![]() |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Frumos golful ma rog.. stock inscriel pe RO si dupa daca fc banutzi dute la garajul lui BEN su aud voci ca acolo s-ar fi facut lampa lu` Aladin :))
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
in primul rand trebuie sa ma informez si eu unde sunt garajele astea ca sunt venit de putin timp in romania si mai ales in focsani si nu prea cun pe nimeni
asa ca fiti mai expliciti daca se poate acum masina e inmatriculata de 3 zile cam asa |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
iti dau un numar de telefon pe PM si iei legatura cu baiatul respectiv
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
mersi mult daffy o sa vorbesc cu respectivul
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Lampa lu Aladin =))))))))))))) Tare asta :))
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
am si eu o problema cu masina mea
cand e la relantii merge da cand vreau sai dau o palma la acceleratie se balbaie si intr-un final se accelereaza si cu motorul cald si cu el rece dar as vrea sai fac sa dispara acea balbaiala daca ma puteti ajuta scuze pentru off |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
E diesel sau benzina ? Se poate sa fie innecat motorul , daca e benzina ... Benzina made in Romanie cu mizerie ...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
cum am spus si mai sus 1.6 75 cp benzina
am zis ca trebuie sa fie ori de la sonda ori de la capacu de la delc |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Scuze nu am citit tot :) ...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
18 Attachment(s)
Offffffffffffff :rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
a lu grosu nu? najpa
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Da e a lui Grosu Catalin ... Nasol rau ...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
asa imi facea si mie uneori....printre altele...pana i-am schimbat sonda si de atunci nu mai zice nici "miau"...:D |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
am incercat si cu alte sonde si tot asa
azi i-am schimbat capacul de delc si nu mai face asa oricum mersi TDR scot 110 cai doar cu un cip? mi se par cam multii eu stiam ca scot maxim 95 la a mea |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
toata discutia de aici s-a mutat la Off-topic
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
foarte bine ai facut:D
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Originally Posted by ascany View Post
TDR scot 110 cai doar cu un cip? mi se par cam multii eu stiam ca scot maxim 95 la a mea Ai 1.4 sau 1.6 ? Ala de 1.4 se duce la 95 si ala de 1.6 ... 110 cai. Succes! vreau si eu :D |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
5 Attachment(s)
Sa ma prezint si eu ..........mazda MX-5, versiune NC, motorizare 1.8l 16V.
Modificari actuale: - evacuare HKS - admisie CAI AEM - arcuri eibach (-30 mm) - jante OZ Crono HT - mici retusuri estetice Ce urmeaza....vom vedea :D https://www.youtube.com/watch?v=-dVQ3CiHrGM |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
stiu masina..frumoasa tare..
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
la cat mai multe modificari :D |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Frumoasa masina. sa o stapanesti sanatos
Bine ai venit printre Noi!!! |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
frumoasa masina am vazuto de cateva ori...bine ai venit si bafta la modificari in continuare;)
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Tigra aia a fost smecherie pe care ai avut-o pliktisit ! Desenul ala cu tigru era bestial ...
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
nu e rara, se gaseste da romanu nu stii cum e sa-si ia masina nemteasca ca aleas bune cica da nu stiu ce pierd eu am mers cu un mitsubishi evolution sedan si vreau sa spun ca am ramas cu o impresie buna chiar daca sunt masini japoneze
cat despre asta e foarte frumoasa nu am ce sa spun spor la modificari |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
Glumeam mah.. Cum poti sa crezi asa ceva ?? |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
Cum spunea si ascany nu e rara masina, poate doar la noi in tara, iar motivele tin pana la urma de preferintele ficaruia.....eu unu recomand modelul indiferent de generatie..NA..NB....NC. Multumesc pentru urari si sa ne vedem sanatosi in trafic |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
Quote:
Bafta cu masina si poate ne mai vedem pe la vre-un show!;) |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
1 Attachment(s)
salutare... cam liniste pe aici... vin si eu cu 316-le meu... momentan doar o poza cu spatele ... o seara placuta
|
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
bine ai venit pe la noi...
Asteptam sa vedem o transformare cat mai frumoasa a Compactului tau... esti cam singurul de pe aici cu compact u ai intregit gasca... deci acum printre numeroasele coupe-uri si berline avem si un compact |
Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
tnx man.... sa vad c pot s fac ku o leaffa de bugetar...:))... o zi buna....
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:11. |
- Copyright 2026 4Tuning