Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

dolb 05-12-09 23:46

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2865457)
80 de milioane ??? de unde... ca is 22 de toti :lol:

00:47 https://www.youtube.com/watch?v=LrOcYZbAomc

bodyspeed 06-12-09 00:00

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
aproape dorm şi aştept se facă ora 1.00 :lol:
şi mă uit la
chiar că smecherie să faci la maşina aşa ceva ;) :lol:

VladM 06-12-09 15:11

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Plec in oras cu pretena :)

dolb 06-12-09 15:14

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
16:14 m-am intors de la vot! doamne ce lume proasta.

no limits design 06-12-09 15:24

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
eu tocmai m-am uitat la clipul ala cu geoana :)))....haha

danutzcag 06-12-09 15:30

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
16:31 am venit de la vot:x:x

morpheusmaster 06-12-09 16:08

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
17.07 Rad ca VladM vorbeste de prietena peste tot pe unde poate :))

DTH 06-12-09 16:43

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
17.46 : Ma pregatesc sa ma duc la vot :>

Danutz Bratosin 06-12-09 16:58

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
17:58 am plecat la vot:lol:

Dripci 06-12-09 18:26

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Am venit de la vot. Hai ca asta e haios rau :))))

VladM 06-12-09 18:35

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19:34 ma uit ca morph se oftica ca am prietena si ca toata lumea vine de la vot :))

scturoag 06-12-09 19:07

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:06 - Vorbesc cu prietena lu VladM pe mess si il inseala cu mine :lol::lol::lol:


off: Ai si tu prietena mai guzgane :lol: si te dai mare si tu ca ai pretenah, nah ca ti-am furat-o >:):lol::lol:
Glumeam bai costica geamantan :)

morpheusmaster 06-12-09 19:32

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
8.31 Nu m'oftic...ma amuz, cum zice si Scturoag :)) Sa'ti traiasca, de bani sa te cheleasca!

mafiozzo 07-12-09 12:46

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
13:46 ascult inregistrarea cu becali injurand si ma amuz:))

dolb 07-12-09 12:49

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
13:50 Ma bucur de la 8 dimineata :) HABEMUS TRAIANUS !!!!

DTH 07-12-09 13:06

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14.10 : NEATZA ...si ....my status : I`m PROUD TO BE A MEMBER OF PD-L , TRAIASCA BASE :)) !

dolb 07-12-09 13:10

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14:10 - inca mai rad de Ponta :) si cum vrea el sa il dea jos pe base peste 5 ani ca sa nu mai fie reales ( ce nu stie el..e ca un presedinte are voie doar 2 mandate..iar basescu a terminat deja unul)..

scturoag 07-12-09 13:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14:27 Legile se pot schimba..

DTH 07-12-09 13:52

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14.52 : Stau prin casa si ma repet ...rosu combinat cu galben da intotdeauna PORTOCALIU :)) !!!!!

dolb 07-12-09 13:53

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14:53 : MA UIT LA MORCOVI ! :d

quick_silver2 07-12-09 14:46

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
15:46 Stric tot ce imi pica pe mana :lol:

Champion 07-12-09 15:17

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
16:16 inca ma mai rad de geoana cum s-a culcat presedinte si s-a trezit prostanac.

mafiozzo 07-12-09 18:15

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19:54 am ajuns acasa de la examen, si ma bucur ptr basescu si rad de geoanaa teeeeee am ciuruit:)))

DTH 07-12-09 18:32

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19.32 : Il felicit pe Mafi pentru examen :)) si fredonez prin casa : Ce bine imi pare ca ai luat tzeapa Geoana :))) !

mafiozzo 07-12-09 18:34

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19:34 ma uit ca la postu anterior am gresit nu am scris bine ora, si i multumesc lu milliondollaaaar ptr felicitare:))

barbosa 07-12-09 20:35

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
21 34 ma uit la steaua-craiova, pe forum, in timp ce pritena mea se chinuie sa faca niste paste(pt a 2a oara, prima oara au ajuns la gunoi). :)

Danutz Bratosin 07-12-09 20:46

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
21:45 fac 1 chestionar...am si uitat cum sunt:lol:

dog99 08-12-09 13:49

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
plictisit rau(sunt la munca)si ma holbez pe forum

Magos 09-12-09 14:46

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
15:45 ma minunez de imaginatia oamenilor...

https://forum.4tuning.ro/31-divertism...ml#post2875525

StreetStyle22 09-12-09 15:52

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
diger si ragai pe ritmuri hip-hop.

Griffo 10-12-09 01:09

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
2:06AM verific lista de thread'uri subscribed pe patrutuning si ma uit la JukaruShukaru cred..

DTH 10-12-09 01:21

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
2:24 : frec menta pe forum ...si ma cam bate HDR`u ...caut tutoriale =)))) !

zarisk 10-12-09 16:41

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
17:40 : ma uit pe forum si ma joc disperata street racing pe facebook... app nu va jucati si voi si intrati in crew-ul meu :D

morpheusmaster 11-12-09 14:02

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
15.02 Inca o ora si e weekend!!! 1ora!!!

dolb 11-12-09 14:05

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
15:05 - ma uit cu stupoare la RTV si rad de ma prapadesc , PSD or sa devina si mai penibili !

StreetStyle22 11-12-09 15:12

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Ma intreb ce e facebook si twitter..

FranktheTank 14-12-09 16:15

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
17:13...ma uit la ProTV la stirile de la ora 5...numai stiri horror pe aici :))

GrigoGt 15-12-09 17:38

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18:39 studiez presa pe jumatate adormit:paper:

TFK 15-12-09 19:48

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:48.30 : Ma uit pe 4Tuning in timp ce ascult Borgore - Guide Relaxation Dub :dribble:

L4uR 15-12-09 21:02

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
10:02 rad de nenea cu matizu din fata blocului ....burnout :))))


All times are GMT +2. The time now is 20:35.

- Copyright 2026 4Tuning