Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   BMW se da pe "verde" (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/137098-bmw-verde.html)

ovydioo 31-08-09 12:46

Re: BMW se da pe "verde"
 
n-am mai vazut un concept atat de spectaculos si atat de... nu exista termen... de la maserati birdcage. este absolut... "speechless" :blink:

JoNeL 31-08-09 12:51

Re: BMW se da pe "verde"
 
bmw no comment

YGD-sef 31-08-09 12:52

Re: BMW se da pe "verde"
 
De aia adora femeile BMW !:shock: arata bine si are una din cea mai tare tehnologie in lumea masinilor!;)

pitibraila 31-08-09 12:58

Re: BMW se da pe "verde"
 
prea ciminala :X

DjGeooo 31-08-09 12:59

Re: BMW se da pe "verde"
 
Superb...:|

Ms-02-TPI 31-08-09 13:03

Re: BMW se da pe "verde"
 
aduce a ceva prototip de ford din Nfs 2 daca tine cineva minte :)

ArCaDa 31-08-09 13:05

Re: BMW se da pe "verde"
 
Mdaaa ....mareee fsss !!!

steffan 31-08-09 13:21

Re: BMW se da pe "verde"
 
pot sa spun ca sunt innebunit dupa cum arata din fata... foarte agresiv si suparat!!! exact cum imi place mie:X

pushtiu_teribil_22 31-08-09 13:29

Re: BMW se da pe "verde"
 
mijto rau zau :D

JuST_GiuGiu 31-08-09 13:37

Re: BMW se da pe "verde"
 
aiaiaiaiaiiai sper sa nu fie numai un cocept!!!wowww

z$olt 31-08-09 13:57

Re: BMW se da pe "verde"
 
doamne ce frumusete, sper sa ajung sa vad dinastea pe strazi.

unde e baietasul care zicea ca BMW se strica?:boxing:

uniquevl 31-08-09 14:18

Re: BMW se da pe "verde"
 
pur si simplu inovator si surprinzator

mad_aurel 31-08-09 14:30

Re: BMW se da pe "verde"
 
arata ................. bestial, sau futuristic mai bine zis

bitzucv9 31-08-09 14:32

Re: BMW se da pe "verde"
 
maaamaaa.... dracia asta ma scoate din sarite.

gyno09 31-08-09 14:49

Re: BMW se da pe "verde"
 
daca masina aste iese pe piata asa cum arata si conceptul asta va fi o revolutiona din nou piata auto din lume. este absolut superba.

denisus91 31-08-09 14:49

Re: BMW se da pe "verde"
 
arata supar parearea mea...un pic prea futurist dar arata super:D:D

danelu 31-08-09 15:15

Re: BMW se da pe "verde"
 
pot sa spun ca arata bine? .... arata bine

Strainger 31-08-09 15:30

Re: BMW se da pe "verde"
 
Citroen, Mazda, acum Bmw, Bertone, maine cine mai urmeaza sa scoata masini futuriste??

SAVYN 31-08-09 16:11

Re: BMW se da pe "verde"
 
va rog scoateti draq ceva de genu odata pe piata ca de 8 ani ne tot vrajiti cu modele de genu (nu ma refer numai la BMW, cu toate ca voi sigur sunteti cei mai al draq)!

CRyS` 31-08-09 16:35

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by z$olt (Post 2599502)


unde e baietasul care zicea ca BMW se strica?:boxing:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! BMW nu se strica,ca doar e Dumnezeu! Nu BMW se defecteaza,nu se strica! Hai hai hai ca de acum o dai in vraja marii din coltzu garii! De asta gasesti piese de schimb, de asta exista service-uri ce primesc si bmw-uri si de asta orice reprezentanta are un service specializat. Pana si omul se repara dar apoi o chestie gandita de om,aia nu se repara!

Span 31-08-09 16:55

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 2600009)
Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! BMW nu se strica,ca doar e Dumnezeu! Nu BMW se defecteaza,nu se strica! Hai hai hai ca de acum o dai in vraja marii din coltzu garii! De asta gasesti piese de schimb, de asta exista service-uri ce primesc si bmw-uri si de asta orice reprezentanta are un service specializat. Pana si omul se repara dar apoi o chestie gandita de om,aia nu se repara!

Baiatul vroia sa zica altceva..... Cineva spunea ca BMW ishi strica numele cu proiecte ...de genul...pana sa apara poze si filmuletzul...il kema la interval. Intzelegi ....citeshte posturile de la inceput ;)

UNLORD 31-08-09 17:26

Re: BMW se da pe "verde"
 
O imbinare excelenta intre design si performantza!

ranek 31-08-09 18:14

Re: BMW se da pe "verde"
 
Oare ce o sa se intampla cu industria petrolului atunci cand apar pe piata monstrii de 300 hp + ce consuma 3-4 % ? ;)

Cr0c0 F 31-08-09 18:15

Re: BMW se da pe "verde"
 
super inovatie! bv bmw!

yo_mario 31-08-09 18:37

Re: BMW se da pe "verde"
 
criminala masina e prea bestiala nu am ce sa zic....fata e prea marfa....interioru' bestial...356 CP si un cuplu de 800 Nm....doar 3.76 litrii/100 km.....250 km/h....n-am ce zice prea smecher..abea astept sa o vad pe sosea:D:D

Champion 31-08-09 20:02

Re: BMW se da pe "verde"
 
Foarte frumoasa, imi place mai ales fata...recunosc ca ma asteptam sa arate mai mult a ozn dar arata chiar foarte bine.Felicitari BMW!!!!!De avea ogilinzile in pozitii normale era mult mai frumos...:) asa parca is 2 urechi...

natT3 31-08-09 20:12

Re: BMW se da pe "verde"
 
omg:X

addyaddu 31-08-09 20:18

Re: BMW se da pe "verde"
 
modelul asta cred ca il vom vedea in I-robot 2 (daca s-ar face)

SKR* 31-08-09 21:00

Re: BMW se da pe "verde"
 
prea SF, spatele urat

kalligraniento 31-08-09 21:17

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by Ms-02-TPI (Post 2599333)
aduce a ceva prototip de ford din Nfs 2 daca tine cineva minte :)

Te referi la GT90?

pitic_wrc 31-08-09 21:24

Re: BMW se da pe "verde"
 
hm....ceva gen sf..

Wilgax 31-08-09 22:05

Re: BMW se da pe "verde"
 
In calitate de fan BMW pot spune ca noul model futurist este ceva de vis.Daca stam sa analizam trecutul de la BMW cu motoarele de avion,cu motocicletele fabricate pana in prezent cu remarcabilele modele de masini scoase pe piata pana acum si tinand cont de urcusurile si coborasurile avute tot in trecut.....ceea ce au facut ei acum este cu totul aparte dar in acelasi timp si demential!BMW-ul chiar este ultima masinarie in materie de condus si va ramane pentru cei cu adevarat cunoscatori ai marcii un adevarat bolid integrat atat in masinile sport cat si in cele de familie!




.....LONG LIVE BMW.....4EVER...!!!!!!!

Marius_mym89 31-08-09 22:18

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by YGD-sef (Post 2599306)
De aia adora femeile BMW !:shock: arata bine si are una din cea mai tare tehnologie in lumea masinilor!;)

:lol::lol::lol: tu crezi ca femeile sunt interesate de tehnologia dinr-un BMW ( sau orice alta masina mai tehnologizata) :lol::lol: eu NU cred.
ON TOPIC: superba masina desi partea fata pare cam inspirata din conceptul ala de M1

Ottaviano_m 01-09-09 00:12

Re: BMW se da pe "verde"
 
mda, dupa mine asa ar putea arata viitorul R8 killer iar tehnologiile "green" mai sus prezentate le vom vedea aparand rand pe rand in urmatorii x ani pe BMW-urile de serie... Apropo, dupa mine BMW merge deja de ceva timp pe verde... sa ne gandim la un 320D ce consuma cat un 1,2 Renault, deja cred ca prindem ideea Bravo, BMW! Oricum, daca va aparea asa hibrid pe piata, pun pariu ca l-am plati asam e la vreo 40K in sus... prius cu ceva oprionale ajunge la 35K iayx!!!

baladi 01-09-09 00:34

Re: BMW se da pe "verde"
 
Pozele cu masina in padure mi se par photoshop.... de ce ar face asta?

vlad3_07 01-09-09 12:50

Re: BMW se da pe "verde"
 
superba masina

tsughi.bughi 01-09-09 18:11

Re: BMW se da pe "verde"
 
Deci sunt cu gura cascata,pana nu vedeam date oficiale si filmulete nu credeam.Este extraordinar ce aduce masina asta si tehnlogiile ce ar putea fi folosite pt serie mare

adrian78bmw 01-09-09 18:23

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by tsughi.bughi (Post 2603372)
Deci sunt cu gura cascata,pana nu vedeam date oficiale si filmulete nu credeam.Este extraordinar ce aduce masina asta si tehnlogiile ce ar putea fi folosite pt serie mare

cred ca singurul lucru care va ramane dupa conceptul asta va fi doar motorul diesel in 3 cilindri..

rekin 01-09-09 22:57

Re: BMW se da pe "verde"
 
nu e o masina,e un "animal salbatic":P daca vezi in oglinda retrovizoare asa ceva te sperii:))
e.... nam cuvinte e superba masina putin inspirata din conceptul M1 zic eu.

aleks 01-09-09 23:20

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by ranek (Post 2600309)
Oare ce o sa se intampla cu industria petrolului atunci cand apar pe piata monstrii de 300 hp + ce consuma 3-4 % ? ;)

O să se implice în comercializarea şi prelucrarea metalelor necesare industriei electrice, cam 15 din cele pe care le găseşti în tabelul lui Mendeleev, dar absolut indispensabile pentru maşinile alternative, si total insuficiente pentru cererea curentă de maşini, nu mai vorbim de evolutiile viitoare.


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning