![]() |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
eventual ii platesti tu costul motorului manoperei si actelor pe la rar si politie...
eu zic sa reveniti la realitate... |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
2 Attachment(s)
like it ? new style
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Mafia style ;) super !
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
arata bine, mai fa-i si nasu negru:D
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
3 Attachment(s)
ce ziceti de noua achizitie? a meritat sa vand bmw'u si sa'mi iau asta? eu cred ca da ....clk 240 , 170 cai ...urmeaza sa'i mai fac cate ceva, tobe sport , jenti ...etc ..astept sugestii
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
man ;)) nu esti fraier!!! in orice caz :P sa`o stapanesti sanatos ...
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
S`o porti sanatos:peace:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
felicitari pt achizitie .. ce noroc au unii :)
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Felicitari pentru noua achizitie..... eu nu as incerca sa modific prea multe la ea .... pt ca e o masina foarte eleganta... kred ca nu e facuta pentru tuning exterior... doar sa schimbi jantele... alta culoare ( pt ca e prea comuna culoare aia) si poate .... niste elemente cromate(putine ... nu multe) .... in rest as tine o cat mai simpla , sincer ... eu as merge tot pe ideea de masina neagra gen mafia ... oricum sa o stapanesti sanatos ... si fara incidente neplacute!
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Frumoasa si vechea masina si noua sa o stapanesti sanatos!;)
|
Sal
Salut. Ce faci Ionut? is baiatu ala cu bmw ala alb din seara aia. Imi dai id tau de mess? sa vb acolo.
|
Mm-76-mff
3 Attachment(s)
Aceasta este noua masina ..Dupa clk am avut un tt iar acum am revenit la BMW ...dar nici asta nu il tin mult , e de vanzare ..320ci , an 2002 ..Modificari , jante finute , filtru aer si galerie
|
Re: E46 - ...
4 Attachment(s)
New look ...acuma o intrebare la care va cer sfatul...Care dintre cele 2 modele de jante ar merge mai bine pe masina si ce dimensiune 17'' sau 18''??
|
Re: E46 - ...
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E46 - ...
sincer al 2`lea model nu da bine deloc pe bmw , poate pe japoneze
incearca ceva cu buza primul model mi se pare o alegere mai potrivita te salut si spor la munca ! |
Re: E46 - ...
ce pret are? fostulproprietar...sau tu..zicea ca nuu sa dat la curse cu ea..doar era pe aeroport....acum o vad la liniuta cu calibra aia..
|
Re: E46 - ...
Nu mai e de vanzare ...mi'am luat un 525d model nou si le tin pe amandoua ..pe e46 vreau sa il fac numai pentru show ...sunt in lucru in orice caz...timp este , incetul cu incetul
|
Re: E46 - ...
Quote:
|
Re: E46 - ...
Bare e din plastic ..
|
Re: E46 - ...
Deci am comandat primul model de jante pe 17'' 8J....sapt viitoare revin cu poza
|
Re: E46 - ...
Stau pe ganduri ..oare se merita sa montez kit turbo pe masina?
|
Re: E46 - ...
parerea mea e ca in mod sigur se merita investitia;)
|
Re: E46 - ...
eu nu as fi asa entuziast...
ai luat in calcul toate transformarile necesare? si.. cati km vrei sa te mai tina motorul? |
Re: E46 - ...
Quote:
|
Re: E46 - 320ci
salut daca te intereseaza niste elemente de tuning astept un p.m.
|
Re: E46 - ...
Quote:
Fara sa faci si alte modificari la motor ,la 8PSI boost cu compresor ar merge cam ca si 330ci. Daca vrei sa mearga rupere , e vorba de alti bani... Depinde ce astepti de la masina...e totusi prea grea Mai bine o vinzi si iei un 330ci :-) |
Re: E46 - 320ci
am un bmw 745i 2001 si am pierdut cheia de pornire(cip).
cum pot intra in posesia altei chei(exclus reprezentanta) |
| All times are GMT +2. The time now is 17:31. |
- Copyright 2026 4Tuning