Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cum sa agati o fata ? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html)

n0namee 20-08-04 22:18

:lol: aia or luat lectii de X-ray-eyes!

BogdanSHA 21-08-04 23:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"n0namee\"
Bogdane???? Ce inseamna exact cuvantul \"agatat\" la tine???? ca dupa ce o calci cu roata pe picior singurul lucru ce il mai vrea de la tine e sa te vada pe jos tavalindu-te dupa un sut precis in locuri mai sensibile :D

Fiecare cu metodele lui :wink: :mrgreen:

Da_Rude 22-08-04 00:00

LOOL sado-maso style :P

omega 04-10-04 20:11

Mai oameni am ras pana am crapat. :D Chair trebuie sa incerc faza aia ca \"vrei sa ne f****?\" Dar c'mon fiecare om are metodele sale de a agata o fata :) Credetima am vazut niste faze penibile in viata mea dar idiotu' a aruncat si a marcat :) Dar aceste au fost super hilare :lol:

Ad3lina 06-10-04 15:49

explicatzi-mi shi mia una din regulile alea pt agatzat, shi anume aia cu ciorba reincalzita, adek sa nu te combini a 2 a oara cu o fata, decat daca vrei sa te razbuni... mi se pare cea mai mare copilarie, tampenie, sa faci asta, ca mi s-a intamplat shi mia shi... ce sa zic, e o faza urata de tot, adek un baiat, sau un barbat adevarat chiar n-are ce face cu timpul sau decat sa-shi piarda timpul cu una doar ca sa se razbune?

omega 06-10-04 16:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Ad3lina\"
explicatzi-mi shi mia una din regulile alea pt agatzat, shi anume aia cu ciorba reincalzita, adek sa nu te combini a 2 a oara cu o fata, decat daca vrei sa te razbuni... mi se pare cea mai mare copilarie, tampenie, sa faci asta, ca mi s-a intamplat shi mia shi... ce sa zic, e o faza urata de tot, adek un baiat, sau un barbat adevarat chiar n-are ce face cu timpul sau decat sa-shi piarda timpul cu una doar ca sa se razbune?

Faza e ca relatia nu o sa fie ceea ce fost inaintea despartiri. Asta spun din experienta proprie. Merita sa combini a 2 a oare daca chair o iubesti foarte mult pe fata aceea si ea te iubeste atat de mult. In rest nu.

XSW 06-10-04 20:40

bine zis omega, adelina ... ala probabil era un lab***u cu probleme de respect de sine, un tip care are ceva demnitate nu va face asta niciodata.

Al3xius 06-10-04 23:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"omega\"
Faza e ca relatia nu o sa fie ceea ce fost inaintea despartiri. Asta spun din experienta proprie. Merita sa combini a 2 a oare daca chair o iubesti foarte mult pe fata aceea si ea te iubeste atat de mult. In rest nu.

ce a fost inaintea despartirii n-o sa mai fie sigur...ori e mai bine ori e mai rau ! de exemplu in cazul meu a fost bine ...am stat 2 saptamani cu o tipa de care mi-a placut super mult ..ne-am despartit pt. ca pur si simplu nu mergea...iar dupa alte 3 saptamani am \"reincalzit ciorba\" si suntem de 7 luni impreuna si merge totul super ok ! :wink:

Psycho 07-10-04 00:27

hmmmzzz tu esti de 7 luni dar eu de 6 - 7 ani si m`am despartzit si reimpacat .. de n ori si ne`am certat ptr nishte ***uri .. k vine machiata la mine .. k are bluza scurta ... k mi`a facut scandal .. k n`am ajuns odata acasa ... k eram prea prashtie .. alea alea .. hai sa va zic faza tare ...


mancam si eu k omu la kfc .. si jap 2 tipe .. una buna`n draci alta .. cam nashpa dar mergea ... in fine .. jap jap .. tovarasha mea era la cumparaturi prin acelashi magazin cu masa .. dar a zis k nu urka sus .. si avea si treaba am mers la bulan .. jap fetele s`au ashezat cu mine la masa alea alea .. bla bla ... mi`au luat numaru le`am luat numaru .. da canci nu le`am sunat .. k i`e prea lene .. oricum .. da point iz k nu am facut nimik .. pur si simplu mancam cu pofta :D

Al3xius 07-10-04 18:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
hmmmzzz tu esti de 7 luni dar eu de 6 - 7 ani si m`am despartzit si reimpacat .. de n ori si ne`am certat ptr nishte ***uri .. k vine machiata la mine .. k are bluza scurta ... k mi`a facut scandal .. k n`am ajuns odata acasa ... k eram prea prashtie .. alea alea ..


in primu rand multi inainte :wink:
in al 2-lea rand : asa se intampla tot timpu...de la niste ***uri se ajunge la certuri si alea alea... :evil: :evil: :cry:

BlueEyes 05-12-04 07:15

lolz
 
baieti .... iesiti cu masina o mashina tare pe bd tomis ambalati un pic motoru .... si de aici sa curga distractia .... mie mis sa intamplat asta in mashina cu peretnu ....cu 3 p***e bune pe trecerea de pietoni ... stii cum le faceau ochii in cap .. ??? k la girofar:)) :lol: :lol:

Mr.Nice 06-12-04 12:41

Mai baieti, cea mai tare replica de agatat am auzit-o la un prieten si suna cam asa : NU TE SUPARA, AI PRIETENIA DATA? in clipa aia tipa a bufnit in ras si au inceput sa vb. si sincer chiar merge... nu trebuie sa o dai in feelinguri cu ele, tre sa le faci sa rada, sa isi dea seama k poti sa le faci sa se simta bine cu tine, nu k esti un bleg sau pompilica prietenu' copiilor... HAI V-AM SALUTAT SI BAFTA LA AGATAT!!!!



PEACE
:peace:

Edd 04-04-05 17:08

sau pur si simplu o faceti pe romanticul la inceput dupa care o dati in glume shi vrajeli..faceti o alternanta :lol: :lol: :lol: serios merge

EvLSant0S 04-04-05 21:21

:roll:
de ce sa te fi asa.. si asa fi asa..

de ce sa nu fi asa cum esti tu de fel.. iar ea sa te ia asa cum esti ? :roll:

adrryan 18-05-05 18:09

Se zice ca fetelor le plac baietii sinceri..........acu' 3 saptamani m-am convins ca nu e chiar asha. I-am zis unei tipe ca ieseam cu ea doar ca sa am ce fute.........a iesit din mashina...... mi-a zis ca nu fac nici 2 bani.......a trantit portiera :evil: si de atunci nu am mai vazuto :roll:

blonda 19-05-05 03:03

SI TE MIRI? :roll: :shakefist ......sincer, sincer da nu si badaran!:shakefist

TheSinner2 19-05-05 05:02

trebuia sa zici asa: momentan nu ma pot implica sentimental intr-o relatie... trec printr-o perioada mai dificila. hai sa lasam lucrurile asa cum sunt...

adrryan 19-05-05 08:46

.....sa zicem ca dau vina pe alcool. :oops: (curios, dar mashina inca era intreaga....cand am ajuns acasa)

EvLSant0S 19-05-05 13:03

te intreba cineva mai sus =)) ceva :) :)
chiar, tu ce reactie te asteptai sa aiba ?

aleks 19-05-05 14:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Edd\"
sau pur si simplu o faceti pe romanticul la inceput dupa care o dati in glume shi vrajeli..faceti o alternanta :lol: :lol: :lol: serios merge

asa spun si eu... asta e cea mai buna metoda

adrryan 19-05-05 14:25

evlsantos.....ashai, ai dreptate, te rog sa ma ierti ca m-am bagat in seama. .!.

zarathustra 20-05-05 10:57

pe mine ma cam sperie raspunsurile negative asa ca am pierdut foarte multe ocazii la viatza mea. am preferat intotdeauna sa fiu cel abordat, iar fetele nu prea sunt invatate sa faca primul pas. cat despre conversatie: usoara, amuzanta, spontaneitate..

aleks 20-05-05 11:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"zarathustra\"
pe mine ma cam sperie raspunsurile negative asa ca am pierdut foarte multe ocazii la viatza mea. am preferat intotdeauna sa fiu cel abordat, iar fetele nu prea sunt invatate sa faca primul pas. cat despre conversatie: usoara, amuzanta, spontaneitate..

am pierdut si eu multe trenuri din cauza asta, dar cu timpu am invatat sa las timiditatea -sau lipsa de curaj, cum vrei sa-i spui- si mi-am dat seama ca daca esti in limita bunului simt ai multe sanse sa \"punctezi\" acolo unde esti pe aceeasi frecventa

zarathustra 20-05-05 11:28

cateodata simt ca impulsul primit de la ea ca raspuns al impulsului trimis de mine nu este destul de puternic sau nu este evident... si atunci prefer sa raman pe loc decat sa risc o ratare... poate e un spirit de autoconservare mai puternic...

Psycho 20-05-05 12:29

hai sa va zic o noua metoda de agatzat :) ... ridicatzi mainile k am arma la mine ... !!!


eram cu un tovarash taximetrist ... si ma plimbam de nebun cu el prin orash .. si la un momentdat .. la colt la ... ... la coltzul unei strazi ... 2 tipe ... la capitol cei din constantza ...a sa .. asta imi zice .. bah astea vor taxi .. eu rad k prostu `... si zik e pewla .. el da cu spatele ... si le intreaba daca vor taxi .. ele k da .. dar k mai are pe unu in amshina ... si cuma sta are papagal .. cica e schimbul meu plm il duk acasa .. bla bla .. in fine pisdele urca in mashina si de aici incepe o poveste .. cu .. numere de tel .. cu rasete .. nebuneli alea alea :) am ajuns la 6 acasa :)

BlueEyes 20-05-05 19:41

hahahahahahahahahahah eu tocmai ce spusesem pe alta sectiune o poveste cu un taximetrist:)) ma copiezi :)) (jk)

Psycho 24-06-05 21:44

un logo funny cums a agatzi o fata pe mirc :))


* N|ce_Girl [MP3] Adi De Vito & Florinel - Imi rupi inima
[WhosY0urDady] daca pentru melodia aia esti deacord sa faci cu mine 1 h - 2 - 3 .. ore de sex salbatic


[N|ce_Girl] Da


so ... bagati`va pe cautat melodii :))

aleks 25-06-05 10:20

mare metoda sa innebunesc :peace:

needBrain 29-06-05 21:00

sau le arati ca esti baiat destept in buzunar........si sansele-s colosale.mai ales in cta

EvLSant0S 30-06-05 01:41

vai .. deci ...
faza penala :))
cum agati o fata, facand-o sa se simta bine :))
cea mai penala fraza =))
sa mor !!!!!!!!!!!!!!!!
check this out

TIPA , ii zice lui , dupa ce primeste poza cu el , \"Imi place cum arati ... \"
la care el
\"Iti place cum arat ce ? \"
=))))))))))))))))
s-a pishat aia pe ea de ras :))
ulterior s-au combinat =))

PTC 30-06-05 07:48

Am citit multe pareri pe aici si asi putea sati dau si eu pareri,da nu o voi face pentru ca tu trebuie sati dai seama ce vrea fata si sati aranjezi jocu :wink: :twisted: BAFTA

orlando 30-06-05 07:52

cum sa agatzi o femeie?
nu cred ca este ceva tip ptr a agatza...totul vine pe moment...
daca vii cu lectziile pregatite de acasa te potzi arde...in sensul ca daca fata iti taie macaroana direct...ce faci ramai :shock:
asa mai bine te bagi cu ea in seama vezi asa in mare cam ce ii poate pielea si pe baza acestui lucru actzionezi...
eu asa zic! :lol: :lol: :lol: :wink:

aleks 30-06-05 10:09

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"orlando\"
cum sa agatzi o femeie?
nu cred ca este ceva tip ptr a agatza...totul vine pe moment...
daca vii cu lectziile pregatite de acasa te potzi arde...in sensul ca daca fata iti taie macaroana direct...ce faci ramai :shock:
asa mai bine te bagi cu ea in seama vezi asa in mare cam ce ii poate pielea si pe baza acestui lucru actzionezi...
eu asa zic! :lol: :lol: :lol: :wink:

tu asa faci ? :wink: sincer acum :)

EvLSant0S 30-06-05 11:39

aooooleoooom, mooor , nu va inteleg, de ce pm tot vorbiti de lectii invatate ,teatre etc.
be yourself si gata : /
daca fata te ia .... bine
daca nu , pa
i don`t get it , i just don`t get it : /

blowwind 30-06-05 11:42

hmm...faci economii 2 luni de zile..si cand iesi in oras scotzi teancul de 500.000 (50lei) pe masa si ti`ai tras gagica :))




P.S. glumeam :)

needBrain 30-06-05 18:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
vai .. deci ...
faza penala :))
cum agati o fata, facand-o sa se simta bine :))
cea mai penala fraza =))
sa mor !!!!!!!!!!!!!!!!
check this out

TIPA , ii zice lui , dupa ce primeste poza cu el , \"Imi place cum arati ... \"
la care el
\"Iti place cum arat ce ? \"
=))))))))))))))))
s-a pishat aia pe ea de ras :))
ulterior s-au combinat =))

super tare faza

EvLSant0S 30-06-05 20:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
vai .. deci ...
faza penala :))
cum agati o fata, facand-o sa se simta bine :))
cea mai penala fraza =))
sa mor !!!!!!!!!!!!!!!!
check this out

TIPA , ii zice lui , dupa ce primeste poza cu el , \"Imi place cum arati ... \"
la care el
\"Iti place cum arat ce ? \"
=))))))))))))))))
s-a pishat aia pe ea de ras :))
ulterior s-au combinat =))

super tare faza

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
deci ... am lesinat de ras :)

NosBoy 30-06-05 21:57

Hmm............ aici sunt de acord cu Santos , mare filozof ai ajuns :shock: , Bafta!

Rabanne 01-07-05 20:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
vai .. deci ...
faza penala :))
cum agati o fata, facand-o sa se simta bine :))
cea mai penala fraza =))
sa mor !!!!!!!!!!!!!!!!
check this out

TIPA , ii zice lui , dupa ce primeste poza cu el , \"Imi place cum arati ... \"
la care el
\"Iti place cum arat ce ? \"
=))))))))))))))))
s-a pishat aia pe ea de ras :))
ulterior s-au combinat =))

super tare faza

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
deci ... am lesinat de ras :)

Cred si eu!M-as fi tavalit pe jos de ras in locul tipei:)))))

iasi_drifter 01-07-05 21:23

eh. acu cativa ani agatam cu ceva de genul ca vreau sa fac cunostinta cu respectiva. si am dat peste o gramada de proaste care raspundeau cu replica lor standard probabil: \"Dar ne cunoastem de undeva?\" Duhhhhhhhh.


All times are GMT +2. The time now is 14:37.

- Copyright 2024 4Tuning