Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 10.07.2004 (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004.html)
-   -   cum a fost cursa ? cum a fost intrunirea ? poze de la ambele (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004/1500-cursa-intrunirea-poze-ambele.html)

Al3xius 11-07-04 18:46

hai ma ca nu-s hot ! :lol: am furat si eu o banana si gata... :( :( :( :(


de banii tai .. no comment ! :lol: :lol: :P :P :P

DnI 11-07-04 18:50

pai zi ma mai bine ca-ti era foame :P :P hahaha
bafta!

DAMaged 11-07-04 19:06

Baietii eu am ajuns mai tarziu pe acolo, pe la vreo 12 si ceva si nu am auzit nimik de intrunirea celor de pe forum la nimeni, chiar am intrebat pe unii din cei prezenti la cursa si nu stiau nimik si asa ca am stat pana la sf.etapei sa m-am carat acas. As fi vrut sa va cunosc si eu dar asta e, poate data viitoare. Sper ca o sa fie o data viitoare, avand in vedere ca v-ati distrat destul de misto din cate am citit aici... Salutarile mele pana atunci!

RoSonic 11-07-04 19:22

La urmatoarea intalnire.... aduc o banana pentru Alexius :) ...daca nu uit...

DAMaged, pai la sfarsit s-a hotarat unde se merge... trebuia sa vezi si tu unde e gramada de tricouri 4t... sau macar unul si sa intrebi..... :)

aicad 11-07-04 19:39

rezultate ceva ? vreau sa vad si eu daca chiar am iesit pe ultimul loc

BoSsuL3TZ 11-07-04 20:59

ultimul nu cred.. :( a fost unu cu un fiat Punto care n-a reusit sa faca multe.. a mai fost trabantu.. si cine jtie poate ai fost chiar mai in fatza.. respect :) data viitoare poate ne luam amadoi la intrecere.. sa vaz.. dar sa nu ma iei prea tare.. ca-s incepator :D :D :D :D ramane de vazut.. ;)

Al3xius si la mai mare! :lol: :lol:

COObra 11-07-04 21:14

hotzuuuuuuuu
huooooooooooo :D :D :D
stia bogdan de ce a luat cainii cu el

bogdanlascu 11-07-04 22:35

se pare ca a fost cool aceasta etapa imi pare rau ca am lipsit :(

bogdanlascu 11-07-04 22:44

a fost vreun oltcit la cursa?? :?:

RoSonic 11-07-04 22:48

La cursa nu a fost.... dar a fost la Snagov ...

SpeedeR 11-07-04 22:48

:( :( :( ce rau esti!!!!

nu te gandesti k poate unele oltcituri au probleme cu bucsele kare tre schimbate si poate daia nu au participat?! :cry:

data viitoare sigur voi fi!!!! :twisted: :twisted: :twisted:


alexius: lasa bananele k poate pana la urmatoarea intalnire te reprofilezi pe portocale... oltean hotz ce esti!!! 8)

bossuletz, data viitoare sa iti pui slickuri!!!!

RoSonic 11-07-04 22:55

Cine e rau??? eu?? :)

Ai inteles gresit....n-am zis ca \"de ce nu te-ai dat\" :)... am spus doar ca nu a fost niciunul la cursa....

bogdanlascu 11-07-04 22:57

se pare ca daca io si oltcitu meu nu venim olciturile lipsesc din curse:(

SpeedeR 11-07-04 23:04

rosonic.... am postat in acelasi timp :D uitate la ora :) :) :) :)
ii raspundeam lui bogdanlascu.... h3h3... asa apar neintelegeri p forum.... lool

bogdanlascu: data viitoare ai concurenta!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Al3xius 12-07-04 00:02

:lol: :lol: :lol: vreau rang cu banana ! sau ceva legat de banane !!! pls vali !! ...baieti puneti si voi o vorba buna ! :lol: :lol:

SpeedeR 12-07-04 00:04

dap!!!

isi merita acel rang!!!! avem dovezi!!!

EvLSant0S 12-07-04 01:08

1 Attachment(s)
nijte filme de la intalnire + prisma :) ,+ dovada .. alexius furand o banana

BogdanCMS 12-07-04 01:31

Hey banana man, are you up to no good \"monkey bussines\" again? :P :lol: :lol:
Au fost macar si vreo Suzana sau Roxana p-acolo? :D :lol: :lol:

EvLSant0S 12-07-04 02:55

1 Attachment(s)
..dacia .. 11000...

BoSsuL3TZ 12-07-04 07:28

ma nu va mai luatzi de Speeder.. a avut motive intemeiate sa nu se dea.. avea o mitraliera prea buna! :lol:

dap .. se pare ca trebuie sa iau masuri.. pneurile de acu sunt slabutze. sa vezi data viitoare.. hmm.. :twisted:

:peace:

mara 12-07-04 07:55

Felicitari tuturor! Atit participanti cit si organizatori.

bogdan 12-07-04 09:10

foarte frumoasa cursa cu toate ca nu venisem sa particip(am 205,pe fata volan sport si nu am servo)da ma imbarligat MMS,spectacolul de la sfarsit a fost mai interesant pentru mine dar se pare ca mica distractie ma cam costa (pentru cine a fost acolo stie de panoul de pe dreapta)pragul pe dreapta si caseta de directie si normal usa dreapta.

in rest totul a fost super

SpeedeR 12-07-04 09:19

bossul3tz: nu sa luat nimeni de mine mey.... fuse o neintelegere :D dak se luau ,pai nu puneam eu mitraliera pe ei la curbe?! :P

las k schimb eu bucsele si vedeti voi adevarata putere a automobilului oltenesc :) Oltcit power!!!!!

dap....frumoasa cursa!!! si showul de dupa cursa a fost belea!!! Felicitari organizatorilor, celor care au participat pt show, pt k nu conteaza sa castigi. conteaza sa produci senzatie (remember limuzina?! :) )... distractia e pe primul loc, nu premiile!!!

la cat mai multe etape reusite!!!!

BoSsuL3TZ 12-07-04 10:45

Bogadane ai facut un adevarat show.. adevarul ca te-ai cam riscat.. mereu te dadeai pe langa garduri.. bine ca portziunea aia era mai buna si probabil d'asta trageau totzi p'akolo.. RESPECT pentru ce-ai facut Sambata! ;)

Al3xius 12-07-04 10:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bogdan\"
spectacolul de la sfarsit a fost mai interesant pentru mine dar se pare ca mica distractie ma cam costa (pentru cine a fost acolo stie de panoul de pe dreapta)pragul pe dreapta si caseta de directie si normal usa dreapta.


yo ce sa mai zic ca m-am mutat cu un min inainte de langa panou ala ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

oricum felicitari : super show ! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

BogdanCMS 12-07-04 11:28

Intr-adevar distractiile cam costa...cauciucuri, ambreiaj, planetare si alte cele...oricum, din ce-am vazut prin poze, a fost mai reusit traseul, nu? Bine ca lucrurile evolueaza intr-o directie buna...
Al3xius, vezi ce inseamna soarta? N-ai stat langa panou, n-ai fost prins furand banana...ia sa te iau cu mine la un cazino, ca vad ca esti norocos! :P :P :lol: :lol: :lol:

bogdan 12-07-04 11:34

zona era foarte buna de aruncat curu pentru ca nu am autoblocant si ma cam chinuiam

RoSonic 12-07-04 11:59

he... la treaba cu distrusul cauciucurilor..ar trebui sa punem bani de o pereche de cauciucuri astia care ne uitam.... si la sfarsit cel care a facut cel mai frumos show sa ia banii :)

bogdan 12-07-04 12:11

buna idee! :lol:

Al3xius 12-07-04 12:22

sunt de acord !

bogdan 12-07-04 12:31

bun si ambreaj si alte pericole?!?! :lol: :lol:

Al3xius 12-07-04 12:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BogdanCMS\"
Al3xius, vezi ce inseamna soarta? N-ai stat langa panou, n-ai fost prins furand banana...ia sa te iau cu mine la un cazino, ca vad ca esti norocos! :P :P :lol: :lol: :lol:


pai tocmai asta e ...ca m-a prins ala cand am furat banana ! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

BoSsuL3TZ 12-07-04 13:06

da ce zicetzi voi de edy.. si-a ars rau cauciucurile.. sarma se vedea din ele.. ;)

Ma sa jti ca n-ar fi rau.. astfel cei care s-ar n-ar mai pierde atatzia bani .. :P voi va datzi seama ce-ar fi atunci.. omor! :D :lol:

Al3xius 12-07-04 13:34

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bogdan\"
bun si ambreaj si alte pericole?!?! :lol: :lol:


sau mai bine punem bani si-i cumparam alta masina ! :lol: :lol: :lol: si asigurare pentru baiatu de statea langa panou ! :twisted: :twisted: :twisted:

bogdan 12-07-04 13:41

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: mai bine scoatem panourile!!!!!!

Al3xius 12-07-04 14:19

yeah right ! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

alex_maxx 12-07-04 14:28

..Alexius nu te-ai lasat pana nu ai furat u o banana de la aia :D...5 ani de puscarie pt asta !! :peace:

Al3xius 12-07-04 17:20

...cu suspendare ! :P :P :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

BogdanCMS 12-07-04 19:20

Al3xius, mane, nu ti se vad bananele din semnatura... :P :P :P :lol:

BMWPower 12-07-04 19:54

bai santose frate, baga si u filmul pls, ca mi s-a facut un dor nebun de cauciucurile pe care le-am lasat acolo, am venit pe pinza si sirme pina acasa. mcar sa le mai vad one last time :yikes:


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning