Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Campionat LFS Demo (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/158229-campionat-lfs-demo.html)

kimiboy 22-01-10 22:42

Re: Campionat LFS Demo
 
Puskin are dreptate!! mai bine era altcineva admin! nu stiau cum trebe scos o calificare!! aproape totul eo cu puskin am facut :(

kimiboy 22-01-10 22:46

Re: Campionat LFS Demo
 
altfel poftiti ::Dhttps://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=27245

kimiboy 22-01-10 22:58

Re: Campionat LFS Demo
 
1 Attachment(s)
poftiti replay pentru reclamati!

alinutzu05 22-01-10 23:22

Re: Campionat LFS Demo
 
Ne cerem scuze pentru cele intamplate.
* Admin 5 adik Valentin fost membru Frontline Motorsport a acordat penalizare lui 29 - S. Cristian deoarece a crezut ca a provocat accident ne fiind antent ce se intampla mai exact.
In fata lui se afla nr 17 care avea Blue Flag iar acesta nu la lasat sa treaca si nr 29 a incercat sa il depasesca si nu a reusit.

Imi pare rau pt tine care esti un pilot bun.

Stirea zilei:

Se pare ca pilu nu a ezitat nici acesta competitie intrand in competitie cu Nume de cursa: 23 - V. Minculeasa .
Dupa descalificare din cursa precedenta nu sa lasat convins si a incercat sa participe si la competitia urmatoare fapt ca a fost din nou Descalificat.

Imi pare rau si pt tine dar fratele meu ai liceenta si tot la DEMO participi.

Rezultatele cursei BL2 cu XRG:

1. 18 - B. Toader 10 ptc

2.17 - S. Bogdan 8 ptc

3.54 - P. Cristian 6 ptc

4. 21 - A. Dan 4 ptc


Ar fi putit sa fie punctat si cu pozitia nr 1 concurentul : 29 - S. Cristian dar acesta sa retras

Bafta tuturor

valentyn12 23-01-10 00:29

Re: Campionat LFS Demo
 
Asa este a fost o greseala de a mea, am avut alta treaba mai importanta dacat sa ma uit la voi niste Racers care nu ati fost in stare sa scoateti 1.10 sau si mai bn 1.09.... a fost dar unul singur care a scos 1.10 care a fost "Pilu" cu numele 23 - V. Minculeasa.
Din nou imi cer scuze Puskin.

valentyn12 23-01-10 01:36

Re: Campionat LFS Demo
 
Imi pare rau pentru cele scrise mai sus, eram suparat si nervos dupa ce am citit postul lui "kimiboy", a scris mana fara mine. Imi cer scuze si pentru prestatia mea ca admin la aceasta cursa si va promit ca data viitoare o sa fiu mai pregatit.

Va rog sa acceptati scuzele mele ..

Puskin 23-01-10 05:26

Re: Campionat LFS Demo
 
Se vede clar ca in turele 40-41 S. Bogdan incerca sa ma incetineasca sa isi ajute coechipierul. B. Toader fiind in spatele meu cu cateva secunde.

kimiboy 23-01-10 07:51

Re: Campionat LFS Demo
 
Imi cer scuze valentyn. Dar chiar..nu ati fost atenti! dar stiti cum ii. Nimeni nu e PERFECT! altfel re fac poza :)

kimiboy 23-01-10 08:12

Re: Campionat LFS Demo
 
1 Attachment(s)
No,am corectat tabelul final:
Attachment 1277458

world_eye007 23-01-10 11:51

Re: Campionat LFS Demo
 
Ma scuzati ca ma bag si eu, dar am citit pe aici si... ce fel de campionat e asta fratilor?
Fara suparare, cum sa nu ii dai punctele omului? Chiar daca s-a retras, avand in vedere ca a participat la cursa si din cate am inteles a luat locul 1, trebuie sa il pui pe tabel pe locul 1 cum se cuvine.
Cum poate un Marshal sa spuna ca "a avut lucruri mult mai importante de facut decat sa urmareasca o cursa"? Pai mergi si uita-te la meci daca e asa sau la orice altceva, daca nu vrei sa faci o treaba in care te-ai angajat.
Nu va suparati pe mine, ca nu o zic la modul ostentativ, dar campionatul vostru lasa o impresie puternica de neprofesionalism.

kimiboy 24-01-10 16:52

Re: Campionat LFS Demo
 
Nume: Pollak Cristian
Nume LFSW:kimiboy054
Campionat:FBM
Pista:BL1
Echipa TRAXXAS Racing Team
Numar concurs:54
http://sig.live-for-speed.ro/kimiboy054.png

Anonimus88 28-01-10 13:07

Re: Campionat LFS Demo
 
Nume real: Harjoi Mihai
LFS username: mihayo93
Numar: 88
Echipa: Arges Team
Nume de cursa: 88 - An0/argesTEAM

fasteddog 23-07-10 10:54

Re: Campionat LFS Demo
 
Imi explica cineva si mie in amanunt cum trebuie sa fac cererea? Adica undre trebuie sa pun nr de concurs?:D:?::!: nu prea am inteles .Scz

..::AnDy007::.. 23-07-10 12:04

Re: Campionat LFS Demo
 
Quote:

Originally Posted by fasteddog (Post 3537279)
Imi explica cineva si mie in amanunt cum trebuie sa fac cererea? Adica undre trebuie sa pun nr de concurs?:D:?::!: nu prea am inteles .Scz

sunt in aceeasi situatie cu fast cu care am jucat ieri:)pls explicatimi ca si io vreau sa fiu in echipa voastra

fasteddog 23-07-10 12:08

Re: Campionat LFS Demo
 
Hei! Omule Tocmai ...Vreau sa fac si eu parte din echipa lor...Doar ca am nevoie de explicatii clare si amanuntite...Ms!:D:D Bre`:)) hai pe server:))

..::AnDy007::.. 25-07-10 20:14

Re: Campionat LFS Demo
 
Nume Real:Andrei Herciu
Nume LFS:AnDy007
Numar:07
Echipa:---
Nume de Cursa: STIG


//Este Bine Asa?Trebuie Modificari?Va rog anuntati-ma cat de repede posibil prin PM sau aici.Multumesc

69RUP 26-07-10 19:48

Re: Campionat LFS Demo
 
Eu cred ca in 6 luni de zile au facut campionatu :lol::lol:

..::AnDy007::.. 26-07-10 20:00

Re: Campionat LFS Demo
 
și ce,nu se mai tine?

mitza mtb 28-07-10 09:31

Re: Campionat LFS Demo
 
Quote:

Originally Posted by ..::AnDy007::.. (Post 3544367)
și ce,nu se mai tine?

ESTI CHIOR ?! 6 LUNI DE ZILE SUNT!! Ori s-a tinut demult .. ori a fost " alarma falsa " .. damn it..
Asa grei de cap sunteti ?:|


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning