Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/13773-inscriere-cluburi-4tuning-day.html)

CT-07-APV 26-03-06 19:24

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
Am si eu o problema, colegii mei din club nu s-au hotarat daca vin sau nu dar eu si cu unul din ei venim sigur, ce sa fac sa nu raman pe afara, mai sunt locuri?

ZoliaT 26-03-06 23:24

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
folosesti formularul de inscriere de pe site

ai link pe prima pagina

NC 28-03-06 01:36

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
mad, juts mad:
1.Valy Punto
2.raduERD
3.Golf 2 FloW
4. ??? surpriza ???

ultima lista, sper sa numai am neplaceri...4 masini o sa fie 99% ;) Dar in ce zi sa le aducem, sa stim daca mai avem timp...multumesc!

katalin1977 29-03-06 12:46

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
Xtreme Club Emotion - Oficial
3 masini :
- C4
- Seat Ibiza
- Noul Leon - care va fi o surpriza si din cate stiu o premiera in Rom! (asta daca doamne ferestre nu se intampla vreo porcarie si .....fura careva masina )

bafta la toata lumea!

NC 30-03-06 02:08

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
acum e cel mai oficial, din pacate am fost dezamagit si eu...Insane va fi prezent doar cu 3 masini.

1.Xel'Naga - vw Bora
2.FloW - vw Golf 2
3RaduERD - daewoo cielo
Un loc liber...

Gratzian 30-03-06 06:05

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
asteptam un sprijin real din partea cluburilor, mai ales din partea membrilor sustinatori, care nu expun
de exemplu avem nevoie de masini sa aduca ziaristi, sau sa duca oamenii la cazare
compensam benzina deranjul, etc... apreciem real sprijinul

aleks 30-03-06 09:54

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
vorbim si cu membrii nostri, sper sa ne ajute cu asta

daflyer_oradea 30-03-06 14:57

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
si WSR ajuta, in masura in care masinile nu vor fi in sala...

NC 30-03-06 18:45

Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
 
si noi vomm ajuta cum putem...o sa vina multe masini si poate o sa ie mai goale. :) deci va anuntam, atunci. dar sa apelati la ajutor ca sigur o sa va pot ajuta.


All times are GMT +2. The time now is 20:31.

- Copyright 2026 4Tuning