motor
daca ar fi sa aleg supra ca-s maniac ;) |
Re:
Quote:
|
Ferrari da , lambo da etc .
Tii minte faza din F&F cu Ferrari nu ? Cind i-a dat fum baditz Brian lu ala cu Ferrariul negru ?? Nu ai vazut nici o diferenta ??? ... nu are rost sa intreb ; daca o vedeai nu ai mai raspuns . Inchiriere de limuzina nu tine trebuie sa ai o masina care sa te \" caracterizeze \" . Oricum vb de 2 conceptii diferite asa ca iti respect parerea dar nu te aprob . |
mda ... ai si tu dreptate! sunt doua conceptii diferite ... si masinile sunt doua conceptii diferite. da stii cum e ... cine are banii sa dea atatia pe o masina ... la intrebarea \"De ce ai ales-o pe asta?\" ... sa raspunda \"Daia!\"
|
bai voi toti visati la supra da stiti ceva despre ea stock? v-ati intrebat vreodata daca aveti banii necesari sa o faceti asa cum credeti voi ca sunt toate suprele... dreaq -ati innebunit f&f-ul ala... uitati-va si la alte filme ca innebuniti de tot... chiar credeti ca masina aia stock rupew tot si nu stiu ce? sau voii credeti ca daca e mai \"ieftin\" sa o tunezi gata o sa va si permiteti sa faceti asta? pai voi visati cu ochii deschisi dar degeaba ca masina asta e buna dar in nici un caz asa de buna cum credeti voi... mai cautati si voi date despre masina asta si o sa gasiti o gramada de masini stock care fac misto de supra si aici includ si M3, M5 ... cine nu ma crede sa caute ... si cum ziceam lasati-ne fratilor chiar asa toti aveti un singur vis ... moamaaaaaaaa supra.... asa si? hai la revedere ca deja sunteti pe langa total cu masinile... cand o sa aveti vreo 100-150k bani pt o masina atunci sa visati si voi la o supra care sa faca fata cat de cat... pana atunci... :roll:
|
Hehe...vezi daca nu citesti tot? Numele topicului este cam asa: \"Dintre Toyota lui DZ1 si Audi-ul lui CatalinRS4 pe care ai alege-o si de ce.\" :P
Gica-contra :o |
Batalia Vitezei :P
:shock: 24-24! Scor Strans! :wink:
|
Re: Batalia Vitezei :P
Eu inca nu am votat...mi-e cam greu sa votez...sunt in dubii :roll: .cand auzi rs4 vs supra te gandesti ca supra is the best.dar nu vreau sa ma grabesc...facetzi si voi un concurs (dz1 si catalin) si vedetzi care castiga dintre cele 2.
|
Batalia Vitezei :P
Quote:
|
RS4 este singura mashina europeana de serie care mai merita ceva respect, de aceea o sa aiba respectul meu dar nu shi votul.
Am mers in amandoua ..............................SUPRA rulezzzzzzz Import cars----------»»»»»»»»»»»the best |
Re: Batalia Vitezei :P
Quote:
26-25 :) ptr supra... scorul e strans rau... |
28-25 :peace:
|
am peste 1gb de filme in care SUPRA face pe rand o gramada de supercars.. cum ar fi: VIPER GTS, CL55 AMG, 911 turbo, mustang, Z06, cobra... si altele.. si cea mai misto.. face un lamborghini murcielago.. nici macar sa se apropie de supra.. nu au sanse (mentionez ca in fiecare film e alta SUPRA).. la demaraje de la 100 km/h .. pur si simplu zboara de langa celelalte masini.. imi dau seama ca un rs4 nu prea ar putea concura cu o supra de 874 hp (pe dyno).. sunt fan lamborghini.. dar pur si simplu am ramas fara replica la ce poate face o SUPRA din masini de 400 000 euro..
|
This is fuckin` Crazy!!! Supra's BACK! :) 29-25 :) marfa... pavule vreau si eu giga-u ala PLZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cum facem ?
|
la mine se numeste limita de trafic :D nu stiu la tine.. dar eu cam am ramas in pom dupa ce am downloadat toate filmuletele alea.. nu mai pot face mai nimic.. totusi cauta pe net si ia tot ce poti.. daca nu esti ca mine, in pom..
|
cu odc gasesti orice film.... am si eu o gramada de filme acasa cu Supra dar cel mai mult imi plac compilatiile gen Redline 123 Turbo Dreams 123 Reckless 12 si supra meeting.
Pentru cei care nu-l cunosc recomand siteu www.racingflix.com trebe cont da e gratis .... |
|
poze cu m3-u care l-a facut pe virgil are cineva? sau ceva date tehnice...
|
Eu am ales supra imi place super mult aspectul ei sport......e mortala banuiesc si senzatia e la fel
|
ce ?! ?! ?!
la facut pe virgil un m3?! knd mey?! la noi?! nu cred... |
Heh.. a fost virgil in bucuresti pt o cursa.. si a pierdut-o :wink:
|
Si cand s-a intamplat asta??
|
Da.. si probabil era in tren sau venise pt cursa cu RS4 :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:54. |
- Copyright 2026 4Tuning