![]() |
Re: BMW se da pe "verde"
n-am mai vazut un concept atat de spectaculos si atat de... nu exista termen... de la maserati birdcage. este absolut... "speechless" :blink:
|
Re: BMW se da pe "verde"
bmw no comment
|
Re: BMW se da pe "verde"
De aia adora femeile BMW !:shock: arata bine si are una din cea mai tare tehnologie in lumea masinilor!;)
|
Re: BMW se da pe "verde"
prea ciminala :X
|
Re: BMW se da pe "verde"
Superb...:|
|
Re: BMW se da pe "verde"
aduce a ceva prototip de ford din Nfs 2 daca tine cineva minte :)
|
Re: BMW se da pe "verde"
Mdaaa ....mareee fsss !!!
|
Re: BMW se da pe "verde"
pot sa spun ca sunt innebunit dupa cum arata din fata... foarte agresiv si suparat!!! exact cum imi place mie:X
|
Re: BMW se da pe "verde"
mijto rau zau :D
|
Re: BMW se da pe "verde"
aiaiaiaiaiiai sper sa nu fie numai un cocept!!!wowww
|
Re: BMW se da pe "verde"
doamne ce frumusete, sper sa ajung sa vad dinastea pe strazi.
unde e baietasul care zicea ca BMW se strica?:boxing: |
Re: BMW se da pe "verde"
pur si simplu inovator si surprinzator
|
Re: BMW se da pe "verde"
arata ................. bestial, sau futuristic mai bine zis
|
Re: BMW se da pe "verde"
maaamaaa.... dracia asta ma scoate din sarite.
|
Re: BMW se da pe "verde"
daca masina aste iese pe piata asa cum arata si conceptul asta va fi o revolutiona din nou piata auto din lume. este absolut superba.
|
Re: BMW se da pe "verde"
arata supar parearea mea...un pic prea futurist dar arata super:D:D
|
Re: BMW se da pe "verde"
pot sa spun ca arata bine? .... arata bine
|
Re: BMW se da pe "verde"
Citroen, Mazda, acum Bmw, Bertone, maine cine mai urmeaza sa scoata masini futuriste??
|
Re: BMW se da pe "verde"
va rog scoateti draq ceva de genu odata pe piata ca de 8 ani ne tot vrajiti cu modele de genu (nu ma refer numai la BMW, cu toate ca voi sigur sunteti cei mai al draq)!
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
Re: BMW se da pe "verde"
O imbinare excelenta intre design si performantza!
|
Re: BMW se da pe "verde"
Oare ce o sa se intampla cu industria petrolului atunci cand apar pe piata monstrii de 300 hp + ce consuma 3-4 % ? ;)
|
Re: BMW se da pe "verde"
super inovatie! bv bmw!
|
Re: BMW se da pe "verde"
criminala masina e prea bestiala nu am ce sa zic....fata e prea marfa....interioru' bestial...356 CP si un cuplu de 800 Nm....doar 3.76 litrii/100 km.....250 km/h....n-am ce zice prea smecher..abea astept sa o vad pe sosea:D:D
|
Re: BMW se da pe "verde"
Foarte frumoasa, imi place mai ales fata...recunosc ca ma asteptam sa arate mai mult a ozn dar arata chiar foarte bine.Felicitari BMW!!!!!De avea ogilinzile in pozitii normale era mult mai frumos...:) asa parca is 2 urechi...
|
Re: BMW se da pe "verde"
omg:X
|
Re: BMW se da pe "verde"
modelul asta cred ca il vom vedea in I-robot 2 (daca s-ar face)
|
Re: BMW se da pe "verde"
prea SF, spatele urat
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
Re: BMW se da pe "verde"
hm....ceva gen sf..
|
Re: BMW se da pe "verde"
In calitate de fan BMW pot spune ca noul model futurist este ceva de vis.Daca stam sa analizam trecutul de la BMW cu motoarele de avion,cu motocicletele fabricate pana in prezent cu remarcabilele modele de masini scoase pe piata pana acum si tinand cont de urcusurile si coborasurile avute tot in trecut.....ceea ce au facut ei acum este cu totul aparte dar in acelasi timp si demential!BMW-ul chiar este ultima masinarie in materie de condus si va ramane pentru cei cu adevarat cunoscatori ai marcii un adevarat bolid integrat atat in masinile sport cat si in cele de familie!
.....LONG LIVE BMW.....4EVER...!!!!!!! |
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
ON TOPIC: superba masina desi partea fata pare cam inspirata din conceptul ala de M1 |
Re: BMW se da pe "verde"
mda, dupa mine asa ar putea arata viitorul R8 killer iar tehnologiile "green" mai sus prezentate le vom vedea aparand rand pe rand in urmatorii x ani pe BMW-urile de serie... Apropo, dupa mine BMW merge deja de ceva timp pe verde... sa ne gandim la un 320D ce consuma cat un 1,2 Renault, deja cred ca prindem ideea Bravo, BMW! Oricum, daca va aparea asa hibrid pe piata, pun pariu ca l-am plati asam e la vreo 40K in sus... prius cu ceva oprionale ajunge la 35K iayx!!!
|
Re: BMW se da pe "verde"
Pozele cu masina in padure mi se par photoshop.... de ce ar face asta?
|
Re: BMW se da pe "verde"
superba masina
|
Re: BMW se da pe "verde"
Deci sunt cu gura cascata,pana nu vedeam date oficiale si filmulete nu credeam.Este extraordinar ce aduce masina asta si tehnlogiile ce ar putea fi folosite pt serie mare
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
Re: BMW se da pe "verde"
nu e o masina,e un "animal salbatic":P daca vezi in oglinda retrovizoare asa ceva te sperii:))
e.... nam cuvinte e superba masina putin inspirata din conceptul M1 zic eu. |
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning