Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Instinctive MotorSport (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/140438-instinctive-motorsport.html)

cryssl 24-01-10 09:36

Re: Instinctive MotorSport
 
daca sunteti asa buni..puneti mana de la mana..cate 10 ron..si platiti omului datoria :) ca nu o fi moarte de om

shobby_ams 24-01-10 11:27

Re: Instinctive MotorSport
 
IMI PARE RAU PT CELE INTALMPLATE AM FOST PLECAT O VREME.. VREAU UN NR DE CONT BANCAR DE LA TITI ! PLATESC EU DATORIA NU TREBUIE SA PLATEASCA NIMENI :) EU AM GRESIT.. !

MULTUMESC...


in legatura cu clubu..clubul nu va fi idestramat..suntem 10 membrii :) ... o sa ne vedeti la 4tuning days :)

salutare!

alex.p7m 24-01-10 12:44

Re: Instinctive MotorSport
 
Quote:

Originally Posted by shobby_ams (Post 3009128)
IMI PARE RAU PT CELE INTALMPLATE AM FOST PLECAT O VREME.. VREAU UN NR DE CONT BANCAR DE LA TITI ! PLATESC EU DATORIA NU TREBUIE SA PLATEASCA NIMENI :) EU AM GRESIT.. !

MULTUMESC...


in legatura cu clubu..clubul nu va fi idestramat..suntem 10 membrii :) ... o sa ne vedeti la 4tuning days :)

salutare!

cam greu shobby vezi ce faci ... tu in special ... ca sunteti priviti cam rau ... si v`ati facut o imagine proasta ...

shobby_ams 24-01-10 13:55

Re: Instinctive MotorSport
 
tu ma cunosti personal..ai vz ca dac avreau ceva cu adevarat..fac..
o sa vezi ca o sa ne schimbam imaginea si o sa ne punem pe drumul cel bun..

poate unii or sa zica.. aa asta vb acum ca sa se scoata :)
nu ..nu vb sa ma scot..vb serios..cine nu crede o sa ne vdm la 4tuning days in martie !

alex.p7m 24-01-10 14:00

Re: Instinctive MotorSport
 
foarte bine shobby , te cunosc intradevar ai potential ... dar incearca si tu sa faci lucrurile cum trebuie ... incepe prin a-ti plati datoria fata de domnul ce te`a facut stickerele ... vezi ca a lasat un nr de te 1-2 pag in urma suna`l si vb cu el ... oricum bft multa si dak ai nevoie de cva ia legatura cu mine si te ajut cat pot ..o

shobby_ams 24-01-10 14:02

Re: Instinctive MotorSport
 
multumesc !

cryssl 24-01-10 14:59

Re: Instinctive MotorSport
 
omu face,omu drege...

poate asa o sa primesti admiratia cuiva ?da ? .hmmm..sun sceptic...

ciment si sper sa te trezesti mai devreme sau mai tarziu la realitate..

shobby_ams 24-01-10 20:19

Re: Instinctive MotorSport
 
cryssl chiar nu am nevoie de admiratia nimanui..am nevoie doar de faptul sa fac iarasai clubul cum a fost:)..si fara oameni care te fac pe la spate :) atat am de zis ..sper ca intelegi :)

lie-bmw 25-01-10 00:29

Re: Instinctive MotorSport
 
Frate (shobby) , nu ai fost facut de nimeni pe la spate iti zic eu . de vina pentru retragerea noastra din club a fost atitudinea ta de sef . cu toate ca ai fost anuntat de fiecare intalnire (de catre mine) tot ai binevoit sa nu ne onorezi cu prezenta ta de ceva timp cu toate ca ai avut si masina la dispozitie . asa ca te-as ruga sa nu mai acuzi pe nedrept .

shobby_ams 25-01-10 08:36

Re: Instinctive MotorSport
 
lie ..tu nu te baga...nu e vb de tine..salut ..si te-as ruga sa numai postezi aici ! multumesc !sal~

shobby_ams 25-01-10 08:39

Re: Instinctive MotorSport
 
Gata.....hai sa zicem ca nu am fost facut sa se simta ei bine... ! eu am rezolvat aacum problema si cu titi :) sper ca ma inteles ! si vom reveni la primavara !

b34wab 25-01-10 20:15

Re: Instinctive MotorSport
 
Deja am inceput sa ne vb si de sus .....nu mie se pare normal si cred ca atat timp cat am facut parte din acest club avem dreptul sa postam unde vrem,nu ne poate spune cineva unde sa postam si unde nu si nu e vina noastra ca sa intamplat ce sa intamplat e doar vina ta asta pt ca nu te-ai mai implicat si cel mai rau e ca ai uitat cu cine umblai pana mai ieri si pe cine aveai in club.pacat eu cand am venit in club eram toti o echipa insa cu timpul stii bine ca tu te-ai cam retras dintre noi. Nu mai e nimic de zis sal

shobby_ams 25-01-10 21:34

Re: Instinctive MotorSport
 
asa este ! sal

lie-bmw 25-01-10 23:04

Re: Instinctive MotorSport
 
fratimiu stii destul de bine ca,clubu sa rupt din cauza ta.u degeaba ai dat si dai vina pe mn da nu a fost dn cauza mea ai obs si u ce alegere au facut baietii ''au venit cu mn''.oricum pt tot ce sa intamplat te ast pe strada cu baietii tai Pety

cryssl 25-01-10 23:33

Re: Instinctive MotorSport
 
lasal pe om ..isi face club..shhhh.. toata lumea .otraviti fantanile.. dati foc la case si retragerea in munti :))

lie-bmw 25-01-10 23:36

Re: Instinctive MotorSport
 
bv cocos iti dua dreptate suta-n mie respect pt vb astea Pety

shobby_ams 26-01-10 08:32

Re: Instinctive MotorSport
 
Din moment ce eu nu am mai pomenit de voi nimic ? ce tb mai aveti ? sa comentati de club ? am incheiat subiectu si gata ! daca vreti sa mai vb aici...vb de alte chestii nu de astea...pt ca numai are rost sa dezgropi acu..pentru ceva ce a fost si in mare parte am rezolvat ...

shobby_ams 29-01-10 08:33

Re: Instinctive MotorSport
 
3 Attachment(s)
membru Instinctive !


Mero

BMW 530d

230 HP

alex.p7m 29-01-10 18:25

Re: Instinctive MotorSport
 
gata ai terminat cu daciile in club sau urmeaza :))) ? :D

shobby_ams 30-01-10 03:01

Re: Instinctive MotorSport
 
ce dacii ?

alex.p7m 31-01-10 13:01

Re: Instinctive MotorSport
 
pai in club :))) mai bagi dacii sau nu :)) ?

shobby_ams 31-01-10 13:48

Re: Instinctive MotorSport
 
depinde de dacie :))

alex.p7m 31-01-10 20:41

Re: Instinctive MotorSport
 
Quote:

Originally Posted by shobby_ams (Post 3034302)
depinde de dacie :))

am auzit ca aveti o nova busita tare ... da cik revine forta :-? asa e ?

shobby_ams 31-01-10 20:50

Re: Instinctive MotorSport
 
dap..maine mergem sa lucram la ea :D

alex.p7m 31-01-10 21:09

Re: Instinctive MotorSport
 
Quote:

Originally Posted by shobby_ams (Post 3035875)
dap..maine mergem sa lucram la ea :D


bafta .. pacat de masina era forta ... doamne ajuta sa invie ... am auzit ca are de gand schimbari majore jenti , sprancene , low ride dastea .... ?! e cumva masina co`fondatorului actual ?

shobby_ams 01-02-10 09:15

Re: Instinctive MotorSport
 
=)))))))))))

titiDSN 09-02-10 19:37

Re: Instinctive MotorSport
 
@shobby ams - ai pm!

titiDSN 13-02-10 20:04

Re: Instinctive MotorSport
 
inca unul!
da si tu unul ma lasi asa..singur sa iti trimit..hai curaj.:))

shobby_ams 15-02-10 17:19

Re: Instinctive MotorSport
 
ai PM :))

titiDSN 15-02-10 19:46

Re: Instinctive MotorSport
 
ai si tu!

titiDSN 24-02-10 22:43

Re: Instinctive MotorSport
 
ai inca un pm..te rog sa imi spui raspunzi cat se poate de sincer daca doresti sa rezolvam problema cu stikerele..s-au scurs 10 zile de cand am vb ultima data si vreo luna jumate de cand mi-ai promis ca rezolvam. astept msj-ul tau. te salut.

titiDSN 02-03-10 17:34

Re: Instinctive MotorSport
 
am inteles ideea..teapa mea. vad ca bunavointa nu exista. nui bai..invatatura de minte sa fie. numai bine.

cryssl 02-03-10 18:04

Re: Instinctive MotorSport
 
fondatoru de club isi schimba declaratiile .. dar naravu' ba (lupu isi schimba paru' dar narav'u ba)

Ianis 08-03-10 18:26

Re: Instinctive MotorSport
 
am citit tot cap-coada si m-am amuzat teribil .. vb cuiva cluburi de "raiseri" rasarite peste noapte dupa un vis umed
Rusine. pacat de munca omului depusa, acel om munceste pentru a se intretine.Trist

syl_325 28-03-10 18:21

Re: Instinctive MotorSport
 
pacat.putea sa iasa ceva frumos.

gaboru4all 28-03-10 19:11

Re: Instinctive MotorSport
 
pana la urma s-a rezolvat problema cu stikerele?

titiDSN 28-03-10 20:11

Re: Instinctive MotorSport
 
da..le-am pastrat eu.:chainsaw:

gaboru4all 29-03-10 19:42

Re: Instinctive MotorSport
 
Eu in locul lor ceream sa se stearga topicul asta,il citesc o multime de persoane si se fac de ras.....

dony ddc 29-03-10 22:30

Re: Instinctive MotorSport
 
lie-bmw Ai fost in club pana ai iesit si vrei sa il faci pe "shobby" sa i para rau ca tea bagat in club???Si cu stikerele nu e de ras sau de facut misto ca cocalari dastia vad la fiecare colt de strada..omu poate a avut o perioada prosta cu bani,dar ma rog si tu cryssl du-te si aduna coceni cu proverbele astea de cac*t care le faci la adresa anumitor oameni.Ma scuzati daca mam bagat acum fara suparare scuze de OFF-Topic.

ady_viteza 30-03-10 11:40

Re: Instinctive MotorSport
 
A dracu' limba romana....cand citesc un asemenea post ma intreb cati ani are cel care l-a scris sau cat de greu e sa scrii corect in ziua de azi....faza cu "ma grabeam" nu tine, mai ales ca si la semnatura tot prost a scris!!!


All times are GMT +2. The time now is 05:33.

- Copyright 2026 4Tuning