![]() |
Re: echipa de sprijin
eu am dat pm, acum sa vedem la ce ma puneti... :D
|
Re: echipa de sprijin
Quote:
sper sa nu le dati doar de dragu de a scapa de ele. .. si de a scrie aici ca... ohoho .. am mai scapat de 300 de fluturasi .. aveti si voi grija cui dati. ... ii selectati dupa ochi ... |
Re: echipa de sprijin
normal ma...in plus am pus numai pe masini luxoase si tunate. Si in plus de ce sa scapam de ei? eu ii vreau, ca sa pot ajut... :D
|
Re: echipa de sprijin
nush cate au impartit altii dar eu cred k am impartit aproximativ 800 de flyere...acum am ajuns acasa si sunt rupt
|
Re: echipa de sprijin
si eu, am dat vreo 1000 si numai pot...din pacate numai am timp sa impart, ca trebuie sa ma apuc de lucru la masini si sa lipim stikere pe ele. Oricum daca e nevoie de ajutor inauntru, aveti numaru meu... :)
|
Re: echipa de sprijin
Maine dupa ora 15:00 sunt liber. Daca aveti nevoie de ajutor la prisma, pot sa vin acolo sa va ajut cu ce pot.
|
Re: echipa de sprijin
propun urmatorul lucru :
ne strangem 5 - 6 ( GolfTuning , Zero_Cool , sant0s , blowwind , sil4tuning , madskilz ) si mergem sa impartim fluturasi...parcurgem portiunea Piata Romana - Piata Unirii pe jos si impartim cat mai multzi fluturasi ;) ... ce zicetzi ? maine pe la 14 ... |
Re: echipa de sprijin
Eu maine dupa ora 15:00 imi propun sa ma dedic total 4TUNING DAY. Ori sa ajut pe la prisma, ori cum spui tu, cu fluturasi. Am impartit si ieri si azi, i-am dat si lui toader (care e cu mine in clasa) cativa... am pus si afise ieri...
|
Re: echipa de sprijin
Quote:
Am fost azi in parcul tineretului si am scapat de aproximativ 1000 de fluturasi (am mai dat si prin Iancului ) iar restul i-am imparti lui NC si inca catorva prieteni, de asemenea am mai dat cativa fluturasi si in lic Onicescu (i-am dat unor pusti din liceu sa-i dea pe acolo). Ne vedem maine (azi) la Prisma2 |
Re: echipa de sprijin
si asta a fost...am ajutat cum am putut!
|
Re: echipa de sprijin
Tare NC, si au mai fost multe surprize de ajutor.... Va multumim, pot sa va spun sincer ca fara ajutorul unora dintre voi nu reuseam ata de bine cat a iesit..
|
Re: echipa de sprijin
conteaza pe mine si pe cei din Insane si la alte evenimente, ca sigur va vom ajuta! ;) Bafta in continuare!
|
Re: echipa de sprijin
si eu am luat d la leutzu cateva pliante si am umplut juma d cartier. a doua zi am impartit si prin liceu (vulcanescu) impreuna cu GGD_87.
|
Re: echipa de sprijin
Hondare srry k nu am stat sa te ajut pana la sfarsit i-mi pare rau...dk mai sunt alte evenimente de genu' TE ajut bucuros
|
Re: echipa de sprijin
Super tare, s-au oferit o multime sa ajute si am vazut la salon o brigada destul de mare care a participat la buna functionare a lucrurilor.
Felicitari. Ah, btw: am si eu o curiozitate. Cu ce ati fost rasplatiti? |
Re: echipa de sprijin
sincer eu unu am facuto din placere si pasiune...nu vroiam sa fiu rasplatit ci doar sa fiu de ajutor, sa aratam ca si in ro se poate face asea ceva... ;)
P.S: si avem si cu sa ne laudam, ca au fost masini unice... |
Re: echipa de sprijin
Sper ca mi-am facut treaba bine... atat eu, cat si baietii care au venit cu mine. Mi-a facut placere, desi ma dor picioarele, ma doare spatele, ma doare capul, ma doare stomacul, desi sambata seara mi-a fost rau, iar aseara, cand am plecat de la Prisma, am adormit in masina. Dar, cu toate astea, mi-a facut o imensa placere! Si, daca mai continua evenimentul, azi o luam de la capat cu aceeasi placere!
Sunt frant! Noapte buna! :lol: |
Re: echipa de sprijin
Si mie mi-a parut bine ca m-am putut face util, mi-a facut o deosebita placere sa ajut. La fel ca si Gabi si eu as lua-o de la capat daca ar fi nevoie.
|
Re: echipa de sprijin
ZerO Cool, tare te-as mai felicita o data, dar o fac eu cand pun mana pe tine...
multumesc toturor, si dupa ce ne odihnim, o sa facem o "sezatoare" a totoror care au ajutat. |
Re: echipa de sprijin
Quote:
Ps .. ashtepam pozele si filmuletzele OFICIALE .. da mai rpd ... :) ... k inbunesc ashteptandu`le :D |
Re: echipa de sprijin
Eu personal as vrea sa le multumesc:
- Zerocool in primul rand, super baiat de incredere, nota 10 !!!! - Matza si "ai lui" :lol: - sincer sa fiu nu stiu cine este baiatul care m-a ajutat cu numerele pe masini - brigada Craiova cu Gabi la "volan" - Viviesp, Vivi de la noi din 4SS - si mai sunt cativa oameni... dar o sa mi-i aduc aminte cat mai curand :lol: JKV... esti tare tendentios si rautacios ;) |
Re: echipa de sprijin
Placerea a fost de partea mea si sper sa mai am ocazia si altadata sa va ajut. Iti multumesc si eu tie, Hondare, ca m-ai dus acasa duminica seara si nu numai, multumesc si lui Rosonic pentru plimbari repetate, apropo, a ramas sa imi faci nota la sfarsit :lol: Multumesc, Gratzian, Vali, Gabi si tuturor celor care au participat intr-un fel sau altul la acest eveniment. M-am simtit excelent, in ciuda oboselii.
|
Re: echipa de sprijin
Hai mey k am facut treaba buna toti!A si meritat ;) Data viitoare ajutam din nou cu MARE PLACERE!
|
Re: echipa de sprijin
prezent in front.galati
|
Re: echipa de sprijin
prezent in front.am o multime de cunoscuti pasionati de asa ceva.galati
|
Re: echipa de sprijin
e pacat ca o sa trebuiasca sa asteptam pana la anu' ca sa mai facem si noi ceva si sa mai schimbam o vb cu cei d p forum (ma refer la cei care nu au "relatii" si nu cunosc mai pe nimeni :))...apropo pe la voi pe la sediu nu aveti nevoie sa mutati cv...un praf sters...o matura,o spalatura pe jos....nimik??? :D
|
Re: echipa de sprijin
o mana de ajutor e intotdeauna binevenita, mai ales de la cineva care deja stim ca ne este de ajutor
|
Re: echipa de sprijin
ma ofer yo drept antrenor pt vali la sala :D:D:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:32. |
- Copyright 2026 4Tuning