![]() |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Am si eu o problema, colegii mei din club nu s-au hotarat daca vin sau nu dar eu si cu unul din ei venim sigur, ce sa fac sa nu raman pe afara, mai sunt locuri?
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
folosesti formularul de inscriere de pe site
ai link pe prima pagina |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
mad, juts mad:
1.Valy Punto 2.raduERD 3.Golf 2 FloW 4. ??? surpriza ??? ultima lista, sper sa numai am neplaceri...4 masini o sa fie 99% ;) Dar in ce zi sa le aducem, sa stim daca mai avem timp...multumesc! |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Xtreme Club Emotion - Oficial
3 masini : - C4 - Seat Ibiza - Noul Leon - care va fi o surpriza si din cate stiu o premiera in Rom! (asta daca doamne ferestre nu se intampla vreo porcarie si .....fura careva masina ) bafta la toata lumea! |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
acum e cel mai oficial, din pacate am fost dezamagit si eu...Insane va fi prezent doar cu 3 masini.
1.Xel'Naga - vw Bora 2.FloW - vw Golf 2 3RaduERD - daewoo cielo Un loc liber... |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
asteptam un sprijin real din partea cluburilor, mai ales din partea membrilor sustinatori, care nu expun
de exemplu avem nevoie de masini sa aduca ziaristi, sau sa duca oamenii la cazare compensam benzina deranjul, etc... apreciem real sprijinul |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
vorbim si cu membrii nostri, sper sa ne ajute cu asta
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
si WSR ajuta, in masura in care masinile nu vor fi in sala...
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
si noi vomm ajuta cum putem...o sa vina multe masini si poate o sa ie mai goale. :) deci va anuntam, atunci. dar sa apelati la ajutor ca sigur o sa va pot ajuta.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:31. |
- Copyright 2026 4Tuning