![]() |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
aproape dorm şi aştept se facă ora 1.00 :lol:
şi mă uit la chiar că smecherie să faci la maşina aşa ceva ;) :lol: |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Plec in oras cu pretena :)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
16:14 m-am intors de la vot! doamne ce lume proasta.
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
eu tocmai m-am uitat la clipul ala cu geoana :)))....haha
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
16:31 am venit de la vot:x:x
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
17.07 Rad ca VladM vorbeste de prietena peste tot pe unde poate :))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
17.46 : Ma pregatesc sa ma duc la vot :>
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
17:58 am plecat la vot:lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Am venit de la vot. Hai ca asta e haios rau :))))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
19:34 ma uit ca morph se oftica ca am prietena si ca toata lumea vine de la vot :))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
20:06 - Vorbesc cu prietena lu VladM pe mess si il inseala cu mine :lol::lol::lol:
off: Ai si tu prietena mai guzgane :lol: si te dai mare si tu ca ai pretenah, nah ca ti-am furat-o >:):lol::lol: Glumeam bai costica geamantan :) |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
8.31 Nu m'oftic...ma amuz, cum zice si Scturoag :)) Sa'ti traiasca, de bani sa te cheleasca!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
13:46 ascult inregistrarea cu becali injurand si ma amuz:))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
13:50 Ma bucur de la 8 dimineata :) HABEMUS TRAIANUS !!!!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
14.10 : NEATZA ...si ....my status : I`m PROUD TO BE A MEMBER OF PD-L , TRAIASCA BASE :)) !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
14:10 - inca mai rad de Ponta :) si cum vrea el sa il dea jos pe base peste 5 ani ca sa nu mai fie reales ( ce nu stie el..e ca un presedinte are voie doar 2 mandate..iar basescu a terminat deja unul)..
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
14:27 Legile se pot schimba..
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
14.52 : Stau prin casa si ma repet ...rosu combinat cu galben da intotdeauna PORTOCALIU :)) !!!!!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
14:53 : MA UIT LA MORCOVI ! :d
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
15:46 Stric tot ce imi pica pe mana :lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
16:16 inca ma mai rad de geoana cum s-a culcat presedinte si s-a trezit prostanac.
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
19:54 am ajuns acasa de la examen, si ma bucur ptr basescu si rad de geoanaa teeeeee am ciuruit:)))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
19.32 : Il felicit pe Mafi pentru examen :)) si fredonez prin casa : Ce bine imi pare ca ai luat tzeapa Geoana :))) !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
19:34 ma uit ca la postu anterior am gresit nu am scris bine ora, si i multumesc lu milliondollaaaar ptr felicitare:))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
21 34 ma uit la steaua-craiova, pe forum, in timp ce pritena mea se chinuie sa faca niste paste(pt a 2a oara, prima oara au ajuns la gunoi). :)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
21:45 fac 1 chestionar...am si uitat cum sunt:lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
plictisit rau(sunt la munca)si ma holbez pe forum
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
diger si ragai pe ritmuri hip-hop.
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
2:06AM verific lista de thread'uri subscribed pe patrutuning si ma uit la JukaruShukaru cred..
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
2:24 : frec menta pe forum ...si ma cam bate HDR`u ...caut tutoriale =)))) !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
17:40 : ma uit pe forum si ma joc disperata street racing pe facebook... app nu va jucati si voi si intrati in crew-ul meu :D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
15.02 Inca o ora si e weekend!!! 1ora!!!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
15:05 - ma uit cu stupoare la RTV si rad de ma prapadesc , PSD or sa devina si mai penibili !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Ma intreb ce e facebook si twitter..
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
17:13...ma uit la ProTV la stirile de la ora 5...numai stiri horror pe aici :))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18:39 studiez presa pe jumatate adormit:paper:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
20:48.30 : Ma uit pe 4Tuning in timp ce ascult Borgore - Guide Relaxation Dub :dribble:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
10:02 rad de nenea cu matizu din fata blocului ....burnout :))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:35. |
- Copyright 2026 4Tuning