![]() |
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
se mai aude ceva de concursu asta ? :)
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
2 Attachment(s)
intru si eu in concurs cu o dacie!!!
nu e cine stie ce dar am incercat macar!!! |
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
Ce se mai aude cu concursul asta ?
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
au trecut 3 luni... asteptam castigatorul...
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
2 Attachment(s)
sper sa fie destul de kitch
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
1 Attachment(s)
scuzati....uitasem sa ii fac ceva
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
nu ne baga si pe noi nici un moderator in seama?
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
marfa...vreau si io unu :lol: =)))
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
voi chiar aveti talent ...din partea mea la mai putine porcarii dastea ....cred ka la concursul asta trebuia sa participe dt .....:D
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
mai se face cv la topicu asta concurs sau cv ?
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
eu vad doar ca mia aparut masina aici
lukian trebuia sa stergi nr |
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
Quote:
mii de scuze!:sad: |
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
2 Attachment(s)
vin si eu cu un kitch ..nu prea am avut material ...ce am pus pe el e tot de bmw :rolleyes2 ce zicetzi
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
misto....:)) cartoon network..tare :D
|
Re: CONCURS !!! cel mai tare KITCH virtual
...ce am gasit si eu prin calc/....
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:08. |
- Copyright 2026 4Tuning