Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/13643-intalnirea-membrilor-4tuning-editia-2-a.html)

shadow 27-02-06 21:22

O sa fie cea mai tare reuniune de pana acum!!!
Voi fii si eu pe acolo!!!

ra2 28-02-06 12:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mertan\"
perfecta treaba zerofast si RedAlert2(cred ca asta vrei sa zici 8) ) o sa ne interesam de pretz. cam cat costa sa faci asha ceva.

e in jur de 300-400 de mii cu tricou lor....si stiu si eu vreo 2 locuri unde se face asa cva :D

cls21b_EVO 28-02-06 15:05

...O sa fim si noi prezenti , ne recunoasteti dupa tricourile cu EVO ...si dBDrag racing !Oricum pe cativa va stiu ...si cred ca si voi p mine .

Psycho 01-03-06 01:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"cls21b_EVO\"
...O sa fim si noi prezenti , ne recunoasteti dupa tricourile cu EVO ...si dBDrag racing !Oricum pe cativa va stiu ...si cred ca si voi p mine .

tu fiind purtator de cuvant tre sa vb in locul celorlatzi :P .... sal eu sunt mihai iar tuh eshti .. aici intervii tuh :) .. el este .. bla bla :) ...


cred k va ieshi ceva .. ceva ... urat de tot ... :) in sensu bun :)


woah .. nu trece draq mai rpd luna asta ?!

Snoopy[N.D.] 01-03-06 21:07

Cum se ajunge la prisma
 
Nici eu nu stiu cum se ajunge akolo dar lasa bai MaTzAnE ca ne descurcam noi ya dog :D 8)

BabyBlue_EVO 01-03-06 21:54

nu ca il voi ajuta shi eu deci fiecare va prezenta cate un membru :twisted: :twisted: :twisted:
he he lasand gluma deoparte asteptam cu nerabdare acest eveniment ce sper ca va fi total diferit de restul :) unde totzi pasionatii se vor intalnii sub acelashi acoperis/cer/haion/ :lol: :lol: SANATATE

mertan 02-03-06 14:49

intalnirea asta va fi foarte tare. avem si noi ocazia, o data pe an sa ne intalnim. sa ne mai impartasim parerile si ce am facut si ce vom face. o sa fie super. sa speram de ca prindem vreme buna. ne rugam la zeul tuningului.

BH-15-RIC 04-03-06 23:42

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by MaTzA
intra pe www.prisma.ro si poate te mai lamuresti cumva

NU prea cred ca e in dezvoltare asa ca incearca cu harta .

mertan 05-03-06 07:53

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
numai sa avem cu ce veni. nu cred ca vor fi probleme de orientare. plus ca eu o iau prin bucuresti. fix prin mijloc. ;)

Lucianos 05-03-06 08:43

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Au loc si astia de vreo 16 ani la intalnire?Sau is prea mic?:)

Gabi 05-03-06 08:47

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Oricare dintre membrii forumului este binevenit, indiferent de vārstă!

ra2 06-03-06 11:21

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by Lucianos
Au loc si astia de vreo 16 ani la intalnire?Sau is prea mic?:)

pai dak zici ca esti mic la 16ani...eu ce sa mai zic k am 14ani

George_P. 06-03-06 20:52

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by ra2
pai dak zici ca esti mic la 16ani...eu ce sa mai zic k am 14ani

atunci de ce scrie la age 16??
oare?

jingu_boy 06-03-06 22:21

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by george_smiley05
atunci de ce scrie la age 16??
oare?

Ete si tu acuma !! a mintit si el !! :twisted: :twisted:

O sa fiu prezent la intalnire !! Sper sa iasa bomba :mrhappy: :mrhappy: .........cu muzica data la maxim :dance: :dance: ............. cu scarturi :pistoles: :pistoles: ............. si alte picanterii :peace:
Speer sa ne cunostem toti mai bine !! :peace:

ra2 07-03-06 13:28

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by george_smiley05
atunci de ce scrie la age 16??
oare?

nu m-am ingresitrat eu...ma intregistrat alcineva.
na...acu am modificat :D

Psycho 08-03-06 04:45

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
bai Gaby puneti minte la contributie si stabiliti o ziisi o ora unde ne vom intalnii toti .. nu a facut nimeni asta pana acum hai sa va vad ... k dormeam si m`am trezit din somn k nu shtiam ce unde si cum :) ... wohooo :drunk:

a_ombladon 08-03-06 09:48

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
vin si eu...am cativa pe care vreau sa-i cunosc personal:
evlsantos, grigo-x2, ad1, topart...si mai sunt multi, si vreau sa va cunosc in general..nush de ce am impresia k o sa fie un party p-acolo de o sa indoaie copaci si o sa sece mari(de bere)!! abea astept!!!!
o sa fiu cu georgik, fratimiu.. (george_smiley05)

Gabi 08-03-06 09:58

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Mai e timp, Psycho, nu-ti face griji :wink:

George_P. 08-03-06 15:38

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by a_ombladon
vin si eu...am cativa pe care vreau sa-i cunosc personal:
evlsantos, grigo-x2, ad1, topart...si mai sunt multi, si vreau sa va cunosc in general..nush de ce am impresia k o sa fie un party p-acolo de o sa indoaie copaci si o sa sece mari(de bere)!! abea astept!!!!
o sa fiu cu georgik, fratimiu.. (george_smiley05)


Asa tati.......mergem sa dam tonu' la show :-P

Psycho 09-03-06 05:14

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by Gabi
Mai e timp, Psycho, nu-ti face griji :wink:

bine treaba voastra :) ...

mertan 09-03-06 22:03

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
ce se mai aude de tricouri, de legitimatii? adica ecusoane.

ra2 11-03-06 14:28

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
api cred ca ramne cum am stabilit(dak sa stabilit)cu sigla 4tuning day pe piept si pe spate nicku tau de pe forum...sa invers asta in cazu in care o sa avem tricouri

laur200445 11-03-06 15:32

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
sper sa ajung si eu chiar daca nu cunosc pe nimeni de pe forum:D ma primiti?


o sa-mi fac un tricou...deci daca ma vedeti...pick me up:twisted: :help: :help:

ra2 11-03-06 20:26

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
pai ce eu cunosc pe careva....decat pe ad1

laur200445 12-03-06 11:33

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by ra2
pai ce eu cunosc pe careva....decat pe ad1


deci nu sunt singurul:D

tng 12-03-06 14:21

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Stati mey linistiti ..... vom stabili un loc si o ora unde ne vom intalni si vom face cunostinta si tot ce mai o fi .. vedem atunci ;)

n0K1a 12-03-06 14:52

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
nu cred k exista limita de varsta :)sau tre sa fii major ? :))in cazu' asta ar fi o problema pt tine

ra2 12-03-06 15:03

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
sper sa nu fie afara cum e acu(12.03.2006 ora 4.03)cu tornade si cu ploie de nu se mai opreste si nu ai chef de nik decat sa stai in casa...

tng 12-03-06 15:56

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
ra2
tu crezi ca exista vreun fenomen meteorologic care sa ne tina departe de intalnire si spectacol ? :x :twisted:

ra2 12-03-06 16:09

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
da exista...sa vina pe la noi RITA :lol:

ANDY_62SLC 12-03-06 17:03

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
si eu voi fii acolo 100% sper sa mai cunosc lume de pe forum si din alte parti ale tari!norok la toti si ne vedem peste 19zile ca ale drak nu mai trec odata!am inceput cu x-uri pe calendar!numai bine!

Mishu-f 12-03-06 18:32

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
laur sunt multe persoane care nu cunosc pe nimeni pe forum...si eu m-a aflu printre ele.... da astept cu nerabdare sa vina 1 aprilie... o sa ne cunoastem noi ;) ....si nu cred k o sa fie vre-un fenomen meteorologic care sa tina pasionatii la distanta...

laur200445 12-03-06 18:54

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by Mishu-f
laur sunt multe persoane care nu cunosc pe nimeni pe forum...si eu m-a aflu printre ele.... da astept cu nerabdare sa vina 1 aprilie... o sa ne cunoastem noi ;) ....si nu cred k o sa fie vre-un fenomen meteorologic care sa tina pasionatii la distanta...

da ai dreptate..dar oricum eu cred ca pana atunci e imposibil sa nu se faca frumos afara....:D

B-69-TAU 13-03-06 21:18

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
cand se anunta intanlirea?

Psycho 13-03-06 23:49

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
bah sa vad daca primesc pensia ... daca o primesc vin .. poate au mai marit ashtia d la guvern pensiile draq sa pot sa`mi iau si eu un suc fara acid k nu mai am dintzi in gura :)

aleks 14-03-06 11:31

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by B-69-TAU
cand se anunta intanlirea?

tu ai intrebat la misto? :rolleyes2

Gabi 14-03-06 11:46

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Se referea la niste date cat mai exacte despre intalnirea 4tuning. Adica o ora si un loc exact, acolo, la Prisma.

In zilele urmatoare o sa hotaram si aspectul asta, care n-a fost nicidecum uitat, si o sa anuntam :wink:

Skillzu 14-03-06 12:10

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by Psycho
bah sa vad daca primesc pensia ... daca o primesc vin .. poate au mai marit ashtia d la guvern pensiile draq sa pot sa`mi iau si eu un suc fara acid k nu mai am dintzi in gura :)

hai mah pensionarule....dau eu o sticla de apa plata si o patura...dak e frig afara....dau un ceai cald....dak vrei suc fara acid....nush..vedem...e cam scump...nici eu nu am atata pensia...da nu mori tu de sete ma la noi aici:lol: :lol: :lol: :lol:

a_ombladon 14-03-06 20:43

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
pe mine nici un fenomen meteo nu ma tine sa vin pe 1 la prisma! ploua? E DOAR APA!! ninge? MARFA!! ne batem cu zapada...bate vantul? ne luam parapanta si ne dam de pe acoperis...:twisted::twisted::twisted::crazy::craz y::crazy::crazy::crazy:

cls21b_EVO 16-03-06 01:21

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
O intrebare cred eu ...destul de logica.
Si dak ne intalnim ce facem ? Cred ca ar trebui hotarat dinainte...pt. ca la asa o masa de oameni ...e mai greu de spus pe loc.
Nu zic ca nu am avea ce...ma refer la ceva ce nu facem in fiecare zii.


All times are GMT +2. The time now is 21:52.

- Copyright 2026 4Tuning