![]() |
Re: Campionat LFS Demo
Puskin are dreptate!! mai bine era altcineva admin! nu stiau cum trebe scos o calificare!! aproape totul eo cu puskin am facut :(
|
Re: Campionat LFS Demo
altfel poftiti ::Dhttps://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=27245
|
Re: Campionat LFS Demo
1 Attachment(s)
poftiti replay pentru reclamati!
|
Re: Campionat LFS Demo
Ne cerem scuze pentru cele intamplate.
* Admin 5 adik Valentin fost membru Frontline Motorsport a acordat penalizare lui 29 - S. Cristian deoarece a crezut ca a provocat accident ne fiind antent ce se intampla mai exact. In fata lui se afla nr 17 care avea Blue Flag iar acesta nu la lasat sa treaca si nr 29 a incercat sa il depasesca si nu a reusit. Imi pare rau pt tine care esti un pilot bun. Stirea zilei: Se pare ca pilu nu a ezitat nici acesta competitie intrand in competitie cu Nume de cursa: 23 - V. Minculeasa . Dupa descalificare din cursa precedenta nu sa lasat convins si a incercat sa participe si la competitia urmatoare fapt ca a fost din nou Descalificat. Imi pare rau si pt tine dar fratele meu ai liceenta si tot la DEMO participi. Rezultatele cursei BL2 cu XRG: 1. 18 - B. Toader 10 ptc 2.17 - S. Bogdan 8 ptc 3.54 - P. Cristian 6 ptc 4. 21 - A. Dan 4 ptc Ar fi putit sa fie punctat si cu pozitia nr 1 concurentul : 29 - S. Cristian dar acesta sa retras Bafta tuturor |
Re: Campionat LFS Demo
Asa este a fost o greseala de a mea, am avut alta treaba mai importanta dacat sa ma uit la voi niste Racers care nu ati fost in stare sa scoateti 1.10 sau si mai bn 1.09.... a fost dar unul singur care a scos 1.10 care a fost "Pilu" cu numele 23 - V. Minculeasa.
Din nou imi cer scuze Puskin. |
Re: Campionat LFS Demo
Imi pare rau pentru cele scrise mai sus, eram suparat si nervos dupa ce am citit postul lui "kimiboy", a scris mana fara mine. Imi cer scuze si pentru prestatia mea ca admin la aceasta cursa si va promit ca data viitoare o sa fiu mai pregatit.
Va rog sa acceptati scuzele mele .. |
Re: Campionat LFS Demo
Se vede clar ca in turele 40-41 S. Bogdan incerca sa ma incetineasca sa isi ajute coechipierul. B. Toader fiind in spatele meu cu cateva secunde.
|
Re: Campionat LFS Demo
Imi cer scuze valentyn. Dar chiar..nu ati fost atenti! dar stiti cum ii. Nimeni nu e PERFECT! altfel re fac poza :)
|
Re: Campionat LFS Demo
1 Attachment(s)
No,am corectat tabelul final:
Attachment 1277458 |
Re: Campionat LFS Demo
Ma scuzati ca ma bag si eu, dar am citit pe aici si... ce fel de campionat e asta fratilor?
Fara suparare, cum sa nu ii dai punctele omului? Chiar daca s-a retras, avand in vedere ca a participat la cursa si din cate am inteles a luat locul 1, trebuie sa il pui pe tabel pe locul 1 cum se cuvine. Cum poate un Marshal sa spuna ca "a avut lucruri mult mai importante de facut decat sa urmareasca o cursa"? Pai mergi si uita-te la meci daca e asa sau la orice altceva, daca nu vrei sa faci o treaba in care te-ai angajat. Nu va suparati pe mine, ca nu o zic la modul ostentativ, dar campionatul vostru lasa o impresie puternica de neprofesionalism. |
Re: Campionat LFS Demo
Nume: Pollak Cristian
Nume LFSW:kimiboy054 Campionat:FBM Pista:BL1 Echipa TRAXXAS Racing Team Numar concurs:54 http://sig.live-for-speed.ro/kimiboy054.png |
Re: Campionat LFS Demo
Nume real: Harjoi Mihai
LFS username: mihayo93 Numar: 88 Echipa: Arges Team Nume de cursa: 88 - An0/argesTEAM |
Re: Campionat LFS Demo
Imi explica cineva si mie in amanunt cum trebuie sa fac cererea? Adica undre trebuie sa pun nr de concurs?:D:?::!: nu prea am inteles .Scz
|
Re: Campionat LFS Demo
Quote:
|
Re: Campionat LFS Demo
Hei! Omule Tocmai ...Vreau sa fac si eu parte din echipa lor...Doar ca am nevoie de explicatii clare si amanuntite...Ms!:D:D Bre`:)) hai pe server:))
|
Re: Campionat LFS Demo
Nume Real:Andrei Herciu
Nume LFS:AnDy007 Numar:07 Echipa:--- Nume de Cursa: STIG //Este Bine Asa?Trebuie Modificari?Va rog anuntati-ma cat de repede posibil prin PM sau aici.Multumesc |
Re: Campionat LFS Demo
Eu cred ca in 6 luni de zile au facut campionatu :lol::lol:
|
Re: Campionat LFS Demo
și ce,nu se mai tine?
|
Re: Campionat LFS Demo
Quote:
Asa grei de cap sunteti ?:| |
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning